بهترین راهنمای خرید صفحه کلید / ماوس – زمستان

همانقدر که رایانه های شخصی از زمان انتشار آنها در طی چهار دهه قبل تغییر کرده اند ، دو چیز اساساً یکسان باقی مانده اند: صفحه کلید و ماوس. و ما احساس می کنیم که آنها برای چند دهه آینده با ما خواهند بود. با این گفته ، ما قطعاً توصیه نمی کنیم رایانه شخصی جدید خود را با همان لوازم جانبی قدیمی که از قرن گذشته استفاده کرده اید ، زین کنید! قدم زدن به صفحه کلید و ماوس مدرن می تواند باعث شود تجربیات رایانه شما دوباره زنده شود ، اگر فکر کنید که این دو تاچ اصلی لمسی هستند که شما را به رایانه وصل می کنند خیلی تعجب آور نیست.

برای زمستان 2020 ، بسیاری از لوازم جانبی مورد علاقه ما ظاهر بازگشتی دارند ، اما همچنین کاملاً “جدید” در این لیست وجود دارد ، به لطف بخشی از رقابت شدید بین کرشیر و لاجیتک ، که هر شرکت دیگری در آنجا دو تیم هستند. برای تسلط بر صفحه کلید و ماوس. البته ، بعضی اوقات آنها مجبورند یکدیگر را در پیش بگیرند و در آخرین دور ، لاجیتک برنده است ، اما کورسایر هنوز چند ترفند در آستین های خود دارد. آنها حتی وقتی نوک ماوس را مورد ضرب و شتم قرار می دهند ، جایی که تشک ماوس فوق العاده بزرگ MM350 Corsair پادشاه سطوح سنتی ماساژ است ، در حالی که تشک عالی شارژ بی سیم PowerPlay Logitech ، پد موس فروتن را به سطح بعدی می برد و به شما امکان می دهد بسیاری از موارد را شارژ کنید. موش های بازی بی سیم Logitech بدون نیاز به وصل یا متوقف کردن عمل!

ما این راهنما را در سه بخش سازماندهی کرده ایم. اول ، شما گزینه های ما را برای محصولات خانگی و اداری کوچک انتخاب می کنید. دوم ، ما انتخاب بهترین گزینه های صفحه کلید / ماوس برای صفحه اصلی سینما را لیست می کنیم. سرانجام ، ما در هر نقطه قیمتی طیف گسترده ای از محصولات خاص بازی را داریم. بخاطر داشته باشید که فقط به این دلیل که یک محصول به نام خود “بازی” می کند به معنای معامله واقعی نیست. ما طیف وسیعی از مدل هایی را که نمونه گرفته ایم انتخاب کرده ایم و می دانیم که در واقع تجربه بازی شما را بهبود می بخشد!

توجه داشته باشید که ما به همه دنده هایی که در ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس و آلمان توصیه می کنیم ، پیوندهای مستقیمی را ارائه می دهیم و پیوندهای ایالات متحده آمریکا به صورت خودکار به فروشگاههای محلی در ایتالیا ، فرانسه و اسپانیا راه می یابد. اگر محصولی را که دوست دارید در این راهنما پیدا کنید ، لطفا از لینک های ما برای خرید آن استفاده کنید ، که به حمایت از ادامه توسعه این سایت کمک می کند!

لوازم جانبی – زمستان 2019
خانه / دفتر کوچک

موس بی سیم DELUXE:
موس بازی بی سیم Logitech G602
بله ، آن را “بازی” درست در آنجا به نام محصول می گوید ، اما گیمرهای جدی یکی از مدلهایی را که بعداً در این راهنما توصیه می کنیم می خواهند. بنابراین ما فکر می کنیم این موش برای چه کسی مناسب است؟ فقط در مورد هر کس دیگری! در حالت دقیق خود 250 ساعت قبل از نیاز به تعویض باتری می رود. و در حالت حساسیت استاندارد می تواند ماه ها پیش از نیاز به شارژ برود. همچنین بسیار صاف می درخشد و برای ساعات طولانی استفاده از آن حالت راحتی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موش شگفت انگیز ، بررسی جامع ما را بخوانید !

نکته گورو:
ما واقعاً آرزو می کنیم پیگیری های Logitech را به G602 ، G603 Lightspeed که در اینجا مرور کردیم ، توصیه کنیم و G604 Lightspeed که در اینجا مرور کردیم . در نهایت ، هر دو با توجه به وابستگی مداوم خود به باتری های AA بسیار گران بودند.

موس کسب و کار نهایی:
Logitech MX Master 3 بی سیم
اگر تنها بهترین ها را می خواهید ، به آخرین ماوس MX Logitech ، Master 3 بروید و می تواند روی هر سطحی از جمله شیشه کار کند ، در حالی که 70 روز قبل از نیاز به شارژ در حال اجرا است. این ماوس دارای حالت های بی سیم دوگانه است ، به این معنی که می توانید از بلوتوث استفاده کنید (اگر رایانه شخصی آن را دارد) یا از گیرنده نانو USB استفاده کنید. و در یک شاهکار از نبوغ واقعی ، Logitech پیشگام چرخ جدید پیمایش الکترومغناطیسی است که باعث افزایش دقت و کاهش نویز می شود. و اگر این کافی نیست ، شما حتی برای برخی از کارهای جدی بهره وری ، یک چرخ دستی انگشت شست نیز می گیرید!

نکته گورو:
این ماوس برای شارژ از USB Type-C استفاده می کند و تنها در مدت زمان 1 دقیقه 3 ساعت شارژ می گیرد!

صفحه کلید اصلی سیمی:
صفحه کلید سیم کشی مایکروسافت 600
اگر فقط برای استفاده در منزل نیاز به یک صفحه کلید عالی دارید ، این مدل با بودجه را از مایکروسافت در نظر بگیرید. این دستگاه دارای یک طراحی کم مشخصات ، کلیدهای اختصاصی صدا و کلید و یک پد شماره است.

نکته گورو:
ما واقعاً معتقدیم که در محدوده قیمت بودجه ، خیلی بهتر است که از کیبورد سیمی بروید ، زیرا می دانید که هنگام استفاده از آن ، هرگز تداخل بی سیم نخواهید داشت. کیبورد های دفتر بی سیم واقعاً قابل استفاده تقریبا به اندازه این مدل تقریباً 3 برابر هستند و وقتی روی یک میز معمولی قرار می گیرند ، ارزش اضافی کمی نیز ارائه می دهند.

صفحه کلید دفتر حرفه ای:
صفحه کلید روشنایی بی سیم Logitech K800
صفحه کلید براق و تمام عیار انتخاب برتر ما برای استفاده از بهره وری اداری است. نورپردازی را فراهم می کند تا تایپ کردن در شرایط کم نور راحت تر باشد و بی سیم بودن ، در صورت نیاز به فضای میز بیشتر می توانید به راحتی آن را از مسیر خارج کنید.

نکته گورو:
این صفحه کلید عالی حتی قابل شارژ است – فقط کافی است آن را با میکرو USB وصل کنید تا باتری لیتیوم داخلی خود را تقویت کند!

سینمای خانگی

صفحه کلید / ترکیبی صفحه کلید تئاتر خانگی:
صفحه کلید تلویزیون Logitech K600
اگر به دنبال صفحه کلید کامپیوتر تئاتر خانگی ایده آل با قیمتی شگفت انگیز هستید ، تازه آن را پیدا کرده اید. K600 با داشتن یک لپ تاپ یکپارچه به همراه یک جوی استیک d-pad ، به شما امکان می دهد از هر صندلی در اتاق با رایانه شخصی یا تلویزیون خود تعامل داشته باشید !

نکته گورو:
این صفحه کلید از بلوتوث استفاده می کند و به این وسیله امکان اتصال بی سیم به تقریباً هر دستگاهی را می دهد!

صفحه کلید / ترکیبی صفحه کلید تئاتر خانگی:
صفحه کلید بی سیم Logitech K830
شاید K830 بهترین صفحه کلید HTPC که تاکنون منتشر شده است ، اکنون با قیمتی بسیار جذاب به فروش می رساند. با یک ظاهر طراحی برتر ، پد لپ تاپ یکپارچه و اتصال بی سیم جامد ، برای استفاده HTPC بهتر نمی شود!

نکته گورو:
توجه داشته باشید که بر خلاف K600 جدیدتر ، این D-pad برای استفاده با تلویزیون های هوشمند ندارد.

صفحه لپ تاپ HTPC نهایی:
لپ تاپ بازی مکانیکی بی سیم Corsair K63
آیا می خواهید چیزی واقعاً خلاقانه را ببینید؟ سپس این یکی از نوعی لپ تاپ را که برای بازی در تنظیم HTPC طراحی شده است ، بررسی کنید: تنها لپ تاپ مکانیکی بی سیم! لپ تاپ دارای یک ماوس پد یکپارچه است که به شما امکان می دهد هنگام نشستن روی مبل با ماوس بازی کنید. ما لپ تاپ های دیگری را نیز امتحان کرده ایم و از گفتن آن متنفریم ، اما همه آنها وقت خود را تلف می کنند. اکنون کورسایر بی سیم K63 را منتشر کرده است که به نظر ما کابلهای عظیم آنها را به عنوان مبتدیان درآورده است.

نکته گورو:
توجه داشته باشید که همه تابلوهای K63 از سوئیچ های مکانیکی Cherry MX Red استفاده می کنند ، اما تنظیم با نورپردازی استاندارد آبی تیره یا آبی یخی این نسخه ویژه موجود است.

بازی

صفحه کلید بازی / ماوس دسته کوچک موسیقی جاز:
صفحه کلید Corsair Gaming K55 + موس بازی Harpoon RGB
بسیاری از لوازم جانبی فوق العاده بازی در خارج از کشور وجود دارد ، اما به ما اعتماد کنید ، هیچکدام ارزش خرید ندارند. در عوض ، با این صفحه کلید جالب و دسته کوچک موسیقی جاز موس و دسته کوچک موسیقی جاز موس از طرف کارشناسان بازی در Corsair ، وارد معامله واقعی شوید. این صفحه کلید K55 پاسخگو با نورپردازی RGB شیرین ، به علاوه ماوس ارگونومیک هارپون با تنظیم DPI در پرواز ، جلوه های RGB و سنسور نوری با کیفیت بالا 6000dpi را به ارمغان می آورد.

نکته گورو:
آیا می خواهید یک موس پد کم هزینه بسیار خوبی داشته باشید تا از هارپون بیشترین بهره را ببرید؟ بیشتر از MM Mouse MM Corsair نگاه نکنید !

موس بازی بی سیم PRO:
Logitech G703 Lightspeed w / Hero 16K
اگر به دنبال عملکرد نسل بعدی در ماوس بازی هستید ، تنها یک گزینه وجود دارد: ترکیب Logitech’s Lightspeed. مورد علاقه ما جدید چراغ G703 Lightspeed با سنسور 16،000dpi Hero است (از 12K dpi در G703 اصلی). سنسور بهتر نیز با وزن بسیار کمتری اتفاق می افتد ، به این معنی که این ماوس با کشیدن 95 گرم کاهش می یابد. شما هنوز هم دارای روشنایی RGB و حداکثر 35 ساعت عمر باتری ، همراه با عملکردی هستید که هر موس سیمی را ضرب می کند.

نکته گورو: کیبرد
می خواهید تجربه G703 خود را حتی بهتر کنید؟ سپس تشک PowerPlay را انتخاب کنید تا شارژ بی سیم شود ، به این معنی که هرگز ، دیگر مجبور نیستید آن را وصل کنید یا بازی را متوقف کنید!

ماوس بازی بی سیم نهایی:
چراغ Logitech G502
G502 Lightspeed دقیقاً مانند سلف خود G502 ، به لطف شکل ارگونومیک و فریم فوق العاده سبک و متعادل ، کنترل هرگونه بازی را در هر بازی ارائه می دهد. اما آن را به گیلاس در بالا ، فن آوری های بی سیم Lightspeed اضافه می کند ، برای یک تجربه واقعا بدون سیم. کامل ما را بررسی در اینجا !

نکته گورو:
قطعه مهم دیگر از تسلط Gights2 Lightspeed سازگاری PowerPlay است. با استفاده از تشک شارژ PowerPlay اختیاری ، ماوس خود را هنگام استفاده از آن شارژ می کنید ، به این معنی که هیچ …

پد موس بازی:
CORSAIR MM300
ماوس چیزی بدون پد ماوس بزرگ نیست ، بنابراین لطفاً خودتان را به نفع خود قرار دهید و MM300 را برای نیازهای بازی خود انتخاب کنید. این سطح از اصطکاک بسیار کمتری نسبت به لنت های ماوس پارچه ای برخوردار است ، در حالی که هنوز سطح عالی کنترل را در اختیار شما قرار می دهد. تقریباً در 14 “11” ، مساحت زیادی نیز برای پول فراهم می کند!

نکته گورو:
آیا می خواهید یک تجربه کاملاً متفاوت از تجربه مسخره کردن استفاده کنید؟ سپس تشک ماوس MM350 فوق العاده بزرگ را در زیر در نظر بگیرید!

ULTIMATE MOUSE MAT:
CORSAIR MM350 تمدید شده XL ماوس مات
MM350 جدید ، تشک ماوس است که در صورت آماده شدن از فراتر از ماوس پد های سنتی استفاده می کند. اندازه گیری 36.6 ”15.7 x 36 thick و ضخامت کامل 5 میلی متر ، فضایی را برای موس ، صفحه کلید ، و شاید چند لوازم جانبی دیگر نیز فراهم می کند ، در حالی که از سطح میز خود به سبک محافظت می کند!

نکته گورو:
هنگامی که ماوس خود را امتحان می کنید ، احتمالاً به یک پد موس باز نخواهید گشت. این یک لمس حق بیمه را به کل دسک تاپ شما اضافه می کند!

پد موس بازی:
مات موس شارژ Logitech PowerPlay
اگر صاحب یک موس بازی بی سیم Logitech G با قدرت بالا لیتیوم (در سری های G500 ، G700 ، G900 یا Pro) هستید ، باید واقعاً خود را با بهترین لوازم جانبی که تاکنون ایجاد شده است ، درمان کنید: تشک شارژ PowerPlay. این ماوس شما را برای همیشه شارژ بهینه نگه می دارد … به این معنی که هرگز لازم نیست برای شارژ به آن وصل شوید!

نکته گورو:
در بررسی کامل ما بیشتر بدانید .

صفحه کلید بازی نهایی:
مشخصات پایین Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire
Corsair با جدیدترین مدل K70 ، کیبوردهای بازی و صفحه کلیدهای مکانیکی را به طور کلی در سطح کاملاً جدیدی قرار داده است. با استفاده از اولین طراحی سوئیچ روی زمین از Cherry از دهه 1980 ، این مدل کم مشخصات کاملاً متفاوت از آنچه قبل از آن آمده است. با یک فاصله فعال سازی 1 میلی متر ، عملکرد تقریبا بی صدا ، جلوه های بی نظیر RGB و خدمات مشتری ثابت شده کریر ، بهترین کیبورد خالص بازی در آنجا است.

نکته گورو:
آیا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آنچه باعث می شود این صفحه کلید تیک بزند ، کسب کنید؟ بررسی کامل دست ما را ببینید !

صفحه کلید بی سیم نهایی:
صفحه کلید بازی مکانیکی بی سیم Logitech G915 (مضراب)
صفحه کلید مورد علاقه ما هر ، نوار هیچ ، G915 نیست. ارائه پاسخ مکانیکی به سرعت رعد و برق ، یک ظاهر طراحی شده فوق العاده براق ، جلوه های کامل RGB و البته اتصال بی سیم با استفاده از سیستم کم نظیر Lightspeed Logitech ، بهترین است. این همه حرفی برای گفتن دارد

نکته گورو:
بررسی ما را اینجا ببینید .

GAMEPAD PC WIRELESS:
Microsoft Xbox Controller + Adapter Adapter for Windows
اگر قصد دارید بازی های ماجراجویی رانندگی ، پرواز یا شخص ثالث را بر روی رایانه رومیزی خود انجام دهید یا به طور عملی هر بازی در رایانه سینمای خانگی را انجام دهید ، به خودتان مدیون هستید که Xbox One Wireless Controller را برای ویندوز انتخاب کنید. با سازگاری داخلی تقریباً در مورد هر بازیی که از زمان طلوع Xbox 360 در سال 2005 به وجود آمده است ، تجربه واقعی بازی را تضمین می کنید. حتی بلوتوث را برای استفاده با رایانه های شخصی BT ارائه می دهد.

نکته گورو:
آخرین نسخه این کنترلر شامل یک آداپتور بی سیم است که 66٪ از نسخه اصلی آن کوچکتر است و از پشتیبانی صدای استریو بی سیم و همچنین قابلیت اتصال حداکثر هشت کنترل کننده به طور همزمان برخوردار است.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum hovarda girişMobil Ödeme Bozdurmaarkadaşlık sitesibuy stripe accountfethiye escortweb tasarımtuzla halı yıkamatemizlik şirketi istanbul