,دسته‌بندی نشده" />دسته‌بندی نشده | No comments

درس شیمی آخرین درس از دفترچه اختصاصی و درس مشترک مشترک مابین دو رشته ریاضی و رشته تجربی میباشد که یکی از پر اهمیت ترین درس ها نیز میباشد و من شایان مامندی امروز در موسسه حرف آخر برای شما یک مقاله تخصصی درباره بودجه بندی شیمی کنکور آماده کردم که برای آشنایی با اهمیت شیمی به صورت فصل به فصل به شدت به شما کمک خواهد کرد و در ادامه هم مشاوره تخصصی درباره شیمی کنکور در اختیار شما قرار خواهیم داد پس این مقاله جنجالی را از دست ندهید و با اختصاص چندین دقیقه جهت خواندن بودجه بندی سوالات شیمی کنکور اطلاعات خوبی در زمینه شیمی کنکور کسب کنید. همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم شیمی کنکور آخرین درس از دفترچه اختصاصی و مشترک مابین دو رشته ریاضی و تجربی میباشد. در تصویر بالا بودجه بندی سوالات شیمی کنکور و تعداد سوالات هر فصل شیمی کنکور را مشاهده میکنید اما توصیه اکید دارم که به هیچ وجه فصل های مهم شیمی کنکور را بر اساس تعداد سوالات فصل های شیمی کنکور انتخاب نکنید زیرا یک رابطه پیش نیاز مابین فصل های شیمی کنکور موجود است. در بودجه بندی شیمی کنکور به صورت پایه ای هم شیمی سال دهم 8 تست، شیمی سال یازدهم 14 تست از بودجه بندی مباحث شیمی و شیمی دوازدهم هم 13 تست از بودجه بندی درس شیمی را به خود اختصاص میدهند.

توصیه میکنم این درصد ها را به صورت کامل تحلیل و بررسی کنید و جایگاه خود را در حالتی که شیمی را صفر بزنید، و یکبار هم شیمی را بیشتر از 50 درصد بزنید تصور کنید که چقدر از رقیبان خود جلو خواهید افتاد. دوستانی هم که به دنبال رتبه برتر شدن هستند با بررسی درصد شیمی رتبه برتر ها میتوانند تخمین بزنند که چند سوال از بودجه بندی شیمی کنکور را باید حل کنند تا به نتیجه مد نظر خود دست پیدا کنند. دوست خوبی که به دنبال بودجه بندی شیمی کنکور هستید با دیدن آمار زیر که درصد های شیمی کنکور را بررسی میکند مطمئنا شگفت زده خواهید شد. تمامس اطلاعات لازم درباره اهمیت شیمی در کنکور را در جدول بالا خواهید دید و در ادامه هم به بررسی درصد های شیمی کنکور خواهیم پرداخت و بعد از آن نیز به سراغ بودجه بندی شیمی کنکور خواهیم رفت.

اگر در درس شیمی مشکل دارید نگران نباشید. در دو تصویر بالا نحوه عملکرد کل داوطلبان در پاسخگویی به تعداد سوالات شیمی کنکور و همچنین درصد رتبه های برتر یعنی درصد شیمی رتبه های هزار را مشاهده میکنید. از دو دید دیگر هم می توان بودجه بندی درس شیمی را بررسی کلیک کنید کرد. برای سایر دروس هم میتوانید بودجه بندی دروس کنکور را از همین سایت مطالعه کنید. در بررسی بودجه بندی شیمی کنکور بر اساس تعداد مباحث میدانیم که شیمی به دو دسته مفاهیم و مسائل شیمی تبدیل میشود که هر کدام حدود نصف سوالات شیمی کنکور را به خود اختصاص میدهند. مدت زمان پاسخگویی به هر سوال شیمی کنکور 1 دقیقه میباشد و سوالات به دو قسمت مفاهیم شیمی کنکور و مسائل شیمی کنکور تقسیم میشود. ترتیب سوالات درس شیمی برای رشته تجربی سوالات 236 تا 270 و برای رشته ریاضی ترتیب سوالات شیمی کنکور از سوال 201 تا 235 میباشد. برای استفاده از این پکیج بی نظیر که به صورت رایگان در حال حاضر ارسال می شود همین الان فرم زیر را پر کنید تا مشاورین مجرب تحصیلی سریعا با شما عزیزان ارتباط برقرار ریحانه رضایی معلم پایه سوم ابتدایی اجی مجی کنند. این خدمات رایگان در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می شود و برای بهره مند شدن از آن کافی است همین الان عبارت “مشاوره مامندی” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند.

ضریب شیمی در رشته ریاضی 6 و در رشته تجربی 9 میباشد البته این ضریب در هر زیرگروه متفاوت است. یک پکیج استثنایی که با استفاده از آن نه تنها برای شیمی بلکه برای تمامی دروس از تدریس فوق العاده بهره مند خواهید شد که با کمک آن تنها در 5 روز بر روی 15 درصد از کل کنکور مسلط خواهید شد و به 40 تست قطعی کنکور می توانید پاسخ دهید. اما اگر داوطلبی هستید که زمان زیادی تا کنکور برای شما باقی نمانده است با مطالعه مهمترین فصل های شیمی کنکور میتوانید در مدت زمان کوتاه به نتیجه خوبی دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که در سال 97 از بین تمامی شرکت کنندگان سه گروه تجربی، ریاضی و انسانی فقط 3 نفر موفق به کسب درصد 100 در دینی کنکور شدند. با مطالعه اصولی و روش صحیح مطالعه دینی کنکور قسمت عمده ای از مسیر چگونه دینی کنکور را صد بزنیم، پیموده میشود. چگونه دینی کنکور را مطالعه کنیم؟

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ادبیات حرف اخر لطفا از سایت ما قیمت محصولات حرف اخر دیدن کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>