خرس IPO دیوید ترینر با تماس های منفی وال استریت را تصاحب می کند

[ad_1]

دیوید ترینر مدیر عامل شرکت New Constructs

ساخت و سازهای جدید

درست قبل از اینکه Sweetgreen یک IPO در ماه گذشته برگزار کند، شرکت تحقیقاتی New Constructs یک هدف قیمتی خاص برای زنجیره رستوران سالاد ارائه کرد: 0 دلار. قیمت پیشنهادی 28 دلار بود.

یک هفته پیش از آن، New Constructs اعلام کرد که Rivian 13 میلیارد دلار ارزش دارد، بسیار کمتر از برآورد 66.5 میلیارد دلاری که در روز IPO به دست آورده بود. قبل از اینکه GitLab در ماه اکتبر به فروش برسد، این شرکت توسعه‌دهنده نرم‌افزار اشتراک‌گذاری کد را تنها 770 میلیون دلار یا 93 درصد کمتر از آنچه شرکت در آن سهام فروخته بود، تخمین زد.

هیچ یک از این تماس ها به هدف نزدیک نشد. حتی پس از فروش اخیر که تقریباً همه IPOهای امسال را وارد بازار نزولی کرد، احساسات نزولی New Constructs شدید به نظر می رسد.

دیوید ترینر، موسس و مدیر عامل شرکت 19 ساله و تحلیلگر سابق وال استریت، دست از کار بر نمی دارد.

ترینر 49 ساله در یک مصاحبه ویدیویی اخیر گفت: “وقتی چیزی بازی می کنیم که حس ریاضی زیادی دارد، واقعاً احساس خوبی دارم.” “اتفاقات دیوانه کننده ای در حال رخ دادن هستند. نمی توانم اجازه دهم که من را آزار دهد. باید به آنچه فکر می کنم درست است وفادار بمانم.”

مربی فکر نمی کند که برآوردهای IPO به درستی نزدیک باشد.

تحقیقات او بر اساس مدلی است که در دو دهه گذشته برای ارزیابی اصول اولیه شرکت، مانند جریان نقدی، سود و کاهش رقابتی، اصلاح کرده است. این به عنوان پادزهری برای چرخه تبلیغاتی عمل می‌کند که استارت‌آپ‌های مبتنی بر ریسک را با وعده‌های بزرگ به جای سود، وارد بازار عمومی می‌کند.

عرضه‌های اولیه قرار است سال را با سطح بی‌سابقه جمع‌آوری سرمایه به پایان برسانند و از رکورد قبلی که در سال 2020 ثبت شده بود، عبور کنند. روز پنجشنبه، فروشنده نرم‌افزار زیرساخت HashiCorp در نزدک شروع به کار کرد و روز خود را با ارزش بازار بیش از 15 میلیارد دلار به پایان رساند و 19 ساله شد. فناوری این شرکت در سال جاری با تخمین بیش از 10 میلیارد دلار عرضه عمومی خواهد شد.

این هفته، سامسارا که فناوری آن دستگاه ها را به اینترنت متصل می کند، آماده است تا بیستمین شود.

هر دو شرکت در حال ضرر دادن هستند.

مربی می‌داند که دیدگاه‌های بد او در مورد عرضه‌های اولیه فناوری، او را در یک جزیره مالی قرار داده است. این شبیه مکان آن در زندگی واقعی است.

ترینر در حدود 900 مایلی وال استریت در نشویل، تنسی زندگی و کار می کند، جایی که او و همسرش بزرگ شدند و سه فرزند دارند.

ترینر که شرکتش حدود 20 کارمند دارد، گفت: ما یک سیستم اعتقادی متفاوت از وال استریت داریم. او گفت که از استخدام افرادی با تجربه مالی سنتی اجتناب می کند زیرا آنها تمایل دارند “آنها را شستشوی مغزی کنند تا بانکدار وال استریت باشند و تحقیقاتی را انجام دهند که در گذشته دیده ایم.” کاری که ما انجام می دهیم با آن در تضاد است.»

