در 50 سال Billie Eilish خواهد شد تبدیل 69 ساله, فن آوری خواهد شد به احتمال زیاد غیر قابل تشخیص و جهان ممکن است از دست داده اند ⅓ از تمام گونه های گیاهی و حیوانی. یک مطالعه جدید نشان داده است که گرم شدن درجه حرارت به احتمال زیاد علت صدها گونه برای رفتن منقرض شده است.

محققان در دانشگاه آریزونا و تحليل 538 گونه های گیاهی و جانوری از سراسر جهان 44 درصد است که در حال حاضر با آن مواجه انقراض محلی در حداقل یک منطقه در جهان است. چیزی که آنها کشف شده است که این مناطق است که رنج می برد از گونه های انقراض بود “بزرگتر و سریعتر تغییرات در داغترین سالانه درجه حرارت از کسانی که بدون.”

ماه گذشته بود داغترین ژانویه در 141 سال از آب و هوا رکورد نگه داشتن تاریخچهو دانشمندان انتظار دارند که تا سال 2020 خواهد شد “به احتمال بسیار زیاد به رتبه در میان پنج گرمترین سال در تاریخ ثبت شده” با توجه به تجزیه و تحلیل آماری توسط NOAA مرکز ملی اطلاعات زیست محیطی. در دهه گذشته بود داغترین در ضبط.

تغییر آب و هوا بیشتر

بیشتر در تغییر آب و هوا

Cristian رمان-پلکیس یکی از محققان در بیانیه ای گفت که آنها همچنین تخمین زده چگونه به سرعت جمعیت حرکت می کند در تلاش برای فرار از افزایش درجه حرارت. آنها دریافتند که گونه تنها می تواند تحمل افزایش حداکثر درجه حرارت به یک نقطه. اگر حداکثر دما افزایش بیش از 32.9 درجه فارنهایت 50 درصد از گونه تجزیه و تحلیل آنها که رنج می برد از انقراض محلی. مناطقی که درجه حرارت افزایش بیش از 37.22 درجه فارنهایت دیدم انقراض محلی رای از 95%.

“هنگامی که ما با قرار دادن همه این قطعه از اطلاعات هم برای هر یک از گونه های ما می آمد تا با دقیق برآورد جهانی نرخ انقراض صدها گونه های گیاهی و جانوری,” او گفت:.

ژانویه 2020 شد داغترین ثبت شده در حالی که در قطب جنوب است که گرمتر از آن تا کنون شده است

محققان انتظار دارند که این حیوانات به احتمال زیاد به صورت بدترین نرخ انقراض هستند کسانی که زندگی در مناطق استوایی. استوایی-بر اساس گونه ها دو تا چهار برابر بیشتر احتمال دارد به صورت انقراض از کسانی که در مناطق معتدله. بسیاری از ایالات متحده آمریکا است که در منطقه معتدله اما گونه های در ایالات جنوبی ممکن است احساس فشار از تاثیر.

“این یک مشکل بزرگ است چرا که اکثر گونه های گیاهی و حیوانی رخ می دهد در مناطق استوایی” رمان-پلکیس گفت.

همانطور که در مقاله خود را انتزاعی است که منتشر شده و در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم محققان آمده اند به یک نتیجه رسیدند: “پاسخ گونه به تغییر آب و هوا است که به طور فزاینده ای فوری با اهمیت است.”

“در راه, آن را یک” ماجراجویی خود را انتخاب کنید,'” گفت: محقق John J. wiens را. “اگر ما چوب به توافق پاریس برای مبارزه با تغییر آب و هوا ممکن است ما از دست دادن کمتر از دو نفر از هر 10 گونه های گیاهی و جانوری بر روی زمین توسط 2070. اما اگر انسان علت بزرگتر متوسط را افزایش می دهد ما می تواند از دست دادن بیش از یک سوم و یا حتی نیمی از حیوانات و گونه های گیاهی بر اساس نتايج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im