آمازون از جمله نام هایی است که قبل از فروش به نیویورک تایمز به The Athletic علاقه مند بودند


آدام هانسمن و الکس ماتر از بنیانگذاران اتلتیک

منبع: The Athletic

در سپتامبر 2020، The Athletic اعلام کرد که به 1 میلیون مشترک رسیده است، و الکس ماتر، یکی از بنیانگذاران خوشبین، در مورد آنچه که برای فروش لازم است صحبت کرد.

ماتر در آن زمان به CNBC گفت: “ما فقط به بیرون رفتن فکر نمی کنیم و طرف مقابل را اینجا نمی شناسیم.” «شرکت‌های بسیار کمی هستند که کارهای ما را انجام می‌دهند. نیویورک تایمز نوک کوه یخ است و آنها سریعتر از همیشه در حال رشد هستند. ما نمی دانیم سقف ما چیست. وقتی احساس می کنیم که می دانیم سقف ما چیست، زمان آن فرا رسیده است [fellow co-founder Adam Hansmann] بگذار من هم صحبت کنم اما ما به چت نزدیک نیستیم.”

تا مارس 2021، شش ماه بعد، The Athletic مذاکرات برای ادغام با Axios را آغاز کرده بود. دو ماه بعد، نیویورک تایمز مذاکراتی را برای خرید یک وب سایت ورزشی مبتنی بر اشتراک آغاز کرد. سی‌ان‌بی‌سی می‌گوید این امر منجر به فرآیند فروش گسترده‌تر شد که منجر به علاقه خواستگارانی از جمله آمازون، کوند نست، درفت کینگز و شرکت سرمایه‌گذاری خصوصی TPG Capital شد.

مشخص نیست که چرا ماتر و هانسمن نظر خود را به طرز چشمگیری تغییر دادند، اما یک چیز واضح بود: شرکت نیاز به تزریق سرمایه جدید داشت.

همانطور که برای اولین بار توسط The Information گزارش شد، Athletic بین سال های 2019 و 2020 حدود 100 میلیون دلار سوزاند، در حالی که تنها 73 میلیون دلار درآمد در مدت زمان مشابه ایجاد کرد. اتلتیک هرگز برنده نبوده است.

به گفته افراد آشنا، اتلتیک به دنبال فرصتی برای جذب سرمایه بیشتر بود، اما هزینه تامین مالی و کاهش بیشتر بنیانگذاران و سایر سرمایه گذاران، Hansman و Mater را به سمت فروش سوق داد.

با این حال، چندین سرمایه گذار و مشاور نزدیک به شرکت اصرار داشتند که Mater و Hansman به فروش نرسند. بخشی از این نگرانی در این هفته زمانی پدیدار شد که سرمایه‌گذاری خطرپذیر پاورهاوس کپیتال نامه‌ای به شرکای محدود خود ارسال کرد و تأیید کرد که نمی‌خواهد سایت ورزشی فروخته شود.

پاورهاوس در یادداشتی که اولین بار توسط Axios گزارش شد و توسط CNBC تأیید شد، نوشت: «در حالی که ما معتقدیم هنوز ارزش بیشتری برای باز کردن پلتفرم The Athletic وجود دارد، اکنون به نظر می‌رسد نیویورک تایمز می‌تواند بر این پایه بنا کند.

مطلب زیر داستانی است در مورد مسیر The Athletic به سمت فروش با کمک افراد آشنا. سخنگوی The Athletic از اظهار نظر خودداری کرد.

تصمیم برای فروش

در حالی که The Athletic هرگز از تمرکز ورزشی خود منحرف نشد، به گفته افرادی که با تفکرات آنها آشنا بودند، Mater و Hansman برنامه های دیگری داشتند. به گفته مردم، در روزهای اولیه The Athletic، آنها ادغام Nate Silver’s 538.com را برای ترکیب ورزش و سیاست در نظر گرفتند و با ایده شراکت یا ادغام با America’s Test Kitchen بازی کردند و غذا و ورزش را زیر یک سقف جمع کردند. سوال مشخص نکرد زیرا بحث ها خصوصی بود.

به گفته افراد آشنا، سپس، در مارس 2021، Axios با ایده ادغام به The Athletic روی آورد. دو شرکت روزنامه نگاری نسبتاً جدید کار آنها را تحسین کردند و بر گسترش پوشش محلی تمرکز کردند.

یک مرد گفت که Axios شرکت جلویی خواهد بود که The Athletic زیر آن تا شده است. Mater و Hansman به این ایده علاقه مند بودند که آیا این شرکت ترکیبی می تواند از طریق یک وسیله نقلیه با هدف خاص یا SPAC به عمومی تبدیل شود. اما به گفته منابع، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Axios، جیم واندهای نسبت به SPAC بدبین بود. در نهایت هر دو طرف تصمیم به دور شدن گرفتند.

پس از علنی شدن علاقه The Athletic به ادغام، نیویورک تایمز برای خرید شرکت به Athletic روی آورد. اما زمانی که دو طرف نتوانستند بر سر ارزش به توافق برسند، این مذاکرات نیز شکست خورد. به گفته منابع، نیویورک تایمز حدود 500 میلیون دلار پیشنهاد کرده است. اتلتیک آخرین بار در ژانویه 2020 530 میلیون دلار جمع آوری کرد و چندین نفر از افراد نزدیک به The Athletic به عنوان سرمایه گذار و مشاور معتقدند نیویورک تایمز این شرکت را دست کم می گیرد.

Athletic تصمیم گرفته است که Liontree، یک بانک رسانه ای بوتیک برای ادغام و ادغام، برای ارزیابی گزینه های فروش بالقوه و در نظر گرفتن تامین مالی جایگزین داشته باشد. یکی از افراد گفت، Liontree ارائه‌ای به The Athletic ارائه کرد و تخمین زد که می‌تواند خریدارانی را پیدا کند که مایل به پرداخت بین بالاترین 500 میلیون دلار و کمترین آن 700 میلیون دلار هستند.

به گفته آشنایان، آمازون، Conde Nast و DraftKings علاقه نشان داده اند. یک نفر گفت که علاقه آمازون تا حدی ناشی از تلاش اخیر آن برای پخش بازی‌ها از جمله فوتبال پنجشنبه شب است. داشتن یک صفحه فرود ورزشی پرتردد برای تبلیغ و تجزیه و تحلیل بازی ها به منظور ایجاد هم افزایی با پخش زنده بازی ها در نظر گرفته شد. سخنرانان آمازون، Conde Nast و DraftKings به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

سه نفر از مردم گفتند که پس از لگد زدن به لاستیک ها، این شرکت ها به عنوان خریداران جدی ظاهر نشدند. به گفته مردم، در عوض، یک شخص چهارم، شرکت سهام خصوصی TPG، به بزرگترین رقیب تایمز در لاتاری The Athletic تبدیل شده است. اما دو نفر گفتند که صاحب شرکت خرید توسط کارمندان وب سایت ترجیح داده نمی شود، زیرا ممکن است مشاغل آنها در خطر باشد. سخنگوی TPG از اظهار نظر خودداری کرد.

نیویورک تایمز در ابتدا برای شرکت در حراج جدید دعوت نشد، زیرا مذاکرات قبلی به حالت تعلیق درآمد. اما مدیرعامل مردیت لوین تصمیم گرفت به میز بازگردد. منابع گفتند همانطور که مشخص شد تایمز فقط باید پیشنهاد اولیه خود را حدود 10٪ افزایش دهد، توافقی حاصل شد. به گفته یک نفر، مدیران تایمز معتقدند افزایش پیشنهاد منطقی است، زیرا The Athletic همچنین از اولین پیشنهاد خود حدود 25 میلیون دلار بیشتر در این تجارت سرمایه گذاری کرده است.

با توجه به شهرت روزنامه نگاری قوی شرکت و شرایط بالقوه غیرجذاب برای افزایش سرمایه، Hansman و Mater با فروش موافقت کردند.

برخی از ناظران نزدیک به این شرکت، فروش را یک موفقیت آشکار، یکی از پرسودترین رسانه ها در تاریخ رسانه های دیجیتال می دانند. دو بنیانگذار یک شرکت را از ابتدا ساختند و یک ایده – یک محصول اشتراک ملی برای روزنامه نگاری ورزشی با تمرکز بر گزارش و تجزیه و تحلیل عمیق محلی – را به یک سایت 550 میلیون دلاری تبدیل کردند. به گفته شرکت تحقیقاتی CB Insights، شرکت اتلتیک با اشاره به اینکه شرکت تحقیقاتی CB Insights کمتر از 50 میلیون دلار درآمد سالانه در سال 2020 کسب کرده است، “تخمین کف 10 برابر قیمت / درآمد” را فروخت.

طرفداران خرید تایمز خاطرنشان می کنند که بانوی خاکستری در گسترش پایگاه مشترک دیجیتال خود مهارت دارد و به عنوان یک خریدار برای یک سایت ورزشی که به روزنامه نگاری با کیفیت می بالد کاملاً مناسب است. علاوه بر این، هر دو سازمان می خواهند ردپای جهانی خود را گسترش دهند.

روزنامه نگاران ورزشی جدی نیز خانه ای در تایمز پیدا کرده اند که از شهرت حرفه ای برای برتری برخوردار است. Athletic همچنین می‌خواهد پادکست‌ها و ویدیوهای دیجیتال را گسترش دهد و مرزها را در فرم‌های دیجیتالی که شرکت مادر ثابت کرده یک رهبر روزنامه‌نگاری است، پیش ببرد.

با این حال، دیگران آن را متفاوت می بینند. به گفته منابع، چندین سرمایه گذار به Mather و Hansmann گفتند که The Athletic می توانست به چشم انداز بسیار بزرگتری دست یابد. آنها فکر می کردند وعده یک شرکت میلیارد دلاری وجود دارد.

به عنوان یک شرکت جداگانه در نیویورک تایمز، این هنوز هم می تواند اتفاق بیفتد. اما به گفته منتقدان این معامله، اگر این اتفاق بیفتد، سهامداران نیویورک تایمز متوجه سود خواهند شد.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر