ده درصد از ایالات متحده نیروی کار باید در زمینه رفع بیکاری بیش از گذشته سه هفته جدید بیکاری را نشان می دهد.

وزارت کار نشان داد در روز پنج شنبه که متناوب 6.6 میلیون نفر ساخته شده مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری در هفته پایان مارس 4.

در آن اطلاعات جدید انتشار گزارش وزارت کار قایق از مدعیان آمد به عنوان COVID-19 pandemic ادامه داد: برای قرار دادن مردم ، آن اضافه شده است که این ویروس’ اثرات بودند “نیز منعکس شده در افزایش سطح بیمه بیکاری است.”

تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 4 غوطه ور کمی در هفته قبل—زمانی که یک رکورد شکنانه 6.8 میلیون نفر ساخته شده ادعا می کند برای بیمه بیکاری تجدید نظر از 6.6 میلیون وزارت کار در اصل گزارش شده است.

اما ترکیب تعداد مدعیان بیکاری ثبت بیش از سه هفته گذشته هنوز رنگ یک تصویر تلخ برای U. S خانواده ها و آینده اقتصاد آمریکا.

Volunteer Hands Out Unemployment Applications
ادی رودریگز که با این نسخهها کار برای شهرستان هیالیا دست از بیکاری برنامه های کاربردی به مردم در مقابل جان اف کندی کتابخانه در مارس 08, 2020 در فلوریدا.
جو Raedle/گتی ایماژ

حدود 16.7 میلیون نفر برای ثبت نرخ بیکاری در سراسر آمریکا بین 14 مارس و آوریل 4—یا 10.3 درصد از کل غیر نظامی در نیروی کار با توجه به اداره آمار نیروی کار داده است.

در بیانیه ای در آخرین بیکاری ادعا اعداد جاش Lipsky مدیر اطلس شورای جهانی کسب و کار و اقتصاد برنامه گفت: “در این هفته به عنوان خانواده های جمع آوری برای عید پاک و عید فصح میلیون ها نفر خواهد بود نگران قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

“امروز هفتگی مدعیان گزارش باید شوک کنگره به عمل. آمریکا کارگر نمی تواند صبر کنید تا پایان ماه برای تسکین. در حال حاضر نگاه ما به کسب و کار کوچک صندوق در حال تخلیه سریع تر از انتظار می رود. پایان بیکاری فرمت است که به سرعت نزدیک شدن است.”

نرخ بیکاری در ایالات متحده به اوج خود رسید و در 24.9 درصد در بحبوحه رکود بزرگ و رسیده یک پست-افسردگی رکورد از 10.8 درصد در دسامبر سال 1982.

به عنوان ایالات متحده در برخورد با خرید اینترنتی از سقوط مالی 2007 تا 2009 بیکاری مشخصی در 10 درصد از نیروی کار ایالات متحده در ماه اکتبر سال 2009 قبل از شروع یک دهه کاهش است.

اداره آمار نیروی کار دریافتند که کاهش قطع شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس زمانی که نرخ بیکاری در ایالات متحده شروع به پریدن کرد به 4.4 درصد از 3.5 درصد در ماه فوریه.

شاخص دلار آمریکا کاهش یافته است کمی قبل از وزارت کار منتشر شد آخرین هفتگی بیکاری ادعا می کنند آمار و ارقام در صبح روز پنج شنبه در میان بازار اعصاب. سی ان ان همچنین گزارش داد که ایالات متحده آتی سهام بودند قطع قبل از بازار باز تجربه تنها جزئی نفوذی.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de