باز هم تغییرات در توییتر؛ می‌توانید زمان ارسال توییت را تعیین کنید

[ad_1]

به گزارش سیتنا، این عملکرد به کاربران توییتر اجازه می‌دهد تا پیش‌نویس توییت‌های خود را در اپلیکیشن وب ذخیره کنند؛ درست مانند آنچه کاربران می‌توانستند پیش از این در سیستم آی او اس (iOS) و اپلیکیشن اندروید انجام دهند.

با این حال، این پیش نویس‌ها در پلتفرم‌های مختلف ذخیره نخواهند شد و توییت‌های شما تنها در تارنمای وب ذخیره خواهند شد و بر روی گوشی موبایل و سایر دستگاه‌ها قابل دسترسی نخواهند بود.

برای زمان‌بندی ارسال توییت‌های خود، با استفاده از لپ تاپ یا کامپیوتر به تارنمای توییتر بروید و پس از نوشتن متن توییت، روی دکمه جدید زمان‌بندی (schedule) کلیک کنید. سپس می توانید تاریخ و ساعت مورد نظرتان را برای ارسال توییت تعیین کنید.

دکمه جدید دیگری نیز تحت عنوان «توییت‌های زمان‌بندی شده» (Scheduled Tweets) وجود دارد که شما را قادر به دیدن توییت‌های منتشر نشده خود می‌کند و می‌توانید در صورت پشیمانی از به اشتراک گذاشتن این توییت‌ها، آن‌ها را حذف کنید.

همزمان، توییتر در حال بررسی تغییرات بیشتری در این پلتفرم است. این شبکه اجتماعی اکنون در حال آزمایش تنظیماتی توسط جمع محدودی از کاربران است که طی آن، کاربر می‌تواند کنترل کند که چه کسانی مجاز به پاسخ دادن به توییت وی خواهند بود.

توییتر همچنین به طور آزمایشی از کاربران می‌خواهد تا هنگام توییت محتوای گستاخانه و مضر، در ادبیات خود بازنگری کنند. این شبکه اجتماعی در حال آزمایش راهی برای شناسایی کسانی است که در توییتی با نقل قول، به توییت شما واکنش نشان داده‌اند.

این خبر در حالی اعلام شده است که توییتر اخیرا تصمیم گرفت یکی از توییت‌های دونالد ترامپ درباره ادعاهای گمراه کننده او مبنی بر رابطه رای‌گیری پستی و تقلب در انتخابات را راستی آزمایی کند. آن اقدام موجب شد تا رئیس جمهوری آمریکا این غول شبکه‌های اجتماعی را به چالش بکشد.

ترامپ در واکنش به این اقدام توییتر، فرمان اجرایی نظارت بر محتوای شبکه‌های اجتماعی را امضا کرد که عملا حمایت‌های قانونی (از چنین شرکت‌هایی) را محدود می‌کند. این در حالی‌ است که کلیه شرکت‌های فناوری بر اساس بند ۲۳۰ قانون، در مقابل محتوای منتشر شده بر روی تارنماهای خود از مسئولیت قانونی مبرا هستند.

همزمان، در پی شورش‌های گسترده در شهر مینیاپولیس آمریکا به دنبال مرگ مردی به نام جرج فلوید به دست یکی از نیروهای پلیس، ترامپ در توییتی تازه معترضان را «اراذل و اوباش» خواند و نوشت: «وقتی غارتگری شروع می‌شود، تیراندازی هم شروع می‌شود. تشکر!»

توییتر نیز در واکنش به آن، برچسبی به این توییت اضافه کرد که می‌گوید: «مقررات توییتر درباره تمجید خشونت را نقض کرده است.» با این حال، توییتر این توییت ترامپ را در نهایت حذف نکرده است و گفته است: «(توییتر) به این نتیجه رسیده است که دسترسی به این توییت ممکن است به نفع مردم باشد.»

انتهای پیام

[ad_2]

Source link