1 در 3 NYC کسب و کارهای کوچک نمی خواهد زنده ماندن همه گیر

ماه از بسته شدن موقت را ترک کرده است بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک با عملا هیچ درآمد برای بازگشایی مجدد کارشناسان مالی می گویند. برای این صاحبان کسب و کار اغلب عامل با حاشیه باریک حتی در زمان جنگ برای به دست آوردن مشتریان و سود انتظار می رود که برپا شدت در سراسر کشور است. بسیاری از آنها را برنده نیست.

در شهر نیویورک یک سوم از کسب و کارهای کوچک محلی — برخی از 77,000 کارفرمایان — به احتمال زیاد شاتر قبل از همه گیر را پاک می کند, با توجه به مطالعه از همکاری برای شهر نیویورک مدنی گروه به نمایندگی از شهر بزرگترین بخش خصوصی.

اپل بزرگ را کوچک بخش کسب و کار در حال حاضر از دست 520,000 مشاغل مشارکت را مطالعه گفت و حتی بیشتر بسته خواهد نامتناسب آسیب شهر و جوامع اسپانیایی زبان که در حال حاضر عقب سفیده قبل از coronavirus رسید.

“نابرابری در درآمد و تحصیلات و وضعیت اشتغال به معنای سیاه و اسپانیایی ساکنان برگزار مشاغل بیشتر در معرض خطر در این بیماری همه گیر” مطالعه گفت.

فرو ریختن کسب و کار کوچک جامعه نگرانی را در شهر نیویورک بزرگترین شرکت ها و رهبران آنها چون شرکت های بزرگ قرارداد با شرکت های کوچکتر به عنوان تامین کنندگان یا ارائه دهندگان خدمات. و کارکنان خود را شخصا سرپرستی کسب و کارهای کوچک است که تهیه کردن به خرده فروشی و سرگرمی نیاز دارد.

“بسیاری از رهبران کسب و کار با اعتماد به نفس هستند که در این شهرستان باقی خواهد ماند پیشرو مالی و تجاری مرکز, اما از آن خواهد شد سخت تر برای جذب و حفظ استعداد تا اعتماد مردم است که محیط شهری سالم و امن و استقبال” این مطالعه به این نتیجه رسیدند.

نیویورک وارد فاز 4 از بازگشایی مجدد کومو می گوید… 01:59

آن را نه فقط در نیویورک است. در مینه سوتا حدود 4 در 10 سیاه و سفید متعلق به کسب و کار نمی بازگشت در شهرهای دوقلو کسب و کار کوچک سازمان نانسی Korsah گفت: CBS MoneyWatch ماه گذشته. ترکیبی از تعمیر صدمه به اموال از جورج فلوید اعتراضات و از دست دادن درآمد در طول دولت coronavirus خاموش تبدیل شده است بیش از حد برای غلبه بر Korsah گفت.

در سراسر کشور 7.5 میلیون شرکت های کوچک در معرض خطر هستند از بسته شدن برای همیشه در این تابستان با توجه به یک خیابان اصلی امریکا مطالعه است. از دست دادن که بسیاری از کسب و کار می تواند آسیب بیشتری به اقتصاد آمریکا به دلیل “این کسب و کار را تشکیل می دهند که بخش عمده ای از مشاغل و در قلب جوامع در سراسر امریکا” خیابان اصلی امریکا محقق مایکل Powe گفت: در مطالعه است.

بلندی بسته شدن در نیویورک در ایالت مینه سوتا و در جای دیگر می آیند در بالای صدها هزار نفر از کسب و کارهای کوچک است که در حال حاضر به نام آن واریز شده این سال است.

دانشگاه هاروارد اقتصاددانان گفت: در یک مطالعه جداگانه که 100000 کوچک کسب و کار بسته اند و از ماه مارس. در ضمن در مورد 440,000 , سیاه, کسب و کار متعلق به توقیف بین فوریه و اواسط ماه آوریل با توجه به دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز مطالعه است.

کسب و کارهای کوچک باید با تلاش و خواهد contine به مبارزه در طول رکود اقتصادی به دلیل بسیاری از آنها بسیار کمی ذخایر نقدی انبار ، این بدان معناست که صاحبان کسب و کار کوچک لازم نیست پول برای پرداخت اجاره, خرید موجودی و rehire کارگران در زمان برای مشتریان بازگشت.

در دانشگاه هاروارد مطالعه 75 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک مورد بررسی قرار گرفت گفت: آنها فقط دو ماه از پول نقد برای هزینه های ماهانه.

“این سطوح محدود از پول نقد در دست به راحتی توضیح دهد که چرا اخراج و خاموش شدن ناگهانی شده اند بسیار شایع است” گفت: دانشگاه Illionis کار اقتصاددان الکساندر Bartik که همکاری و نوشت: هاروارد مطالعه است. “این شرکت فقط لازم نیست که پول نقد در دست خود را برای دیدار با هزینه های منظم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit