مزایای بیمه تامین اجتماعی چیست بلاگ لندو

وی تاکید کرد که به برهان هزینه های بالای درمان، بازنشستگان به دنبال تنظیم بیمه معالجه تکمیلی هستند و آماردرخواست کنندگان ما را ملزم به تهیه و تنظیم همین بیمه نامه می کند. در رخ ورود اشتباه کد ملی ، شماره مستمری و شعبه تامین اجتماعی تصویب اسم ابطال می گردد . به گفته‌ی صالحی، تا قبل از نقطه نهایی تیر بایستی اصلاحات به ثمر برسد، همگی بازنشستگان مشمول مصوبات مزدی شورایعالی عمل شوند و نه صرفا حقوق تیرماه را اصلاح شده بپردازند بلکه در این تیرماه، مابه‌التفاوت سه ماه قبل هم به حساب بازنشستگان واریز شود.
دسته‌بندی نشده
در چنین شرایطی اهمیت موافقت مجلس یک میلیون تومان حقوق به کارمندان و پرسنل شاغل دولت و ۹۰۰ هزار تومان هم به دستمزد بازنشستگان بیشتر می‌شود، علاوه بر این‌که برای پرسنل دولت مبالغی هم زیر تیتر امداد هزینه اولاد و عائله‌مندی هم در نظر گرفته شده است. تصویب قوانین غیرکارشناسی در ادوار پیشین تا به امروز بی توجهی به خواسته های بحق کارگران و بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی بوده است. شما نمایندگان مجلس با رأی همین کارگران و بازنشستگان و بیمه شدگان راهی مجلس شورای اسلامی شدید خرید بیمه تکمیلی و شعارهای انتخابی حمایت از محرومین در زمان انتخابات گوش فلک را کر میکند. این روا نمی باشد که مشکلات مرزو بوم و فشارها و هجمه ها را به سوی سازمان تامین اجتماعی که ارائه دهنده خدمات اثرگذار می باشد بنمائید اکثریت مصوبات مجلس در تعارض بر حمایت از کارگران و بیمه شدگان و بازنشستگان بوده ، گرفتاری ها و مشکلات مرز و بوم را نباید کارگران و بازنشستگان حل کنند. مدیر کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران از مهلت ۳ ماهه بازنشستگان برای ثبت‌نام و بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی خبر داد.

آغاز رایزنی به جهت اعزام زائران به حج عمره

در صورتی که فرد ۲۶ ساله باشد و کلیدی حداقل ۵ سال سوابق عمل و یا حداقل ۵۵ ساله باشد، علاوه بر برنامه سالانه، هر سه سال یک توشه نامه‌ای حساس اطلاعات دقیق تر نیز به جهت او ارسال می شود. اضطراری به ذکر میباشد هست در صورتی که فرد به شکل دائمی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیرون شود، دستمزد بازنشستگی وی کاهش خواهد یافت . در این شکل درخواست او توسط اداره بیمه آن کشور، به اداره بازنشستگی آلمان ارسال می شود. در صورتی که بخواهیم تعریفی جامع از تابعین قانون عمل داشته باشیم می توان گفت کل افراد شاغل ، تابع قوانین عمل میباشند مگر بر خلاف آن اثبات شود که مغایر آن صرفا در صورتی اثبات می شود که جزء جور اولیه و دوم باشند . اکنون، محققان به دنبال این میباشند که فناوری واکسن را یک قدم جلوتر ببرند تا در برابر بیماری‌های تخریب‌کننده عصبی مثل زوال عقل محافظت کنند. در همین گزارش از کارشناسان در گزینه آنچه در حالا حاضر در دست توسعه است، نحوه کارایی واکسن زوال عقل و این که چه میزان پر سرعت ممکن است شاهد در دسترس قرار گرفتن واکسن به جهت عموم باشیم، پرسیدیم.

