بیا
توسط بیا
24 ژانویه سال 2020
فهرست مطالب
وقتی مسافرت به میان می آید ، همه نیازهای مختلفی دارند.

برخی از آنها از یک کیسه کوچک و سبک برای رسیدن به جاده استفاده می کنند ، به این امید که حتی بیشتر وسایل مورد نیاز خود را حتی در مسیر حرکت قرار دهند. این ممکن است مشکل باشد: شما این خطر را دارید که به هیچ وجه قادر به خرید کالاها نیستید یا فقط با قیمتی قابل توجهی بالاتر.

سپس کسانی هستند که ترجیح می دهند همه چیز را در یک اندازه ، رنگ و قیمت خاص خریداری کنند و سپس – در انتظار هر فرصتی – به یک چمدان بزرگ نیاز دارند. نقطه ضعف آشکار برای آنها این است که حمل چمدان دشوارتر است و ممکن است در جایی نباشد.

البته هدف از سفر و مقصد نیز مشخص می کند که چمدان های مورد نیاز شما چیست. استراحت آخر هفته با دوستان یا سفر کاری به اروپا؟

با توجه به چمدان ، می توانید از بین طیف گسترده ای از اندازه ها ، شکل ها و عملکردها استفاده کنید. اما کدام کیف برای کدام نوع سفر طراحی شده است؟ ترجیحات و نیازهای شما چیست و کدام چمدان مناسب برای آنها خواهد بود؟

در این راهنما به شما کمک می کنم دریابید که کدام کیف برای اهداف شما مناسب خواهد بود تا بتوانید آگاهانه برای مدت طولانی خریداری کنید و از تصمیم خود راضی باشید.

چمدان اماسو
چگونه سفر خواهید کرد؟
اگر با هواپیما سفر می کنید ، ارزش آن را دارید که محدودیت های اندازه را بررسی کنید ، زیرا می توانند از هواپیمایی تا هواپیمایی و بعضی اوقات از پرواز به پرواز متفاوت باشند. اگر با یک بسته کوچک سفر می کنید ، کافی است یک کالسکه داشته باشید که بتوانید با خود در هواپیما سوار شوید.

با این حال ، اگر هزینه زیادی برای حمل و نقل دارید ، به یک چمدان نیاز خواهید داشت. چمدان شما باید بررسی شود و شاید مجبور شوید هزینه اضافی بپردازید. بعداً درباره آن

اگر با اتوبوس ، قطار یا کشتی کروز مسافرت می کنید ، در مورد اندازه چمدان محدودیت هایی وجود دارد ، اما آنها معمولاً بسته های سنگین تر و سنگین تری نسبت به خطوط هوایی مجاز می کنند.

. راهنمای خرید چمدان Ultra Epic Give Me a Bag Ultra Epic

اگر با اتومبیل سفر می کنید ، آزادی انتخاب اندازه و کمیت بسته خود را دارید. شما خیلی خوب هستید تا زمانی که چمدان در ماشین شما قرار می گیرد. همچنین ، شما حتی لازم نیست که در مورد برخورد خشن فرودگاه ، نگران باشید ، بنابراین کیف های دوفل و چمدان های نرم از گزینه های قابل قبولی به حساب می آیند.

دلیل شما از مسافرت چیست؟
زن با کوله پشتی خود در نشستن در یک نوسان در یک ساحل شنی
شما برای سفر کاری یا تعطیلات خانوادگی به موارد مشابه نیاز ندارید ، بنابراین ارزش آن را دارد که هدف این سفر را در نظر بگیرید.

سفرهای تجاری معمولاً کوتاه است ، بنابراین نیازی نیست که زیاد هزینه کنید ، اما احتمالاً به یک لپ تاپ ، لباس یا کت و شلوار و کفش و لوازم جانبی هم نیاز دارید.

راحت ترین راه حل برای حمل و نقل آنها کیف های چرخشی ، وسایل حمل یا چمدان های سبک است.

اگر می خواهید به تعطیلات بروید ، ممکن است به یک یا دو چمدان بزرگتر احتیاج داشته باشید. بعداً نحوه انتخاب چمدان را برای تعطیلات خود توضیح خواهیم داد.

اگر قصد سفرهای طولانی تری را دارید که با ماشین ، قطار و تاکسی سفر خواهید کرد ، کوله پشتی چرخ دار می تواند یک راه حل مناسب باشد ، بنابراین می توانید به راحتی با شرایط سازگار شوید.

فقط برای تعطیلات آخر هفته می روید؟ کوله پشتی ، کیف دوفل یا حمل آن باید کافی باشد.

سفر شما چقدر است؟
به طور کلی ، هرچه سفر طولانی تر باشد ، وسایل بیشتری برای حمل خود با خود و کیف مورد نیاز بزرگتر خواهید بود. همچنین این مهم را در نظر بگیرید که آیا فرصت هایی برای شستن لباس در مقصد وجود دارد (بنابراین لازم نیست تعداد زیادی از آنها را بسته بندی کنید).

و سپس مسئله هوا وجود دارد: اگر پیش بینی می شود سرما بخورد ، باید لباس های اضافی تهیه کنید ، و به فکر لایه بندی باشید).

اگر کارهای زیادی با خود دارید ، نکات بسته بندی ما را برای ایده های کارآمد و آسان صرفه جویی در فضا بررسی کنید.

چمدان در مقابل کوله پشتی
هر دو چمدان و کوله پشتی دارای جوانب مثبت و منفی هستند … از آنجا که این بیشتر راهنمای خرید چمدان است ، ما برخی از جوانب چمدان ها را برجسته خواهیم کرد:

راحتی شخصی
چمدان ها به دلیل سهولت در استفاده از آن ، دست خود را پایین می آورند. شما به سختی می توانید عرق عرق را در حالی که مانور آنها را از طریق هر فرودگاهی می شکنید.

گودالهای پشتی و خشک بدون عرق
صحبت از شکستن عرق … مهم نیست که در سفر کاری قرار داشته باشید یا فقط در فرودگاه دوست دارید معاشرت کنید ، اهمیت اولین تصور حتی در هنگام مسافرت نیز غیرقابل انکار است.

چرخ ها
همه چیز در مورد چرخ ها است! در حالی که مسافران دیگر زیر وزن کوله پشتی خود فرو می روند ، نوعی چمدان را با سهولت رضایت بخش می آوریم. مانور آسان و سریع است ، حتی اگر چمدانی کاملاً بسته داشته باشید.

سلامتی
همه افراد از نظر جسمی قادر به حمل کوله پشتی نیستند ، اما حتی اگر قادر باشید ، چرا می خواهید کمر خود را وادار به تحمل وزن غیر ضروری کنید؟ چمدان ها از عضلات بازو و شانه و ستون فقرات شما صرفه جویی می کند ، و مطمئن شوید که سالم و سالم خواهید رسید.

بسته بندی سازمان یافته

اگر شما یک سازمان دهنده هاردکور هستید ، احتمالاً شما یک فرد چمدان هستید. کوله پشتی بارگیری بالا می تواند آزار دهنده باشد وقتی فوراً به چیزی از پایین نیاز دارید. داشتن تصویری واضح از کلیه وسایل خود هنگام چمدان خود را از حالت فشرده خارج می کنید.

ایمنی
چمدان ها – به ویژه انواع سخت – می توانند در شرایط بسیار سختی دوام بیاورند. اگر شما در حال حمل و نقل کالاهای با ارزش و شکننده هستید ، چمدان های سفت و سخت معمولاً راهی برای پیش روی شما هستند.

حرفه ای گری
اگر به دنبال شغل خود هستید ، یک چمدان زیبا می تواند ظاهری معتبر و حرفه ای به شما بدهد. علاوه بر ظاهر گاه به گاه ، در یک چمدان می توانید لباس و لوازم جانبی تجاری خود را ایمن و بدون چین و چروک حمل کنید.

انواع چمدان
ادامه دادن
این چمدان های کوچک را می توان در سطل بالای سرباز ذخیره کرد تا زمان و مشکلی در چک کردن کیف شما دور شود. بیشتر شرکت های هواپیمایی کیسه های حمل را به 22 اینچ محدود می کنند .

چمدان
چمدانها از کیسه های حمل بزرگتر هستند و هنگام مسافرت با هواپیما باید آنها را بررسی کنید. آنها در اندازه های متوسط ​​، بزرگ و فوق العاده بزرگ در دسترس هستند.

کیف های پوشاک
کیف های پوشاک برای حمل لباس روی چوب لباسی است. در صورت مسافرت با لباس ، کت و شلوار یا کتانی که نمی خواهید چین و چروک داشته باشید ، این کیف ها به راحتی عرضه می شوند.

کیفهای مسافرتی دافل
این کیف های نرم و جادار در اندازه های گسترده ای قرار دارند. آنها برای تعطیلات آخر هفته ، سفرهای اتومبیل ، مسافرت با قطار یا حمل وسایل سنگین و مناسب در چمدان شما عالی هستند.

برگه های نورد
کیف های برقی برای نگه داشتن لپ تاپ ها و سایر لوازم جانبی کار طراحی شده اند در حالی که چرخ ها به شما در رفت و آمد راحت کمک می کنند. بیشتر آنها ظاهری زیبا و حرفه ای به شما می دهند ، بنابراین بیشتر آنها برای سفرهای کاری و کارهای روزمره استفاده می شوند.

مجموعه چمدان
بیشتر مجموعه های چمدان از دو یا سه چمدان در اندازه های مختلف تشکیل شده است ، اما همچنین می توانید آنها را طبق خواست خود ترکیب کنید. ایده آل است اگر به مناسبت های مختلف به چمدان های مختلفی نیاز دارید یا می توانید خانواده یا سایر اقوام خود را با همان چمدان های طراحی شده به عنوان هدیه تعجب کنید.

چمدان به چه اندازه ای نیاز دارم؟

در نظر بگیرید چیزی را به اندازه خودتان انتخاب کنید.
علاوه بر مواد و وزن ، اندازه در هنگام انتخاب چمدان یک عامل مهم است: علاوه بر این مقررات ، هیچ کس خواستار چمدانی نیست که برای مدیریت آنها خیلی بزرگ باشد.

نکات کلی
اندازه کلی چمدان باید محدود به مواردی باشد که می توانید به تنهایی از عهده آن برآیید ، زیرا زمانهایی وجود خواهد داشت که هیچ کس در اطراف شما نیست تا به شما در بلند کردن آن کمک کند.

بگذارید مجدداً بر اهمیت بررسی محدودیت های هواپیمایی در مورد اندازه و وزن چمدان تأکید کنیم . اگر با هواپیما سفر می کنید ، ارزش ندارد چمدانی بخرید که بیش از اندازه گیری مجاز باشد.

در صورت مسافرت با اتومبیل یا نیاز به جابجایی تمام وسایل مورد نیاز خود را از A به B با هواپیما در اختیار شما قرار می دهد (اما از هزینه های اضافی که ممکن است هزینه آن را بدانید آگاه باشید).

به عنوان یک قاعده کلی ، برای حمل بیش از 45 ” طول (عرض + عرض + ارتفاع) و یک کیسه چکیده بزرگتر از 62″ ، که برای اکثر شرکتهای هواپیمایی آمریکایی استاندارد است ، انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که محدودیت های هواپیمایی ایالات متحده اجازه حمل و نقل بیشتری را نسبت به قوانین هواپیمایی اروپا می دهد. اگر می خواهید بین المللی بروید ، ایده آل است که یک حمل و نقل کوچکتر را انتخاب کنید.

در صورت نیاز به چمدان های چک شده نیز ، اندازه 25 تا 27 اینچ ، نوع بزرگ چک شده را توصیه می کنیم . جادار اما راحت برای یک سفر متوسط ​​است.

توصیه می شود وزن چمدان خود را رعایت کنید ، به خصوص اگر از یک چمدان بیش از 25 استفاده می کنید “، جایی که بسته بندی وسایل غیر ضروری به راحتی به دلیل فضای بیشتری امکان پذیر است. بسیاری از شرکتهای هواپیمایی برای چمدان های چک شده شما را به 30 کیلوگرم / 50 پوند محدود می کنند. برای جلوگیری از موقعیت های ناخوشایند ، از مقیاس چمدان برای اندازه گیری کیف های خود استفاده کنید.

اگر چمدان را بصورت آنلاین سفارش دهید ، این کار را از قبل به خوبی انجام دهید تا در صورت احساس صحیح بتوانید آن را برگردانید و به جستجوی دیگری بپردازید. اگر چمدان سفارش داده شده شما رسیده است ، قبل از سفر آن را امتحان کنید. اطمینان حاصل کنید که دسته به اندازه قد شما بلند باشد ، پارچه ، وزن و چرخ متناسب با نیاز شما بوده و به اندازه کافی از آن برای سفر شما بادوام است.

در هنگام بسته بندی ، اگر احساس می کنید ممکن است چیزی را فراموش کرده باشید ، لیست بسته بندی ما را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز مورد نیاز خود را دارید.

بنابراین اندازه های دقیق کدامند؟
حمل و نقل بین المللی 18 – 20: اگر می خواهید مطمئن شوید که حمل و نقل شما با همه محدودیت های هواپیمایی مطابقت دارد ، این اندازه را انتخاب کنید. خطوط هوایی کم هزینه اروپا مانند Ryanair یا easyJet دارای قوانینی فوق العاده سخت هستند و فقط اجازه حمل و نقل های کوچک را دارند.

21 – 22 “حمل و نقل داخلی: در بیشتر خطوط هوایی این حداکثر اندازه مجاز است. این یک اتفاق به طور تصادفی از نظر محبوبیت در بین مشتریان بسیار زیاد است: حتی اگر کاملاً بسته بندی شده باشد ، به اندازه کافی جادار است اما هنوز هم سبک و قابل کنترل است.

23 – 24 اینچ بررسی شده متوسط: چمدان هایی با این اندازه در هواپیما به عنوان کالای حمل مجاز نیستند ، باید آنها را بررسی کنید. به نوبه خود ، می توانید با یک چمدان سبک ، راحت و راحت راحت سفر کنید.

25 – 27 اینچ بزرگ: چمدان چک شده ، این محبوب ترین اندازه در بین مشتریان است. جادار است ، حتی می توانید دو نفر را در آن قرار دهید. ایده آل برای سفرهای طولانی تر ، تعطیلات یا برای حرکت. اگرچه اگر کاملاً بسته بندی شود ممکن است سنگین باشد ، و ممکن است به فضای کمی برای ذخیره آن احتیاج داشته باشید.

28 – 32 اینچ بزرگ بررسی شده: ضربه های سنگین چمدان. در صورت حمل و نقل بسیاری از وسایل در یک بار ، این اندازه ها مفید خواهند بود. اگر با هواپیما می روید ، هزینه های اضافی که با این اندازه در نظر گرفته شده را نیز در نظر بگیرید.

توجه داشته باشید که در هنگام تهیه اندازه چمدان در توضیحات محصول ، برخی شامل اندازه هایی با چرخ می شوند در حالی که برخی تنها اندازه بدنه واقعی کیف را شامل می شوند. اطمینان حاصل کنید که همیشه چرخ ها در توضیحات اندازه گنجانیده شده اند یا خیر!

چمدان مقابل هاردساید در مقابل Softside
چمدان نگهبان
چمدان ضد آب ضد آب است ، به هر دلیلی لک نخواهد شد و از وسایل شما بهتر از یک چمدان نرم محافظت می کند. آنها معمولاً به عنوان بخشی از ساخت اولیه خود دارای قفل های تأیید شده TSA هستند.

معمولاً موارد حصارکشی سنگین تر از موارد جانبی نرم است ، اما چمدان های سبک وزن بیشتر و بیشتری در بازار وجود دارد. این یک انتخاب عالی برای سفرهای شهری ، سفرهای کوتاه مدت یا تعطیلات است.

چمدان Softside
چمدان Softside به طور کلی سبک تر از چمدان نگهبان است و همچنین قادر به جذب شوک ها بهتر از پوسته های سخت هستند. به دلیل فضای انعطاف پذیر ، اگر کمی بیش از اندازه کار کنید ، می توانید چمدان خود را زیپ کنید.

این نوع چمدان ها فشرده تر هستند: آنها معمولاً به فضای کمتری نسبت به چمدان های نگهبان احتیاج دارند. برخلاف چمدان های نگهدارنده ، نرم های آن معمولاً دارای جیب های بیرونی برای وسایل کوچک و سایر اسناد مهم است. این یک انتخاب عالی برای سفرهای طولانی مدت است که یک چمدان سبک راحت تر از یک سنگین است.

این ممکن است یک فرد فاقد فکر باشد ، اما هر کجا که انتخاب کنید ، به دنبال کیفیت باشید: چمدان های نرم و طاقت فرسا می توانند پارگی کنند و موارد سخت ارزان ارزان به راحتی می توانند از بین بروند.

ویژگی هایی که باید هنگام خرید یک مجموعه چمدان به دنبال آن باشید

مواد
کیسه های سفت و سخت از مواد سخت تلفظ مثل پلی پروپیلن و پلی کربنات ساخته شده اند. کیف های نرم را می توان از پارچه هایی مانند میکرو فیبر ، چرم ، نایلون PVC یا پلی استر تهیه کرد.

صرف نظر از تخته سنگ یا نرم ، بسیاری از چمدانها حداقل تا حدودی ضد آب هستند ، بنابراین نیازی نیست نگران باران یا چلپ چلوپ باشید.

حتی اگر چمدان انتخابی شما ضد آب نیست ، نیازی به نگرانی نیست. می توانید برای چمدان خود کاورهای ضد آب بخرید یا می توانید از یک ایستگاه بسته بندی کوچک در فرودگاه استفاده کنید. قیمت آن تقریباً 10 دلار پاپ است و نه تنها در برابر آب ، خاک و دندان بلکه در مقابل سارقانی که کمتر پایدار هستند از چمدان شما نیز محافظت می کند.

چرخ ها
چرخ ها جوهر چمدان شما را تأمین می کنند ، بنابراین بهتر است از ویژگی های با کیفیت ، قابل اعتماد و آرام برخوردار باشید. برخی از چمدان ها دارای چرخ های قابل تعویض هستند که در صورت خراب شدن ، کاملاً مفید است.

وقتی صحبت از چرخ ها می شود ، می توانید دو نوع چمدان را انتخاب کنید:

چمدان غلتکی
چمدان های دو چرخ را غلطک می نامند. آنها چرخ های فرو رفته را دارند که اگر تقریباً مورد استفاده قرار گیرند ، احتمال کمتری خاموش خواهد شد. یک انتخاب عالی برای سفرهای شهری و برای جاده های خشن. غلطک ها از اسپینرها سبک تر هستند اما در صورت عدم تعادل ، خطر از بین رفتن وجود دارد.

چمدان های چرخان
چمدان های چهار چرخ اسپینر نامیده می شوند زیرا هر چرخ می تواند 360 درجه بچرخد. آنها به خوبی روی زمین صاف می چرخند و در فضاهای تنگ به راحتی می توان مانور داد. می توانید چمدان را به پشت خود بکشید ، اما می توانید جلوی خود را نیز فشار دهید ، به این ترتیب کنترل کامل چمدان را دارید.

همچنین اگر فضا کم است ، می توانید آن را به صورت پهلو فشار دهید. با این حال ، زیرا چرخ ها برجسته هستند ، می توانند به راحتی خاموش شوند و هنگام ذخیره آنها نیز فضای کمی را می گیرند. نکته دیگر این است که چمدان باقی نمی ماند ، مگر اینکه آنها سیستم قفل داشته باشند.

وزن
علاوه بر مواد ، وزن چمدان شما کاملاً مهم است ، به خصوص هنگام مسافرت با هواپیما. اگر وزن چمدان شما فراتر از حد مجاز هواپیمایی است ، باید هزینه اضافی بپردازید. اگر یک چمدان سبک انتخاب می کنید ، اجتناب از هزینه اضافی آسان تر است و بازوها و ستون فقرات شما نیز شادتر خواهند بود.

نکته: قبل از سفر ، ارزش آن است که وزن چمدان بسته بندی شده خود را اندازه گیری کنید. اگر نتایج اندازه گیری را دوست ندارید ، می توانید برای سهولت در بسته بندی دوباره فکر کنید که چه چیزی را در خانه بگذارید.

قابلیت های ذخیره سازی
بعضی از افراد به سرعت همه چیز را درون کیسه می گذارند و می گذارند و عده ای نیز هستند که – گویی شرکت در یک مراسم هستند – وسایل را جداگانه در کیسه می گذارند زیرا دوست دارند ببینند همه چیز جای خودش را دارد.

صرف نظر از نوع شخصیتی شما ، جیب ها می توانند مفید باشند ، به خصوص اگر وسایل کوچک زیادی دارید ، یا وسایل شما مانند دوربین یا لپ تاپ با ارزش یا شکننده هستند. بسیاری از کیف ها برای لپ تاپ ها دارای تقسیم کننده لنت هستند و برخی از کیف ها برای جلب رضایت بیشتر سازمان یافته ترین بسته ها دارای جیب کافی هستند.

سازمان دهندگان بسته بندی نیز برای حفظ امنیت و سازماندهی وسایل شما کمک بزرگی می کنند. می توانید آنها را در اندازه ها و رنگ های مختلف خریداری کنید ، نسخه های شفاف و ضد آب وجود دارد ، بنابراین در صورت نیاز به برخی موارد ، انتخاب خود را انجام دهید.

تسمه کراوات
علاوه بر جیب ها و تقسیم کننده ها ، تسمه ها در سازماندهی وسایل شما کمک بزرگی می کنند. تسمه های قابل تنظیم و کششی به ویژه هنگامی که نیاز به مقابله با وسایل فله دارید ، به خصوص کمک می کنند.

قابلیت توسعه
آیا تابحال متوجه شده اید که هنگام بازگشت به خانه از خانه ، وسایل شما “رشد” می کنند؟ هیچ چیز به نظر نمی رسد مناسب باشد.

برای این کار یک چمدان قابل ارتقا راه حل عالی است ، اما مراقب باشید: اگر چمدان خود را گسترش دادید ، ممکن است با محدودیت های فرودگاه مطابقت نداشته باشد ، بنابراین قبل از رسیدن به فرودگاه ، اندازه و وزن چمدان خود را بررسی کنید .

برای مقدار غیرقابل برنامه ریزی موارد ، یک گزینه جایگزین می تواند یک کیف قابل حمل باشد. من همیشه یکی با خودم دارم … شما می دانید ، فقط در صورتی که نمی توانم مجموعه لیوان های سوغاتی خود را ترک کنم.

مجموعه تو در تو
اگر تاکنون دیده اید که یک کیسه در یک کیف دیگر – دقیقاً مانند عروسک های روسی – قرار گرفته است ، پس یک مجموعه چمدان را در آن مشاهده کرده اید. این یک راه حل عملی برای ذخیره سازی چمدان ها است ، اما هنگامی که فقط به یک روش نیاز به چمدان های اضافی دارید (برای مثال سوغات) به راحتی ارائه می شود.

دسته تلسکوپی

دستگیره ها باید محکم و جمع شوند ، که حتی برای بحث هم نیست. در کنار این ویژگی ها ، شما باید اندازه دسته مورد نیاز خود را دریابید.

دسته نمی تواند خیلی کوتاه باشد زیرا هنگام راه رفتن شما را به پاشنه می اندازد ، اما نباید خیلی طولانی باشد زیرا هرچه آن را خیلی عقب بکشید ، مسافران دیگر را آزار می دهد. اگر برخی از چمدان ها را امتحان کنید ، مراقب این کار در دستگیره ها باشید.

دستگیره های بسته بندی راحتی را افزایش می دهد و می توانید از گزینه های تک یا دو دستگیره استفاده کنید. دستگیره منفرد سبک تر است و ظاهر خوبی دارد ، اما دسته دوبل معمولاً محکم است و مانور را آسان تر می کند.

دسته های جانبی
در صورت نیاز به بلند کردن چمدان ، دستگیره های جانبی و بالا در دسترس شما هستند. دسته بهتر از دوام بالایی برخوردار است ، زیرا باید در برابر وزن وسایل شما مقاومت کند.

زیپ
زیپ های محکم بسیار مهم هستند. قبل از خرید هر قطعه چمدان ، مطمئن شوید که همه زیپ ها صاف عمل می کنند. همچنین کشش شکسته ناخوشایند و آزار دهنده است ، بنابراین مطمئن شوید که چمدانی را با کشش های ساخته شده از فلز سخت یا پلاستیک با دوام بسیار مناسب انتخاب کنید.

رنگ
چمدان های رنگی سرگرم کننده و شیک هستند ، می توانید استایل خود را با رنگ های مختلف ، تم ها و مواد مختلف بیان و تکمیل کنید. با این حال ، چمدان هایی با طرح های زیبا و رنگارنگ نسبت به یک چمدان ساده سیاه گران قیمت تر هستند.

در صورت امکان ، سعی کنید چمدانی را با رنگ قابل تشخیص انتخاب کنید یا چاپ کنید ، تا بتوانید به راحتی روی چرخ فلک چمدان قرار بگیرید و در کیف شخص دیگری اشتباه نکنید. اگر با یک چمدان مشکی بروید ، همچنان می توانید آن را با بندهای چمدان ، برچسب یا کاور مشخص کنید.

سعی کنید از چمدانهای سفید و رنگهای روشن دیگر دوری کنید: در سفر اول ظریف و زیبا هستند ، اما می توانند به راحتی کثیف شوند. اگر هنوز هم با رنگ های روشن می روید ، می توانید با پوشش چمدان از آن محافظت کنید.

ضمانتنامه
شانس این است که ، هرچه پول بیشتری برای یک کیف پول خرج کنید ، مدت زمان گارانتی طولانی تر خواهد بود. این نشان می دهد که سازنده به محصول خود اطمینان دارد. من در مورد کیف هایی که فقط چند سال ضمانت دارند اگر خیلی گران نباشند ، خیلی تردید نخواهم کرد. اما اگر هیچ ضمانتی نداشته باشد یا فقط یک سال داشته باشد ، من از این کار اجتناب می کنم مگر اینکه اعتبار کاملی برای کیفیت داشته باشند.

اگر یک چمدان مخصوص می خواهید ، مقاله ما را در مورد چمدان های منحصر به فرد بررسی کنید …

کلمه ای در قفل ها
این مهمترین ویژگی نیست اما می تواند در کشورها یا مناطق خاصی مفید باشد. گفته می شود ، کلمه ای از احتیاط: در صورت باور بودن این خبر ، بیشتر سارقین ممکن است قبلاً یک کلید سه بعدی چاپ شده در قفل تصویب شده TSA داشته باشند .

در هر صورت ، اگر می خواهید قفل کنید ، برای جلوگیری از دردسر یا چیزهای سنگین برای محافظت بیشتر ، با موارد تأیید شده TSA در نظر بگیرید.

یا بهتر این که: هر چیزی که ارزش سرقت دارد نباید در چمدانهای مورد بررسی خود (جواهرات ، لوازم الکترونیکی با ارزش بالا و غیره…) قرار نگیرد. امن ترین شرط داشتن این موارد در ادامه کار شما است.

قیمت
چمدان می تواند بسیار گران قیمت باشد.

اگر یک مسافر طولانی مدت هستید ، به خاطر داشته باشید که یک چمدان کمد لباس قابل حمل شما برای مدت زمان سفر شما خواهد بود. به همین دلیل به چمدانی نیاز دارید که بادوام باشد ، متناسب با نیاز شما باشد و قیمت بسیار خوبی دارد.

دلایل مختلفی وجود دارد که یک چمدان گرانتر از سایرین است. 3 مورد متداول ، کیفیت ، طراحی و برندینگ هستند.

قیمت معمولاً نشان دهنده کیفیت است و اگر مسافر جدی هستید ، به یک چمدان با کیفیت بالا نیاز دارید. اغلب ، این چمدان های با کیفیت بالا با ضمانت خوب و طولانی همراه هستند که این یک مزیت بزرگ است.

یکی دیگر از دلایل بالا بودن قیمتها ، طراحی است. اگر یک چمدان طراح را انتخاب می کنید ، ممکن است مجبور شوید دو برابر آن را بپردازید که برای یک چمدان متوسط ​​پرداخت می کنید ، اما اگر طراحی برای شما مهم است ، پس چرا اینطور نیست؟

در صورت انتخاب چمدان از شرکتهای معتبر ، واقعاً نمی توانید اشتباه کنید. تصادفی نیست که آنها مشتری های رضایت زیادی دارند. بله ، آنها همیشه ارزان ترین گزینه نیستند ، اما چرا وقتی می توانید بهترین چمدان را از متخصصان بگیرید ، خطر می کنید ، درست است؟

از کجا و چگونه می توان یک مجموعه چمدان خریداری کرد

برای مشاهده و مقایسه ویژگی ها و قیمت ها می توانید به وب سایت هایی مانند آمازون یا eBag ها مراجعه کنید.

اگر به یک فروشگاه فیزیکی مراجعه کنید ، به شما امکان می دهد که کیف را قبل از خرید تست کنید. به این ترتیب می توانید تجربه کنید که کدام سبک و اندازه مناسب شماست. خرید در فروشگاه فیزیکی سریع و آسان است ، اما در صورت خرید آنلاین می توانید معاملات بسیار خوبی را بدست آورید. همچنین ، ممکن است گزینه های رنگ یا اندازه بیشتری برای انتخاب از طریق آنلاین داشته باشید.

اگر در حال خرید آنلاین هستید ، کالای خود را از قبل به خوبی سفارش دهید تا در صورت عدم مناسب بودن برای شما ، آن را برگردانید. به دنبال یک خرده فروش باشید که بازدهی رایگان ارائه دهد ، بنابراین می توانید چندین مورد را سفارش دهید تا ببیند کدام یک را ترجیح می دهید و دیگران را بصورت رایگان بازگرداند. از بین بسیاری از فروشگاه های آنلاین ، آمازون مورد علاقه من است زیرا تعداد زیادی کالای دارای بازده رایگان وجود دارد و آنها تمایل به داشتن بهترین قیمت ها دارند.

همچنین می توانید برای به روزرسانی های ایمیل از خرده فروشان آنلاین که مارک های مورد علاقه شما را می فروشند ، ثبت نام کنید. آنها اغلب پیشنهادات تخفیف را از طریق پست الکترونیکی ارسال می کنند.

شما فقط می توانید به راحتی برای خرید فصلی اقدام به خرید کنید و بهترین معامله ها را بدست آورید. شاید شما نمی توانید از طیف گسترده ای از رنگ ها ، اندازه ها و ویژگی های مختلف استفاده کنید ، اما اگر آنها آنچه شما نیاز دارید را دارند ، پس چرا نه ، درست است؟