ترینر در سال 2002 شرکت New Constructs را پس از شش سال به عنوان تحلیلگر، عمدتاً در شرکتی که آن زمان به عنوان Credit Suisse First Boston شناخته می شد، راه اندازی کرد. پس از قرار گرفتن در خط مقدم رونق و رکود در دات‌کام و مشاهده نقش هشداردهنده‌ای که تحلیلگران در تبلیغات برای شرکت‌هایی که مشخص شد مشتریان بانکی نیز هستند، ایفا می‌کنند، ترینر می‌خواست شرکتی ایجاد کند که منحصراً بر روی تحقیق تمرکز کند و آن را حذف کرد. همه بالقوه، درگیری ها

شرکت او برای بررسی هزاران صفحه گزارش فصلی، اسناد سالانه و دفترچه ها و تصمیم گیری در مورد نحوه ارزش گذاری شرکت ها به نرم افزار متکی است. با رها کردن رایانه‌ها برای انجام کارهای کمی، New Constructs می‌تواند بیش از 10000 سهام را پوشش دهد.

رقابت کم برای پوشش IPO

ترینر گفت که این شرکت صدها مشتری در جهان سرمایه گذاری دارد، از جمله مشارکت با TD Ameritrade و Interactive Brokers. هر دو شرکت گزارش های New Constructs را به هر مشتری با یک حساب کارگزاری ارائه می دهند.

پوشش IPO تنها بخشی از ترکیب است. تیم ترینر لیست هایی مانند “جذاب ترین سهام” و “خطرناک ترین سهام” را در اختیار دارد و وجوه قابل معامله در بورس را در بخش های مختلف ارزیابی می کند.

شرکت های دولتی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. در گزارش ماه نوامبر، New Constructs گفت برآورد 1.2 تریلیون دلاری تسلا نشان می‌دهد که این شرکت «60 درصد از بازار جهانی خودروهای برقی مسافربری را در اختیار دارد و تا سال 2030 نسبت به اپل (AAPL) سودآورتر است.» حتی با کاهش سهم بازار خودروهای الکتریکی.

در ماه جولای، این شرکت گفت که برای توجیه ارزیابی اوبر، این شرکت باید 171 درصد از کل بازار آدرس پذیر برای اشتراک گذاری سفر و تحویل غذا در سال 2030 را کنترل کند.

اما گزارش‌های IPO Trainer شامل تحریک‌آمیزترین تماس‌ها می‌شود و به New Constructs در بازاری پر از شرکت‌های دولتی بزرگ کمک می‌کند که برجسته شوند.

ترینر گفت: «ما آنقدر رقابت در فضای عرضه اولیه سهام نداریم. “اگر هنگام آمدن S-1 سریع باشیم، ممکن است یکی از اولین شرکت هایی باشیم که در آنجا نظر داریم.”

این به این دلیل است که شرکت های فروش سنتی IPO ها را پوشش نمی دهند. بانک‌های سرمایه‌گذاری محدود به انتشار مطالب در دوره‌ی آرام پس از عرضه هستند و شرکت‌ها معمولاً تا زمانی که برای اولین بار سود را گزارش نکنند، پیش‌بینی‌ها را ارائه نمی‌کنند.

ساخت و سازهای جدید می توانند با قوانین مختلفی بازی کنند. این شرکت کار مشاوره ای انجام نمی دهد و از اطلاعات در دسترس عموم از دفترچه ها، ارائه ها و سایر مطالب آنلاین برای شکل دادن به موقعیت خود استفاده می کند.

ترینر می‌گوید از آنجایی که این فقط یک شرکت تحقیقاتی است، خوانندگان می‌دانند که هیچ انگیزه پنهانی وجود ندارد، برخلاف بانک‌های سرمایه‌گذاری که همان شرکت‌هایی را تحت پوشش قرار می‌دهند که به عنوان مشتری از آنها درخواست می‌کنند.

ترینر با اشاره به انبوهی از پوشش هایی که شرکت های بزرگتر در ماه های پس از عرضه عمومی جذب می کنند، گفت: «هرچه نیاز به افزایش سرمایه بیشتر باشد، افراد نزولی کمتری را خواهید دید. “ساعت خود را روی آن قرار دهید.”

ترینر در سال 2015، درست پس از اینکه فروشنده نرم افزار ابری، باکس، در بورس نیویورک شروع به کار کرد، وارد بازی IPO شد. گزارش افتتاحیه Box با عنوان “این IPO به حباب فناوری تعلق دارد” بود و گفت که برای توجیه قیمت سهام 22 دلاری خود پس از انفجار، شرکت باید حاشیه سود قبل از مالیات خود را از -127٪ به 10٪ افزایش دهد. در حالی که درآمد در 25 سال 20 درصد رشد کرد.

