هیچ چیز یک فنجان قهوه را نمی خورد تا روز شروع شود در مسیر درست. قهوه ساز مناسب می تواند نوشیدن نوشیدنی صبحگاهی شما را راحت و حتی لذت بخش کند.

بهترین اسپرسو ساز موجود در بازار چیست؟ پاسخ به این بستگی دارد که چه کسی ممکن است از آن استفاده کند و چند مرتبه. این روزها شما انتخاب های زیادی برای سازندگان قهوه دارید: سازندگان قهوه قطره ای سنتی برای کسانی که می خواهند قهوه را برای یک گروه درست کنند. برای کسانی که می خواهند یک فنجان جو سریع در حال حرکت باشند ، قهوه های یک وعده ای مخصوص و غلاف را تهیه می کنند. و artisanal ، گزینه های روند آهسته برای علاقه مندان به قهوه لذیذ.

ما قهوه های قهوه را در چند دسته محبوب مقایسه کردیم تا این راهنمای شما را به بهترین سازندگان قهوه سال 2019 ارائه دهیم. چه بخواهید خودتان بخرید و چه برای یک دوست ، راهی یک فنجان قهوه عالی هستید.

مقایسه بهترین سازندگان قهوه

انواع قهوه سازها
قبل از شروع خرید بهترین سازنده قهوه ، باید بدانید که چه
نوع قهوه برای شما مناسب است.

دستگاه قهوه قطره ای: آیا شما می خواهید یک قهوه سریع ، بدون سر و صدا قهوه؟ آیا دوست دارید صبح یک گلدان درست کنید و آن را در طی چند ساعت بنوشید؟
دستگاه قهوه غلاف یکبار مصرف: آیا به دنبال یک فنجان قهوه (یا نوشیدنی دیگری مانند چای یا کاکائو داغ) هستید؟ آیا راحتی مهمترین عامل برای شما ، بالاتر از قیمت و سلیقه است؟
دستگاه اسپرسو: آیا دوست دارید وقت خود را برای درست کردن یک فنجان قهوه قهوه صرف کنید؟ از خوردن اسپرسو لذت می برید؟ آیا می خواهید نوشیدنی هایی مانند لاته و ماکیاتوس درست کنید؟
قهوه ساز قهوه ساز: آیا قهوه خود را بیش از یخ ترجیح می دهید؟ آیا می خواهید چند روز به اندازه کافی تهیه کنید و آن را در یخچال ذخیره کنید؟
نحوه انتخاب بهترین سازنده قهوه قطره ای
قهوه ساز قطره ای در اکثر خانه ها و مشاغل یک وسیله استاندارد است. برای هر کسی که می خواهد به سرعت چند فنجان قهوه را به طور همزمان دم کند ، بسیار عالی است. این نوع قهوه ساز شامل فضای مخزن برای اضافه کردن آب ، یک سبد فیلتر برای قهوه و یک کارافه برای نگهداری قهوه دم کرده است.

چندین ویژگی اختیاری دستگاه های قهوه قطره ای امروز نیز می توانند
تجربه قهوه شما را لذت بخش و راحت تر کنند.

زمان سنج قابل برنامه ریزی: اگر هر روز قهوه را با برنامه منظم می نوشید ، دستگاه های قهوه را با برنامه زمانی قابل برنامه ریزی عالی کنید. شب قبل کارافیون را با آب و فیلتر آن را با گل قهوه پر کنید ، قبل از اینکه بخواهید قهوه خود را بنوشید ، تایمر را حدوداً پنج دقیقه تنظیم کنید و یک گلدان داغ قهوه درست کنید که به موقع منتظر شما باشد. گلدان های قهوه بدون این ویژگی هنوز می توانید از قبل تنظیم کنید تا در وقت شما صرفه جویی شود ، اما برای شروع فرآیند دم کردن باید یک دکمه جسمی را فشار دهید.
Carafe حرارتی یا بشقاب داغ: بیشتر دستگاه های قهوه قطره ای از یک صفحه داغ برای گرم نگه داشتن قهوه تا چند ساعت استفاده می کنند و تقریباً همه آنها به طور خودکار بعد از این مدت به دلیل ایمنی خاموش می شوند. برخی از آنها همچنین برای گرم نگه داشتن قهوه از یک کافه حرارتی استفاده می کنند. یکی از اشکالات کاراف های حرارتی این است که آنها معمولاً فلز هستند ، بنابراین نمی توانید ببینید چه مقدار قهوه در گلدان باقی مانده است. اما آنها قهوه شما را خیلی طولانی تر از یک کارافه شیشه ای گرم و تازه نگه می دارند.
فیلتر آب داخلی: اگرچه مورد نیاز نیست ، بهترین
فنجان قهوه با آب تصفیه شده تهیه می شود. بعضی از ماشین ها دارای فیلتر داخلی هستند بنابراین می توانید آب شیر را مستقیماً درون مخزن بریزید تا هنگام استفاده از آن فیلتر شود. اگر فیلتر آب داخلی ندارید ، ممکن است بخواهید از یک پارچ یا شیر آب با فیلتر استفاده کنید.
اندازه Carafe: سازندگان قهوه قطره ای در اندازه های استانداردی عرضه می
شوند که معمولاً 4 ، 8 یا 12 فنجان قهوه درست می کنند. موارد کوچکتر فضای کمتری را اشغال می کنند و به طور معمول مقرون به صرفه تر هستند اما اگر نیاز به تهیه یکبار قهوه کافی داشته باشید ، می توانند راحت تر باشند. برخی از دم کرده های قهوه قطره ای برای افرادی که می خواهند فقط یک فنجان تهیه کنند ، به اندازه یک وعده ارائه می شوند.
چگونه بهترین سازنده غلاف قهوه را انتخاب کنیم
دستگاه های قهوه یک تایی به سبک پد توسط Keurig مورد استقبال قرار گرفت و اکنون مارک هایی مانند Nespresso ، Bunn و دیگران به این روند پیوسته اند. قهوه سازان به سبک غلاف به شما اجازه می دهند فقط یک فنجان قهوه را همزمان تهیه کنید. آنها فوق العاده سریع و مناسب برای دفاتر و خانه هایی هستند که هرکسی سبک قهوه دیگری را دوست دارد (غلاف ها را می توان برای چای یا شکلات داغ نیز خریداری کرد). آنها همچنین نسبتاً گران هستند ، و شما باید قهوه را در غلافهای از پیش آماده شده خریداری کنید (از برندهایی مانند Keurig K-Cups ، Starbucks Verissimo ، Nescafé Dolce Gusto ، Nespresso OriginalLine یا VertuoLine و سایر موارد). بسته به مارک ، غلاف ها حدود چهار برابر هزینه قهوه در هر فنجان را خرج می کنند. برای تهیه فنجان های قهوه قهوه معروف نیستند که برای تولیدکننده های قهوه POD شناخته شده باشند. آنها با عجله فنجان ها را درست می کنند. در اینجا برخی از ویژگی ها و موارد اضافی برای جستجو در هنگام خرید دستگاه تولید کننده قهوه غلاف وجود دارد:

سرعت دم کردن: از آنجایی که مهمترین عامل برای
تولید کننده قهوه به سبک غده ، سرعت و راحتی است ، بهترین مارک ها برندهایی هستند که می توانند یک فنجان قهوه را در یک جیف بکشند.
نوع غلاف: بیشتر سازندگان قهوه به سبک غلاف فقط با یک مارک خاص قهوه غلاف مناسب هستند ، هرچند که برخی از مارک های مختلف در آن جای دارند. اگر در مورد اینکه چه نوع قهوه می نوشید ، دلهره دارید ، باید حتماً دستگاهی را انتخاب کنید که متناسب با برند شما باشد. اگر مطمئن نیستید که کدام مارک غلاف را دوست دارید ، از دوستان خود بپرسید که آیا می توانید ماشین های مختلف آنها را امتحان کنید یا خیر. به طور فزاینده ، مدل های جدید اغلب می توانند مارک های مختلف و سبک غلاف ها را در خود جای دهند و گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار دهند.
تأثیرات زیست محیطی: هیچ مخفی نیست که بیشتر K-Cup ها و غلافهای قهوه قابل بازیافت نیستند و زباله های زیادی را برای زباله دفع می کنند. اگر نگران این جنبه استفاده از دستگاه قهوه ساز به سبک غلاف هستید ، مارک هایی را در نظر بگیرید که یک غلاف قابل بازیافت را تشکیل می دهند (به عنوان مثال ، کپسول های نسپرسو ، غلاف های Starbucks Verissimo یا مخلوط صبحانه سبز و مرتباً بدون کافئین Keurig). همچنین ممکن است خرید غلافهای قابل استفاده مجدد را که می تواند با قهوه خاکی ، آبکشی و استفاده مجدد از آن پر شود ، در نظر بگیرید.
نحوه انتخاب بهترین دستگاه اسپرسو خانگی
دستگاههای اسپرسو خانگی برای بیماری جدی قهوه هستند. این ماشین ها این
امکان را فراهم می کنند که هر روز از نوشیدنی های اسپرسو و قهوه خانه ای معتبر مانند لات ، کاپوچینو و ماکیاتوس لذت ببرید. آنها بسیار گرانتر از سایر انواع قهوه ساز ها هستند ، اما اگر به طور مرتب از کافی شاپ ها بازدید می کنید ، داشتن دستگاه اسپرسو مخصوص خود ممکن است در دراز مدت موجب صرفه جویی در هزینه شود. بهترین دستگاه اسپرسو خانگی دارای ویژگی های مناسب برای پاسخگویی به نیازهای شما است:

خودکار یا دستی: تهیه یک نوشیدنی اسپرسو معتبر در خانه می تواند بسیار وقت گیر باشد. برخی از دستگاههای اسپرسو خانگی کار را از این فرایند خارج می کنند و اقدام به اتوماسیون مراحل مانند خرد کردن لوبیا ، اندازه گیری و ضربه زدن به کارخانه ها قبل از کشیدن تیر می کنند و به طور خودکار شیر را کف می کنند. دستگاههای اسپرسو اتوماتیک نسبت به مدلهای دست ساز سریعتر و گرانتر هستند اما برای نوشیدنی شما سفارشی سازی کمتری ارائه می دهند.
شیر خوردگی: بیشتر دستگاههای اسپرسو دارای اسپوت هستند که برای
شیر دادن به آن طراحی شده اند . اگر از نوشیدنی های مبتنی بر شیر مانند لات و کاپوچینو لذت می برید ، این ویژگی ضروری است. ریختن خودکار می تواند مدتی را صرفه جویی کند ، اما اغلب به خوبی کف ایجاد نمی کند (اغلب به جای یک بافت صاف و خامه ای باعث ایجاد حباب می شود). به دنبال یک دهانه چوبی باشید که به راحتی قابل پاک کردن و تمیز کردن است ، زیرا اگر پس از هر بار استفاده از کف برقی کاملاً تمیز نشود ، باکتری ها به سرعت تکثیر می شوند.
سهولت در سفارشی کردن یک عکس: اگر به اسپرسو علاقه خاصی دارید ، می خواهید ویژگی هایی مانند درشت بودن رنده ، طول تیر و دمای آب را کنترل کنید. بعضی از ماشینهای دیجیتال را می توان با کلیک یک دکمه سفارشی سازی کرد ، در حالی که برخی دیگر از دکمه ها و شماره گیری ها برای تنظیم دقیق تر استفاده می کنند.
چگونه بهترین تولید کننده قهوه دم کرده را انتخاب کنیم
قهوه دم کرده سرماخوردگی همه عصبانیت است و به دلایل خوب: تهیه یک لیوان تازه از قهوه یخ زده بسیار آسان است و قهوه یخ زده نسبت به دم کرده نرمتر و اسیدی تر است. قهوه یخ زده نیز قبل از خاموشی بیشتر طول می کشد و می توانید آن را به مدت دو هفته در یک ظرف هوایی در یخچال نگهداری کنید. شما می توانید قهوه یخ زده را به راحتی با خیساندن قهوه زمین در آب فیلتر شده در طول شب در هر ظرف غیر واکنشی دم کنید (یک شیشه شیشه ای یا پارچ پلاستیکی عالی عمل می کند). اما پس از آن باید قبل از نوشیدن قهوه یخ زده ، با فیلتر کردن زمینه ها مقابله کنید. تعداد بیشتری از شرکت ها دستگاه هایی برای کمک به ساده تر کردن روند ارائه می دهند.

صرفه جویی در فضا: از آنجا که سازنده قهوه ساز سرد باید در یخچال و فریزر آن را ذخیره کند ، یکی را انتخاب کنید که در فضای شما مناسب باشد. برخی از طرح ها در درب یخچال قرار می گیرند ، در حالی که برخی دیگر بلند و باریک هستند تا فضای افقی کمتری را به خود اختصاص دهند.
قابل استفاده مجدد ، فیلتر ریز: بیشتر سازندگان قهوه با مایع سرد به فیلترهای قابل استفاده مجدد مجهز هستند. همچنین بررسی کنید که فیلتر یک توری خوب برای جلوگیری از ریختن قطعات کوچک قهوه در نوشابه شماست.
تمیز کردن آسان: شما باید هر بار که می توانید سرماخوردگی ایجاد کنید ، زمینه ها را پاک کرده و کارافه را تمیز کنید ، بنابراین به دنبال وسیله ای باشید که بتوان آنرا از هم جدا کرد.
نتیجه
انتخاب بهترین سازنده قهوه موضوع شناختن ترجیحات شخصی شماست. صرف نظر از راحتی ، سلیقه و قیمت آن ، یک قهوه ساز برای شما وجود دارد.