“بخارشوی خانه بخرید؟ من می توانم با خلال و خلاء خود یک کار خوب انجام دهم و در صورت نیاز می توانم سالی یک بار با یک حرفه ای تماس بگیرم تا فرش ها را بخارشوی کنم. آیا استفاده بیش از حد از بخارشوی تمیز کننده من نیست؟ “
به راستی ، اینطور نیست. استفاده از بخارشوی به دلایل مختلف انتخاب بهتری است: از این جهت سازگاری با محیط زیست است زیرا نیازی به استفاده از مواد شوینده احتمالاً مضر (و بو) نیست ، کف شما سریعتر خشک می شود ، بخارشوی باکتری هایی را می گیرد که از یک سنتی استفاده می کنند. بهتر است خاک و لکه های زیر زمینی را از بین ببرید و در عین حال شما را از شستشوی عقب پس انداز کنید – و برای تمیز کردن کفهای خود فقط به یک دستگاه نیاز دارید.

بخارشور اگر به آسم یا آلرژی مبتلا هستید ، هیچ سوالی نیست که باید در مورد پاک کننده های بخارشوی فکر کنید. کنه های گرد و غبار ، شوره های حیوانات و سایر مقصراتی که بر کیفیت هوای شما تنفس می کنند ، خود را عمیقا درون فرش یا اثاثه یا لوازم داخلی خود می پوشانند (بله ، بخارشوی تمیز کننده های بخارشوی می توانند در اثاثه یا لوازم داخلی نیز استفاده شوند) ، و خودتان را مدیون این هستید که بخارشوی بخارشوی دهید. دستگاهی که قبل از بیمار شدن شما آنها را از بین ببرد. یک بخارشوی تمیز نیز به طور موثری از خلاء بغل خلاص خواهد شد.

بهترین بررسی بخارشوی پاک کننده – 5 لیست برتر بخارشوی برای مارس 2020 با راهنمای خرید

شما ممکن است در حال تجسم یکی از آن ماشین های بخارشوی عظیم که شرکت های بزرگ یا شرکت های تمیز کننده حرفه ای از آن استفاده می کنند ، باشد ، اما خوشبختانه شما به یکی از این موارد نیاز نخواهید داشت. دستگاه تمیز کردن بخارشوی برای هر اندازه خانه و بودجه وجود دارد. ما بعد از بررسی کمی عمیق تر آنچه را که می خواهید جستجو کنید ، بررسی 5 دستگاه برتر بخارشوی Groom + Style را اجرا خواهیم کرد.

انواع پاک کننده های بخارشوی
قدرت بیشتر و تطبیق پذیری بیشتر تقریباً همیشه به معنای برچسب قیمت بالاتر است ، و مطمئناً این مورد در مورد تمیز کننده های بخارشوی است. ما درمورد ماشین های بخارشوی تجاری صحبت نمی کنیم که هزینه ای در هر جایی از 750 دلار تا هزاران دلار داشته باشد ، اما شما هم نمی خواهید یکی از این واحدهای قدرتمند خانه را با قیمت 100 دلار پیدا کنید.

تمیزکننده های بخارشوی بخارشوی در مقابل بخارشوی بخارشوی
دو نوع پاک کننده بخارشوی خانگی با مشخصات کامل وجود دارد. اولین مدل یک قوطی (یا سیلندر) است که شیلنگ آن به یک مخزن آب با چرخ نسبتاً بزرگ وصل شده است که شما را به پشت خود می کشید ، تا حدودی مانند خلاء های قدیمی. اینها راحت ترین دستگاه های موجود در بازار نیستند ، اما آنها با تمام کارهایی که می توانند انجام دهند ، آن را تشکیل می دهند. مقدار بخارشوی آنها تولید تمیز کردن استثنایی است . ظرفیت مخزن به شما امکان می دهد در ضمن نگه داشتن دوباره پر کردن مجدد از یک خانه کامل مراقبت کنید . و آنها معمولاً با مجموعه زیادی از اتصالات همراه هستند که به شما اجازه می دهد تا میزهای بخارشوی ، پارچه و سایر وسایل دیگر بخارشویپز کنید .

حتی بیشتر در زنجیره مواد غذایی (و مقیاس قیمت) بخارشوی پاک کننده بخارشوی است . این شبیه به یک مدل قوطی (با تمام مزایای یکسان) است به جز اینکه آب را در مخزن تا درجه حرارت بسیار بالاتر گرم می کند. این گرمای اضافی تمام آب اضافی موجود در بخارشوی را از بین می برد ، بنابراین فقط بخارشوی تمیز و خشک از شلنگ و اتصالات رها می شود – و دیگر نیازی به زمان خشک شدن کف پس از تمیز کردن نیست.