باکس در مقایسه با بازار گسترده تر، سرمایه گذاری خوبی نبود، اما سقوط نکرد و در حال حاضر حدود 25 دلار معامله می شود.

New Constructs طی چند سال آینده در IPOهای دیگری شرکت کرد و هشدارهای مربوط به “منطقه خطر” را در سایت مسافرتی تریواگو در اواخر سال 2016 و اسنپ در اوایل سال 2017 منتشر کرد و “پس زمینه تاریک و ارزیابی خونریزی بینی” را در شرکت رسانه های اجتماعی برجسته کرد.

تماس Trivago هوشمندانه به نظر می رسد زیرا سهام از قیمت پیشنهادی 11 دلار به 2.19 دلار سقوط کرد. از سوی دیگر، ارزش اسنپ از زمان عرضه اولیه سهام بیش از سه برابر شده است.

پوشش IPO Trainer در سال 2018 با گزارش‌هایی برای سازندگان نرم‌افزار Dropbox، Domo، Avalara و Eventbrite همراه با شرکت‌های غیرفناوری مانند BJ’s Wholesale Club و قمقمه و سازنده خنک‌کننده Yeti بیشتر شد.

اما نگاه انتقادی New Constructs واقعا در سال 2019 جواب داد.

عنوان گزارش New Constructs در 19 آگوست، پنج روز پس از ارائه دفترچه خصوصی به ارزش 47 میلیارد دلار توسط شرکت خصوصی به اشتراک گذاری دفتر، به ارزش 47 میلیارد دلار، عنوان شد: “WeWork خنده دارترین IPO سال 2019 است.”

“WeWork در حال کپی برداری از یک مدل کسب و کار قدیمی است. دفاتر لیزینگ، کمی اصطلاحات فنی را بر آن تحمیل کرد و سرمایه گذاران سرمایه گذاری خطرپذیر را وادار کرد تا شرکت را بیش از 10 برابر نزدیک ترین رقیب خود ارزش قائل شوند.

شش هفته پس از اینکه شرکت WeWork را محکم در “منطقه خطر” قرار داد، شرکت IPO خود را پس گرفت. سرمایه گذاران با ارزیابی شرکت مخالفت کردند و با زیان فزاینده، حاکمیت شرکتی ضعیف و سیل اخبار ویرانگر در مورد موسس و سپس مدیر عامل شرکت آدام نویمان مخالفت کردند.

ترینر به CNBC گفت: “این کمی تغییر در بازی برای ما بود.” این عرضه اولیه حتی اتفاق نیفتاد و بسیاری از مردم به ما اعتبار دادند که مسیر وقایع آنجا را تغییر دادیم.»

در نوعی تور پیروزمندانه، New Constructs گزارشی را با عنوان “IPO ناموفق WeWork یک پیروزی برای خیابان اصلی است” منتشر کرد.

اما WeWork یک استثنا بود. سهام اغلب پس از IPO افزایش می یابد، زیرا سرمایه گذاران خرد اولین فرصت خود را برای پیوستن به حزب جشن می گیرند.

به عنوان مثال، در نوامبر 2020، New Constructs مدل WeWork خود را برای DoorDash، شرکت تحویل غذا که تجارت آن در طول همه گیری بیش از سه برابر شد، اعمال کرد.

بورس نیویورک پذیرای مدیران و مهمانان DoorDash, Inc. (NYSE: DASH)، امروز چهارشنبه، 9 دسامبر 2020، به افتخار عرضه اولیه عمومی آن.

NYSE

New Constructs در یادداشتی با عنوان «خنده‌دارترین عرضه اولیه سهام در سال 2020» نوشت: «این IPO ما را به یاد تجربه WeWork IPO می‌اندازد که ما آن را خنده‌دارترین IPO سال 2019 نامیدیم، زیرا کسب‌وکار DoorDash در چنین مضیقه‌ای قرار دارد».

این گزارش می گوید DoorDash هیچ سودی در افق نداشته است و با “رقابتی روبرو است که می تواند همان خدمات را به صورت رایگان ارائه دهد.” New Constructs فکر می کرد DoorDash دیوانه 25 میلیارد دلار است.

با این حال، این شرکت در روز اول معاملات خود به بیش از 60 میلیارد دلار جهش کرد و اکنون حدود 54 میلیارد دلار هزینه دارد.