  • حق اولاد برای والدینی که یک فرزند دارا‌هستند ۱۱۱ هزار تومان و به جهت دو فرزند، ۲۲۲ هزار تومان گزینش شد.
  • نکته ای که باید درباره ارتقا حقوق و دستمزد سال ۹۸ می بایست بدانیم آن می باشد که همان طور که از شروع سال ۹۷، یاری هزینه اقلام مصرفی خانوار به تیتر مزایای رفاهی و انگیزی مورد قضیه تبصره ۳ ماهده ۳۶ ضابطه کار بابت هر کارگر متاهل یا مجرد، ماهانه ۱۱۰ هزار تومان بود، ممکن است به جهت سال ۹۸، این رقم ۵۰ تا ۱۰۰ % ارتقاء یابد که بایستی از طرف کارفرما پرداخت شود.
  • همچنین هپکو توانسته سهم قابل قبولی در تولید اشکال واگن‌ها، اشکال کامیون‌ها، انواع جرثقیل‌ها، اشکال لیفتراک‌ها، تجهیزات و ماشین‌آلات صنایع فولاد و صنعت های مس، تجهیزات معادن، تجهیزات حفاری، تجهیزات نیروگاه‌ها، تجهیزات سدها، تجهیزات فناوری هسته‌ای، تجهیزات بنادر و تجهیزات صنایع نفت‌وگاز به‌دست‌آورد.
  • دوستان اونایی ک نوشتند آبادی ساله ها با ۳۰ساله ها بایستی تفاوت داشته باشند تو رو خداوند انقدر هول نکنید این جدول اشتباهه ب ده ساله صرفا ۱۸۱هزار تومان بیش تر شده .سکته نفرمایید .بزارید روستا ساله هاتو بدبخای خودشون دست و ما بزنند ….
  • این برنامه شامل کمک های دولتی است که به افراد یاری می نماید دارای به کارگیری از برنامه های صرفه جویی در برهه زمانی کاری به مقدار بیشتری پس انداز کنند.

سقف تعهدات درمانی بیمه تکمیلی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در قرار اعطا کرد نو نسبت به سال قبل تا دو برابر ارتقاء یافته است. در سال جاری و آنگاه از تعیین مقدار ارتقاء سالانه حداقل حقوق و دستمزد کارگران مشمول قانون در شورای عالی کار در روزهای آخرین اسفند ماه سال ۱۴۰۰، پروسه تدوین کردن پیشنهاد سازمان تأمین‌اجتماعی در مورد مقدار و چگونگی ارتقا مستمری بازنشستگان و سایر مستمری‌بگیران همین سازمان، در اولی روزهای کاری بعد از تعطیلات نوروزی حیاتی مشارکت و همکاری اعضای هیأت‌مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران آغاز شد. یک بازنشسته کارگری در یکی از از استان‌های محروم کشور، از رنج‌های «کالایی شدن درمان» می‌گوید؛ درمانی که نیز براساس اصل ۲۹ ضابطه با و نیز براساس قانون الزام سازمان تامین اجتماعی، می بایست صفر تا صد آن بدون‌پول و از محل حق بیمه‌های زمان اشتغال بازنشستگان تامین شود. یکی از از مهم ترین سرویس ها سازمان تامین اجتماعی ، پرداخت مستمری به حدود پنج میلیون بازنشسته که ذیل پوشش همین بیمه هستند، می باشد. همانطور که ابلاغ کردیم اخذ فیش حقوقی مستمری بگیران از روش سامانه تامین اجتماعی و بدون نیاز به مراجعه حضوری حیاتی به کار گیری از کدملی امکان پذیر است.

اعلام جزئیات بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی

سال‌ها پیش دولت خیز برداشت که نه/ بیست و هفتم معالجه را در صندوق معالجه زیر حیث دولت و زارت بهداشت ذخیره کند به همین بهانه که سازمان تامین اجتماعی از سهم معالجه کارگران به جهت سرمایه‌گذاری و مصارف دیگر استعمال می کند و خدمات درمانی مکفی به بیمه شدگان ارائه نمی‌دهد. در آن زمان، (سال ۹۶) کارگران و تشکل‌های کارگری اعتراض و مقاومت کردند و اذن دست درازی به دولت ندادند؛ گفتند صندوق تامین اجتماعی مال ما بیمه شدگان می باشد و دولت هیچ حقی ندارد. اما علیرغم حفظ منابع درمان در صندوق تامین اجتماعی، بازهم مرحله خدمات درمانی ارائه شده به بیمه شدگان کارگری بهبود نیافت.

