همه افراد پاک کننده صورتی سالم ، صاف و نرم می خواهند. خشکی پاک کننده صورت نه تنها کسل کننده و پاک کننده صورته پاک کننده صورته به نظر می رسد ، بلکه احساس سفت و خارش نیز می کند. راه حل؟ یک مرطوب کننده خوب است. مرطوب کننده مورد علاقه ما هم برای پاک کننده صورت و هم برای بدن کرم مرطوب کننده CeraVe است .

بهترین ضد آفتابی که می توانید خریداری کنید
استفاده روزانه از یک ضد آفتاب مناسب باعث آفتاب سوختگی امروز خواهد شد و به جلوگیری از آسیب پاک کننده صورتی که منجر به پیری ، چروکیده و پاک کننده صورتی پاک کننده صورتی می شود ، جلوگیری می کند. برای انتخاب بهترین ضد آفتاب هایی که می توانید خریداری کنید ، از انتخاب های برتر ما مطلع شوید.

ژل شستشوی صورت لدورا

بهترین کرم های چشم که می توانید خریداری کنید
کرم های چشم و سرم ها احتمالاً محصولی هستند که می دانید باید از آن استفاده کنید اما هیچ ایده ای برای خرید واقعی ندارند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، به سرم چشم دکتر دنیس گروس فرولیک + رتینول بروید . خریداران و متخصصان موافق هستند که این ماده از محصول در هنگام معالجه تحت محافل چشم است.

بهترین ماسک های سفالی که می توانید خریداری کنید
ماسک های خشت راهی آسان و مقرون به صرفه برای تقویت پاک کننده صورت شما بدون ضربه زدن به آبگرم است. انتخاب برتر ما Aztec Secret Indian Healing Clay Mask است زیرا این یک ماسک طبیعی بسیار مقرون به صرفه است که منافذ شما را تمیز می کند.

همچنین ممکن است از ماسک گلکسییر مگا گرینس Glossier Meg Greens ، L’Oréal Paris Pure Clay Exfoliate & Refine Mask یا ماسک خشتی پاک کننده صورت خدای شارلوت تیلبروری دوست دارید .

بهترین روغن بدن که می توانید خریداری کنید
اگر پاک کننده صورت نرم و نرم و نرم و انعطاف پذیر همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، پس از آن روغن بدن شکر فوق العاده تغذیه کننده ، بطری است که می خواهید به آن برسید.

بهترین مرطوب کننده هایی که می توانید خریداری کنید

همچنین ممکن است روغن های Jao Goe ، روغن هیدراتور درخشان گیاه یاس گیاه Herbivore ، روغن کورپس Elixir Inflorescence و روغن بدن زنبورهای Burt’s را دوست داشته باشید .

بهترین کرم پاک کننده صورت برای پاک کننده صورت های خشک
اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که پاک کننده صورت آن پاک کننده صورته پاک کننده صورته می شود خواه ماه دسامبر یا اوت باشد ، پیدا کردن کرم مناسب پاک کننده صورت می تواند مشکل باشد. اگر هیدراتاسیون کامل و محافظت از آن چیزی است که پس از آن هستید ، کرم دکتر جارت + سرامیدین بهترین شرط بندی شماست.

برچسب ها