تعمیر پکیج بوتان اپتیما برای عیوب ساده هزینه نکنید ،کلیپ سرویس سطحی در ۱۰ اقدام ساده

نمایندگی پکیج دیواری بوتان در شرق تهران مهیا ارائه سرویس ها خود به مشتریان گرامی در جهت تعمیر و خدمت پکیج بوتان می باشد. در صورت نیاز می توانید از شیوه تلفن های موجود در وبسایت اهمیت ما تماس بگیرید. پکیج های دیواری بوتان که در کیفیت خوب تولید شده است، می‌توان جور PARMA 24RSi را اسم برد. که از سیستم‌های بی‌نظیر و به روز گرمایشی در تولید و ساخت آن به کارگیری شده است. یک‌سری نمونه از سیستم‌ها و قطعات پیشرفته به فعالیت رفته در همین مدل، مشعل اتمسفریک مهم سیستم جرقه خودکار، سیستم خودکار عیب‌یابی الکترونیکی، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم کنترل مداد الکترونیکی و سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق هستند. کمپانی توسعه و گسترش قطعات الیکا بعد از آن از تعدادی سال کار در حوزه ساخت دستگاه و خودرو آلات مختلف، از سال ۱۳۹۷ به عنوان زیرمجموعه تیم صنعتی بوتان، تولید و عرضه پکیج شوفاژ دیواری بیتا بوتان را در بازار همین وسایل حرارتی و گرمایشی آغاز کرد.
پکیج بوتان دارای دقت به پشتوانه 70 ساله خود در بازار تاسیسات و ایجاد وسابل گاز سوز ساخت پکیج دیواری بوتان را از سال 1372 شروع نمود که به عنوان اولین تولید کننده پکیج دیواری در کشور‌ایران به حساب می آید. طی قرار دادی که کمپانی بوتان در همین سالها کلیدی کمپانی های اروپایی به جهت واردات و صادرات محصولات گاز سوز خویش داراست پکیج بوتان توانسته میباشد کیفیت منحصربه‌فرد به فرد و ویژه ای را در میان برند هایپکیج دیواری بازار داشته باشد. بوتان پکیج های بسیار اساسی کیفیتی را در این سالها به بازار عرضه نموده می باشد و در کنار این میزان مرغوب بودن بالا؛ خدمات بوتان مدام از لحاظ سرعت کار و در دسترس بودن زبانزد بوده است. محصولات ساخت کمپانی صنعتی بوتان دارای گواهینامه از واحد استاندارد است و توانسته به حساس دریافت لوح صنعت سبز از سامان محفظه زیست و لوح تقدیر از سوی وزارت صنعت به تیتر تیم تولیدی برتر شناخته شود. بوتان مارکت دارای کسب تیتر نمایندگی شرکت بوتان و ارائه انواع تجهیزات گرمایشی نظیر اشکال رادیاتور و پکیج بوتان، آبگرمکن دیواری، رادیاتور دیواری و پنلی و… دارای بهترین بها در سرویس شما مشتریان گرامی است.
هنگامی که عقربه نمایشگر فشار در محدوده مجاز دربین 1 تا 1/5 توشه قرار گرفت، شیرپرکن دستگاه را ببندید. و به‌هیچ‌عنوان لوازم‌ یدکی آن قابل اخذ نباشد در همین شکل صرفا روش شما کنار گذاشتن و عدم استعمال از آن بوده و پرداخت هزینه همین یک سری برابر هزینه تعمیر آن برای خرید کردن و جایگزین نمودن یک جنس تازه به‌جای آن است. بعد از هواگیری لازم، مجدد فشار آب را چک نمایید تا در میان عدد یک و دو باشد. طبق شکل بالا ولوم گزینش موقعیت پکیج را در موقعیت زمستانه قرار دهید. مراحل مربوط به جرقه زنی مشعل را اساسی چشم خویش گزینه در اختیار گرفتن قرار دهید و از جرقه زنی آن اطمینان حاصل کنید. عملکرد مربوط به پتانسیومتر را در اختیار گرفتن کنید و از پر‌نور و خاموش شدن به موقع مشعل اطمینان حاصل نمایید.
مدل 22i و 22RSi پکیج پارما مهم راندمان ۹۰درصدی و 24RSi با راندمان ۹۳درصدی است؛ اصلی این‌حال، تمام مدل‌های پکیج دیواری بوتان پارما، آب گرم را در کمترین دوران و به طور همیشگی در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. پکیج‌های دیواری پارما بوتان از جور دو مبدله میباشند و از شیر سه طرفه خودکار برخوردارند. همچنین وجود سیستم‌های ایمنی مختلف از گزاره ضد یخ‌زدگی، تنظیم اتومات جریان گاز و ضد گریپاژ در پکیج گرمایشی دیواری پارما شرکت بوتان اطمینان نمایندگی کشور‌ایران رادیاتور خاطر بیشتری را به عضو به جهت داشتن یک پکیج مطمئن می‌دهد. بر خلاف دیگر پکیج‌های دیواری کمپانی بوتان،‌ پارما از برگه نمایشگر برخوردار نمیباشد که این دستور تا حدی تنظیمات را برای کاربر سخت‌تر می‌کند. پکیج دیواری پاویا بوتان از جمله مدل‌های پروفروش این کمپانی می باشد که صرفا در گنجایش حرارتی ۲۴کیلوواتی ساخت می‌شود. مهم همین گنجایش در یک آب‌وهوای معتدل می‌توان تا متراژ حداکثر ۱۵۰متر مربعی و در برخی نواحی تا متراژ ۲۱۰متر مربعی نیز به کار گیری کرد.

پکیج شوفاژ دیواری بی تا 22000 جور Open

یکی از با ترین علل روشن نشدن پکیج بوتان وجود نقص‌ در گاز پکیج است، در این تراز شیلنگ گاز را باز‌نگری کرده و از اتصال آن به پکیج مطمئن شوید، باز‌نگری کنید که گاز قطع نباشد، هوا داشتن لوله های گاز از دیگر عارضه ها پر‌نور نشدن پکیج محسوب میشوند. عیب یابی و تعمیرات پکیج بوتان را به تکنسین های رشته ای و آموزش دیده بسپارید تا مشکلات جدی تر و بیشتری در پکیج تان به وجود نیاید. عیب یابی دستگاه ها ، بده بستان فصل تابستان به زمستان پکیج تک مبدل ، اسیدشویی پکیج دیواری هر مبدل (با گشوده و بسته نمودن مبدل) یا دستگاه اسیدشویی ، آب بندی و واشربندی کامل پکیج در صورت نشتی ، تهیه و تنظیم فشار و شارژ مرجع انبساط ، ردوبدل مبداء انبساط پکیج و خط مش اندازی و …. آن‌گاه از کارگزاری دستگاه، شیر پرکن سیستم داخلی دستگاه و لوله های رابط و رادیاتور ها آبگیری میگردند تا فشار شوفاژ ( مسیر لوله ای پیچ در پیچ ) به 1.5 بار برسد. همین فرمان سبب شده تا در راستا پکیج دیواری ، تکنولوژی و متریال مرتبه یک را بکار برده و حساس وارد کردن گونه های بروز به مرور زمان برخی از گونه های کهن پکیج را از رده بیرون کند. شما در زیر می توانید جور های سابق و جور های تازه پکیج بوتان را ملاحظه نمایید.

  • هنگام خط مش اندازی پکیج فیلترهای تصویر را بر سر شیوه آب سرد ورودی کارگزاری می کنیم تا املاح موجود در آب وارد دستگاه نشود.
  • وضعیت زمستانی (علامت رادیاتور) هنگامی که به آب گرم مصرفی و آبگرم گرمایشی برای گرمایش محل سکونت خود به طور به طور همزمان نیاز دارید از این موقعیت به کارگیری می‌شود.
  • و نمایندگی پکیج بوتان ایراداتی که سیستم جرقه زنی گونه آیونایز داشت را تا حد متعددی برطرف ساخت.

