10 میلیارد دلار مورد نیاز برای جلوگیری از Covid-19 بحران گرسنگی محققان می گویند

اضافی 10 میلیارد دلار مورد نیاز است “ضروری” برای جلوگیری از میلیون ها نفر بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به مواد غذایی نا امن به عنوان یک نتیجه از Covid-19 با توجه به یک گزارش جدید توسط International Food Policy Research Institute (IFPRI), موسسه بین المللی توسعه پایدار (IISD) و دانشگاه کرنل.

نیمی از این مبلغ باید از اهدا کننده دولت به عنوان کمک در این گزارش گفت: با بقیه ارائه شده توسط کشورهای در حال توسعه خود را دارند.

این تجزیه و تحلیل با استفاده از داده ها از سازمان ملل متحد وزارت امور خارجه از امنیت غذایی و تغذیه در جهان (صوفی) گزارش که پیش بینی که همه گیر می تواند نکته بیش از 130 میلیون نفر بیشتر به گرسنگی مزمن تا پایان سال 2020 مگر اینکه عمل گرفته شده است.

مدلسازی انجام شده توسط Ceres2030 یافت که اضافی $10 میلیارد دلار باید صرف این سال به آدرس گرسنگی و تغذیه اثرات ویروس بر روی اکثر جمعیت های آسیب پذیر به عنوان همه گیر باعث بی سابقه اختلالات به درآمد و رشد اقتصادی و زنجیره تامین.

بدون اقدام فوری از مدلسازی پیش بینی کرد که تعداد زیادی از مردم در فقر شدید و گرسنگی را افزایش می دهد 95 میلیون در این سال که, گزارش, گفت, خواهد معکوس دهه پیشرفت است.

کشورهای جنوب صحرای آفریقا و جنوب آسیا هستند در این مناطق گزارش می دهد که به عنوان آسیب پذیرترین با پیش بینی 15 درصد افزایش فقر در مناطق شهری در مقایسه با 11 درصد افزایش در مناطق روستایی است.

“علائم هشدار دهنده در حال آمدن به سمت چپ و راست و مرکز. بدون عمل در حال حاضر دهه پیشرفت خواهد بود لغو کرد و این فرصت را از جلسه سازمان ملل با هدف پایان دادن به گرسنگی تا سال 2030 می تواند تحت فشار قرار دادند دور از دسترس” گفت: Carin کوچکتر, مدیر, کشاورزی, تجارت و سرمایه گذاری در IISD و مدیر شرکت Ceres2030 پروژه.

“دولت باید به فوریت افزایش هزینه های اجتماعی حفاظت از برنامه ها به مردم پول و مواد غذایی آنها نیاز به زنده ماندن از بحران در کنار سرمایه گذاری های بلند مدت برای ساخت بیشتر پایدار و انعطاف پذیر سیستم های مواد غذایی.”

دیوید لبرد ارشد محقق در IFPRI و مدیر شرکت Ceres2030 پروژه گفت: “حتی قبل از Covid-19 جهانی, تلاش برای پایان دادن به گرسنگی در حال سقوط بودند به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز بود. تعداد زیادی از مردم گرسنه شده بود رو به افزایش برای پنج سال در یک ردیف. این بیماری همه گیر را تشدید کرده است, در حال حاضر وضعیت وخیم: دولت نیاز به سرعت عمل برای جلوگیری از فاجعه و قرار دادن بلوک های ساختمان در محل برای آینده ای امن تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im