بهترین نوع عینک آفتابی برای خارج از خانه

دسته‌بندی نشده | No comments

فناوری لنزهای ChromaPop Smith Optics , دو ارتفاع موج از نوروروشنایی را غربال می نماید که منجر سردرگمی رنگ می شود , در حالی که آرایه برند لنزها با برند پباده سازی گردیده اند تا هر دسته نوری ( و آب ) ای را که ممکن است در فضای خارج از منزل با آن روبرو گردید , پوشش دهند .
در سال 1965 , بهترین نوع عینک آفتابی ارتودنتیست و آهک اسکی دکتر معالج باب اسمیت او‌لین لنزهای حرارتی مهر و موم شده ای را ساخت که تحت عنوان عینک اسکی امروزی شناخته شده و مورد احترام قرار گرفت . ولی وی به همین جا متوقف نشد , و عینک آفتابی وی کمتر انقلابی نیست .

اسمیت لنز ChromaPop در شش ته رنگ های متعدد می‌آیند , تمام در راستای نوروفروغ گوناگون بشود , براین اساس آیا شما ماهیگیری inshore می باشید در یک روز خاکستری یا این که دریایی در یکی بلوبرد , آن ها کردم لنز برای شما . در یک مسافرت ماهیگیری پرواز اخیر در هاوایی , فهمیدم , احتمال دارد پاره ای در آخرها روز , سایه هایی که اینجانب به همراه داشتم , انتخاب کننده ماهی استخوانی گریزان نیست که عملکرد می‌کردم آن را کشف کنم – و همینطور اسمیت های راهنمای اینجانب نبودند . ما در انتها روز عینک را عوض کردیم بهترین نوع عینک آفتابی اینجانب یک دفعه در درحال حاضر بازدید ( ارواح خاکستری (  چپ و راست بودم . اینجانب هنوز خودم لگد میزنم .

اعطا می شود , برای اجرای طیف حالت نوری که تحت عنوان ماهی گیر با آن روبرو میشوید , دست کم به دو جفت بهترین نوع عینک آفتابی نیاز دارید . این ولی ارزان نیست , البته بعداز آن نوری تلاش تقریباً نیست .

البته اسمیت تنها به زاویه گیرها اهمیت نمی دهد . این مارک همینطور دارنده یک خط سعی است که برای دوندگان و دوچرخه سواران با لنزهای قابل جابجایی پباده سازی شده‌است – اینجانب صرفا امید میکنم که آن ها لنزهای قابل بده بستان را با خط ماهیگیری ChromaPop خویش ارائه دهند .

در سراسر اینترنت , بهترین نوع عینک آفتابی به طور کلی امتیاز 4 . 7 ستاره ای خوب به اسمیت می دهند , و نشر ماهواره ای برتر ماهیگیری پرواز هچ را به لنزهای مس Techlite Polarchromic مس ( Smith ‘ s Techlite Polarchromic Cop ( می‌خواند : ( متنوع ترین جفت عینک آفتابی ماهیگیری در بازار ( .

جوانب مثبت : رنگهای لنز برای تمامی کادر های سبک , ماهیگیری , سعی و سبک مختص

منفی : قادر است گران باشد

239 . 00 دلار از REI

بهترین نوع عینک آفتابی قطبی استوار

Screen Shot 2018 06 18 at 5 . 49 . 20 PM
شایسته ترین عینک آفتابی قطبی استوار کادر بی واسطه
فریم های عینک آفتابی قطبی شده Costa x Bureo با جزئیات البته هنوز درخشان , با پلاستیک کشف شده از شبکه های ماهیگیری در سواحل شیلی و کادر های پلاستیکی و شیشه ای کاستا دل مار مجهز گردیده اند .
کمپانی آفریننده بهترین نوع عینک آفتابی کاستا اخیرا با کمپانی اسکیت بورد Bureo همیاری نموده است , که در حالا ساخت این عینک آفتابی با فریم هایی است که کاملاً از شبکه های ماهیگیری بازیافت شده تاسیس شده است . اکنون که Costa لنزهای شیشه ای لبریز مصرف خویش را داخل جام ها قرار می‌دهد , بهترین نوع عینک آفتابی آنان مقداری قیمتی دارا‌هستند , البته می‌پنداریم اکنون آن ها مضاعف مقاوم در قبال خراش می‌باشند و بها آن را دارا هستند . به علاوه , شما میتوانید از روش خرید خویش از محیط زیست و یک جامعه ماهیگیری شیلی یاری بگیرید .

Costa X Bureo ‘ s ورزشهای Way Wayrs , کلاسیک مقداری اسپرت خیس است و چهت نیل به جزئیات ظریف , آن ها را نادیده می‌گیرند تا آن ها را به راحتی روی پل بینی خویش بکشید . این لنزها پلاستیکی یا این که شیشه ای است که 580 Lightwave از سمت Costa ثبت شده‌است و ضمنا UV اشعه ماوراء بنفش از 400 نانومتر بی نقص استعمال می نمایند در حالی که به صورت انتخابی از روشنایی مرئی با انرژی بالا ( نوروفروغ آبی‌رنگ ) و رنگ زرد ها برای براندن مه و ارائه وضوح بهتری به کار گیری می‌کنید , که هر زاویه ای بایستی آنرا شعور نماید .

بهترین نوع عینک آفتابی , و ماهیگیر نیز آن‌ها را حفر می نماید .

برای یک جفت سونی کم هزینه , به همین میزان سازگار با محیط زیست و استوار , عینک Swell Vision را که از بامبو تنظیم شده‌است , بررسی نمائید . آن ها فوق العاده سبک می‌باشند , با بهترین نوع عینک آفتابی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>