فروش چادر مسافرتی بهترین

دسته‌بندی نشده | No comments


جمع آوری هیزم ، ساختن آتش بس با بچه ها ، سرخ کردن باتلاق ها و آواز خواندن آهنگ های مورد علاقه خود را در زیر ستاره ها. این صدا چقدر عالی است؟ زندگی کاری و مدرسه بیشتر از زمان پیوند خانواده خود را می خورد ، بنابراین اردو زدن می تواند فرصتی مناسب برای اصلاح آن باشد. همچنین این راه عالی برای دور شدن از دوستان و ایجاد خاطرات عالی است.

اگر تصمیم بگیرید که کمپینگ برای شما مناسب است ، باید تمام موارد “ضروری” از جمله غذا ، بستر و پناهگاه را جمع کنید. صحبت از سرپناه ، یکی از موارد اساسی که باید در بالای لیست اردوگاه شما باشد چادر مسافرتی است. این راهنمای خرید چادر مسافرتی شما را با انواع و شکل های مختلف چادر مسافرتی موجود و همچنین با بررسی سایر ویژگی های مهم موردنظر شما آشنا می کند.

چادر مسافرتی خواهد بود خانه و پایگاه خود را به طوری که آیا شما فقط اقامت شبانه و یا شاید دیگر شما نیاز به راحت به یک سطح است که مناسب خود استفاده کنید و گروه در نظر گرفته شده اندازه. تولید کنندگان همیشه محصولات خود را بر ویژگی هایی که شاید لزوما مهم نباشند ، نظارت می کنند. بنابراین ، بررسی بررسی ها و مقایسه محصولات یک قدم است که نباید آن را از دست دهید و اگر می خواهید بدانید که در چادر مسافرتی به دنبال چه چیزی هستید ، در ادامه بخوانید.

اگر نمی خواهید راهنمای کامل را بخوانید ، پیوندهای جدول زیر را به محصولاتی که در حال حاضر بسیار رتبه بندی می کنیم ، پرداخت کنید.

برنده بررسی چادر مسافرتی برای هر دسته
12 چادر مسافرتی شخصی
فروش چادر مسافرتی

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی 12 نفره Tahoe Gear Prescott

جادار ، خدمات به مشتریان خوب و ضد آب

نقد را بخوانید

10 چادر مسافرتی شخص
تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی شخصی 10 نفری Coleman WeatherMaster

جادار و بسیار مقاوم در برابر آب و هوا

نقد را بخوانید

8 چادر مسافرتی شخص
تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی شخصی NTK Laredo GT 8/9

ساخته شده ، جادار ، محکم و سبک

نقد را بخوانید

تولید – محصول

حکم

کلیه راهنمای خرید چادر مسافرتی های کمپینگ برای سال 2020

مرور

چادر مسافرتی REI Kingdom 8

چادر مسافرتی ضد آب ، محکم ، باد و باران با جزئیات خوب

نقد را بخوانید

6 چادر مسافرتی شخص
تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی Kelty Trail Ridge 6

به اندازه کافی بزرگ برای یک خانواده کوچک با تهویه مناسب

نقد را بخوانید

تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی شخصی کدیاک بوم Flex Bow 6

چادر مسافرتی هایی برای زندگی که تنظیم آن آسان است اما بسیار سنگین است

نقد را بخوانید

تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی بوم Springbar High 6 6 10
چادر مسافرتی بوم بزرگ حتی در سخت ترین شرایط

نقد را بخوانید

چادر مسافرتی های 4 نفره
تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی شخصی کوهنوردی ALPS 4

گردونه ای مناسب برای کوله پشتی یا کمپینگ اتومبیل

نقد را بخوانید

چادر مسافرتی های 3 نفره
تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی شخصی Coleman Sundome 3

یک مجموعه آسان ، ارزان و سبک از برند بزرگ Coleman

نقد را بخوانید

2 چادر مسافرتی شخصی
تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی دو نفره کوهنوردی ALPS Meramac

چادر مسافرتی نصب آسان و همچنین مقاوم در برابر آب و هوا

نقد را بخوانید

چادر مسافرتی های 1 نفره
تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی یک نفره Andaker

سبک وزن کم و ضد آب مناسب برای کوله پشتی

نقد را بخوانید

چادر مسافرتی های تخصصی
تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی تختخواب کامیون NAPIER SportZ

اولین تنظیم ساده اما دوخته شده در کف و سایه بان عالی هستند.

