به لطف تلاش های رایزن فرهنگی ایران در عراق ، بیانات رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای در روز قدس امسال (2016) به صورت کتاب در عراق منتشر و در دسترس عموم دانلود کتاب زبان انگلیسی عراق قرار گرفت.

در این بیانیه ، حضرت آیت الله خامنه ای غصب فلسطین و تشکیل غده سرطانی صهیونیست با دانلود کتاب زبان انگلیسی فجیع ترین انواع قتل و جنایت و ادامه ده ها سال این ظلم تاریخی را به عنوان دانلود کتاب زبان انگلیسی ثبت جدیدی از شر و شر توصیف کردند. این غرب و سیاست های شیطانی آنها دانلود کتاب زبان انگلیسی بود.

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری دانلود کتاب زبان انگلیسی از این بیانیه به س questionال بسیار مهمی اشاره کردند و گفتند: امروز جهان یکی یکی تعداد قربانیان تاج را در سرتاسر جهان می شمارد. اما هیچ کس نمی پرسد که مسئول قاتل و مسئول صدها هزار شهید ، اسیر و مفقود در کشورهایی که دانلود کتاب زبان انگلیسی ایالات متحده و اروپا آتش جنگ را برافروخته اند ، و چه کسی مسئول این همه جنایت ، غصب ، تخریب و ظلم در فلسطین است؟

در این کتاب موضوعات مهمی مانند؛ “طلوع انقلاب اسلامی در ایران فصل جدیدی از مبارزه برای فلسطین را گشود” ، “با ظهور جبهه مقاومت ، کار علیه رژیم صهیونیستی دشوارتر شد” ، “جبهه ظلم ، بی وفایی و استکبار بیشتر آماده می شود ، ناامید می شود”. و قدرت کمتری “،” مبارزه برای آزادی “فلسطین به نام خدا و وظیفه اسلامی  دانلود کتاب زبان انگلیسی جهاد است و مطلوب است” ، “هدف از این مبارزه آزادی تمام سرزمین های فلسطین از دریا به رودخانه و بازگشت  دانلود کتاب زبان انگلیسی همه فلسطینی ها به سرزمین مادری است “بدون محدود کردن مسئله فلسطین به یک مسئله کاملا فلسطینی یا حداکثر عربی.” “شعار حمایت از حقوق کودکان و زنان غربی شامل  دانلود کتاب زبان انگلیسی زنان و کودکان مظلوم در یمن و فلسطین نمی شود” ، “برخی از سیاستمداران در کشورهای اسلامی آگاهانه یا ندانسته در دام این دشمنان افتاده اند” ، “ادامه مبارزه و گسترش جهاد در همه کشورها “. “فلسطین” و ” دانلود کتاب زبان انگلیسی یاد رهبر بزرگ اسلام و چهره فراموش نشدنی مقاومت شهید قاسم سلیمانی و مجاهد بزرگ عراقی دانلود کتاب زبان انگلیسی شهید ابومهدی المهندس” ذکر شد