بر این مبنا محصولات تولیدی این کمپانی از گزاره پکیج، فن کویل، اسپلیت و دیگر دستگاه های سرمایشی و گرمایشی همه علاوه بر شاخصه های ظاهری خوشگل از کارایی و راندمان بالایی بهره مند هستند. اهمیت دقت به گونه های متعدد پکیج به جهت خرید کردن دستگاه متناسب اساسی خانه خود که حیاتی بیشترین کارایی باشد به عواملی مثل موقعیت اقلیمی منطقه، فشار آب محل کارگزاری وشرایط موجود در محل کارگزاشتن توجه نمایید. فروشگاه پکیج و کولر گازی کرج تهویه، اهمیت سرویسکاران و تعمیرکاران کارشناس در استان البرز ، جهت کارگزاری و تعمیر تجهیزات سرمایش و گرمایش ، در سرویس شما عزیزان است. دقت فرمایید که جدول زیر مربوط به موقعیت آب و هوایی تهران می باشد و به جهت آب و هوای بخش ها سردسیر پاره ای متفوت می باشد. در عیب یابی پکیج بوتان هنگامی که مشاهده کردید چراغ به رخ ثابت قرمز رنگ شده هست باید یک‌سری احتمال دهید از گزاره قطعی ترموستات، فساد برد، خرابی سنسور گرمایشی، تشکیل نشدن شعله و فساد دکمه فشار.

آموزش عیب یابی پکیج بوتان

دقت نمایید که در صورت باز شدن شیر آب گرم مصرفی، ضمن ظواهر شدن علامت شیر آب بر روی نمایشگر دیجیتال به صورت چشمک زن، دمای آب گرم مصرفی هم بر بر روی نمایشگر قابل مشاهده است. همانطور که نمایندگی بوتان کرمان به شما اطلاع دیتا هست به احتمال بسیار میله یون و جرقه زن پکیج اپتیمای شما نیاز به سرویس یا ردوبدل دارد. نگران نباشید، قیمت میله یون و جرقه زن آنقدری وجود ندارد که فکر میکنید. ولی زیرا قیمت ها متغیر میباشد بایستی اساسی بنده تماس بگیرید تا ارزش روز را به شما بدهم. کرمان تاسیسات همت می کند بهترین سرویسکار پکیج بوتان را به جهت شما اعزام کند. خاموش شدن پکیج دیواری بوتان آن گاه از یک سری دقیقه در وضعیت زمستانه می تواند به خاطر تهیه و تنظیم نبودن سکو گرمایش باشد که ذیل خیس از 88 رتبه سیلسیوس موجب خاموش شدن پکیج دیواری بوتان می گردد.
تا انتهای مقاله فروش پکیج بوتان و قیمت پکیج دیواری بوتان حساس ما همراه باشید. دقت داشته باشید زمان فروش پکیج دیواری بوتان، این موضوعات از شما سوال خواهد شد و شما بایستی حساس دقت به مقدار سرویس دهی که باطن منزل دارید، مناسب ترین و به صرفه ترین آن ها را انتخاب و خریداری کنید. همین ایام مرکز فروش پکیج بوتان همین امکان را به شما دیتا تا بتوانید بهترین برند و دارای میزان مرغوب بودن ترین را خریداری کنید. به صرفه ترین و سهل وآسان ترین راه و روش گرمایش و تامین آب گرم مصرفی در ساختمان ها و مکان های اداری به کارگیری از پکیج های دیواری است. حساس و جود همین دستگاه دیگر به آب گرمکن ها و بخاری و موتورخانه ها نیازی نیست. می توانید در زمستان ها مهم تهیه و تنظیم دستگاه بر روی حالت زمستانه از هوای مطبوع در فضای منزل و محل کار بهره ببرید.
اگر کلیه پروسه را به صدق انجام داده باشید، چراغ دمای دستگاه سبز شده و دستگاه به دمای متعادل می‌رسد. همچنین کارگزاشتن دستگاه توسط اشخاص غیر ماهر ممکن هست خسارات بیشتری به جهت شما به جا بگذارد. شما حساس استعمال از کدهای اشتباه و مفهوم آن ها میتوانید نقص‌ را ریشه یابی کنید. از قرار دادن مواد قابل اشتعال در کنار پکیج، جدا جلوگیری کنید. بمنظور تسریع محصولات سوخت که از گاز شهری حاصل می‌شود و بسیار به جهت تندستی و گوشه و کنار زیست خطر آفرین است .
بوتان یک کمپانی سهامی عام هست که آغاز فعالیت آن به سال 1332 گشوده می گردد. در ابتدا تولیدات همین کمپانی در محصولاتی مثل اجاق گاز، بخاری و سیلندر گاز خلاصه می شد. ولی در سال 1372 خط تولید پکیج دیواری بوتان را هم به خطوط تولید خود بیشتر کرد. در سال‌های آخر بوتان تمرکز خود را بر روی ساخت سه کالا بخش اعظم یعنی؛ پکیج، آبگرمکن و شوفاژ قرار داده است. ممکن است دیدنی باشد بدانید که بوتان او‌لین شرکت در کشور‌ایران محسوب می شود که با بخش پشتیبانی و سیستم بی سیم به جهت پاسخگویی و سرویس رسانی به مشتریان بود.
با همین حالا میزان مرغوب بودن بالای این دستگاه ، نسبت به معایب کم آن برتری دارد. مدلهای پارما، پرلا، بیتا و پاویا شرکت بوتان را از گلستان تاسیسات(نمایندگی بوتان در گرگان) تنظیم کنید. در طبقات اخیر آپارتمان به عامل این که ارتفاع عمودی لوله دودکش ساختمان کمتر از ۳ متر می باشد صد رد صد می بایست پکیج رشته دار کارگزاری گردد. از عیب یابی و تعمیر پکیج به وسیله خودتان و افراد بدون تخصص جدا خودداری کنید چرا که همین دستگاه مضاعف با می باشد و عدم تخصص در آن می تواند موجب پیدایش مشکلات جدی شود.
هواگیری پکیج را باید به صورت سالانه انجام بدید چون در صورتی که در نخستین فصل آنالیز نشه هوای باقی مانده منجر مشکل در کارکرد پکیج می شه. شما میتونین مقاله “بررسی دلایل جوش اوردن پکیج بوتان” رو مطالعه کنین تا داده ها کاملتری در این گزینه به دست آوردن کنید. البته دلایلی مثل رسوب گرفتن پکیج و یا خرابی پمپ سیرکولاتور بایستی به سرویسکار سپرده بشن. اگر خلل پکیج شما حاد نمیباشد و درخواست فوری اعزام تعمیرکار ندارید از روش لینک و پیوند زیر خواهش خویش را تصویب فرمائید تا در اولی مجال همکاران ما حساس شما هماهنگ کنند.

مشخصات فنی پکیج دیواری بوتان دسته Parma22i

این گونه نیز در دو دسته سوای حرفه و حرفه دار و به رخ دو مبدل آنالوگ طراحی می گردد. راندمان گرمایشی پکیج دیواری اپتیما برابر کلیدی 93 % اعلام شده است. در موقعیت زمستانی کلیدی باز کردن شیر آب گرم مصرفی، دستگاه از مدار گرمایش به این معنی که رادیاتورها بیرون می گردد و تنها دمای مورد نیاز به جهت آب گرم مصرفی را تامین می نماید. در صورتی که محل کارگزاری کولر فضای گشوده است و احتمال وصال دمای هوا به تحت ۷ مرتبه سانتیگراد وجود دارد، به هیچ عنوان دوشاخه دستگاه را از الکتریسیته نکشید و جریان گاز آن را جدا نکنید.
شرکت بوتان در سال 1367، اولیه آبگرمکن دیواری گازی جمهوری اسلامی ایران را روانه بازار سرزمین نمود و به عنوان نخستین ایجاد کننده ایرانی، اولین پکیج شوفاژ دیواری مرزوبوم را در سال 1372 ایجاد نمود. محصولی که حساس گذشت قلیل هنگامی به فرآورده دوست داستنی خانواده های ایرانی به جهت تامین آب گرم و گرمایش خانه ها تبدیل شد. پکیج گرمایشی شوفاژ دیواری بوتان جور پرلا در مدلهای ۲۴Rsi و ۲۸Rsi مهم محیط احتراق بسته بوده و حرفه دار می باشد که به جهت ساختمان هایی که محل نصب پکیج دیواری در بالکن در نظر گرفته شده هست مناسب می باشد.
پکیج دیواری بوتان اهمیت دوسال گارانتی از تاریخ نصب می باشد به جهت این خرید کردن بوتان پکیج به شما پیشنهاد می شود. لیست ارزش پکیج بوتان، قیمت پکیج بوتان درب کارگاه و در سراسر مرز و بوم یکسان می باشد. شما می توانید برای خرید پکیج بوتان و فروش پکیج بوتان به سایت فروشگاهی کشور ایران بوتان مراجعه نماید و بهترین بوتان پکیج را خریداری نماید.

پکیج کشور ایران رادیاتور L24FF حرفه دار دو مبدل ا IranRadiator L24FF Wall Radiators Package

پکیج های دیواری و زمینی در کیلو وات های مختلفی ایجاد می شوند. به عنوان مثال برای خانه ای که صرفا یک حمام و یک آشپزخانه دارد، به کارگیری از پکیج کیلو وات مناسب است. فروش پکیج دیواری در شرق تهران، اطمینان خرید را در شما دو چندان خواهد کرد. همین نمایندگی ها علاوه بر اینکه دستگاه را در اختیار شما قرار می دهند، قابلیت کارگزاشتن و رویه اندازی سهل وآسان را نیز در اختیار شما قرار خواهند داد. به جهت خرید به کاغذ ضمانت طومار و گارانتی پس از فروش اعتنا داشته باشید.
پس می‌بینیم که کمپانی بوتان در حوزه ایجاد و تولید پکیج عمر و سابقه بیشتری داراست و همین سوابق برای مشتریان اعتمادساز است. از دیگر مزایای https://kordavar.ir/ می اقتدار به طراحی زیبا، کارایی بالا و بی صدا، بازدهی سرعت بالا و توانا را نام برد. این سیستم فوق العاده از یک‌سری تجهیز الکترونیکی و مکانیکی پیشرفته و بروز تشکیل شده است. بر همین اساس، فارغ از هیج گونه اروری مهم بالاترین بازده به گرمایش گوشه و کنار می پردازد. این سیستم به شکل خودکار طراحی شده است تا جایی که می تواند به طور تماما مداد هواگیری انجام دهد، و به طور کامل ایمن طراحی شده است و هر جور گاز های ناشی از احتراق و سمی را به طور تام تخلیه خواهد کرد. ، اصولی و استاندارد هستند، به دسته ای که سبب می شود تا قدرت حرارت و گرمایشی همین وسایل بالا رود، کارکرد بی مانند اصلی دست‌کم مصرف انرژی را انجام می دهد به گونه ای که کارایی مضاعف بالایی خواهد داشت و نیاز شما را برطرف خواهد کرد.

تعمیر پکیج بوتان دسته اپتیما

امکان به کار گیری مستقل و جدا از هم به جهت واحدهای تجاری و مسکونی و ضریب ایمنی بسیار بالا، به انضمام راندمان و بازدهی بالا، از مزایای حیاتی پکیج بوتان گونه دیواری محسوب می شود. این محصول در راستای کاهش آلاینده‌های مضر و خطرناک، مطابق حیاتی اصول و شاخص های زیست محیطی طراحی و ساخت شده است. بر همین اساس، هیچگونه آلودگی زیست محیطی و گازهای سمی در زمان فرایند احتراق و تشکیل شعله و کارکرد دستگاه، در گوشه و کنار آیتم استفاده تولید نمی گردد. این پکیج که قبلا اهمیت اسم پرلا به بازار عرضه شده بود و بهفروش مهربانی هم دست یافته بود حساس تولید تغییرات و اضافه کردن امکانات جدیدتر اهمیت اسم پرلا پرو به بازار عرضه شد. گهگاه ممکن است به علت واضح شدن چراغ قرمز‌رنگ پکیج بوتان دستگاه خاموش شود و نیاز باشد تا مجدد منش انداز شود. در این شرایط شما بایستی قبل از ریست کردنف تهویه، برق و گاز دستگاه پکیج را محاسبه کنید. پكيج هاي شوفاژ ديواري گازسوز بوتان داراي 2 سال گارانتی و ۱۰سال سرویس ها پس از فروش به وسیله نتورک خدمات آن‌گاه از فروش خود کمپانی بوتان مي باشند . در صورتیکه گزیده از مسیر دودکش پکیج دیواری بصورت افقی ( بیش از ۳۰ سانتی متر) باشد و متراژ زیر 60 متر مربع باشد ، ارتفاع دودکش داخل دیوار کمتر از 3 متر باشد و…استفاده ازپکیج های حرفه دار الزامی است. اساسی دقت به شرایط آب و هوایی شرایط ساختمان و مصالح مصرفی قابل به کار گیری به جهت واحدهایی تا 80 مترمربع می باشد, همین پکیج قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی را دارد و حیاتی راندمان بالا برابر دارای 89.9% می باشد. از فشار مناسب آب و خاموش و واضح شدن پکیج در دمای مشخص مطمئن شوید.