“سهام احتمالا 0 دلار قیمت دارد”

امسال، New Constructs پوشش IPO خود را با سایت دوستیابی Bumble آغاز کرد، که “قیمتی برای برتری” بود و در نوامبر با بدبینانه ترین تماس سال در Sweetgreen ادامه یافت.

این شرکت گفت: «ما معتقدیم با توجه به تمایز محدود شرکت و رقابت شدید با سایر شرکت‌های تازه وارد و رستوران‌های تأسیس‌شده که به راحتی از منو و مفهوم Sweetgreen کپی می‌کنند، قیمت سهام احتمالاً 0 دلار است.»

Sweetgreen زیان 87 میلیون دلاری را در سه ماهه اول سال گزارش کرد و New Constructs مسیر “باریکی” به سمت سودآوری را دید.

ترینر به CNBC گفت: «شیرینی آسان است. “این در تجارت کاهو است. پیچیدگی زیادی وجود ندارد و شما ترکیبات بسیار خوبی دارید.”

ترینر همچنین گزارش‌های نزولی را در مورد Allbirds (رده‌بندی “غیر جذاب”)، شرکت عینک Warby Parker (“بسیار غیرجذاب”)، برنامه سرمایه‌گذاری Robinhood (“غیر جذاب” و “کازینو برای مصرف‌کنندگان، شرط بد برای سرمایه‌گذاران”) و وبلاگ‌ها منتشر می‌کند. Squarespace خدمات (“بسیار غیرجذاب” با رتبه “خارج از دنیا”).

عرضه اولیه سهام Allbirds در وب سایت نزدک، 3 نوامبر 2021

منبع: نزدک

New Constructs نسبت به خرید GitLab به دلیل پول محدود، احتراق بالا و رقابت شدید مایکروسافت هشدار داد و گفت که باید از Rivian اجتناب کند، زیرا “نشان می دهد که می تواند دائماً بیش از تعداد انگشت شماری خودرو تولید کند”.

آن سهام هنوز از بین نرفته‌اند، اما ترینر امسال تماسی بسیار روشنگر داشت. در ماه ژوئن، New Constructs گفت که ارزش شرکت خودروسازی چینی Didi بیش از 37 میلیارد دلار نیست. از زمان شروع به کار در NYSE، ارزش بازار آن نزدیک به 68 میلیارد دلار بوده است.

از روز جمعه، ثروت دیدی پس از 5 ماه کاهش حدود 31 میلیارد دلار است. در اوایل این ماه، دیدی گفت که در حال حذف از NYSE است و قصد دارد در بحبوحه فشار دولت چین برای حفظ کنترل بیشتر بر فناوری محلی، در هنگ کنگ فهرست شود.

New Constructs در گزارش خود به نگرانی‌های مربوط به حذف از فهرست اشاره نکرد، اما مسائل نظارتی را به عنوان یک وظیفه کلیدی برجسته کرد. گزارش شده است که این شرکت در حال حاضر توسط دولت چین در مورد مسائل ضد انحصار تحت بررسی است.

New Constructs می نویسد: برای دیدی، ریسک نظارتی چین بالا است. رگولاتورهای چینی اخیراً تقسیم کرده و جریمه های بی سابقه ای را علیه سایر شرکت های بزرگ چینی اعمال کرده اند.

در 30 ژوئن، روز ثبت نام دیدی، ترینر به CNBC’s Power Lunch گفت که این شرکت “یکی از بسیاری از IPOهای مازاد عرضه شده به بازار است” و می خواهد “در حالی که خورشید می تابد یونجه بسازد.”

با نگاهی به بازار گسترده تر IPO فناوری، ترینر اذعان می کند که خورشید برای مدت طولانی به طرز شگفت انگیزی می تابد. او گفت که در نهایت انتظار «نوعی تلافی» دارد.

در همین حال، مربی گفت که به انجام کاری که معتقد است درست است ادامه خواهد داد.

“یا ما به چیزی که به آن اعتقاد داریم اعتقاد داریم، یا فقط بدون دلیل در بالادست شنا می کنیم، مربی گفت. ما اینجا نیستیم که به مردم آسیب برسانیم. ما معتقدیم کاری که انجام می دهیم ارائه خدمات به جامعه است.»

من میبینم: سرمایه گذاران در سرمایه گذاری در IPO ها گزینش بیشتری خواهند داشت

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpas