اعترافات یک حرفه ای تکان دهنده

[ad_1]

هنگامی که شما فکر می کنم از یک “تکان دهنده” آنچه که در تصویر اول که به ذهن می آید ؟ He-man? مشترک قاتل? من اتفاق می افتد به یک محرک بنابراین من در زمان یک نظرسنجی آنلاین. و بله, نتایج شکست قلب من است.

از 100 پاسخ کامپوزیت تکان دهنده بود, بی سواد, کم کلاس بی ادب و غیر قابل اعتماد. در واقع کلیشه ای lowlife شما دیدن سیگار در خارج از فروشگاه تماس با یک کلاه خود را تبدیل به عقب با استفاده از f-کلمه های زیادی و تف در پیاده رو.

من آن را بپذیرد. من تکان دهنده است. من پس زدن دهنه اسب دیگر مردم مسائل خود را از نام تجاری جدید 60″ HDTV به عرق خود را-رنگ آمیزی تشک 40 ساعت در هفته است. من کسب درآمد در حدود 2850 دلار در هر ماه پس از مالیات درایو یک وانت و اجاره یک آپارتمان در یک نخ نما بخشی از شهر است. من پنجه و ساق همیشه رنده شده و من درد مزمن در پشت و شانه ها اما هیچ بیمه درمانی.

من نیز اتفاق می افتد به برگزاری یک کارشناسی موسیقی و می راک پیانو مانند Rachmaninoff. در کالج در حال حرکت بود که یک آخر هفته پس از آن یک تابستان ، من فارغ التحصیل در سال 2005 و من هنوز در حال حرکت است.

شما احتمالا تعجب که چرا من همچنان در این حرفه است. به اعتقاد من با دوستان و خانواده از من بپرسید که در همه زمان ها. صادقانه است ؟ من در آن خوب است. بسیار خوب است.

به عنوان با اکثر صنایع وجود دارد یک سلسله مراتب از پرسنل شرکت. ما محرک خواهد آن را یک “سلسله مراتب.” من ترجیح می دهم کار در 3 خدمه مرد, بنابراین من استفاده کنید که برای مثال.

پایین ترین پله های تکان دهنده یک “lumper.” مانند نام آن پیداست “lumper” حمل جعبه و برابر این حرکت لنت; او است یا بیش از حد بی تجربه و یا بیش از حد بی دقت قابل اعتماد برای کمک به حمل عتیقه قفس یا صنعتگر مبل چرم. او ممکن است دود و تف بر زمین اما پس از آن او ممکن است یک شخص که می خواهد به افزایش از طریق صفوف.

در کنار پله تا “مرد دوم” یا به سادگی “#2.” او تا به برخی از تجربه شاید حتی یک درجه از غرور در کار خود را و می تواند حمل سنگین و/یا اقلام شکننده بالا و پایین پله ها و در اطراف گوشه تنگ است. او می داند که بسیاری از کلاهبرداری از تجارت معمولا دارای یک شخصیت دوست داشتنی, حتی اگر کمی خشن در اطراف لبه های.

در بالای پله است “لودر.” (که من.) من که مونتاژ بار در کامیون به طوری که متناسب با همه چیز و هیچ چیز می تواند آسیب در طول حمل و نقل. باور کنید یا نه در حال بارگذاری یک کامیون روشمند روند. با خیال راحت پد-بسته بندی و ترتیب تمام مبلمان و لوازم جعبه شانس و به پایان می رسد از 5000 فوت مربع خانه به 2000 فوت مکعب کامیون دشوار است, به خصوص در حالی که مشتری یادآوریست شما برای رفتن سریع تر و در عین حال مراقب باشید در همان زمان.

و من را دریافت نمی اشتباه – به عنوان لودر من نمی اویختن در کامیون در حالی که “lumper” و #2 من را کالا. در بسیاری از حرکت را حمل کردم من سهم عادلانه. به علاوه من فشار برای تنظیم سرعت برای خدمه. #2 من و رسیدگی در هر مورد است که ظریف و سنگین و یا با ارزش به مشتری است. در 10 سال تجربه من را توسعه داده اند یک سبک امضا برای رسیدگی به مشکل آیتم ها, مدیریت بار به عنوان یک کل انجام خدمه من و تعامل با مشتری. این نتایج ؟ برای یک خدمه من همیشه یک نکته زمانی که این کار انجام شده است. بیشتر چه, دیگر محرک درخواست برای کار با من و دیگر شرکت در حال حرکت کارفرمایان می خواهید من برای آنها کار می کنند: به طور جدی آنها تماس خواهم headhunters و مرا بهتر ارائه می دهد. می توانم بگویم با مجموع فروتنی “من راک استار از این صنعت در این شهر و آینده شهر بیش از.”

بنابراین به “تکان دهنده” کلیشه. متاسفانه حتی یک استعداد لودر (یا #2 و یا “lumper”) نیز می تواند یک scumbag/druggie/دزد اما تا می توانید پاپ ستاره ها و افراد مشهور divas (لیلو, پاریس, و غیره.) همه ما می دانیم و عشق است. من با بچه ها که به سرقت برده از مشتری است. یک مرد به سرقت برده یک سکه مجموعه, یک مرد به سرقت برده یک ماشین چمن زنی چمن از ذخیره سازی. راستش شده اند وجود دارد ده ها تن از “حوادث” که در آن همکار معدن نشان داده صفر اخلاقی پارچه. Scum of the earth نوع از مسائل.

حال تکان دهنده است نه پر زرق و برق و شده اند وجود دارد زمانی که من شرمنده می گویند “من تکان دهنده” مانند زمانی که معاشرت در بیشتر محافل مجلل – من دختر یک دانشمند و دوست دارد به اویختن با آن جمعیت با من در دو. اما این بیشتر به زندگی شخصی من… به عنوان یک پست تکان دهنده است.

درست است وجود دارد کمی پاداش در حرکت است به همین دلیل محرک اغلب چنین غیر پاداش مردم را به عنوان نظرسنجی نشان داد. چند پاداش که وجود دریافت ربوده شده توسط بچه ها مثل من که آن را همه ما, که گرفتن یک کمی وزوز کردن از برتری در هر کار.

و من قصد نمی تواند حرکت کامیون لودر تمام زندگی من است. من مرتب به خرید شرکت در حال حرکت من برای کار در حال حاضر. آن را قوی و معتبر در عملیات و بسیاری از مشکلات ناشی از بالا بودن میزان گردش مالی از آمدن و رفتن “lumpers.” من اعتقاد دارم که من می تواند به استخدام بهترین محرک در شهر و از شهرهای نزدیک: صادق با مهارت و نگرش مثبت است که من خواهد شد ارائه عالی حقوق و دستمزد و مزایا. این امر می تواند به خوبی به ارزش آن را برتر محرک و تسلط بر دیگر شرکت ها در حال حرکت در شهر است.

من نمی توانم فاش شرکت در حال حرکت من در این فرایند تدریجی از خرید. اگر خدمه پیدا کردن آن ممکن است مختل ما پویا است. اما من می تواند به اعتبار یک شرکت در حال حرکت که در آن من دریافت بهترین آموزش و رهبری ، آنها کمک-U-حرکت در Tri-Cities, WA ( http://help-u-move.com ) و غول مهربان شرکت در حال حرکت در سیاتل. من نوشتن یک مقاله دیگر در مورد چگونه رفتن چیزهایی هنگامی که من در حال اجرا نشان می دهد!

[ad_2]