پکیج بوتان پارما دیجیتال 26000

به گزارش بولتن نیوز، در قبلی نزدیک به جهت گرمایش منزل با شوفاژ از موتورخانه به کار گیری می؜شد. این واقعه باعث شده تا دیگر مشتری به جهت به کارگیری از شوفاژ و رادیاتور خرید کننده متحمل هزینه نشود و همچنین پکیج نسبت به رادیاتور حجم زیادی را اشغال نمی؜کند. اگر پیاله مدت 10 دقیقه خلل در مدار تخلیه دود یا مکش هوا برطرف نگردید، سیستم قفل دستگاه فعال می شود و نمایشگر شرایط عملکرد شوفاژ به صورت قرمز‌رنگ چشمک زن در می آید.
دانستن همین نکته نیز جالب دقت است که بها پکیج بوتان در جور های رشته دار (جدیدتر) نسبت به گونه های بدون حرفه (قدیمی) کلیدی توجه به تکنولوژی پیشرفته تر افزایش یافته است. البته کدام مدل مطلوب خانه ماست؟ جواب همین سوال را می اقتدار حساس تحلیل خصوصیات و ارزش پکیج بوتان به جهت همین 4 دسته پیدا کرد. پکیج بوتان به عنوان یکی از از دو برند برتر ساخت کننده پکیج دیواری در ایران، دارای دقت به نیاز بازار و مصرف کنندگان در سه دسته کلی محصولات خود را ارائه می دهد که هرکدام اهمیت مختصات و ویژگی های مختلفی هستند. شوفاژ دیواری بوتان، دو مبدله و در سه گونه بیتا، پارما و پرلا پرو ارائه می شوند که اهمیت توجه به نوع انخاب شده با رشته و یا این که نمایشگر دیجیتال می باشند. پکیج‌های شوفاژ دیواری roma، در گنجایش های و و از گونه دو مبدله فن دار می باشند، همچنین، همین دسته پکیج دیواری در ظرفیت از گونه سوای رشته نیز برخوردار است. بر پایه اعلام تولیدکننده مدل رشته دار پکیج دیواری روما اهمیت راندمان حرارتی 93 % و گونه سوای حرفه آن اهمیت بازدهی 90.3 درصد است.
تعمیرکاران فعال در گروه اوستا پکیج به جهت تعمیر پکیج دیواری بوتان در هر نقطه ‌ای از شهر تهران، سرویس ها خود را ارائه می دهد. عیب یابی پکیج از مهم ترین فرایند به جهت از بین بردن اختلال به وجود آمده خواهد بود. پس از عیب یابی درست و اصولی، برای تعمیر این سیستم های گرمایشی اقدامات اضطراری را انجام خوا‌هیم داد.
با دقت به همین نکته که وسایل گازسوز جهت تشکیل پکیج کدینگ شبکه گوناگون احتراق نیاز به مصرف اکسیژن دارند، مقرراتی به جهت کارگزاشتن پکیج دیواری و یا پکیج آب گرم در واحدهای ساختمانی کوچک اتخاذ شده است. به طور کلی در واحدهای ساختمانی ریز نصب پکیج اصلی مخاطراتی مواجه است . به همین روش که در شکل کمبود جریان هوای تازه مطلوب پکیج اصلی مصرف هوای داخل اتاق‌ها، هوای تنفس ساکنین را هم مصرف می‌کند.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/organik kadın takipçiFiyatlarıerotik filmsportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma dizi izle