نجات 29 تن از حریق شوتینگ زباله

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شوتینگ زباله شهرداری تهران از نجات 29 نفر از ساکنان یک مجتمع مسکونی در پی آتش سوزی خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران شوتینگ زباله از نجات 29 نفر از ساکنان یک مجتمع مسکونی در پی آتش سوزی خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار شوتینگ زباله “حوادث” خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، در تشریح جزئیات این خبر گفت: نیروهای آتش نشانی فرماندهی چهار ایستگاه را به همراه تجهیزات مربوطه از جمله تشک نجات ، وسیله نقلیه حامل تنفسی تجهیزات شوتینگ زباله ، نردبان و غیره ، به محل حادثه ، واقع در خیابان کریم خان زند.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه شوتینگ زباله که یک ساختمان 12 طبقه 24 واحدی بود ، اظهار داشت: پس از حضور آتش نشانان در محل مشخص شد که آتش سوزی در منطقه تیراندازی زباله در قسمت غربی مجتمع مسکونی و به دلیل پر بودن مخزن تیراندازی ، دود زیادی از زباله هایی که کف را پر کرده بود ، وجود داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شوتینگ زباله شهرداری تهران گفت: آتش نشانان آتش را خاموش کردند. به یک مکان امن منتقل شده است.

مالکی با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی شوتینگ زباله است ، افزود: آتش نشانان پس از اطفا completely کامل آتش و ایمن سازی منطقه در ساعت 4:38 بامداد به عملیات خود پایان دادند.
سیستم شلیک زباله به عنوان یک کانال از بالای ساختمان به طبقه همکف نصب شده است ، در هر طبقه یک شیر مخصوص تعبیه شده است تا زباله ها شوتینگ زباله را در این کانال قرار داده و آنها را به اتاق زباله های طبقه همکف هدایت کند.

این سیستم حمل دستی زباله را که باعث انتشار شوتینگ زباله پسماند و بوهای نامطبوع و تولید میکروب های بیماریزا می شود ، از بین می برد.

مزایای سیستم شلیک زباله
1- شلیک به زباله یکی از راههای آسایش خانواده ها در ساختمان است.

2- سیستم تیراندازی پسماند در نتیجه اقتصاد خانواده به دلیل کاهش بار ترافیکی آسانسور در ساعات زدودن زباله از ساختمان و همچنین کاهش مصرف انرژی شوتینگ زباله و استهلاک آسانسور م effectiveثر است.

3- سیستم تیراندازی به زباله با حذف حمل دستی زباله در پاکیزگی پله ها و آسانسورها شوتینگ زباله و فضای ساختمان تأثیر بسزایی دارد و باعث سلامت محیط ساختمان می شود.

سیستم شلیک زباله به دو دسته تقسیم می شود:
1 – سیستم تیراندازی داخلی:
که یک روش معمول است و هنگام ساخت داخل شوتینگ زباله ساختمان ، محلی برای تجهیزات سیستم تیراندازی نصب می شود و از جمله مزایای آن این است که تجهیزات اصلی قابل مشاهده نیستند.

2- سیستم تیراندازی خارجی:
این روش زمانی در نظر گرفته می شود که ساخت و ساز ساختمان شوتینگ زباله به پایان برسد و سپس تصمیم به نصب سیستم تیراندازی گرفته می شود.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme