مصرف کنندگان خرده فروشان کوچک را به افزایش قیمت در آزمایشات متهم می کنند

[ad_1]

وقتی Ja’Kiem Crayon قیمت یک آزمایش خانگی کووید-19 را در داروخانه منهتن که در آن کار می‌کند به مشتریان می‌گوید، اغلب درگیر بحث می‌شود.

کریون که در داروخانه و کافه تیسان در Upper East Side منهتن کار می کند، گفت: “آنها وارد می شوند، خوب، پنج به من بدهید.” “و من فکر می کنم، خوب، آنها 25 دلار هستند. و سپس چشم ها از سر بیرون می زند.”

کریون گفت که مشتریان اغلب به نمونه‌هایی از قیمت‌های پایین‌تر در داروخانه‌های زنجیره‌ای بزرگ اشاره می‌کنند، جایی که یک آزمایش ممکن است زیر 10 دلار فروخته شود – اگر موجود باشد. این ادعایی است که کارگران داروخانه در سراسر کشور به دلیل هشدار دادستان های کل ایالت نسبت به افزایش قیمت ها در طول بحرانی که با عرضه محدود آزمایش ها تشدید شده است، مطرح کرده اند. اما کرایون و دیگران می‌گویند عرضه و تقاضای نامتناسب قیمت‌های عمده‌فروشی را افزایش داده است که باید به مصرف‌کنندگان منتقل شود.

کریون گفت: «فروشندگانی که به ما می‌فروشند قیمت‌های خود را به شدت افزایش داده‌اند.

کرایون در اوایل این ماه گفت تا همین اواخر، داروخانه می‌توانست کیت‌های آزمایش تک سواب را با قیمت 11 دلار دریافت کند، اما فروشنده آن اکنون آنها را به قیمت 18 دلار می‌فروشد. او گفت که این قیمت‌ها را از 16 دلار به 25 دلار افزایش داده است، “فقط برای اینکه شاهد بازگشت سود باشیم.”

جیمی ازهاری، مدیر داروخانه میلفورد در کانکتیکات، همچنین شکایات مشتریان خود را در مورد قیمت های بالای آزمایش مطرح کرده است، اما او هزینه ها را تا حدی که حتی برای نگهداری آنها در قفسه ها لازم است، افزایش می دهد. برخی از مشتریان می پرسند که چرا او تست سریع On/Go را به قیمت 35 دلار می فروشد در حالی که می توانند آن را در آمازون با قیمت 25 دلار خریداری کنند. ازهاری گفت که آمازون حداقل دو هفته طول می کشد تا آزمایشات را ارسال کند.

او گفت: «منظورم این است که این هزینه دارد، شما به جای 15 روز بعد، به جای 15 روز بعد، اکنون برای راحتی آن را می پردازید، جایی که می توانید به راحتی آن را در این 15 روز پخش کنید، بدون اینکه بدانید آیا آن را دارید یا نه. .

ازهاری گفت که علاوه بر قیمت‌های بالاتری که از فروشندگان مشاهده می‌کند، باید برای ارسال سریع هزینه اضافی بپردازد که به هزینه نهایی برای مشتری می‌افزاید. او گفت حمل و نقل سریع به تنهایی برای سفارش 200 کیت تست دو سواب می تواند حداقل 600 دلار هزینه داشته باشد.

دادستان های کل ایالت در سراسر کشور به خرده فروشان نسبت به افزایش قیمت برای تست های خانگی در میان کمبود هشدار داده اند. اما خرده فروشان می گویند که آنها مقصر نیستند.

به همین دلیل است که برای مثال، ویلیام تانگ، دادستان کل کانکتیکات، از قانونی حمایت کرده است که به دفتر او اجازه می‌دهد تا تامین‌کنندگان را برای افزایش بیش از حد قیمت‌ها دنبال کند. دفتر AG در ماه مه گفت که بسیاری از تحقیقات ایالتی در مورد افزایش قیمت ادعایی در نهایت متوجه شد که عمده فروشان کسانی بودند که در ابتدا قیمت ها را افزایش دادند و خرده فروشان را مجبور کردند قیمت های خود را نیز افزایش دهند.

در نیویورک، دفتر AG به CNBC گفت که خرده فروشان متهم به افزایش قیمت این فرصت را دارند که شواهدی مبنی بر افزایش قیمت های خود ارائه دهند.

افزایش قیمت نیز گاهی اوقات می تواند به طور مبهم تعریف شود، که فرماندار کالیفرنیا. گاوین نیوسام اخیراً تلاش کرد از طریق یک دستور اضطراری به این موضوع رسیدگی کند. طبق این دستور، خرده‌فروشان نمی‌توانند کیت‌های تست خانگی را با بیش از 10 درصد شارژ در دسامبر بفروشند. 1 و فروشندگانی که قبلاً محصولات را نفروخته اند نمی توانند آنها را به بیش از 50 درصد از آنچه آنها را برای آن خریده اند بفروشند. اما، این دستور استثنایی را برای کسانی که مجبور به پرداخت هزینه بیشتری برای آزمایش هایی هستند که قصد فروش مجدد دارند، فراهم می کند.

پل شاه که مالک مزرعه و خواربار فروشی ایست ویلج مستقر در منهتن است، اوایل این ماه گفت که عمده‌فروش او آزمایش‌های تکی را به قیمت 7 تا 9 دلار می‌فروخت که فروشگاه حدود یک دلار آن را افزایش می‌داد. اما اخیراً عمده فروش پیشنهاد داده است که تست های تک فروشگاه را با قیمت حدود 14 دلار بفروشد. شاه گفت که او سفارش را رد کرده و شکایت کرده است، اما تامین کننده او فاکتوری را به او نشان می دهد که هزینه گل رز او را به 13.50 دلار برای هر آزمایش نشان می دهد.

شاه به فروش بسته‌های لوازم ضروری روز مریضی، ترکیب تست‌های کووید در خانه با کالاهایی مانند دماسنج، دستمال کاغذی، ماسک، ضدعفونی‌کننده دست و Gatorade در برنامه‌های تحویل غذا پرداخت. بسته‌ها بسته به اینکه خریداران چه ترکیبی از کالاهای خوب را انتخاب می‌کنند، از 59.99 دلار تا 124.99 دلار به فروش می‌رسند و شامل دو تست در هر قطعه است. شاه گفت که ایده بسته‌بندی آزمایش‌ها را با کالاهای دیگر برای ارائه ارزش بیشتر به مشتریان و در عین حال جبران 20 درصد کارمزدی که می‌گوید به پلتفرم‌هایی مانند Seamless متعلق به Grubhub می‌پردازد، به ذهنش رسیده است.

شاه گفت، در حالی که خرده‌فروشان داروخانه بزرگ می‌توانند آزمایش‌ها را با قیمت کمتری بفروشند، زیرا می‌توانند به صورت عمده بخرند، اما اغلب آنها خیلی سریع‌تر تمام می‌شوند، و اشاره کرد که فروشگاه او همیشه حداقل برخی از آزمایش‌ها را در هر زمان معین در انبار نگه داشته است.

شاه گفت: “من فکر می کنم اکثر اوقات، همه این مکان های بزرگتر، هر زمان که آنها محصول را داشتند، ارزان تر از ما فروخته می شد. اما 95٪ مواقع، آنها محصول را نداشتند.”

جردن برکوویتز، رئیس شرکت توزیع کننده تجهیزات حفاظتی و آزمایشی Sunline Supply، گفت در حالی که می‌داند چرا مصرف‌کنندگان معتقدند قیمت‌شان افزایش می‌یابد، این به دلیل تقاضای هنگفت و ریسکی است که فروشندگان تجربه می‌کنند.

برکوویتز گفت که او نزدیک به 5 میلیون دلار سپرده از بیش از 10 کشتی آزمایشی مختلف که سال گذشته قرار داده بود را از دست داده است و هرگز ظاهر نشدند. و در حالی که تجارت آزمایشی او حتی با این ضررها همچنان سودآور است، او گفت که برای یافتن منابع قابل اعتماد برای آزمایش‌ها نیاز به بررسی زیادی است. و حتی در این صورت هنوز امکان کلاهبرداری وجود دارد.

برکوویتز که هفته گذشته گفت وام 10 میلیون دلاری دارد که در انتظار دریافت آن است، گفت: «وقتی از من می‌پرسید که آیا فکر می‌کنم قیمت‌ها بالا رفته است، میلیون‌ها دلار را از دست می‌دهم و شانسی را برای موجودی که هرگز به دست نمی‌آورم از دست می‌دهم. سفارشات کیت تست او را بین “یک سنگ و یک مکان سخت” قرار می دهد.

“یا من پول نمی دهم، یا محصول را نمی گیرم و آنها ناراحت هستند زیرا من آن را ندارم. یا من برای آن پول بیشتری می پردازم و می گویم باید برای آن پول بیشتری به من بپردازید، و آنها ناراحت هستند زیرا باید بیشتر بپردازند. بنابراین در این زمینه برای ما نوعی باخت-باخت است.»

برکوویتز گفت که افزایش تقاضا به این معنی است که “حدود 10 مکان مختلف وجود دارد که هزینه های ما افزایش می یابد، ریسک ما بالا می رود، سربار ما افزایش می یابد.” اینها شامل هزینه‌های نمایندگان خدمات مشتری، هزینه‌های تامین مالی برای وام‌ها برای خرید سفارش‌هایی است که هنوز انجام نشده‌اند، و معامله با تامین‌کنندگان ریسک‌پذیر یا کمتر شناخته‌شده برای منبع محصول.

Berkowitz گفت Sunline تست ها را در سایت خود با قیمت حدود 15 دلار به فروش می رساند، اگرچه برخی از آنها حتی ارزان تر هستند. اما او به یاد می آورد که همین چند هفته پیش آنها را با قیمتی حدود 7 یا 8 دلار لیست کرده بود. و او پیش‌بینی می‌کند که قیمت‌ها تا زمانی که عرضه بتواند به تقاضا برسد، ادامه خواهد یافت، چیزی که می‌تواند با کاهش نیروی کار پیش‌بینی‌شده در چین که در آن برخی مواد در طول سال جدید قمری تولید می‌شوند، پیچیده شود.

برکوویتز گفت: “ما انتظار داریم که احتمالاً تا دو ماه دیگر مانند یک حمام خون عرضه شود.” همه چیز بدتر خواهد شد، صادقانه بگویم، در سمت قیمت. برای ما و برای دیگران.”

مشترک CNBC در یوتیوب شوید.

تماشا کنید: تقاضای تست کووید-19 در بحبوحه فصل تعطیلات و گسترش نوع Omicron افزایش شدیدی را شاهد است

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin Wonmaniaanksiyete nedirşişli travestihovarda betgüvenilir takipçi satın almaduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulsmm panelElektronik sigaraturkuaz korsan taksi