چه مثلثی بازیافت نماد در بر داشت در پایین محصولات پلاستیکی?

[ad_1]

اگر شما پایین تقریبا هر بطری های پلاستیکی یا ظرف محصول شما یک تعداد مارک وجود دارد و در داخل یک فلش مثلث نماد است. این شماره شناسایی چه نوع رزین و مواد پلاستیکی است که محصول ساخته شده است.

در سال 1988 جامعه صنعت پلاستیک (SPI) تاسیس یک سیستم طبقه بندی برای کمک به مصرف کنندگان و بازیافت در مرتب سازی پردازش و دفع مواد پلاستیکی.

هر بازیافت تعدادی نیز به نام SPI کد به ما می گوید شیمیایی را تشکیل می دهند از این محصول است.

ما نباید مخلوط انواع مختلف فوم هم به عنوان هر یک نیاز به بازیافت به طور جداگانه در دستگاه های مختلف است. به این دلیل است که ما باید با توجه به این که کوچک مثلثی نشانه ای (PSI کد) آن را به عنوان راهنمایی به ما و به بازیافت.

همه بازیافت اعداد داخل پیکان نمادی از 1 تا 7.

فوم #1 بیشتر بطری های آب و نوشابه و بطری روغن. این مواد پس از بازیافت استفاده می شود به حمل و نقل کردن کیسه های, تابلو فرش, fiberfill مواد در زمستان لباس و بیشتر.

فوم #2 لباس های شسته شده و ظرف مواد شوینده صابون بطری شیر و بطری شامپو و همچنین کیسه های مواد غذایی و اسباب بازی. بازیافت فوم #2 استفاده می شود برای ایجاد جعبه های پلاستیکی, پلاستیک چوب نرده ها و بیشتر.

فوم #3 معمولا در لوله های لوله کشی در حمام, پرده, پزشکی, لوله و صندلی را پوشش می دهد. هنگامی که بازیافت آن استفاده می شود به کفپوش, تلفن همراه, صفحه اصلی skirting و دیگر آیتم های صنعتی.

فوم #4 شامل مواد غذایی و ساندویچ کیسه های بسته بندی, فیلم squeezable بطری. هنگامی که بازیافت آن استفاده می شود برای ساخت سطل زباله چوب و مبلمان و خانه دیگر موارد.

فوم #5 است که عمدتا Tupperware, ماست, ظروف سس و بطری شربت بطری و بطری های تجویزی و درپوش های پلاستیکی نوشابه بطری. پس از بازیافت این اقلام استفاده می شود برای ساخت یخ زداینده با چنگک جمع کردن باتری کابل و سایر اقلام با دوام.

فوم #7 است هر گونه مواد قابل بازیافت است که ترکیبی از 1-6 کمتر استفاده می شود. برای مثال: کودک بطری دیسک های فشرده و پزشکی ظروف ذخیره سازی.

همه پلی استایرن محصولات بر اساس طبقه بندی به عنوان رزین پلاستیک, همچنین شناخته شده به عنوان فوم #6. همچنین شناخته شده با نام علامت تجاری پلی استایرن و شامل انواع زیادی از محصولات. در اینجا چیزی است که فوم #6 شامل:

فوم فنجان و سرویس غذا محصولات

در این مجموعه ما می توانید پیدا کردن نوشیدن فنجان سینی غذا و ظروف غذا. این مواد انتخاب برای مواد غذایی را خارج و فست فود با توجه به سبک خود آن بزرگ خواص عایق بودن قادر به حفظ درجه حرارت و ارزان مواد.

فوم بسته بندی بادام زمینی

این بادام زمینی در حفظ و حمل اقلام از تغییر و یا شکستن. ترین منظقه برنامه نمی خواهد بازیافت و نه قبول فوم بادام زمینی اما آنها را می توان مورد استفاده مجدد قرار.

فوم بسته بندی

این نوع پلی استایرن استفاده می شود برای حمل و نقل الکترونیک, مبلمان و هر گونه مواد شکننده. بسته بندی فوم ارائه می دهد حفاظت و عایق. آن را بسیار سبک وزن و کمک می کند تا کاهش هزینه های حمل و نقل و عالی خود را در زیر سازی خواص در نتیجه شکستگی کمتر.

فوم پزشکی کولرهای

EPS پزشکی کولرهای آبی استفاده می شود به نگه داشتن واکسن و دارو در دماهای بحرانی زمانی که آنها در حال حمل به بیمارستان و درمانگاه و تجهیزات پزشکی و مطب.

شراب و مواد غذایی کولر

EPS فوم #6 نیز استفاده می شود برای حمل و نقل شراب و مواد غذایی مانند ماهی و گوشت است. شراب کولر برای مثال می توانید حمل چند بطری در همان زمان در حالی که ارائه عایق حرارت و همچنین حفاظت از بطری.

فوم #6 را می توان بازیافت دوباره و دوباره. می توان آن را ذوب و خرد شده و یا فشرده. بازیافت فوم را کاهش دهد و حجم آن بیش از 90 درصد اندازه اصلی خود را. برای مثال تصور کنید 40,000 پوند پلی استایرن مواد اتصالات به 48′ تریلر پس از بازیافت. اما چرا ما باید بازیافت ؟

فوم دارای ارزش واقعی پس از آن قابل بازیافت است. فشرده, فشرده densified یا ذوب فوم می تواند بیشتر فروخته شده به شرکت های دیگر حاضر به پرداخت خوبی برای آن است. آنها را مخلوط بازیافت فوم با مواد دیگر آن را یک محصول جدید است. برای مثال می توان آن را با مخلوط های بتن, ساخت بلوک های ساختمان است که به اندازه کافی قوی هستند و در عین حال ارزان تر از به طور منظم بلوک های ساختمان. آنها همچنین می توانید یک بزرگ مواد عایق برای ساختمان و ساخت و ساز. آن نیز استفاده می شود برای ساخت معماری و اندود گچ و سیمان, قاب عکس, تسویه حساب بسته برای برگزاری گیاهان و بیشتر.

بازیافت فوم در حال حاضر راحت تر از همیشه با روش جدید و کارآمد تجهیزات بازیافت. وجود دارد بدون نیاز به دور انداختن فوم در محل های دفن زباله در نظر گرفتن فضای بسیار.

بازیافت پلی استایرن ما در حفظ زمین سبز و کمک به محیط زیست است. ما کاهش نیاز به جمع آوری نفت از زمین و ما صرفه جویی در مصرف انرژی است.

[ad_2]