با نزدیک شدن به کریسمس، موارد واکسن های تقویت کننده کووید در ایالات متحده در حال افزایش است

[ad_1]

پرستار ثبت شده در OptimuMedicine، آلیسون اندرسون (سمت چپ) در 21 دسامبر 2021 در لاس وگاس، نوادا، در یک کلینیک بازشو واکسیناسیون کووید-19 در باشگاه لری فلینت در لاس وگاس، نوادا، به چاک استراکنز از نوادا یک آمپول تقویت کننده Pfizer-BioNTech می دهد.

اتان میلر گتی ایماژ

ایالات متحده در آستانه دومین کریسمس و سال نوی خود با افزایش مجدد موارد کووید-19 است، اما امسال به واکسن‌های در دسترس و واکسن‌های تقویت‌کننده مجهز شده است.

بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، بیش از 62 میلیون آمریکایی تا روز سه‌شنبه یک داروی تقویت‌کننده دریافت کردند که تقریباً 19 درصد از کل آمریکایی‌ها و 30 درصد از افراد کاملاً واکسینه شده را تشکیل می‌دهد. حدود 55 درصد از بزرگسالان کاملاً واکسینه شده دوز اضافی را دریافت کردند.

از زمانی که نسخه بسیار جهش یافته و مسری Omicron Covid برای اولین بار در ایالات متحده در 1 دسامبر تأیید شد، این کشور شاهد برخی از بزرگترین جهش های روزانه خود در واکسن ها در ماه ها بوده است. بر اساس داده‌های فدرال، بیشتر افزایش در تزریق‌ها به دلیل تقویت‌کننده‌هایی است که بیش از دوز اول و دوم ترکیب می‌شوند، به‌طور میانگین روزانه بیش از 800000 تزریق در هفته منتهی به 16 دسامبر.

دکتر روشل والنسکی، مدیر CDC، روز دوشنبه به CNBC The News با شپرد اسمیت گفت: “او بیش از 50 جهش دارد و به دلیل این جهش ها، تنها دو دوز واکسیناسیون ممکن است کافی نباشد.” بنابراین ما واقعاً به تقویت افراد نیاز داریم تا توان دفاعی خود را افزایش دهیم، به ویژه در برابر بیماری های جدی و مرگ با omicron.»

مطالعات اولیه نشان می‌دهد که افراد واکسینه نشده بیشتر تحت تأثیر قرار می‌گیرند و افرادی که دو تزریق انجام می‌دهند، عفونت‌های پیشرفت‌کننده‌ای را مشاهده می‌کنند، اما سه دوز از آن در برابر نوع omicron محافظت می‌کند. طبق یک مطالعه آزمایشگاهی اولیه، Pfizer و BioNTech در اوایل این ماه اعلام کردند که اگرچه دو دوز از واکسن آنها ممکن است همچنان در برابر بیماری شدید محافظت کند، اما محافظت با دوز سوم بهبود می یابد.

Moderna روز دوشنبه اعلامیه مشابهی را اعلام کرد و گفت که به نظر می رسد دوز سوم واکسن mRNA خود محافظت قابل توجهی در برابر نوع omicron ایجاد می کند، در حالی که رژیم دو تزریقی کمتر موثر بوده است.

در هفته های اخیر، مقامات ایالات متحده با توجه به کاهش اثربخشی آشکار واکسن های omicron، درخواست ها برای واکسن های تقویت کننده را افزایش داده اند. به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، این گزینه که تا 11 دسامبر بخش کوچکی از موارد را در ایالات متحده تشکیل می دهد، بیش از 73 درصد از کل موارد را تا روز شنبه تشکیل می دهد.

رئیس جمهور جو بایدن روز سه شنبه به کشور گفت: «پزشکان ما به صراحت اعلام کرده اند که واکسن های تقویت کننده قوی ترین محافظت را ارائه می دهند.

این کشور بر اساس میانگین هفت روز اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز در 21 دسامبر، روزانه نزدیک به 150000 مورد کووید را گزارش می دهد که 23 درصد نسبت به هفته گذشته و 54 درصد نسبت به قبل از روز شکرگزاری افزایش یافته است.