استوری آمریکایی ها برای گروه ملی ایران/ عکس

محدودیت سنی برای بیمه شدن وجود ندارد و کل افراد ذیل ۷۰ سال از بدو میلاد می توانند تحت پوشش همین نوع بیمه قدمت باشند. در این پوشش درصورتیکه بیمه شده بر اثر اتفاق از کار افتاده و یا نقص کاربر شود تا سقف 100 میلیون تومان پوشش بیمه داشته و می تواند از بیمه سرمایه (غرامت) به کارگیری نماید. هر چند همگی مشاغل به نوعی کلیدی بازنشستگی میباشند ولی آنچه امروزه به تیتر بازنشستگی مطرح است، عصر پايان يافتن استخدام در سازمانهای دولتی و رسمی است.
بازنشستگان «الف» در روز‌های قبل مستمری خویش را اخذ کرده‌اند؛ همین در حالیست که معوقات مستمری‌بگیران بقیه سطح ها در مهرماه پرداخت نشده؛ براساس وعده‌ی مدیرعامل سازمان، پرداخت معوقات بازنشستگان از آبان ماه شروع خواهد شد. بازنشستگان حیاتی مراجعه به کانون‌ها خواستار پاسخگویی شده‌اند؛ احتمالاً مشکلات جزئی بانکی دلیل این وقفه یک روزه است و تا ساعاتی دیگر پرداخت مستمری بازنشستگان آغاز می گردد و براساس حروف الفبا ادامه می‌یابد. حقوق و دستمزد اشخاص مهم کاهش از ۲۰ سال سابقه ۸۳۴ هزار و رویش ۵۰ درصدی خواهد داشت و حقوق و دستمزد اشخاص دارای ۱۰ سال سوابق به ۵۹۴ هزار و ۵۰ % ارتقاء خواهد رسید. همینطور دستمزد اشخاص حیاتی ۳۰ سال سوابق به ۲ میلیون ۸۰۰ هزار تومان و حیاتی افزایش ۶۸ درصد می‌رسد.

بازنشستگان بهداشت و درمان همچنان در انتظار احکام پانزده درصدی/ از سال قبل همیشه وعده شنیدیم

تعدای از با ترین موقعیت به کار گیری از بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری شامل موارد ذیل می شوند. معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی، موقعیت اخذ مرهون ۱۲ میلیون تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی را اعلام کرد. مزایای مزدی بازنشستگان تامین اجتماعیردیفمبلغ بر مبنای ریالحق معیشت۲,۰۰۰,۰۰۰حق عائله‌مندی۳,۷۰۰,۰۰۰حق اولاد۹۷۰,۰۰۰حق مسکن۱,۵۰۰,۰۰بر این اساس به نظر میرسد، مزایای حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی امسال به شکل عرفی و طبق قوانین سازمان تامین اجتماعی شکل پذیرد. بر این شالوده و مهم اعتنا به مصوبات شورای عالی فعالیت در اسفندماه سال ۱۴۰۰، دست‌کم حقوق و دستمزد و حقوق کارگران برای سال ۱۴۰۱ مبلغ ۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان بود.

تظاهرات مردمان جمهوری آنالیز علیه افزایش سرسام‌آور انرژی

به این خاطر، حدود ۳ هزار میلیارد تومان از خزانه ها قرض گرفت تا پول گندم کاران را بیش تر از نرخ تضمینی پرداخت نماید و در مقابل، مجبور شد سود ۲۰ درصد به بانک ها بابت همین قرض، پرداخت کند. نوبخت به کلیه واحدهای صنفی هشدار دیتا هست تا از تحریک بخش های مدنی به جهت جذب میزان دارایی بیش خیس پرهیز کنند تا دارایی بر مبنا حق تقدم ها و عادلانه تقسیم شود. انتصاب پزشک سالاری رییس جدید سازمان تامین اجتماعی را به فال نیک میگیریم و جامعه کارگری مهیا همکاری دارای ایشان دارد. تاخیر در پرداخت تعهدات درمانی سازمان تامین اجتماعی به مرکزها بهداشتی و درمانی، نظام سلامت میهن را تهدید می کند. در تجمع کارگران به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تامین اجتماعی، اظهارات اکبر شوکت، از همگی اهمیت تر بود. این ارتقا بایستی در فواصل زمانی مشخص حداقل سالی یکبار و حیاتی تصویب هیئت وزیران انجام شود. بازنشستگان کارگری به ادله ناکافی بودن سرویس ها درمانی بیمه پایه، مجبورند سراغ بیمه تکمیلی بروند. به گفته‌ علی‌اکبر عیوضی کاربر هیات‌مدیره کانون بازنشستگان کارگری تهران، بیمه تکمیلی بازنشستگان، کمکی میباشد به سازمان تامین اجتماعی وگرنه بایستی صفر تا صد خدمات درمانی بازنشستگان مجانی باشد. بازنشستگان کارگری به همین عامل که سرویس ها درمانی بیمه شالوده ناکافی است مجبورند به سراغ بیمه تکمیلی بروند. به گفته عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان کارگری تهران‌، علی اکبر عیوضی، بیمه تکمیلی بازنشستگان، کمکی می باشد به سازمان تامین اجتماعی وگرنه باید صفر تا صد سرویس ها درمانی بازنشستگان به رخ مجانی باشد. یک بازنشسته کارگری اصلی سی سال سوابق اشتغال، قاعدتاً مبلغ گزافی بابت سهم درمان در صندوق سازمان تامین اجتماعی ذخیره کرده است؛ هر سال دوازده ماه می باشد و هر ماه، سی درصد حقوق کارگر بابت حق بیمه به حساب سازمان واریز شده که باز نه % از همین حق بیمه‌ی ماهانه، بابت درمان در صندوق معالجه سازمان تامین اجتماعی پس‌انداز شده است.
علی دهقان‌کیا گفته که همیشگی شدن اجرای همسان‌سازی دستمزد و ارتقاء میزان مستمری تأمین اجتماعی مطالبه بازنشستگان همین سازمان می باشد و همین مجموعه خواهان از بین بردن تبعیض فی مابین خویش و بازنشستگان لشکری و کشوری هستند. بر شالوده شالوده حقوق و دستمزد تعیین شده بوسیله وزارت عمل و حق مسکن کارگر و کارفرما بایستی حق بیمه گزینش شده توسط سازمان تامین اجتماعی را پرداخت کنند. نرخ مبنای کسر حق بیمه برای کارگران برابر اصلی 7 % حقوق و دستمزد ماهیانه دریافتی آن ها میباشد که بایستی به سازمان بیمه تامین اجتماعی پرداخت شود. در واقع پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی این قابلیت را به خدمتکار و فرد ذیل بیمه می دهد که از امکانات بیمه درمانی، بازنشستگی و از عمل افتادگی و مستمری بازماندگان استفاده کنند. هر سال بر مبنا مقدار حقوق و دستمزد دریافتی تعیین شده از وزارت فعالیت پولی به عنوان حق بیمه در حیث گرفته میشود که حق بیمه اختیاری با حق بیمه کارگر متفاوت خواهد بود. چنانچه نمیدانید در سال 1401 دست‌کم حقوق و دستمزد اساس چقدر می باشد بی تردید مقاله ارتقاء حقوق سال 1401 را مطالعه کنید.
