کرم پودر با پوشش دهی بالا برای پوست چرب مقایسه کنید

دسته‌بندی نشده | No comments


آرایش صورت
هنگامی که نوبت به یافتن مسابقات کرم پودر شما می رسد ، مبارزه واقعی است. قبل از اینکه دستان خود را بالا بیاورید ، ما راه حلی داریم. به جای مبادله کردن یک میلیون کرم پودر مختلف در پشت دست ، روی آوردن به یاب سایه کرم پودر ، Googling “سایه کرم پودر من را بیابید” یا فقط حدس بزنید که کدام کرم پودر برای پوست شما مناسب است ، ما یک روش تطبیقی ​​می دانیم که در واقع آثار. آرایش لورئال پاریس واقعی بازی ™ سوپر Blendable سایه هایی فوق العاده مخلوط ، واقعی به شما ارائه می دهد که دقیقاً هر زمان با بافت و رنگ پوست شما برای نتایج بی عیب و نقص مطابقت دارد. با 45 سایه ، سایه کرم پودری برای همه وجود دارد ، و تمام چیزی که برای یافتن شما نیاز دارد ، یادگیری در مورد تن و پوست شماست. نگران نباشید ، این ساده تر از آن است که به نظر می رسد. خواندن را ادامه دهید تا راز انتخاب رنگ کرم پودر و اساس خود را پیدا کنید!

کرم پودر با پوشش دهی بالا برای پوست چرب

اولین چیز اول ، شما باید بدانید که تن پوست شما چیست. رنگ پوست شما به رنگ طبیعی چهره شما اشاره دارد و این می تواند از عادلانه تا عمق متغیر باشد. در اینجا نحوه تعیین جایی که در آن محدوده قرار دارید آورده شده است.

اگر لحن پوست منصفانه ای دارید … احتمالاً شباهت شما به عروسک چینی تقریباً دو یا چند بار ذکر شده است.

اگر تن پوست تان دارید … هنوز کمرنگ هستید – نه به اندازه دوستان منصفانه.

اگر صدای پوست متوسطی دارید … در وسط گرفتار هستید! صدای پوست شما فوق العاده تاریک یا فوق العاده سبک نیست بلکه در جایی بین هم قرار دارد.

اگر تن پوست عمیقی دارید … چهره شما تیره است.

نوک پاداش : روی ناحیه صورت خود در نزدیکی خط فک و نه گونه خود تمرکز کنید. حالت دوم به طور معمول رنگدانه تر ، اشباع شده با سرخ شدن طبیعی است و بازتاب کننده صدای واقعی شما نیست.

چگونه می توان رنگ بازی کرم پودر خود را پیدا کرد

چگونه می توان از UNDERTONE خود تعریف کرد

در حالی که اکثر مردم احتمالا در حال حاضر یک تصوری از آنچه رنگ پوست آنان است، داشته، همان را می نه همیشه برای گفت undertones . تفاوت بین این دو به شرح زیر است: رنگ پوست شما به رنگ و سایه پوست شما اشاره می کند ، در حالی که رنگ های مختلفی از پوست شما به وجود می آید و بر کلیت رنگ تأثیر می گذارد. اجزای پوست شما سرد ، گرم یا خنثی است.

کراوات خنک در چهره شما به عنوان نکات آبی و صورتی به نظر می رسد ، در حالی که توده های گرم بیشتر زرد یا طلایی به نظر می رسند. اگر تعهدات شما خنثی است ، بین شما خیلی ریز و درشت نیست. برای یافتن تعهد خود از این ترفندهای آسان استفاده کنید:

نکته شماره 1: به قسمت داخلی بازوی خود نگاه کنید . اگر رگه های شما به رنگ آبی یا بنفش به نظر می رسد ، خونسرد هستید ، در حالی که رگ های سبز رنگ پوست را نشان می دهند. اگر مطمئن نیستید ، خیلی خوب ممکن است بی طرف باشید.

نکته شماره 2: چیزی را به رنگ سفید تا پوست خود نگه دارید . قرار دادن چیزی سفید رنگ ، مانند یک تکه کاغذ ، در کنار صورت شما می تواند به حل رمز و راز کمک کند. رنگ سفید باید چربی رنگی روی پوست شما ایجاد کند. اگر صورت شما ناگهان صورتی یا آبی به نظر می رسد ، خنک هستید — و اگر زرد به نظر می رسد ، گرم هستید. اگر پوست شما خاکستری به نظر می رسد ، شما خنثی هستید.

نکته شماره 3: لباس هایی را که بیشترین تعارف را به دست می آورد ، بخاطر داشته باشید . به قطعاتی در کمد لباس خود فکر کنید که همیشه بررسی های عجیب و غریب دریافت می کنند. اگر هنگام پوشیدن سایه های قهوه ای ، سبز تیره یا نارنجی به طور مداوم تعارف می کنید ، احتمالاً تعهد شما گرم است. اگر در هر زمان از سایه های گل رز ، صورتی و یا پاستیل غافلگیر شوید ، می توانید فرض کنید که فرض شما مطبوع باشد ، مطمئن باشید. اگر فارغ از آنچه می پوشید تعارف می کنید (خوش شانس!) ، ممکن است بی طرف باشید یا به طور جدی شیک باشید.

چگونه می توانید مسابقه تأیید صحیح خود را پیدا کنید

برای تعیین True Match your ، باید تن پوست و تعهد خود را بدانید. اکنون که می دانیم مشکلی ایجاد نمی شود ، انتخاب رنگ کرم پودر و اساس شما هیچ مشکلی نخواهد بود. آرایش لورئال پاریس واقعی بازی ™ سوپر Blendable سایه در هر سه undertones (گرم، سرد، و خنثی) اعم از عادلانه به عمیق است. فقط کافی است تن و پوست خود را کنار هم قرار دهید ، و مسابقه شما وجود دارد!

چگونه می توان از کرم پودر استفاده کرد

پس از انتخاب رنگ کرم پودر خود ، در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

مرحله شماره 1: نخستین

شایعات پیرامون اینکه یک آغازگر غیرقانونی است ممکن است شایع باشد ، اما هیچ حقیقت در اینجا نیست. قبل از غرق شدن در هر نوع آرایش ، می خواهید یک آغازگر کننده کننده پوست را بر روی پوست خود صاف کنید. یک لایه نازک می تواند در نحوه ماندگاری و ظاهر آرایش شما تفاوت ایجاد کند – خطوط صاف کننده ، مخفی کردن منافذ و از بین بردن نواقص. به نظر می رسد مانند یک ضروری برای ما.

مرحله شماره 2: کرم پودر را اعمال کنید

با توجه خود را آرایش لورئال پاریس واقعی بازی ™ Superblendable ، پور مقدار کمی را بر روی یک گوه زیبایی یا آرایش مخلوط کن ، مانند لورئال پاریس معصوم مخلوط هنرمند کرم پودر بلندر . از اسفنج استفاده کنید تا کرم پودر و اساس خود را بیرون بیاورید و از مرکز صورت خود به بیرون کار کنید.

مرحله شماره 3: پنهان کاری

برای پوشش اضافی ، با انگشتان خود مخلوط L’Oréal Paris True Match ™ Concealer خود را روی لکه ها و محافل زیر چشم تیره اعمال کنید .

مرحله شماره 4: با پودر تنظیم کنید

اگر می خواهید ظاهر شما مانند هر کس دیگری در جای خود باقی بماند ، باید کرم پودر و پودر را با پودر درست کنید. Pat پودر صورت خود را روی L’Oréal Paris True Match درست کنید.

مرحله شماره 5 Blush را اضافه کنید

این درست نیست که یک صورت همه یک رنگ باشد. با سایه مات و روشن که به تن پوست شما مناسب است ، یک پوستی با ظاهری طبیعی برگردانید. شروع به گرد و غبار کردن L’Oréal Paris True Match کنید. روی مرکز گونه های خود سرخ شوید و قلم مو را به سمت گوش خود حرکت دهید. برای لمس تمام شده ، بر روی بینی ، چانه و پیشانی سر خود اثر جوشکاری کنید.

بعدی: هنوز احساس تمرکز پوست دارید؟ مقاله ما را در مورد چگونگی یافتن رژ لب برهنه مناسب برای تن پوست خود بررسی کنید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>