یک نفر کشته شد و پنج نفر دیگر زخمی شدند که تیراندازی فوران در یک شب تازی اتوبوس سفر از لس آنجلس به سان فرانسیسکو, CBS, LA گزارش شده است. اتوبوس چپ لس آنجلس در 11:45 p. m. اکثر مسافران خواب بودند زمانی که آنها شنیده ام فریاد و صدای شلیک گلوله در اطراف 2 صبح

مسافران به دنبال ایمنی در عقب اتوبوس. راننده اتوبوس بلافاصله کشیده شدن به سمت اتوبان.

محققان گفت قهرمانانه مسافران خلع سلاح را مسلح و شروع به کمک به زخمی شدند. او بعدها به زندان گرفته شده توسط پلیس.

روند اخبار

مظنون شناسایی شد به عنوان آنتونی Devonte Williams, 33, از کاپیتول ارتفاعات مریلند و متهم با یک تعداد از قتل درجه اول و پنج فقره اقدام به قتل است.

California Highway Patrol Sgt. برایان Pennings گفت: آسوشیتد پرس “هیچ نشانه ای وجود دارد که او می دانست که کسی در آنجا وجود دارد.”

راننده ادامه داد: برای خروج بعدی کشیده و به یک Valero ایستگاه گاز در Lebec که مهر و موم شده و برای بررسی است.

51 سال از کلمبیا کشته شد. پنج نفر دیگر زخمی شدند و به بیمارستان یکی از آنها بود airlifted. دو نفر از زخمی ها وخیم است.

greyhound-bush-shooting-california.png
خدمه کار صحنه در یک Valero ایستگاه های گاز در نزدیکی Lebec کالیفرنیا پس از یک تیراندازی در یک تازی اتوبوس در فوریه 3 سال 2020 است. CBS Los Angeles

معلوم بود اگر فرد مسلح بود با هدف قرار دادن کسی یا اگر تیراندازی تصادفی. مسلح در سمت چپ سلاح در اتوبوس, CBS وابسته KBAK-تلویزیون گزارش شده است.

“من در 25 سال, من هرگز دیده می شود این اتفاق می افتد” California Highway Patrol گروهبان برایان سرودن گفت.

مسافران منتقل شدند به یکی دیگر از تازی اتوبوس به ادامه سفر خود.

تازی شناسایی شده اتوبوس به سفر در برنامه 6848-1 و در بیانیه ای گفت: “ما در حال جمع آوری اطلاعات و کمک می کند Kern County police در هر راه ممکن است در طول تحقیقات خود را.”

یک زن در حال کار در یک رستوران مواد غذایی سریع درب بعدی را به ایستگاه گاز گفت: CBS لا او را دیدم یک مادر و فرزندان او را به سمت و آنها را “شوکه شده و آسیب دیده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im