[ad_1]

به سختی به اندازه یک سیب دانه های کوچک, تخت, اشکال ایجاد سردرد بزرگ برای صاحبان کسب و کار. مزاحمت آفت می کند که انتقال بیماری ناگوار واقعیت است که ساس در خون انسان بوجود می آید و سطح نفرت خوبی نسبت به خود را کوچک اندازه. هنگامی که این حشرات انگلی infests یک فروشگاه خرده فروشی و یا کسب و کار تجاری اتاق عمومی ننگ مرتبط با تخت اشکالات می تواند کارکنان را به وحشت مشتریان ارسال فرار خسارت این شرکت شهرت کسب و کار و لکه آن شرکت نام تجاری. که سنگین قیمت به پرداخت هزینه برای یک مشکل که بیش از صاحبان کسب و کار باید بدون کنترل.

بر خلاف دیگر ناگوار و آفات یک ساس هجوم است و نه نشانه ای از بهداشت ضعیف و یا سهل انگاری در نگهداری. تخت اشکالات در سوار شدن به یک فروشگاه خرده فروشی و یا ساختمان اداری پنهان در لباس و در اموال مشتریان و کارکنان. “ساس هستند hitchhikers; آنها سفر با مردم و با مواردی که سفر با مردم” ملی مدیریت آفات انجمن (NPMA) سخنگوی خانم هنریکسن گفت: آمریکا امروز در یک ماه اوت سال 2010 ، چه بسیار صاحبان کسب و کار است که آنها در حال پاسخگو و بر دوش با هزینه خلاص شدن از مشکل آنها ایجاد نکرد.

تقریبا بی سابقه در آمریکا یک دهه پیش اشکال تخت هجوم سه برابر شده اند در ایالات متحده از سال 2005 با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست (EPA). یک سردرد بزرگ برای مدیران هتل ها پس از آنها شروع به بازگشت به آمریکا در توشه مسافران خارجی تخت اشکالات به تدریج به مسافران خانه و در سال گذشته شده اند به طور فزاینده ای کشف شده در ساختمان های تجاری است. در سال 2010 بررسی انجام شده توسط NPMA و دانشگاه کنتاکی 20 درصد از ایالات متحده آفت کنترل شرکت گزارش درمان بستر اشکال هجوم در ساختمان های تجاری در مقایسه با کمتر از 1% در سال 2007.

به عنوان ملت شلوغ بین المللی دروازه شهر نیویورک است رنج می برد در اوایل ملی اشکال تخت تهاجم و ثابت شده است به عنوان یک شاخص رشد الگوی اشکال تخت نفوذ برای دیگر شهرستانها. در ماه های اخیر اشکال تخت هجوم باید فراتر از هتل ها و ساختمان های مسکونی و شده است به طور فزاینده در گزارش نیویورک فروشگاه های خرده فروشی, محبوب, مکانهای تفریحی و تجاری ساختمان های اداری. ساس نیز آمار هتل ها و متل ها در سراسر کشور در ادارات دولتی در شهر واشنگتن دی سی ادارات فدرال در فیلادلفیا و کنتاکی و اخیرا شناخته شده بالا افزایش کسب و کار برج در شیکاگو است.

ماهر hitchhikers bedbugs به راحتی حمل و نقل بین خانه و کار در کوله پشتی کیسه های خرید چمدان, کیف پول, بدنسازی, کیف لپ تاپ, موارد کامپیوتر و چمدان های مسافران مکرر. مشتریان و کارکنان و فروشندگان تمیز کردن کارکنان و پیمانکاران تعمیر و نگهداری — هر کسی می تواند ساس به یک محل کسب و کار. ساس پیدا شده است در مبلمان اداری و تجهیزات حمل و نقل در آلوده تحویل کامیون. هنگامی که تخت اشکالات حمله به, فایل, کابینت چوبی, میز ، صندلی و کابین و دیوار و فرش و کارمند قالبهای خالی نیمکت در رختکن و به هم ریخته قفسه ارائه جذاب harborage. “آنها (تخت اشکالات) تمایل به ترجیح می دهند پارچه و چوب اما آنها را می توان به گرما و تا پایان تقریبا در هر نقطه” هشدار داد ملی اشکال تخت متخصص مایکل پاتر یک دانشگاه کنتاکی حشره شناس در اوت 2010 مقاله ارسال شده در Forbes.com.

با استناد به “هشدار دهنده تجدید حیات” از تخت اشکال جمعیت در ایالات متحده, سازمان حفاظت محیط زیست و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به تازگی با صدور یک بیانیه مشترک خواستار اشکالات تخت یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی و بیان “ساس باعث انواع منفی سلامت جسمی سلامت روحی و روانی و عواقب اقتصادی.” در حالی که نزدیک به نیمی از ساس قربانیان نمی واکنش نشان می دهند به خود نیش تخت اشکال نیش می تواند خفیف تا شدید و واکنش های آلرژیک در موارد نادر و تهدید کننده حیات شوک آنافیلاکتیک. اما از آن است که غم و اندوه روانی است که بسیاری از ساس قربانیان تجربه است که بسیاری از نگرانی های مقامات بهداشت عمومی. اضطراب, بی خوابی, افسردگی, استرس و پارانویا مشترک هستند. “احتمالا یکی از زیر-گزارش مسائل روانی غم و اندوه می آید که با داشتن bedbugs” هنریکسن گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

هیچ کسب و کار است که ایمنی بدن را از اشکالات تخت. برخی از منهتن نخبگان هتل های شکایت شده در بالا مشخصات پرونده های حقوقی از مهمانان این ادعا را گاز گرفته شده توسط ساس. در حالی که هتل ها و ساختمان هنوز در جلب عمده ای از اشکال تخت دعاوی اخیر مناسب نیز هدفمند خشک پاک کننده ها و جواهرات و مبلمان فروشگاه های شرکت های در حال حرکت دانشگاه ها و خطوط کروز. اکثر کسب و کار ترجیح می دهند برای حل و فصل اشکال تخت ادعا می کند در خارج از دادگاه برای جلوگیری از تبلیغات منفی و بالقوه بالا داوران جوایز. حل و فصل مقدار به طور کلی بسیار کمتر از داوران-اهدا مبالغ که ضبط سرفصل های ملی. وکلا توجه داشته باشید که بسیاری از گزش حشرات قربانیان انتظار به جبران روحی بالا بازپرداخت برای درمان پزشکی و جایگزینی وسایل آلوده. “اگر من در تلاش برای حل و فصل یک مورد من ممکن است ارائه $8,000, $10,000 و فرد می خواهد میلیون ها نفر. آنها احساس تجاوز” مسیحی Hardigree یک وکیل و استاد مهمان نوازی قانون در دانشگاه نوادا در لاس وگاس گفت: Bloomberg Businessweek در سال 2007 مقاله.

ساس پرونده های حقوقی شروع به جلب توجه در سال 2003 زمانی که شیکاگو داوران اهدا دو ساس قربانیان $382,000 تنبیهی و جبران خسارت برای گزش رنج می برد در بودجه زنجیره متل. سخاوتمندانه حکم انداخته بهمن ساس پرونده های حقوقی. در سال 2004 شناخته شده hotelier حل و فصل یک ساس کت و شلوار آورده و در برابر آن هتل شیک و مد در شهر نیویورک گزارش $150,000. در سال 2007 شیکاگو, زن و شوهر ثبت 20 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر Catskills توچال پس از آن زن تا به حال در بیمارستان بستری شود برای یک واکنش آلرژیک شدید به گزش ساس. در سال 2008 یک کانال خبری کارمند شکایت مالک و مدیر ساختمان است که خانه های این استودیو که در آن او کار می کند برای گزش ساس پایدار در محل کار. در سال 2008 یک نیوجرسی, زن و شوهر ادعا آنها فروخته شده بود ساس آلوده مبلمان توسط یک فروشگاه اهدا شد $49,000. در ماه مارس گذشته افراد مسن و معلول ساکنان دو Des Moines ساختمان ثبت یک کلاس اقدام کت و شلوار در برابر ساختمان صاحبان و مدیران بیش از ناکافی ساس کنترل.

در حالی که دعاوی خسارت یک کسب و کار’ خط پایین تبلیغات منفی می تواند ارائه حذفی پانچ. گزارش های مصرف کنندگان از این حشرات فعالیت در BedBugRegistry.com جدید تخت اشکال-ردیابی برنامه آیفون یا محبوب حشرات وبلاگ می توانید ترساندن کردن مشتریان بالقوه و تضعیف ارزش نام تجاری. متاسفانه برای صاحبان کسب و کار خود-به گزارش سایت هیچ تلاشی به منظور بررسی گزارش های مصرف کنندگان از ساس فعالیت و نه آنها را به روز رسانی گزارش های ساس مشکلات اصلاح شود.

هیچ گلوله سحر و جادو است که حشرات ناپدید می شوند. “اصلی دفاع در برابر گزش حشرات است که آموزش و آگاهی چون همه نقش در مدیریت آفات و آن را بسیار آسان تر برای مدیریت اگر شما آن را گرفتن زود” ادوین Rajotte استاد حشره شناسی و پژوهشگاه هماهنگ کننده در دانشگاه ایالتی پن گفت: Forbes.com در مقاله اخیر در بسیاری از اشکال تخت آلوده شهرستانها. مسائل مربوط به حریم خصوصی جلوگیری از بازجویی و کارکنان و بازدید کنندگان و تامین کنندگان در مورد شخصی قرار گرفتن در معرض آفات و یا انجام بازرسی بصری از لباس و وسایل وجود دارد اما موثر اقدامات صاحبان کسب و کار می تواند به کاهش خطر هجوم حشرات.

• پیشگیری است. برنامه ریزی منظم مرکز بازرسی با مجوز شرکت کنترل آفات با نشان گزش حشرات تخصص تضمین اولیه تشخیص آفات و فعالیت است. تشخیص زود هنگام می تواند شامل ساس فعالیت به یک منطقه کوچک به حداقل رساندن اختلال در کسب و کار شما و هزینه های مرگ. کنترل آفات حرفه ای نیز می تواند توصیه مدیریت تلفیقی آفات (IPM) روش های است که می تواند کمک به نگه داشتن کسب و کار خود و ساس رایگان. برای جلوگیری از ساس حمل و نقل بین خانه و کار برخی از شرکت ها در حال حاضر ارائه تنگ-آب بندی ظروف پلاستیکی برای نگهداری از وسایل شخصی در حالی که کارمندان در محل کار هستند.

• آموزش و پرورش. حفظ ساس رایگان محیط کار یک تلاش جمعی است که نیاز به همکاری کارمند. کارکنان باید آموخت که چگونه برای شناسایی ساس و نشانه های آلودگی که در آن به دنبال ساس پیشگیرانه مراحل آنها می توانند برای جلوگیری از آوردن ساس به کار و یا مصرف آنها را در خانه و چه کاری انجام دهید اگر آنها را ببینید و یا مشکوک ساس فعالیت است. کنترل آفت مجوز حرفه ای ممکن است قادر به کمک به آموزش کارکنان.

• برنامه عمل. یک حشره طرح اقدام که به وضوح بیان می مسئولیت کارکنان و کارفرما باید اجرا و ابلاغ به مدیران و کارکنان است. اهمیت تشخیص زود هنگام باید تاکید کرد.

• ارتباط است. کارکنان باید تشویق شوند به گزارش تخت اشکال فعالیت در محل کار یا منزل و مطمئن باشید که انجام این کار را متحمل هیچ مجازات و یا اشتغال خود را به خطر اندازد. کارفرمایان باید اطلاع رسانی کارکنان بلافاصله از هر گونه اشکال تخت فعالیت و به کارکنان چه اقداماتی گرفته برای کنترل آلودگی.

• درمان است. تخت اشکال-پروتکل های درمان باید توسعه یافته و در محل برای اطمینان از پاسخ سریع و درمان توسط یک کنترل آفت مجوز حرفه ای اگر اشکال تخت فعالیت شناسایی شده است.

• آموزش کارکنان حرفه ای است. ChemTec کنترل آفات فراهم می کند آموزش جامع برای مشتریان تجاری در چگونه برای جلوگیری و نظارت بر ساس. بسیاری دیگر از آفت کنترل شرکت در سراسر کشور زیر کت و شلوار; درک است که پیشگیری و نظارت دقیق اجازه می دهد برای مداخله زود هنگام و درمان کاهش آسیب به کسب و کار و شهرت.

[ad_2]