با ورود omicron به ایالات متحده، بستری شدن در بیمارستان کووید دلتا دوباره افزایش می یابد

[ad_1]

اندرو پاوسون، 30 ساله، یک بیمار کروناویروس (COVID-19) که پس از بیش از یک ماه حبس در سلول انفرادی بهبود می یابد، دست همسرش ایزوبل را در اتاقش در بیمارستان مموریال در رکسبورگ، آیداهو، ایالات متحده آمریکا، 28 اکتبر 2021، نگه می دارد.

شانون استپلتون رویترز

حتی در شرایطی که مقامات بهداشتی با خبر کشف نوع omicron در این کشور دست و پنجه نرم می کنند، بستری شدن در بیمارستان کووید-19 دوباره در ایالات متحده افزایش می یابد.

به گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، هنوز خیلی زود است که omicron بر تعداد موارد یا بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده تأثیر بگذارد، جایی که گزینه دلتا همچنان بیش از 99 درصد موارد جدید را تشکیل می دهد.

اگرچه این کشور هنوز با اوج موج دلتا در اوایل سپتامبر فاصله دارد، زمانی که بیش از 100000 بیمار مبتلا به ویروس در بیمارستان بستری شدند، با سردتر شدن هوا در شمال و تجمع مردم برای جشن گرفتن تعطیلات مهم در شمال، موارد شدید دوباره شروع به خزش کردند. ایالات متحده.

بر اساس میانگین هفت روزه وزارت بهداشت و خدمات انسانی تا چهارشنبه، حدود 56000 آمریکایی با کووید-19 در بیمارستان بستری شدند که 8 درصد نسبت به هفته گذشته و 20 درصد نسبت به آخرین پایین ترین سطح کشور در 10 نوامبر افزایش یافته است.

افزایش بستری شدن در بیمارستان به دنبال آخرین افزایش عفونت در کشور است. داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می‌دهد که میانگین موارد روزانه در اواسط سپتامبر به بیش از 172000 مورد در روز رسید، قبل از اینکه به شدت کاهش یابد و سپس به سطح بالایی بین 70000 تا 75000 مورد جدید در روز برای تقریباً سه هفته تا اوایل نوامبر رسید. پس از آن، موارد دوباره افزایش یافت، به طور متوسط ​​تقریباً 96000 در روز در 24 نوامبر، قبل از اینکه روز شکرگزاری شیوه های گزارش داده ها را در بسیاری از کشورها قطع کرد.

طبق فهرستی که هاپکینز تهیه کرده است، اکثر ایالت‌ها موارد یا مرگ‌های روز شکرگزاری را گزارش نمی‌کنند، و بسیاری از آنها گزارش را در آخر هفته به تاخیر انداخته‌اند. همراه با این واقعیت که بسیاری از ایالت‌ها گزارش‌های روزانه داده‌های کووید را به روزهای هفته یا حتی یک بار در هفته کاهش داده‌اند، ممکن است روزها یا هفته‌ها طول بکشد تا آژانس‌های محلی آزمایش‌های عقب افتاده را پاک کنند و موارد جدید را در روزهای نزدیک به تعطیلات گزارش کنند.

بنابراین، موارد گزارش شده و مرگ و میر کووید در ایالت و ملی در روزهای پس از تعطیلات به شدت کاهش می یابد و پس از رفع انباشتگی افزایش می یابد. به عنوان مثال، آخرین میانگین برای ایالات متحده تا چهارشنبه به حدود 86000 مورد روزانه کاهش یافته است که احتمالاً هفته آینده افزایش خواهد یافت.

بستری‌هایی که تعداد بیماران مبتلا به کووید در تخت‌های بیمارستانی را اندازه‌گیری می‌کنند، از نظر تاریخی در طول فصل تعطیلات پایدارتر بوده و کمتر تحت تأثیر گزارش‌های وقفه قرار گرفته‌اند.

دکتر بروس جی لی، استاد سیاست گذاری و مدیریت بهداشت در دانشگاه شهر گفت: ترکیبی از هوای سردتر، راندن مردم به داخل خانه، هوای خشک تر، سفر در تعطیلات و مهمانی ها برخی از دلایل این وخامت اخیر در همه گیری است. در دانشکده بهداشت عمومی نیویورک. وی افزود: برخی از آمریکایی‌هایی که در ابتدای همه‌گیری به کووید مبتلا شده‌اند یا در بهار واکسینه شده‌اند و هنوز واکسن تقویت‌کننده دریافت نکرده‌اند نیز ممکن است ایمنی ضعیفی داشته باشند.

در همان زمان، نرخ واکسیناسیون در ایالات متحده افزایش یافته است، اما با سرعت کمتر. بر اساس گزارش CDC در روز سه شنبه، نزدیک به 60 درصد از آمریکایی ها به طور کامل واکسینه شده اند. با این حال، تقریباً چهار ماه از زمانی که این رقم در اوایل آگوست به 50 درصد رسید، می گذرد. کمی بیش از دو ماه طول کشید تا کشور از 40 درصد به 50 درصد و کمتر از یک ماه از 30 درصد به 40 درصد برسد.

دکتر لیزا ماراگاکیس، مدیر ارشد این مرکز گفت: “تعداد واکسینه شده ما هنوز به جایی که باید باشد نرسیده است، و من فکر می کنم که علیرغم تلاش های ما، با آینده ای روبرو هستیم که در آن بسیاری از افرادی که واکسینه نشده اند، قصد ندارند واکسینه شوند.” پیشگیری از عفونت در سیستم بهداشت جان هاپکینز.

ماراگاکیس گفت، این امر آمریکا را برای رساندن کووید به محلی که در آن “بومی” است دشوار می کند، که به این معنی است که به طور کامل ریشه کن نشده است، اما قابل کنترل تر می شود و یکی از ویروس های تنفسی که کشور با آن مبارزه می کند. سالانه

وی افزود: «تا زمانی که ما جمعیت زیادی از افراد واکسینه نشده داشته باشیم، چنین نخواهد بود.

این روندها قبلاً قبل از اخبار مربوط به نوع omicron که حدود یک هفته پیش از آفریقای جنوبی اعلام شد وجود داشت. لی گفت، همانطور که جامعه علمی جهانی قابلیت انتقال سویه را بررسی می کند و اینکه آیا می تواند باعث بیماری جدی شود یا از هرگونه محافظت در برابر واکسن ها جلوگیری کند، هیچ چیزی در مورد آنچه که ایالات متحده باید برای کاهش خطر کووید انجام دهد تغییر نکرده است.

او گفت: «این یک یادآوری است که ما باید همه این اقدامات احتیاطی را رعایت کنیم، زیرا فکر می‌کردیم زمستان در راه است. واکسیناسیون و واکسن های تکمیلی، پوشیدن ماسک صورت، فاصله گذاری اجتماعی در صورت لزوم، و حفظ تهویه خوب همچنان ابزارهای کلیدی در مبارزه با شیوع ویروس هستند.

همانطور که در طول همه‌گیری رخ داد، شیوع فعلی در مناطق مختلف متفاوت است، و نقاط داغ از جنوب ایالات متحده دور می‌شوند، جایی که موج دلتا اولین و قوی‌ترین موج را در تابستان به سمت غرب میانه زد. بیشترین میزان بستری شدن در یک جمعیت سازگار در ایالت های غرب میانه است، جایی که در دو هفته گذشته 31 درصد افزایش یافته است.

ماراگاکیس گفت: «برخی از مناطق ایالات متحده آن را احساس نمی‌کنند، اما مطمئناً وقتی با همکارانم در یوتا، میشیگان یا چندین ایالت دیگر صحبت می‌کنم، آنها واقعاً در یک بحران هستند.»

بر اساس تجزیه و تحلیل CNBC از داده های HHS، بیش از 4300 بیمار مبتلا به کووید در بیمارستان بستری در میشیگان، بالاترین میزان بستری شدن سرانه مبتلا به کووید را در این کشور در اختیار این ایالت قرار می دهند. دکتر داریل الموچی، رئیس Spectrum Health میشیگان غربی، سیستمی متشکل از 14 بیمارستان در ایالت غربی، گفت: حجم بیماران، چالش‌های کارکنان و طول مدت همه‌گیری، موج را «چالش‌برانگیزتر از پرش‌های قبلی» کرده است.

464 بیمار مبتلا به کووید در بیمارستان‌های اسپکتروم سلامت در روز چهارشنبه بالاترین رتبه‌بندی سیستم تا کنون است، زیرا بیمارستان‌ها به قدری پر هستند که توانایی محدودی برای انتقال بیمارانی که نیاز به مراقبت بیشتر دارند به تخت‌های دیگر سیستم، برای کووید یا موارد معمول‌تر وجود دارد. مشکلات سلامتی مانند حملات قلبی یا سرطان

الموچی گفت که اکثر بیماران بستری شده با کووید در بیمارستان واکسینه نشده بودند، 91 درصد در پایان هفته گذشته. موارد بیشتری از عفونت های ناگهانی وجود دارد، اما تا حد زیادی منجر به نیاز به مراقبت های جدی نمی شود.

اسپکتروم هلث حدود 140 مورد مرگ و میر ناشی از کووید را در ماه نوامبر گزارش کرد که با وجود بستری شدن بیشتر در بیمارستان در سال جاری، رقمی بالا اما کمتر از رکورد دسامبر گذشته 192 نفر بود.

دولت فدرال در پاسخ به درخواست فرماندار گرچن ویتمر برای کارکنان اضافی، دو تیم پزشکی به وزارت دفاع میشیگان فرستاده است که یکی از آنها با Spectrum Health کار خواهد کرد.

مدتی طول می کشد تا تأثیری بر انتقال ویروس از گردهمایی های روز شکرگزاری در مسائل ملی کووید داشته باشد. علاوه بر عوارض گزارش داده‌ها در روزهای تعطیل، تشخیص و گزارش عفونت‌ها بر اساس مدت زمانی که طول می‌کشد تا افراد علائم بیماری را پیدا کنند و آزمایش مثبت کنند و موارد آنها توسط سیستم‌های ایالتی و محلی منتشر شود، بین دو تا چهار هفته طول می‌کشد. لی گفت.

مرگ و میر و مرگ و میر ناشی از کووید در ایالات متحده پس از فصل تعطیلات 2020 به اوج خود رسید و به طور میانگین در ژانویه 2021 روزانه بیش از 250000 عفونت و 3400 مرگ و میر در روز به ثبت رسید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksihovarda girişMobil Ödeme Bozdurmaarkadaşlık sitesibuy stripe accountfethiye escortweb tasarımtuzla halı yıkamatemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarinstagram takipçi satın altiktok takipçi satın almobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurma