نشریات مطالب در چت روم ها

در چت روم ها 25 صفحه در صفحه اول Reddit وجود دارد و هر یک از آنها در دسترس میلیونها کاربر Reddit است. Reddit به ویرایش های فرعی سازمان یافته است ، که بخشهایی از Reddit است که در آن کاربرانی که علایق مشابهی دارند پست ها را با یکدیگر به اشتراک می گذارند. به عنوان مثال ، r / سرگرمی ، r / خبر و r / تلویزیون به ترتیب برای نشریاتی هستند که به ترتیب سرگرم کننده ، شایسته اخبار یا تلویزیون هستند. محبوب ترین پست های Reddit به قسمت جلوی Reddit پیوند داده شده اند تا هر کاربر بتواند آنها را ببیند. انتشاراتی که سریع رأی می دهد بهتر از انتشار آهسته رأی می دهد. پست های جنجالی عملکرد بدتری نسبت به پست هایی دارند که عمدتا مثبت هستند ، زیرا پست های بحث برانگیز رای بیشتری در مقابل می گیرند. اگرچه روش ورود به صفحه اول تضمینی وجود ندارد ، اما استفاده از استراتژی مناسب این احتمال را بیشتر می کند.

در زیرمجموعه های پیش فرض که در بالای صفحه اصلی Reddit ذکر شده است ، یک پست ایجاد کنید. هر کاربر Reddit هنگام ایجاد حساب به طور خودکار در زیرمجموعه های پیش فرض مشترک می شود. کاربرانی که به سیستم وارد نشده اند اما به Reddit می روند ، پست های پیش فرض پیش فرض را در صفحه اول به جای پست های موجود در زیر شاخه های کوچکتر ، مشاهده می کنند.

اگرچه در بخشهای پیش فرض رقابت بیشتری در احساس چت وجود دارد ، اما آنها تنها صفحاتی هستند که در صفحه اول Reddit ظاهر می شوند ، مگر اینکه کاربر وارد سیستم شود. پست های مربوط به r / funny ، r / gaming و r / news به طور مرتب در صفحه اول ظاهر می شوند. کاربری که به Reddit وارد شده است به جای زیرشاخه های پیش فرض ، پست های صفحه اول زیرشاخه هایی را که در آن مشترک شده است می بیند. با این حال ، بسیاری از کاربران در برخی از واحدهای پیش فرض مشترک هستند.

با کلیک روی پیوند در بالای صفحه اصلی Reddit به قسمت پیش فرض بروید. نام کاربری و رمز عبور خود را در قسمت ورود وارد کنید و سپس روی “ورود” کلیک کنید. روی “ارسال پیوند جدید” کلیک کنید. عنوان ، URL محتوایی را که ارسال می کنید وارد کنید و سایر قسمت های مختلف را که بسته به ویرایش متفاوت است ، پر کنید. برای بارگذاری پست خود در ویرایش ، روی “ارسال” کلیک کنید.

در صفحه اول بر روی “جستجوی Reddit” کلیک کنید و برای مطالبی که می خواهید منتشر کنید یک کلمه جستجو وارد کنید. برخی از نتایج را مرور کنید تا مطمئن شوید پیوندی که ارسال می کنید قبلاً منتشر نشده است. پاسخ ها در Reddit به خوبی دریافت نشده است و دسترسی به صفحه اول دشوار خواهد بود.

دستورالعمل های انتشار را در نوار کناری ویرایشی که می خواهید در آن منتشر کنید بخوانید. این شامل قوانین ایجاد یک نشریه است. پست های غیر مطابق ممکن است حذف شده و به آنها رأی داده شود.

یک عکس ، مقاله یا صفحه وب جالب بارگذاری کنید. کاربرانی که بر روی پست شما کلیک می کنند ، محتوایی را که شما به پست پیوند داده اید هدف قرار می دهند و براساس آن محتوا رأی می دهند. اگر افراد زیادی در این رابطه سرگرم شوند یا به این رابطه علاقه مند باشند ، شما رأی بیشتری به دست خواهید آورد.

اگر محتوای اصلی دارید که می خواهید بارگذاری کنید و هنوز پیوندی وجود ندارد ، آن را در یک صفحه وب غیر Reddit بارگذاری کنید تا یک URL داشته باشد که می توانید به آن پیوند دهید. می توانید محتوای خود را در سایتهایی مانند Imgur ، YouTube و SoundCloud بارگذاری کنید. پس از ورود به سایت ، URL را کپی کرده و در قسمت URL صفحه Submit Link ویرایشی که در آن پست می کنید جای گذاری کنید.

ایندکسر