مپس بخارشوی
خیلی تمیز یا خیلی پول؟ گزینه های کم هزینه اما بسیار مؤثر وجود دارد … معرفی ماشینی بخارشوی که مانند یک خلاء چوب با مخزن آب کوچکتر متصل به چوب ساخته شده است. به دلایل آشکار ، مانور دادن بسیار ساده تر است ، اما به دلایل آشکار همان نیاز به پر کردن مجدد بیشتر است. جاروبرقی بخارشوی یک انتخاب عالی برای خانه های کوچکتر یا بودجه های کوچکتر است ، و بیشتر مزایای مشابه آن را فراهم می کند (مانند دوست داشتن محیط زیست و باکتری های مناسب با کشتن). قدرت بخارشوی و تعداد اتصالات با مدل متفاوت خواهد بود.

در این مقاله ما به واحدهای قوطی و بخارشوی می چسبیم ، زیرا شما می توانید نظرات جزییات مربوط به بخارشویپز بخارشوی Groom + Style را در جای دیگر در سایت ما بخوانید .

پاک کننده بخارشوی دستی
سرانجام ، شما می توانید یک بخارشوی قابل حمل قابل حمل را انتخاب کنید که بهترین راه حل برای تمیز کردن نقاط یا ضد عفونی نقاط مانند میزهای رومیزی و ویندوزهاست. مخازن آب کوچک و توان کمتری که توسط واحدهای دستی ارائه می شود تمیز کردن کل کف شما را انجام نمی دهند ، اما قطعاً راحت هستند.

چه چیزی را در بهترین تمیزکننده بخارشوی جستجو کنید
بهترین بررسی نظافت بخارشوی – تمیز کردن مبلمان

انتخاب نوع بخارشوی تمیز کننده که به بهترین وجه نیاز و بودجه شما را برآورده می کند مهمترین عامل در تصمیم گیری برای خرید کدام یک خواهد بود. پس از آن معیارهای دیگری که می خواهید در نظر بگیرید در اینجا آمده است.
اندازه و وزن
واحدهای قوطی و بخارشوی بزرگتر از مایع و بخارشوی دستی و بخارشوی هستند ، اما هنوز هم در اندازه و وزن متفاوت هستند . مطمئن شوید که تمیز کننده را به اطراف هل می دهید (یا می توانید آن را بکشید) ، و در صورت استفاده نکردن ، جایی برای ذخیره آن خواهید داشت. اندازه نزدیک مخزن آب اندازه زیادی است . این امر نه تنها تعیین می کند که چند بار مجبور خواهید بود دستگاه خود را مجدداً پر کنید ، بلکه هنگام پر شدن مخزن نیز چقدر سنگین خواهد بود. یک تمیز کننده با مخزن کوچکتر نیز سریعتر گرم می شود. (بعضی از ماشین ها دارای مخازن دوتایی هستند ، بنابراین شما هم بدون تمیز کردن دوباره پر کردن مجدد زمان تمیز کردن بیشتری کسب می کنید.)

اثربخشی پاک
اثربخشی بخارشوی تمیز کننده در درجه اول به میزان گرم شدن بخارشوی و فشار موجود در آن بستگی دارد. همچنین مهم است که واحد فشار ثابت را حفظ کند ، به طوری که شما یک تمیز مداوم را بدست آورید. نیازی به گفتن نیست که درجه حرارت گرمتر و فشار پایدار و پایدار معمولاً به معنای یک مدل گران قیمت است.

پیوست های اضافی
در آخر ، در مورد دلبستگی هایی که می خواهید فکر کنید. اگر فقط قصد تمیز کردن کف خود را دارید ، نازل ها ، برس و ابزارهای خزنده مشابه آنهایی که با خلاء به دست می آورید بیش از اندازه کافی خواهد بود ، اما بسیاری از واحدها نیز برای کارهایی مانند تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی ، پله ها ، کاشی و پرده و به علاوه لوازم جانبی همراه هستند. مانند لنت های میکروفایبر

مقدمات کافی. در اینجا لیست تیم بررسی 5 بهترین بخارشوی پاک کننده برتر قرار دارد.

  1. تمیزکننده بخارشوی McCulloch MC1275 سنگین
    تمیزکننده سنگین McCulloch MC1275 با 18 لوازم جانبی – تمیز کردن بخارشوی تحت فشار کاملاً طبیعی ، بدون مواد شیمیایی برای اکثر کف ، پیشخوان ها ، لوازم خانگی ، ویندوز ، اتومبیل و موارد دیگر ، زرد / خاکستری
    قدرتمند ، همه کاره و قیمت بسیار مناسب – هیچ راز نیست که چرا قوطی به سبک MC1275 در صدر جدول رده های داماد + سبک ما قرار بگیرد. این پاک کننده بخارشوی سبکتر از آنچه انتظار دارید هنگام دیدن آن باشد ، وزن آن کمتر از ده پوند (با یک مخزن خالی) است و مانور دادن آن در اطراف خانه بر روی چرخ های کاستور آن بسیار آسان است .

این مدل McCulloch دارای مخزنی است که می تواند 48 اونس آب را در خود نگه دارد ، در حدود ده دقیقه گرم کنید و حدود 45 دقیقه زمان تمیز کردن را قبل از نیاز به دوباره پر کردن مجدد به شما می دهد. نکته منفی (برای مواردی که بخارشوی تمیز کننده های بخارشوی غیر معمول نیست) این است که شما باید قبل از پر کردن مخزن صبر کنید تا دستگاه خنک شود ، اما 45 دقیقه باید زمان کافی برای تمیز کردن کف و فرش های یک خانه معمولی داشته باشد.

سطح بخارشوی برای نظافتی در این اندازه و در این بازه قیمتی کاملاً قدرتمند است و یک کار عالی در کف ، کاشی ، پیشخوان ، لوازم ، وسایل حمام ، مبلمان در فضای باز انجام می دهد – لیست ادامه دارد. یک دکمه قفل راحت نیز وجود دارد ، بنابراین لازم نیست که یک دکمه را فشار دهید تا بخارشوی به طور مداوم در جریان کار جریان یابد. یک هشدار ، هرچند؛ اگر این کار را انجام دهید ، دسته می تواند خیلی داغ شود. MC1275 با 18 ضمیمه مختلف شامل دو دستگیره ، برس کف ، نازل کاشی ، برس و اثاثه یا لوازم داخلی

دستگاه تمیزکننده بخارشوی McCulloch Heavy-Duty کاملاً مشابه یک مدل تجاری گران قیمت را انجام نمی دهد ، اما این یک ماشین خانگی عالی برای پول است و به طرز شگفت انگیزی قابل مانور و سبک است.

حقایق و ارقام موجود در مورد تمیز کننده بخارشوی سنگین McCulloch MC1275:

سبک: قوطی
توان: 1500 وات
ظرفیت: 48 اونس
زمان / دمای گرمایش: 10 دقیقه / 200 درجه
استفاده مداوم: 45 دقیقه
پیوست ها / لوازم جانبی: 18
سیم برق: 15 فوت
اندازه: 13.5 10 10.5 17 17 اینچ
وزن (پر نشده): 10 پوند
گارانتی: یک سال
قیمت McCulloch MC1275 را در آمازون بررسی کنید

  1. پاک کننده بخارشوی چند منظوره Steamfast SF-370WH
    بخارشوی تمیزکننده بخارشوی بخارشوی SF-370 با 15 لوازم جانبی-تمام طبیعی ، بدون فشار شیمیایی با فشار بخارشوی برای اکثر کف ، پیشخوان ، لوازم خانگی ، ویندوز ، اتومبیل و موارد دیگر ، 64 اینچ ، سفید
    این مدل Steamfast کاملاً آن را به صدر جدول نرساند ، اما تیم Groom + Style آن را خیلی دوست داشت. این ماشین از نظر وزن ، زمان اجرا و قدرت از مزایای بسیاری مانند McCulloch برخوردار است. جایی که کمی کوتاه شد در عملکرد آن روی فرش ( برای تمیز کردن محل نسبت به فرشهای بزرگ ) و لوازم جانبی آن (کمی کمتر از مک کالوچ ، و flimsier ) بود. با این حال، هنوز هم می کند بسیار کار خوب که آن را به بسیاری از عوامل مهم می آید: عملکرد بر روی اکثر سطوح.

SF-370WH مخزن آب کمی کوچکتر دارد (45 در مقابل 48 اونس) اما هنوز 45 دقیقه زمان بخارشوی دادن را در اختیار شما قرار می دهد ، به همراه همان سوئیچ مناسب “بماند”. کمی کوچکتر و سبکتر از مک کالوچ است ، اما نکته اصلی این است که احساس محکم تر می کند . این دستگاه به طور قطع قوی تر از پیوست های ارائه شده خود است ، اما ما انتظار نداریم این خودرو به اندازه رقیب برتر خود از دوام بالایی برخوردار باشد. این 15 پیوست شامل یک بخارشویپز بخارشوی ، تعداد زیادی برس (از جمله برس برنجی) و یک دستگاه جاروبرقی است ، اما تیم بررسی از این که قلم موی اثاثه یا لوازم داخلی وجود ندارد ، ناامید شدند .

Steamfast با اکثر جوانب مثبت مدل McCulloch و با قیمت کمی پایین تر ، انتخاب خوبی برای کسانی است که تمیز کننده بخارشوی قوطی خوب هستند اما به همه چیز احتیاج ندارند.

جزئیات مربوط به پاک کننده بخارشوی چند منظوره Steamfast SF-370WH:

سبک: قوطی
توان: 1500 وات
ظرفیت: 45 اونس
زمان / دمای گرمایش: 10 دقیقه / 200 درجه
استفاده مداوم: 45 دقیقه
پیوست ها / لوازم جانبی: 15
سیم برق: 15 فوت
اندازه: 12 8 8.5 x 15 اینچ
وزن (پر نشده): 9 پوند
گارانتی: یک سال
قیمت Steamfast SF-370WH را در آمازون بررسی کنید