حقیقت در مورد Rudraksha – ادعا ثابت و جاری

[ad_1]

Elaeocarpus sphaericus است گیاه شناسی و یا نام علمی این درخت از آن Rudrasksha می آید. بالغ دانه خشک از میوه این درخت استفاده می شود تا rosaries و گردنبند برای دعا و مراقبه به طور عمده مورد استفاده توسط هندوها و بودایی است.

Elaeocarpus sphaericus است که عمدتا بومی هند و نپال و اندونزی (جاوا). اما آنها نیز در تایوان و فیلیپین و استرالیا Papau گینه نو جزایر سلیمان, جدید Calcedona و وانواتو.

چوب از rudraksha درخت استفاده می شود چوب در ساختمان محل کار, نور, ساخت و ساز, نجاری, نجاری, چوب, ware, مبلمان, روکش, قایق, چوب نور بر اساس آثار تخته سه لا و گاهی اوقات در هواپیما ملخ هواپیما.

وجود دارد بسیاری از ادعاها و ادعاهای ضد در مورد خواص درمانی rudraksha. حقیقت این است که وجود داشته اند بسیار کمی مناسب تحقیقات علمی به ارائه شواهد کافی برای این ادعا. با این وجود قبل از این ادعا ها ثابت شده از نظر علمی یکی روشنفکر به عنوان rudraksha کسب و کارهای بزرگ و مشکوک مقدس مردان زیادی برای بهره برداری نیازمند است. آن را می توان پیش بینی کرد که در دهه آینده rudraksha درمان خواهد منفجر شدن به عنوان بسیاری از تحقیقات بر اساس شرکت های دارویی وارد خواهد شد و بهره برداری از این وضعیت است. اما در دراز مدت آن می تواند دیده می شود به عنوان فرستاده خدا به عنوان مزایای پزشکی از rudraksha را کشف به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی copyright تحقیقات خود را. بسیاری از توصیفات فیزیکی و روانی را نشان می دهد که وجود دارد برخی از مزایای از پوشیدن rudraksha. اگر مردم در جنوب آسیا با تمدن کهن پوشیده اند و با استفاده از rudrakshas برای قرن ها وجود دارد به برخی از حقیقت در پشت این ادعا.

ادعا خواص دارویی Rudraksha

عصبانیت و جنون عدم تمرکز صرع و مالیخولیا و شیدایی و دیگر اختلالات روانی, بی خوابی, سردرد, زردی, فشار خون, تب, کاهش کلسترول, قابلیت های, دیابت و استرس و ناتوانی جنسی.

اثبات خواص دارویی Rudraksha

دفاعی دستاورد E. sphaericus (Rudraksha) عصاره تجربی آسم و حفاظت از خوکچه های هندی در برابر bronchospasm فعالیت میکروبی در برابر چندین میکروارگانیسم ها از جمله در برابر سالمونلا و ضد تشنج و فعالیت است.

Curent استفاده از Rudraksha در درمان آیورودا.

Elaeocarpus sphaericus میوه ها استفاده می شود در آیورودا برای بیماری های روانی, بیماری صرع, آسم و فشار خون بالا و آرتروز و بیماری های کبدی.

این تحقیقات و توصیفات کاربر از طریق قرن ها نشان می دهد خواص مفید از rudraksha است که نیاز به بیشتر تحقیقات علمی به نفع بشریت است.

[ad_2]