والنسکی گفت که CDC در حال بررسی تعریف خود از واکسینه کامل است. این تعریف بسیار مهم است زیرا بسیاری از شرکت‌ها، شهرداری‌ها و حتی دولت فدرال به کارمندان، ساکنان و مراجعین نیاز دارند که به منظور کار، بیرون رفتن یا شرکت در فعالیت‌های خاص واکسینه شوند. CDC در حال حاضر می گوید که فردی دو هفته پس از دوز دوم واکسن مدرنا یا فایزر یا دو هفته پس از یک دوز واکسن جانسون و جانسون به طور کامل واکسینه شده است.

در حالی که به نظر می رسد تقویت کاخ سفید و CDC انگیزه برخی از آمریکایی ها را برای دریافت تصاویر ایجاد می کند، به نظر می رسد بسیاری از آنها یا مخالف هستند یا از توصیه های به روز شده بی اطلاع هستند.

نظرسنجی بنیاد خانواده کایزر که روز سه‌شنبه منتشر شد، نشان داد که نیمی از بزرگسالان واکسینه‌شده که هنوز دوز تقویت‌کننده دریافت نکرده‌اند، می‌گویند اخبار مربوط به omicron باعث می‌شود که احتمال دریافت آن بیشتر شود. با این حال، به نظر نمی رسد نسخه جدید آمریکایی های واکسینه نشده را متقاعد کند. اکثریت قریب به اتفاق، 87 درصد از بزرگسالان واکسینه نشده، می گویند که omicron احتمال بیشتری برای واکسینه شدن در آنها ایجاد نمی کند.

روپالی لیمایه، استاد دانشکده بهداشت عمومی جانز هاپکینز بلومبرگ، گفت: «مشکل بزرگ در اینجا این است که چگونه تقویت‌کننده‌ها را بیرون بیاوریم، اما در عین حال ما هنوز باید روی آن دسته از افرادی کار کنیم که هنوز بازدید صفر ندارند. . Limaye تصمیم گیری درباره واکسن را مطالعه می کند و در طول اجرای واکسن با بخش های بهداشت عمومی همکاری می کند.

مطالعه کایزر همچنین نشان می دهد که در حالی که بیشتر بزرگسالان از توصیه CDC برای تقویت آگاه هستند، آگاهی در میان اقلیت ها کمتر است. ۸۰ درصد از پاسخ‌دهندگان سفیدپوست گفتند که می‌دانند آژانس می‌گوید همه بزرگسالان باید تقویت‌کننده دریافت کنند، در مقایسه با ۷۲ درصد از پاسخ‌دهندگان سیاه‌پوست و ۶۹ درصد از پاسخ‌دهندگان اسپانیایی.

سازمان جهانی بهداشت روز چهارشنبه از برنامه های تقویت واکسن علیه کووید-19 انتقاد کرد زیرا کشورهای فقیر برای دریافت دوز اولیه برای جمعیت خود تلاش می کنند. تدروس آدانوم گبریسوس، مدیر کل سازمان جهانی بهداشت، طی یک نشست مطبوعاتی گفت که دسترسی نابرابر به واکسیناسیون ها می تواند به گزینه های جهش یافته دیگری منجر شود که همه گیری را طولانی می کند.

دانشمندان می گویند تصور می شود که Omicron از یک بیمار HIV در آفریقای جنوبی سرچشمه گرفته باشد، جایی که تنها 26 درصد از جمعیت آن به طور کامل واکسینه شده اند.

طبق گفته CDC، حدود 62 درصد از جمعیت ایالات متحده به طور کامل واکسینه شده اند، که بسیاری از جمعیت ایالات متحده را در برابر این گزینه آسیب پذیر می کند.

Limae گفت: “اگر ما دو پنجم جمعیت را با حفاظت صفر داشته باشیم، Omicron آنها را پیدا خواهد کرد.”

Omicron که ماه گذشته برای اولین بار در آفریقای جنوبی کشف شد، ثابت شده است که بسیار قابل حمل است، اما هنوز اطلاعات زیادی در مورد شدت بیماری ناشی از آن ناشناخته است. ماریا ون کرچو، مدیر فنی سازمان جهانی بهداشت برای کووید، در یک نشست توجیهی روز چهارشنبه گفت: علیرغم برخی نشانه‌ها مبنی بر اینکه نرخ بستری شدن در بیمارستان Omicron ممکن است کمتر از نوع دلتا باشد، هنوز برای نتیجه‌گیری در مورد شدت omicron خیلی زود است.

بر اساس میانگین هفت روزه وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده در روز چهارشنبه، حدود 69000 آمریکایی به دلیل ابتلا به کووید-19 در بیمارستان بستری شدند که 11 درصد نسبت به دو هفته گذشته افزایش یافته است، اما در طول هفت روز گذشته نسبتاً برابر است.

آنچه واضح به نظر می رسد نفوذپذیری بالای omicron است. بر اساس تجزیه و تحلیل داده های CNBC از هاپکینز، موارد در بسیاری از نقاط کشور به شدت در حال افزایش است، به ویژه در شمال شرق، جایی که بیشترین تعداد میانگین موارد جدید روزانه در هر منطقه مشاهده می شود.

دکتر روشل والنسکی، مدیر CDC روز چهارشنبه گفت، نوع omicron کووید-19 به سرعت از دلتا به عنوان سویه غالب ویروس در ایالات متحده پیشی گرفت و 90 درصد موارد در برخی از مناطق این کشور را تشکیل می دهد.

طبق آخرین آمار منتشر شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، این گزینه اکنون بیش از 73 درصد موارد را در ایالات متحده از روز شنبه تشکیل می دهد. هفته گذشته، مقامات بهداشتی ایالات متحده گفتند که omicron 2.9 درصد از کل موارد توالی یابی شده تا 11 دسامبر را تشکیل می دهد، اما بعداً این تعداد را به 12.6 درصد تغییر دادند.

بر اساس آخرین داده های موجود در وب سایت اداره بهداشت این شهر، میانگین روزانه موارد ابتلا در نیویورک بیش از سه بار در هفته منتهی به یکشنبه، 19 دسامبر، سه برابر شد و به طور میانگین در هفت روز به نزدیک به 11400 مورد در روز رسید. داده ها نشان می دهد که میانگین درصد هفت روزه تست های مثبت در این شهر به 10.4 درصد افزایش یافته است.

در اوایل این هفته، تگزاس گزارش داد که به نظر می رسد اولین مرگ اومیکرون در ایالات متحده از یک مرد واکسینه نشده در هیوستون باشد.

نیویورکی ها در 22 دسامبر 2021 در یک سایت آزمایش موبایل در Upper East Side در منهتن برای Covid-19 آزمایش می کنند.

آدام جفری CNBC

متخصصان بیماری‌های عفونی هشدار داده‌اند که حتی اگر Omicron سبک‌تر باشد، باز هم می‌تواند سیستم‌های بهداشتی را تحت فشار قرار دهد زیرا به سرعت گسترش می‌یابد و چند نفر را مبتلا می‌کند.

دکتر بروس جی لی، استاد سیاست گذاری و مدیریت سلامت در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه نیویورک می گوید: «اگر اوج وجود داشته باشد، اوج ممکن است بالاتر باشد. “اگر به روزهایی برسیم که سیستم مراقبت‌های بهداشتی مملو از افراد زیادی در بیمارستان‌ها باشد، آنگاه شاهد تسریع در مرگ و میر خواهید بود.”

لی گفت که آخرین جهش در موارد فقط omicron نیست. گزینه دلتا هنوز در ماه نوامبر به طور گسترده در گردش بود. او گفت که Omicron “افزایش را بیشتر می کند.”

او افزود: «حتی اگر این اتفاق نیفتد، احتمال زیادی وجود دارد که شاهد یک جهش زمستانی باشیم».

برای کسانی که اکنون دوز تقویت کننده دریافت می کنند، لی خاطرنشان کرد که حدود دو هفته طول می کشد تا محافظت کامل شروع شود. وی با رعایت سایر احتیاط‌ها، مانند پوشیدن ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی و حفظ تهویه مناسب داخل خانه، اقدامات ایمنی که برای هر دو نوع دلتا و omicron اعمال می‌شود، گفت: در این بین، باید بپذیرید که از شما محافظت نمی‌شود.

CNBC هانا میائو به گزارش دهی کمک کرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmaniaanksiyete nedirşişli travestihovarda betgüvenilir takipçi satın almaduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulsmm panelElektronik sigaraturkuaz korsan taksi