دانلود کتاب از گوگل بوک


طرح دانلود کتاب از گوگل بوک

مدیرکل راهنمایی اسلامی ایران پیپر با اشاره به آغاز اجرای طرح «دانلود کتاب از گوگل بوک» با شرکت کردن ۲۱ خانه کتاب در مرحله دانلود کتاب از گوگل بوک , اعلام کرد : در اجرای این طرح به خریداران کتاب با ارائه شماره کارت ملی حداکثر تا مبلغ ۳۰ هزار تومان یارانه خرید کتاب وابستگی میگیرد .

فیروز فاضلی در عده خبرنگاران , با اشاره به آغاز اجرای طرح «دانلود کتاب از گوگل بوک» با شعار «بهار کتاب هم‌زمان با فصل بهار دل‌ها» هم‌زمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی ( ع ) در سراسر مرزو بوم , گفت : این طرح در استان گیلان از ۲۰ اردیبهشت‌ماه با شرکت کردن ۲۱ کتابفروشی استان آغاز شده‌است .

او بابیان این که علاقه‌مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی دانلود کتاب از گوگل بوک تا ۳۰ اردیبهشت ماه زمان دارند تا از تخفیفات این طرح برای خرید کتاب به کارگیری نمایند , خاطر نشان کرد : «انتشارات بیشه جاودانه» , «انتشارات طاعتی» , «انتشارات وارسته» , «پاتوق کتاب» , «روزگار» , «روشنان» , «شهر کتاب» , «فرازمند» , «ماه نو» , «مرکز فرهنگی آسمان» , «مژده» , «کتابسرای دیبا» و «کودک و نوجوان گشوده باران» در شهر رشت به‌همراه «روشنا» , «ایران پیپر» , «ایبوک رالی» و «معلم» بندر انزلی , «خانه کتاب» و «شهر کتاب» لاهیجان , «خاوری» و «شهر کتاب» لنگرود کتابفروشی‌های فعال دانلود کتاب از گوگل بوک در‌این طرح می‌باشند .

مدیرکل تمدن و موعظه اسلامی گیلان به دنبال با اشاره به این که علاقه‌مندان به کتاب می توانند با مراجعه به دانلود کتاب از گوگل بوک داده ها ما یحتاج خویش را کسب نمایند , اظهار‌کرد : در اجرای این طرح به خریداران کتاب با ارائه شماره کارت ملی حداکثر تا مبلغ ۳۰ هزار تومان یارانه خرید کتاب وابستگی می گیرد و هر کد ملی حداکثر تا مبلغ ۱۵۰ هزار تومان مجاز به خرید کتاب است که‌این خرید تا سقف ۲۰ درصد مشمول تخفیف «طرح دانلود کتاب از گوگل بوک» میگردد .

ایران پیپر , بابیان این که تخفیف طرح بهارانه مشتمل بر کتاب‌های چاپی , همگانی , دانشگاهی و بچه و نوجوان است , تصریح کرد : با اعتنا به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بیش تر از دو ماهه مرکز ها فرهنگی علی الخصوص کتابفروشی ها اجرای این طرح فرصتی مطلوب برای علاقه مندان به حوزه کتاب برای تنظیم کتاب‌های موردنیاز خویش است .

او با اشاره به این‌که در سال قبلی شاهد نشر ۸۴۱ تیتر کتاب در دانلود کتاب از گوگل بوک بوده‌ایم , بیان کرد : این تعداد در مقایسه با سال قبل‌تر با پرورش ۲۲ درصدی همراه بوده و نشان دهنده گنجایش و پتانسیل استان گیلان در حوزه کتاب و رواج فرهنگ وتمدن مطالعه با اعتنا به سوابق فرهنگی و مرحله بالای سواد مردمان این استان است .
مدیرکل کتابخانه های همگانی استان همدان اذعان کرد : با وجود تعطیلی کتابخانه ها به مراد پرهیز از شیوع کروناویروس , کتابخوانی تعطیل نشده و کتابداران استان به ارائه سرویس ها به اعضا در فضای مجازی سرگرم می باشند .

افزایش دانلود کتاب از گوگل بوک

عاطفه زارعی در گفت‌وگو با ایران پیپر, بابیان این که کار های فرهنگی و آموزشی کتابخانه ها کماکان در بستر فضای مجازی ادامه دارااست , اظهار‌کرد : با اعتنا به استمرار طرح مسافت گذاری اجتماعی و کار به پیشنهاد های بهداشتی ستاد دانلود کتاب از گوگل بوک تعطیلی کتابخانه های استان همدان تا ۲۶ اردیبهشت ادامه خواهد داشت .

او بابیان این‌که ادامه عمل کتابخانه های همگانی دانلود کتاب از گوگل بوک مشروط به تصمیمات ستاد ملی نزاع با کرونا است , خاطر نشان نمود : ارگان کتابخانه های همگانی با همت کارشناسان و کتابداران و به مراد اجرای رسالت خویش که ارتقای شاخص های کتاب و کتابخوانی است , طی این مقطع از گنجایش های مجازی به خیر و خوبی به کار گیری کرده اند

او بابیان این‌که مقر اطلاعاتی نورمکس برای به کار گیری پژوهشگران فعال است , ادامه داد : شهروندان در‌این روز ها که ماندن در خانه از سمت مراجع بهداشت و سالم سفارش میشود , میتوانند با مطالعه و قرائت کتاب استعمال بیشتری از تایم ها خویش داشته باشند .

مدیرکل کتابخانه های همگانی دانلود کتاب از گوگل بوک فستیوال کتابخوانی رضوی , برگزاری مسابقات کتابخوانی و پویش های مجازی , معرفی کتاب در فضاهای مجازی و ارسال منابع بیان کننده برای مخاطبان کور را از اقدامات کتابخانه های همگانی در‌این بازه زمانی برشمرد .

زارعی اعلام‌کرد : پویش کتابخوان ویژه کتابداران دانلود کتاب از گوگل بوک استان در‌این برهه زمانی صورت گرفته که کتابداران کتابخانه های همگانی با معرفی کتاب های موثر و موثر و تکثیر آن در فضای مجازی مبادرت به رواج فرهنگ و تمدن کتاب و کتابخوانی می نمایند .

او بابیان این‌که یک کدام از مهم ترین برنامه های کتابخانه های همگانی از آغاز دانلود کتاب از گوگل بوک تبلیغ و آگهی در موضوع دهمی فستیوال کتابخوانی رضوی بوده که هرسال با استقبال ویژه ای از طرف مخاطبان اجرا مي شود , اظهار‌کرد : اعضای کتابخوان فعال استان به نرم افزار ایران پیپر برای استعمال از کتاب های الکترونیکی به صورت آنلاین دسترسی دارا‌هستند .

مدیرکل کتابخانه همگانی استان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *