پیشرفت در مبلمان کوره را افزایش می دهد بهره وری انرژی

[ad_1]

پیشرفته ترین مبلمان کوره سیستم های افزایش بهره وری انرژی و کاهش زمان تولید و بهبود کلی فرآیند ساخت سرامیک تولید کنندگان در سراسر جهان است.

تعدادی از سیستم های جدید به نظر می رسد در بازار بیش از چند سال گذشته است.

این محصول جدید تحولات شامل سبک وزن سیستم های نچسب سرامیک بدن و یک فرایند برای تولید کم جرم حرارتی بالا و قدرت محصولات.

با افزایش قیمت سوخت و بی نیاز به افزایش بازده تولید و تلاش در جهت توسعه سبک وزن مبلمان کوره افزایش یافته است تا حد زیادی در طول چند سال گذشته به خصوص در چین استخوان در صنعت که در آن نسبت نسوز-به-ware است که به طور معمول بسیار بالا است.

تحولات شامل مواد جدید ترکیب استاندارد cordierite/موليت با فرمولاسیون بسیار سبک وزن و مقاوم به جمع ارائه تا 40% صرفه جویی در نسوز وزن است.

این کاهش وزن اجازه می دهد تا کوتاه تر شلیک چرخه و افزایش صرفه جویی در سوخت برای تولید کنندگان چین و دیگر مبلمان کوره کاربران است. نسوز بدن توسعه داده شد به ارائه عالی مقاومت در برابر شوک حرارتی و به پایین انعطاف پذیر انبساط حرارتی برای اطمینان از طولانی نسوز زندگی است.

یکی دیگر از نوآوری است به تازگی تاسیس شده برای کارد و چنگال کنندگان که معمولا به آتش بیسکویت افزار بر روی آلومینا پوشش cordierite مبلمان کوره. آلومینا پوشش مهار bisc افزار از چسبیدن به مبلمان به طور منظم re پوشش است که معمولا مورد نیاز است. بسته به کیفیت مورد نظر را از قطعات اخراج برخی از تولید کنندگان ممکن است مجبور به تجدید مبلمان کوره هر 20 تا 25 چرخه یا بیشتر به bisc افزار قابل قبول مبلمان کوره سطح در طول فرایند شلیک. مبلمان همچنین ممکن است نیاز به تمیز قبل از recoating. این نتایج در یک ناکارآمد کار فشرده فرایند است که باعث کاهش تولید کنندگان توانایی های تولید.

جدید نچسب, high-alumina ceramic بدن طراحی شده برای جام chums و مشخصات setters. این مواد جدید می تواند از بین بردن ضرورت شستشو و recoating مبلمان قطعات بین شلیک صرفه جویی تولید کنندگان زمان سایش و پارگی.

بر خلاف سنتی آلومینا بدن بالا-آلومینا بدن جدید مبلمان کوره اصلاح شد به طوری که قابل برگشت انبساط حرارتی نزدیک مسابقات که از نوعی کارد و چنگال بدن. این تغییر مانع از این وره از چسبیدن و افزایش مبلمان دوام. مزایای اصلی در واقع صرفه جویی در نیروی کار خرابی و هزینه های مواد است که می توان با غیر چوب مبلمان.

به رسمیت شناختن نیاز به با دوام تر نازک تر و سبک وزن مواد نسوز در صنعت سرامیک محققان اختصاص داده اند تلاش زیادی برای پیشبرد راه است که در آن محصول ساخته شده است در تلاش برای پاسخگویی به این نیاز است. این منجر به یک جدید مبلمان کوره فرآیند تولید فراهم می کند که افزایش نسوز همگن با بهبود قابل توجهی در قدرت است. این فرآیند شامل مخلوط کردن پودر سرامیک در یک پلیمر حامل و سپس پردازش آن فرمول بسیار بالا برشی. علاوه بر افزایش نسوز قدرت روند را فراهم می کند 20 ٪ بهبود در مقاومت به خزش.

کوره مبلمان ساخته شده با استفاده از این فرآیند جدید را فراهم می کند مزایای هر دو برنامه های اولیه و ثانویه.

با استفاده از این نوع فرایند نسوز با ضخامت را می توان کاهش می یابد اما هنوز هم حفظ همان سطح از قدرت است. این را فراهم خواهد کرد ارگونومیک مزایای صرفه جویی در سوخت و زمان صرفه جویی در شلیک چرخه و همچنین به عنوان مزایای دیگر.

[ad_2]