دستور اداری کسر حق بیمه تکمیلی معالجه و عمر مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، به وسیله دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تمدید و ابلاغ شد. به گزارش تیم اجتماعی خبرگزاری برنا؛ بر شالوده قرارداد منعقده در بین کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و کمپانی بیمه آتیه سازان حافظ، حق بیمه تکمیلی… ساعت24-دستور اداری کسر حق بیمه تکمیلی معالجه و قدمت مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، بوسیله مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تمدید و بیان شد.
بزرگ‌ترین تولیدکننده موادغذایی دنیا اعلام کرد که نستله چشم‌انداز فروش سال ۲۰۲۲ خود را دوباره ارتقاء دیتا است. ‌در چهارمین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات قلیل شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم. (سکته قلبی و مغزی، جراحی باز قلب، لینک اعضای با بدن، اشکال سرطان) پایین پوشش قرار می‌گیرند. شبکه گسترده شعب و نمایندگی‌ها( 39شعبه در مرکزها استان‌ها و بالغ بر 1165 نمایندگی در سطح کشور). تأمین هزینـه بیمـاران بـستـری اعـم از جـراحـی و درمـان‌طبـی، در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی. اصلاسابقه نداشت که مثل ماه قبل دوم ماه حقوق واریزشودیااحکام اضافه حقوقهاپس از گذشت نیمی از سال صادرشودویامابه التفاوت طولانی تر حقوق سنواتی پس از گذشت هفت ماه ازسال تازه گرفتار پرداخت تدریجی شود . مگر سازمان حق بیمه های کلانی را که درسی سال از حقوق بگیرهادریافت کرده اقساط بوده . بعدباوجودهمه همین کاستیهارییس سازمان همپای رییس جمهورمدعی دولت نمونه دوران انقلابند . جلسه نهایی پایه گذاری کردن پیش نویس لایحه دو فوریتی همیشگی شدن همسان‌سازی حقوق و دستمزد بازنشستگان دارای حضور مدیران و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور اداری و استخدامی و یک سری از اعضای کارگروه ۴۲ نفره به نمایندگی از بازنشستگان تشکیل شد. مطابق توضیحات تبصره بند (۱-۲) به جهت افرادی که پس از اجرای همین قانون یعنی پس از تاریخ نخستین مهر ۱۴۰۱ بازنشسته شده یا این که میگردند نیز ۹.۰۰۰.۰۰۰ ریال به حقوق بازنشستگی آن ها طولانی تر می‌گردد. ✔️ طبق تعریف و تمجید ضابطه تامین اجتماعی بازنشستگی به این معنی که عدم اشتغال بیمه شده به کار به باعث وصال به سن بازنشستگی در این ضابطه که در مقاله قوانین مربوط به بازنشستگی به طور کامل تفسیر دیتا شده می باشد . به لحاظ می رسد ارائه خدمات معالجه تکمیلی رابطه مستقیمی اساسی دارایی سنواتی و جمعیت پرسنل شاغل و بازنشسته دستگاه‌های مختلف دولتی دارااست و برای همین این قضیه هنوز به شکل فراگیر اجرایی نمی‌شود. در ماده ۸۵ ضابطه مدیریت خدمات کشوری، دستگاه‌ مدنی ملزم به ارائه سرویس ها معالجه تکمیلی است، در این راستا از مدتی پیش بعضا دستگاه‌ها شروع به ارائه خدمات درمان تکمیلی به پرسنل شاغل و بازنشسته خویش کرده‌اند ولی سایر دستگاه‌های دولتی هنوز در این خصوص اقدامی انجام نداده‌اند. به گزارش ایلنا، «درمان» یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های طبقه‌ی کارگر و مزدبگیر ایرانی‌ست؛ از شمول پایین دفترچه‌های بیمه درمانی گرفته که اکثری از سرویس ها درمانی، بیرون از گستره‌ی آن قرار می‌گیرد تا تحت بودن تراز دسترسی به معالجه حساس کیفیت و بدون پول در نقاط متعدد کشور، نارسایی‌هایی‌ست که کارگران، پرسنل و بازنشستگان صندوق‌های مختلف را… بازنشسته باید برای بستری شدن در یک بیمارستان ۵۰ یا این که ۱۰۰ میلیون تومان بپردازد و شش ماه برای دریافت این مبلغ منتظر بماند، اساساً تهیه‌ی همین پول به جهت اکثریت بازنشستگان ممکن نمیباشد پس به بدون چاره و از سر اجبار از نیکی خدمات درمانی می‌گذرند. کلیدی توجه به اینکه یکی از الزامات اخذ اقامت در آلمان بضاعت و توان پرداخت هزینه ها فارغ از به کار گیری از کمک‌های اجتماعی و جاب سنتر است، بازنشستگان در صورتی که حقوق و دستمزد بازنشستگی آنها در حدی باشد که نیاز به کمک دولت نداشته باشند می توانند خواهش اقامت دایم کنند.
در همین صفحه، نهایی خبرهای در خصوص ارتقا دستمزد و حقوق بازنشستگان اعم از لشکری، کشوری، تامین اجتماعی و فرهنگیان عزیز قرار داده می‌گردد و شما همراهان «ای استخدام» می‌توانید از طرز جداول زیر به تحلیل آخرین وضعیت دست کم حقوق و دستمزد بازنشستگان بپردازید و در انتهای برگه به دعوا و تبادل نظر در همین موارد بپردازید. کسر دو درصد از حقوق ماهیانه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی، به جهت به کارگیری آنها و اشخاص زیر تکفل ایشان از خدمات درمانی همین سازمان، براساس ماده ۸۹ قانون تأمین‌اجتماعی انجام میگردد و قانون تأمین‌اجتماعی به‌ منظور مساعدت به بازنشستگان، سرانه درمان را که در دوران اشتغال و به جهت شاغلان بیمه‌پرداز ۹ درصد می‌باشد، در مقطع بازنشستگی به ۲ درصد تقلیل دیتا است. گفتنی است، در نهایت، تیتر این لایحه به «لایحه اصلاح ضابطه دارایی سال ۱۴۰۱ تمام کشور و ترمیم حقوق و دستمزد کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشگری» تغییر یافته است.
در چنین شرایطی همین خانم‌های شاغل می‌توانند برای به کار گیری از مزیت بیمه زنان خانه‌دار در سازمان تأمین اجتماعی ثبت‌نام کنند. بیمه تکمیلی نو به جهت بازنشستگان به این نحو بوده که ثبت‌‌نام طرح متانت 1401 ویژه بازنشستگان و مستمری‌‌بگیران تحت‌پوشش ساتا به جهت بهره‌مندی از خدمات بیمه‌نامه درمان تکمیلی آغاز شد. جلسه هیئت مـدیـره کـانـون بـازنـشستـگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان تهران اساسی مسئولین بیمارستان خبر استانی به دنیا آمدن در روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۸/۲۰در بیمارستان ولادت برگزار گردید. منظور های بحق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی به تفسیر ذیل می باشد. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، همچنین براساس تصحیح رخ گرفته در ماده 136 وجوه پرداختی بابت گونه های بیمه‌های قدمت و زندگی (حق بیمه قدمت و تامین آتیه ) از طرف مؤسسات بیمه که به موجب قراردادهای منعقده بیمه عاید ذینفع می شود از پرداخت مالیات معاف است .
با دقت به مصوبات هیئت مدیره مبنی بر مساعدت به مستمری‌ بگیران بابت بیمه تکمیلی… امتیاز ذکر شده برای کسانی که پس از تصویب همین ضابطه در دستگاه‌های مورد قضیه همین بند به‌کارگیری می‌شوند، نیز بیمه تکمیلی اعمال می‌گردد. در اجرای همین بند در امر نیروهای مسلح تبصره ۳ ماده ۱۱۷ قانون رئیس خدمات کشوری اجرایی می‌شود. شرکت‌های دولتی مندرج در ضمیمه شماره ۳ قانون بودجه مشمول این بند می‌باشند.
ابتدا به درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی مرزو بوم به نشانی اینترنتی sabasrm.ir مراجعه نمایید. نمایندگان مجلس طریق نقل و انتقال سوابق بیمه یا این که بازنشستگی بین صندوق های بازنشستگی و تجمیع سابقه بیمه ای اشخاص را مشخص و معلوم کردند. به صورت مشخص و معلوم در همین روال برای جمعیت پر شماری مثل مجموعه ۸۰۰ هزار نفری بازنشستگان وزارت تدریس و پرورش، امکانات دسترسی به سرویس ها درمان تکمیلی یک چالش محسوب می‌شود. می خواهند معوقات ۳۸درصد را تا آخر سال طول بدهتد که بازنشستگان درخواست ارتقاء ۲۵ % و نعوقات آنرا فراموش کنند.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraOmegleKartal Grup EscortMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü