بهترین سایت دانلود فیلم هندی

وب سایتهای دانلود فیلم رایگان [کاملاً قانونی]

  1. یوتیوب
    دانلود فیلم خارجی بدون سانسور 2019

در نسخه قبلی این مقاله ، YouTube در این لیست بسیار پایین تر قرار گرفت. با این حال ، به لطف برخی از تغییرات اخیر و تمایل روزافزون شرکت به محتوای رایگان و دارای پشتیبانی تبلیغاتی ، تصمیم گرفتم آن را به عنوان منبع شماره 1 فیلم های رایگان در وب لیست کنم.

اکنون ، YouTube بیش از 100 فیلم کامل از ویژگی های کامل را در پلتفرم خود ارائه می دهد. همچنین در آخرین لیست بهترین سایتهای پخش فیلم ذکر شده است . این باعث می شود YouTube به یک وب سایت فیلم کاملاً رایگان برای کسانی که توانایی پرداخت حق بیمه برای دسترسی به محتوای Netflix و Hulu را ندارند. شما به سادگی می توانید به این لینک مراجعه کرده و فیلم هایی مانند Zookeeper ، Legally Blonde ، The Terminator ، Flawless ، Kung Fu Killer ، IP Man و موارد دیگر را تماشا کنید. علاوه بر این ، یوتیوب همچنین قصد دارد نمایش ها و فیلم های اصلی خود را از سال 2020 آزاد کند .

شایان ذکر است که این فیلم ها برای پخش در حال حاضر فقط در ایالات متحده آمریکا در دسترس هستند . در صورتی که اهل هند هستید ، در لیست لیست بهترین سایت های فیلم های هندی از ما دیدن کنید . این لیست شامل منابع معتبری مانند YuppFlix ، BoxTV و غیره است.

در دسترس بودن: ایالات متحده

  1. بایگانی اینترنت