نقد را بخوانید

تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

خیمه دنچل پنبه بل

ارزش عالی ، تعداد زیادی اتاق و 2 کاپشن اجاق گاز.

نقد را بخوانید

تولید – محصول

حکم

رتبه بندی

مرور

چادر مسافرتی اتاق Slumberjack Overland 10 Person 3 اتاق

کیفیت عالی با تقسیم کننده های انعطاف پذیر عالی برای خانواده ها

نقد را بخوانید

پیمایش سریع
ملاحظات اولیه کمپینگ
اندازه
چه نوع کمپینگ را انجام خواهید داد؟
مواد چادر مسافرتی
بوم / پنبه / پلی کتون
نایلون
پلی استر
انواع چادر مسافرتی ها و شکل های معمول
چادر مسافرتی A-frame / Ridge
چادر مسافرتی A-frame / Ridge اصلاح شده
چادر مسافرتی به شکل گنبد
چادر مسافرتی به شکل تونل / لوله
تپه / چادر مسافرتی هرمی
4 چادر مسافرتی فصل
چادر مسافرتی قابل تبدیل
چادر مسافرتی پیاده روی
چادر مسافرتی تیز
ژئودزیک و نیمه ژئودزیک
Vis-à-vis
چادر مسافرتی های تریلر
چادر مسافرتی های بادی
چادر مسافرتی های فوری / بازشو
ویژگی های اصلی چادر مسافرتی که هنگام خرید یک چادر مسافرتی باید در نظر بگیرید
قیمت
فضا
تنظیم زمان
قابلیت حمل
فروشگاه محلی یا آنلاین
ملاحظات اولیه کمپینگ
2 چیز اولیه قبل از خرید چادر مسافرتی از خود بپرسید.

اندازه
چند نفر می روند و یا به طور مرتب در چادر مسافرتی می خوابند؟ توصیه می شود حداقل در 2-3 سال آینده چادر مسافرتی متناسب با نیازهای خواب خود خریداری کنید. آیا این برای شما و دوستانتان است یا شاید یک چادر مسافرتی برای یک خانواده در حال رشد ؟

وقتی اولین بار بودید و به دیگران گفتید ممکن است مهمانی رشد کند؟ اگر چنین است شاید کمی بزرگتر از آنچه در حال حاضر نیاز دارید خریداری کنید.

علاوه بر این ، هنگامی که یک تولید کننده چادر مسافرتی را به عنوان 4 ، 6 یا 8 نفر توصیف می کند ، به معنای واقعی کلمه از آن استفاده نکنید. یک چادر مسافرتی 6 نفره ممکن است به راحتی 5 بخوابد ، بنابراین اگر واقعاً می خواهید بخوابید 6 ممکن است برای یک چادر مسافرتی 8 نفری بروید. این امر همچنین فضای ذخیره سازی اضافی را برای سایر تجهیزات ضروری کمپینگ فراهم می کند. در حقیقت چادر مسافرتی های 8 نفره با خانواده ها و گروه ها به طور یکسان در بازار محبوب ترین هستند. مشاهده این فوق العاده هشت گزینه چادر مسافرتی فرد .

از طرف دیگر اگر شما یک کوله پشتی هستید که در یک مسافرت انفرادی کمپینگ می روید ، یک چادر مسافرتی مردانه کم حجم و سبک وزن می خواهید . یا اگر این شما و یک دوست هستید یک چادر مسافرتی مناسب 2 نفره را در نظر بگیرید که به سرعت در مسیر پیاده روی قرار می گیرد و شما را هر دو شب خشک و محافظت می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اندازه چادر مسافرتی ، این پست را بخوانید .

چه نوع کمپینگ را انجام خواهید داد؟
آیا این کمپینگ frontcountry ، کمپینگ backcountry وحشی ، کمپینگ منطقه تحت تأثیر یا کمپینگ منطقه بکر است؟ شما همچنین ممکن است در اولین انتخاب اردوگاه حیاط خلوت باشید که اولین بار است یا از سفر خیلی دور نیستید. برنامه های شما نوع چادر مسافرتی کمپینگ مورد نیاز شما را تعیین می کند.
یک آبروگر کنار دریاچه
از نظر کیفیت وحشی ، backcountry ، اردوگاه پراکنده یا Boondocking ، گوشه و کنار را با کیفیت قطع نمی کنید. این پایگاه شما ، وسیله ای برای محافظت از عناصر و به طور بالقوه از حیات وحش خواهد بود. همچنین لازم است یک فضای ذخیره سازی ایمن برای تجهیزات کمپینگ شما باشد. در صورت در نظر گرفتن این نوع سفر ، باید بودجه بالاتری برای چادر مسافرتی اختصاص دهید.

با استفاده از کمپینگ frontcountry ، بیشتر زمینه های کمپینگ توسعه یافته مانند کسانی که دارای Kampgrounds Of America (KOA) هستند ، را تجربه خواهید کرد . علاوه بر این آنها مکانهای شلوغی خواهند بود. اگر چیزی را فراموش کرده اید احتمالاً می توانید یک قطعه تجهیزات را از یک کارگر دیگر خود قرض بگیرید ، حتی ممکن است یک فروشگاه محلی وجود داشته باشد که بتوان تجهیزات اصلی و تجهیزات تعمیر چادر مسافرتی را خریداری کرد. شما می توانید یک چادر مسافرتی ارزان تر برای این نوع کمپینگ در نظر بگیرید اما با این وجود به دنبال چیزهایی با دوام باشید.

خرید چادر مسافرتی اشتباه ارزش زیادی را برای استفاده مورد نظر شما نخواهد داد ، بنابراین با عاقلانه انتخاب کنید. علاوه بر این ، راحتی که باید از آن لذت ببرید نباید با کیت بی کیفیت قربانی شود. اگر می خواهید فرزندان خود را به کمپینگ علاقه مند کنید ، با یک سیستم خواب مناسب ، بخاری های کمپینگ و هر آنچه برای تهیه یک غذای مناسب نیاز دارید ، راحت شوید . همانطور که گفته می شود ارزان بخرید ، دو بار بخرید.

مواد چادر مسافرتی
چادر مسافرتی ها هنوز محبوب ترین وسیله برای کمپینگ هستند اگرچه غلافهای کمپینگ محبوب تر می شوند. آنها معمولاً از پارچه هایی مانند پنبه (بوم) ، نایلون یا پلی استر ساخته می شوند. این مواد برای انواع مختلف چادر مسافرتی مناسب هستند و همه مزایا و معایب آن را دارند. در واقع تولید کنندگان برای ترکیب این مزایا معمولاً مخلوط این مواد را ترکیب می کنند.

بوم / پنبه / پلی کتون
دوام بوم ساخته شده از پنبه را نمی توان انکار کرد. پنبه در هوای سرد گرما را حفظ کرده و در هوای گرم سردتر است. این توانایی نفس کشیدن یک مزیت بارز است اما افسوس که از برخی گزینه های ساخته شده توسط انسان سنگین تر است.

سنتی تمام چادر مسافرتی بوم از جمله برخی از کسانی که از Kodiak کمتر محبوب امروزه به ویژه از آنها نیاز به از طریق یک دوره هوازدگی اولیه را به ترتیب برای تبدیل شدن به طور کامل ضد آب . این می تواند اردوگاه های بی تجربه را غافل کند اما برای کسانی که با صبر و شکیبایی زندگی می کنید چادر مسافرتی زندگی خواهید داشت. برای آسانتر کردن این فرآیند ، تولید کنندگان مزایای پنبه را با پلی استر ترکیب کرده اند. پلی کتون همانطور که گفته می شود یک جایگزین سبک تر است و اغلب برای دادن به آن خاصیت ضد آب مهم ، روکش شده است.

نایلون
چادر مسافرتی های ارزان قیمت اغلب از نایلون ساخته می شوند. این امر به دلیل این است که این ماده از بقیه نازکتر می شود زیرا فیبرها جذب آب نمی شوند. علاوه بر این ، نایلون غالباً با سیلیکون ، اکریلیک یا پلی اورتان پوشانده شده است تا از دیگر ضد آب و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش اضافه شود.

چادر مسافرتی های نایلونی سبک برای کوله پشتی بسیار عالی هستند. هر چند آگاه باشید که نایلون با قرار گرفتن در معرض نور خورشید به خوبی مطابقت ندارد. اگر در محیط های آفتابی زندگی می کنید و احتمالاً در آن قسمت ها اردو می زنید ، گزینه های گران تری را در نظر بگیرید به خصوص اگر از ماندگاری محصول چادر مسافرتی خریداری شده قدردانی کنید.

پلی استر
بر خلاف چادر مسافرتی های ساخته شده از نایلون ، چادر مسافرتی ها می توانند در طولانی مدت در آفتاب مقاومت کنند. همچنین کمی ضخیم تر و بادوام تر از نایلون است. مراقب کسانی باشید که مشخص می کنند شامل یک پوشش تنفس برای نگه داشتن آب است ، اما اجازه می دهد جریان هوا در غیر این صورت ممکن است از ایجاد چگالش رنج ببرد و همچنین درون آن پر آلود شود.

شکل های معمول و انواع چادر مسافرتی ها
اشکال چادر مسافرتی بی شماری وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. که شما باید انتخاب خواهد کرد در نظر گرفته شده استفاده کنید و نوع آب و هوا شما قصد استفاده از چادر مسافرتی در بستگی دارد. برای مثال یک چادر مسافرتی خانواده به طور کلی بزرگتر و بلندتر برای دسترسی به ارتفاع کامل شود در حالی که یک چادر مسافرتی 4 فصل برای استفاده در زمستان خواهد بود پایین و آیرودینامیکی بیشتر به منظور ایستادن در برابر عناصر.

چادر مسافرتی A-frame / Ridge
چادر مسافرتی A-Frame کلاسیک قرن ها است که توسط ارتش ها ، چشم اندازها و همچنین گروه های پیشاهنگ و اردوگاه های تابستانی به کار رفته است. شکل به راحتی به عنوان شکلی که در نمادها و علائم می بینیم برای نشان دادن چادر مسافرتی ها و اردوگاه ها به طور کلی قابل تشخیص است.
چادر مسافرتی A Frame در کنار دریاچه
شکل “A” در هر انتها با یک قطب واحد شکل می گیرد و معمولاً یک قطب یا خط الراس افقی برای ایجاد سایبان چادر مسافرتی که همه ما آن را تشخیص می دهیم. دیواره های شیب دار اغلب می توانند اتاق و سر و آرنج را حتی در طرح های بزرگتر محدود کنند. این باعث می شود این نوع چادر مسافرتی برای خوابیدن مناسب باشد اما برای آن تعطیلات خانوادگی ایده آل نیست ، به خصوص اگر باران بیفتد و می خواهید به راحتی در داخل حرکت کنید.

از نظر ثبات و واقعیت این است که در این طرح امتیاز خوبی حاصل می شود. برای کمپینگ های گاه به گاه بدون بچه ها ، این گزینه خوبی است اگرچه در مارک هایی که هنوز به آنها پیشنهاد می دهید محدود خواهید شد.

چادر مسافرتی A-frame / Ridge اصلاح شده
این یک نسخه بهبود یافته است که دارای لبه ای نسبت به فریم های کلاسیک A است زیرا دارای یک حلقه خمیده مرکزی و قطب خط ریج برای ساختن یک فضای داخلی و بادوام تر است. این اجازه می دهد کمی بیشتر آزادی حرکت کند.
چادر مسافرتی گنبد Suisse Sport به رنگ خاکستری / آبی

چادر مسافرتی به شکل گنبد
شرایط باد شدید همواره مخصوصاً در مورد برپایی چادر مسافرتی برای معلولین مشکل ایجاد می کند. برای آسانتر کردن زندگی از نظر کمپینگ در شرایط باد و برفی یا برفی یک چادر مسافرتی به شکل گنبدی در نظر بگیرید .

چادر مسافرتی های گنبدی به دلیل سیستم قطبی 2 ، 3 یا 4 قطبی که در آن کار می کنند ، جمع شده اند و به طور کلی پایدار هستند. قطبها به صورت متقاطع عبور می كنند و از مركز پشت بام عبور می كنند و با ایجاد یك سقف قوسی به همراه یك قطعه مربع ، شش ضلعی یا هشت ضلعی ایجاد می كنند. به دلیل داشتن سر آنها ، در ارتفاع زیادی اتاق ایجاد می کند زیرا یکی از محبوب ترین چادر مسافرتی های خریداری شده در بازار است. برخی از مدل ها همچنین اتاق خواب جداگانه یا ایوانی را برای ذخیره سازی ارائه می دهند.

چادر مسافرتی تونل

چادر مسافرتی به شکل تونل / لوله
یکی از رایج ترین انواع کمپ های چادر مسافرتی زنی این روزها چادر مسافرتی تونل است. شکل تونل فضای ذخیره و فضای خواب زیادی را نیز در خود جای می دهد. این سازه با قطبهای انعطاف پذیر قوی ساخته شده است که یک سقف نیمه دایره را تشکیل می دهند.

این نوع چادر مسافرتی ها از نظر کیفیت بسیار متفاوت هستند و ارزانتر بودن قیمت ممکن است برای تحمل شرایط بادآورده نیاز به موقعیت استراتژیک داشته باشد. غالباً بهتر است این چادر مسافرتی ها را به سمت باد بچسبانید زیرا ضعیف بودن قسمتهای طولانی در معرض.

نزدیک یک خیمه teepee

تپه / چادر مسافرتی هرمی
چادر مسافرتی های سبک تپه با داشتن بسیاری از تولید کنندگان حداقل 1 مدل ارائه شده از تجدید نظر لذت می برند. ساخت و ساز از یک قطب مرکزی منفرد تشکیل شده است که گستره ای از مواد را در خود جای داده است. این ساختار غالباً گرد یا حتی مربعی است و یک شکل هرمی ایجاد می کند. اصلی همان است که با دور یا گوشه هایی که به زمین می چسبند ، یکسان است.

یک طپه فقط با چمن زیر پاهای شما می تواند جادار و بدون کف باشد. آنها برای کمپینگ های تابستانی و یا مناطق مشترک مشترک فقط برای هر زمان از سال عالی هستند. اگر در آنها بخوابید ، ممکن است بخواهید تختی را در نظر بگیرید که گرما را از کف شما بلند می کند. ممکن است بخواهید این بررسی چادر مسافرتی های سبک تایپ را پرداخت کنید .

چادر مسافرتی زمستانی مارتوت در یک تپه پوشیده از برف

4 چادر مسافرتی فصل
این نوع چادر مسافرتی برای هر شرایطی مناسب است. چه در شب و چه باران باران باران می بارد ، اینها برای انواع فصول از جمله زمستان است . اینها به گونه ای ساخته شده اند که باد های قوی را با دیوارها و دیوارهای تهویه ای محافظت می کنند و شما را از حشرات محافظت می کنند اما هنوز هم در گردش هوا به شما گردش خوبی می دهد.

یکی از متداول ترین انواع آن چادر مسافرتی های تابستانی است که به گونه ای طراحی شده است که گردش هوا یا تهویه مطبوع زیادی در داخل دارد. این دستگاه دارای اتصالات خالص بزرگی است که هنگام کشف هوا از گردش هوای آزاد برخوردار است. این باعث می شود در فصول تابستان نیز از خط خارج نشوید. همچنین ، این بهترین حالت برای روزهای بارانی است زیرا با یک سیستم اسکلتی قوی و مگس های باران پر از پوشش ساخته شده است که می تواند هوا را مانند رعد و برق تابستان تحمل کند

چادر مسافرتی قابل تبدیل
اگر شما از نوع طارقانی هستید که در هر شرایطی زمینه های اردوگاهی را کاوش می کنید ، بنابراین باید یک مسابقه عالی برای این چادر مسافرتی قابل تبدیل باشید. چه در سفر تابستانی باشید و چه در یک ماجراجویی طوفانی ، این ویژگی را با ویژگی های زیر مانند قطب ها ، هشتی ها و رنگین کمان به شما می دهد. این پنل ها دارای نایلون های جامد و پنجره های مش روی دیوارهای آن است که می توانید آنرا زیپ کنید. از نظر وزنی سنگین تر است ، بنابراین از آن نسبت به انواع دیگر محکم تر و همه کاره تر است.
5 مورد از بهترین بررسیهای چادر مسافرتی کوله پشتی

چادر مسافرتی های کوله پشتی / چادر مسافرتی های یک نفره
اینها با پارچه های قوی و سازه های قطبی پریمیوم ساخته شده اند. آنها همچنین برای محافظت از پرواز چادر مسافرتی از نکات برجسته یا حلقه های بیرونی زیادی برخوردار هستند که باعث می شود آنها در سخت ترین شرایط دوام بیشتری داشته باشند.

ساختار آنها به طور معمول با اشکال کم نظیر تخته سنگ ساخته شده است که به ریزش باد کمک می کند. آنها همچنین از نگهدارنده دنده مناسب به شکل هشتی در نزدیکی محل ورود چادر مسافرتی استفاده می کنند. چادر مسافرتی های کوله پشتی نیز کوچک هستند تا بتوانید به راحتی از یک سایت به سایت دیگر بروید. چادر مسافرتی هایی از این دست معمولاً برای اشغال تک نفره است .

راهنمای چادر مسافرتی کوله پشتی سبک ما را اینجا ببینید .

یک چادر مسافرتی برزنتی

چادر مسافرتی تیز
این نوع کمترین چادر مسافرتی بدون دیوار و کف است. این فقط یک ورق جامد بسیار سبک نایلون یا پلی استر است که می تواند به درختان یا دیگر قطب های عمودی ثابت وصل شود.

محافظت از اشکال نیز قربانی می شود. بسیاری از آنها در رابطه با چادر مسافرتی باریک یا چکش زیر یک چادر مسافرتی برزنتی استفاده می کنند. آنها از نوار مناسب برای محافظت در برابر سربار در معرض نور خورشید یا باران استفاده می کنند.
چادر مسافرتی گنبدی ژئودزیک

ژئودزیک و نیمه ژئودزیک
اگر به زودی قصد سفر به اورست یا K2 را دارید ، احتمالاً می خواهید یک چادر مسافرتی ژئودزیک بگیرید. اینها معمولاً با ثبات ترین طرح ها در بازار هستند. قطب های پشتیبانی از سطح متقاطع شکل ایجاد یک ساختار نوع پانل مثلثی. برای شرایط باد و هوای شدید یا شدید این بهترین شرط بندی شماست. طرح های ژئودزیکی یا نیمه ژئودزیک برای کسانی است که کمپینگ را جدی می گیرند و شاید به تنهایی و یا با یک دوست بروند ، بنابراین در بازار کمپینگ خانوادگی چندان مناسب نیستند.

Vis-à-vis
چادر مسافرتی به سبک ویس ویس همانطور که فرانسوی ها از آنها می گویند ، اساساً طراحی گسترده ای از گنبد یا چادر مسافرتی تونلی است. این اتاق ها دارای اتاقهای ساحلی به منطقه اصلی نشیمن ارتفاع هستند. اینها معمولاً مخالف یکدیگر هستند از این رو نام ویس-ویس. این نوع چادر مسافرتی درجه ای از حریم خصوصی والدین و فرزندان و یا در گروههای مختلط را فراهم می کند. آنها برای رشد خانواده ها عالی هستند.

چادر مسافرتی های تریلر
چادر مسافرتی های تریلر یا چادر مسافرتی های مخصوص تریلر در انتهای گران قیمت بازار قرار دارند. آنها همچنین در اروپا از ایالات متحده محبوب تر هستند اگرچه هنوز مدل های خوبی وجود دارد. آنها به طور کلی در یک تریلر که با اتومبیل شما سوار شده است قرار می گیرد و انواع راحتی مدرن را در خود جای می دهد. اگر می خواهید به سبک اردو بزنید و بودجه زیادی داشته باشید ، یک چادر مسافرتی تریلر در نظر بگیرید.

چادر مسافرتی خانوادگی با تورم Coleman

چادر مسافرتی های بادی
اینها نهایت راحتی در هنگام برپایی چادر مسافرتی هستند. باز هم آنها در اروپا محبوبیت بیشتری دارند و امثال Vango و Berghaus پیشرو هستند. در ایالات متحده Coleman و Wenzel مدلهای خوبی برای چادر مسافرتی های خانوادگی ارائه می دهند.

این راحتی با قیمتی صورت می گیرد اما اگر می خواهید از هرگونه مشاجره یا استدلال در برپایی چادر مسافرتی جلوگیری کنید ، یک چادر مسافرتی بادی را در نظر بگیرید . آنها هنوز هم با طناب های پسر آمده و از پایداری اضافی پشتیبانی می کنند.

چادر مسافرتی پاپ آپ کلمن

چادر مسافرتی های فوری / بازشو
این چادر مسافرتی ها به دلیل راحتی که ارائه می دهند در ده ها هزار فروخته می شوند. آنها برای 2-3 نفر مناسب هستند که برای جشنواره ها و رویدادها به اشتراک بگذارند و عالی باشند. کیف نگهدارنده را از حالت فشرده خارج کنید ، چادر مسافرتی را بیرون بیاورید و بگذارید قطبهای چادر مسافرتی قابل انعطاف در اختیار شما قرار بگیرد. در حالی که جمع کردن آنها آسان است ، پایین آوردن آنها اغلب صبر را تحمل می کند ، به طوری که در بعضی از جشنواره ها ، اردوگاه ها اغلب آنها را پشت سر می گذارند. چادر مسافرتی های پاپیون به دلیل قیمت و راحتی ، به چادر مسافرتی یکبار مصرف در جامعه امروزی تبدیل شده اند.

واقعیت این است که بسیاری از چادر مسافرتی های موجود در بازار می توانند در 2 یا بیشتر از انواع چادر مسافرتی های موجود در بالا قرار بگیرند. تولیدکنندگان کوشیده اند تا با ترکیب مزایای بیش از یک ، از هر گروه کاربری که مورد نظر آنهاست ، بهترین طرح را کسب کنند. شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مهم است ، قابلیت حمل ، محافظت از هوا ، اندازه یا راحتی آن؟

ویژگی های اصلی چادر مسافرتی که هنگام خرید یک چادر مسافرتی باید در نظر بگیرید
با معرفی چندین شکل و نوع چادر مسافرتی ، چالش در انتخاب ویژگی هایی که برای نیازهای شما مهم هستند ، است. درک کنید که هیچ محصولی هر تقاضا را برآورده نمی کند بلکه به دنبال چیزی باشید که تا حد ممکن کار کند. از ویژگی های اصلی که باید به آنها توجه کنید قیمت ، فضای ، تنظیم ، حمل و نقل و در دسترس بودن است. بیایید با راهنمای خرید چادر مسافرتی ما لگد بزنیم و در نظر بگیریم.

قیمت
جای تعجبی ندارد وقتی چیزی را در فروشگاه می خرید که اولین چیزی که از شما می پرسید قیمت محصول است. صرفنظر از اینکه چقدر هزینه دارد ، همیشه فکر کنید که آنهایی که ارزانتر هستند همیشه باعث صرفه جویی در هزینه شما نمی شوند ، به خصوص اگر شما یک شارژر مکرر هستید. خوب است که روی چیزهایی با دوام سرمایه گذاری کنید که برای چندین سال و طوفان دوام خواهد آورد. به نظر می رسد که چادر مسافرتی های گنبدی یا پرشکوه ارزان تر است و بهترین انتخاب برای کسانی که به ندرت اردو می زنند.

فضا
کمپینگ معمولی حداقل دو نفر و حداکثر گروه های 10 نفر یا بیشتر را به همراه خواهد داشت. هنگام خرید چادر مسافرتی خود ، همیشه تعداد سرهایی را که در داخل آن قرار گرفته اید و اندازه هر فرد را در نظر بگیرید. چادر مسافرتی ها معمولاً با افراد متوسط ​​اندازه گیری می شوند بنابراین باید ابتدا آن را تست کنید و ببینید که چگونه می گذرد. تولیدکنندگان بیشتر از این تخمین نمی زنند که چادر مسافرتی چطور تعداد زیادی از افراد راحت بخوابند تا بتوانند اعدادی را که برای آنها به فروش می رسد برسند. به عنوان مثال اگر می خواهید 4 نفر را که دارای تجهیزات دنده است بخوابید ، سپس به چادر مسافرتی 6 مرد بروید.

تنظیم زمان
نکته دیگر روند تنظیم است. پس از برخورد به محل یا محل کار ، بدن شما آرزو می کند که بعد از یک رانندگی طولانی استراحت کند و حتی چادر مسافرتی را خسته تر کنید. بررسی های چادر مسافرتی را بصورت آنلاین بررسی کنید تا ببینید آیا تنظیم آن آسان است یا نه. شما همچنین می توانید آن را درست در فروشگاه با دستیار فروش بررسی کنید و ببینید که آیا این برنامه نصب را نشان می دهد ، بنابراین می توانید مراحل بعدی را بعداً بخاطر بسپارید. مطمئناً چادر مسافرتی های بازشو نسبت به بیشتر یا آنهایی که دارای قطبهای از پیش متصل مانند بسیاری از چادر مسافرتی های بزرگتر اوزکارک هستند ، آسانتر می شوند .

قابلیت حمل
انواع چادر مسافرتی ها مانند چهار چادر مسافرتی فصلی وجود دارد که مواد ضخیم تری دارند یا تکیه گاه های اضافی سنگین تر از انواع دیگر هستند. نوع اردویی را که انجام می دهید بدانید و نوع مناسب را انتخاب کنید. اگر در حال پیاده روی در یک کمپ پیاده روی هستید ، باید آن را انتخاب کنید که آن را در کوله پشتی خود حمل کنید و این نباید قدرت شما را هدر دهد. ممکن است چادر مسافرتی های پارچه ای از جنس نایلون سبک داشته باشید اما اینها فقط برای شرایط آرام و آب و هوای خشن نیست.
فروشگاه محلی یا آنلاین
مکانهای بی شماری وجود دارد که می توانید یک چادر مسافرتی جدید خریداری کنید اما بهترین مکان برای خرید چادر مسافرتی یا بصورت آنلاین یا از فروشگاه معتبر محلی است. به عنوان مثال ، یک خرده فروش متخصص که از طریق دوست یا آنلاین از امثال Amazon.com و همچنین در فروشگاه های محلی ، سوپر مارکت ها ، آگهی های طبقه بندی شده یا حتی دست دوم در فروش بوت اتومبیل توصیه می شود.

در یک فروشگاه محلی می توانید قبل از خرید کالای مورد نظر را برای بازرسی از کالاها بدست آورید و حتی ممکن است چادر مسافرتی برپا شود ، بنابراین می توانید ببینید که آیا فضای کافی برای استفاده مورد نظر شما وجود دارد یا خیر. منابع آنلاین را هر چند خصوصاً امثال غول خرده فروشی آمازون رد نکنید. محصولات آنها بسیاری از بررسی ها و حتی عکس و فیلم های مشتری را به خود جلب کرده است ، بنابراین شما می توانید قبل از خرید ، پایین ترین محصول را بدست آورید.

در پایان ، خرید چادر مسافرتی همیشه به اختیار شماست. آنچه در این راهنمای خرید چادر مسافرتی منعکس می شود فقط چند نکته است و عقل سلیم allcampingstuff.com جمع آوری شده است تا به شما در انتخاب نوع مناسب چادر مسافرتی برای شما کمک کند. این کار کمپینگ را به یک تجربه دلپذیر تبدیل می کند که می خواهید تکرار کنید. پول سخت درآمد شما نیز شایسته ارزشمند بودن است ، بنابراین عاقل باشید ، برخی از بررسی های چادر مسافرتی را بخوانید و بهترین چادر مسافرتی ممکن را برای دلار خود بدست آورید. هنگامی که چادر مسافرتی خریداری کرده اید ، به خصوص اگر اولین بار است ، باید لیست ما از نکات کمپینگ را برای شکارچی تازه کار ببینید .

Search
پستهای اخیر
بهترین تشک هوا برای کمپینگ – 5 بررسی تشک قابل حمل
راه های خوبی برای عایق کاری چادر مسافرتی برای سفرهای هوای سرد شما
درک اندازه چادر مسافرتی ها: راهنمایی برای ظرفیت خوابیدن چادر مسافرتی های کمپینگ
کمپینگ پیاده روی چیست؟
3 Season vs 4 Season Tent: کدام یک برای ماجراجویی بعدی شما بهتر است
سیاست حفظ حریم خصوصی
مخاطب
نقشه سایت
افشای همکاران آمازون
allcampingstuff.com یک شرکت کننده در برنامه خدمات همکاران Amazon Services LLC است ، یک برنامه تبلیغاتی وابسته است که به منظور فراهم کردن ابزاری برای سایتها برای کسب هزینه تبلیغات از طریق تبلیغات و لینک دادن به amazon.com طراحی شده است. آمازون و آرم آمازون علامت های تجاری Amazon.com ، Inc یا شرکت های وابسته به آن هستند.
کپی رایت © 2020 کلیه چادر مسافرتی های کمپینگ و بررسی تجهیزات تجهیزات کمپینگ. کلیه حقوق محفوظ است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>