100 زندانیان فدرال اند و از coronavirus

اداره فدرال زندانها رسیده ترسناک یک نقطه عطف در تاریخ شنبه: 100 زندانیان فوت کرده اند از coronavirus از زمان شروع این بیماری همه گیر. در میان کشته شدگان هستند و پدران و مادران و دختران و فرزندان و برادران و خواهران — هیچ یک از آنها به مرگ محکوم شدند.

وجود 122 امکانات در زندان فدرال سیستم که تقریبا 129,000 زندانیان در سراسر کشور است. با توجه به این اداره بیش از 10 ، 000 زندانیان باید در یک نقطه مثبت آزمایش برای ویروس و بیش از 35000 تست شده اند.

از صد مرده سه زن زندانی کرده اند از ویروس. برای اولین بار بود Andrea دایره خرس 30 ساله که به هنگام تولد به او ششمین فرزند در حالی که در یک دستگاه تنفس مصنوعی.

“من خواسته [کارکنان بیمارستان] اگر او حتی می دانست که در مورد کودک و گفتند: نه او شده است در ونتیلاتور,'” دایره خرس مادر بزرگ کلارا LeBeau گفت: CBS News. “او هرگز حتی می دانستم که او تا به حال نوزاد و هرگز این شانس را به نگه داشتن کودک.”

دایره خرس محکوم شد در اتهام مواد مخدر پس از او گرفتار شد توزیع مواد مخدر در خارج از خانه اش در شایانی رودخانه, Sioux, رزرو هند. در ماه ژانویه او را محکوم به 26 ماه در زندان است. در اواخر ماه آوریل درگذشت او پس از ابتلا به کروناویروس در حدود چهار هفته پس از تولد دخترش.

در ماه مارس این اداره تا به حال تعلیق همه اهل بیت نقل و انتقالات در پاسخ به این بیماری همه گیر. با وجود این دایره خرس منتقل شد و از برنده زندان شهرستان در داکوتای جنوبی به مرکز پزشکی فدرال Carswell در فورت وورث در مارس 20, اداره گفت: در یک نسخه. یک هفته بعد او به یک بیمارستان محلی بیش از نگرانی در مورد بارداری.

دایره خرس مرخص شد اما دو روز بعد در 31 مارس پس از او به ایجاد یک تب و سرفه های خشک. او قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه در تاریخ 1 آوریل همان روز او به هنگام تولد به دختر Elyciah Elizabeth Ann بالا ،

سه روز بعد دایره خرس آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او در آوریل 28. این اداره گفته است که دایره خرس “تا به حال از قبل موجود شرایط پزشکی که CDC لیست به عنوان یک عامل خطر برای توسعه بیشتر شدید COVID-19 بیماری است.”

LeBeau گفت: او مجاز به دیدن دایره خرس که او برداشت کودک در تگزاس است. در طول نوه او با بیماری او را حفظ می کند او هرگز دریافت کلمه از این اداره به روز رسانی خود را در دایره خرس بیماری و مرگ او آمد و به عنوان یک شگفتی است.

“من فقط امیدوارم چیزی می تواند انجام شود برای کمک به خانواده های دیگر که در آن آنها نمی خواهد که به از طریق آنچه من” LeBeau گفت.

اداره زندانها کاهش یافته است یک درخواست مصاحبه با مدیر مایکل کروجل و کاهش یافته است به نظر به عنوان بخشی از این داستان است. آژانس با توجه به وب سایت خود را تغییر داده است چندین عملیات در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس از جمله قرار دادن تازه وارد زندانیان در قرنطینه و غربالگری آنها در علاوه بر این به حالت تعلیق در تمام ملاقاتها.

جنیفر جونز آموخته پدرش اریک Spiwak درگذشت دو روز پس از دریافت یک تماس از یک ناشناخته کارولینای شمالی شماره. “این یک سه دقیقه و 48 ثانیه مکالمه و آن را به من طول می کشد احتمالا یک دقیقه کامل برای تحقق بخشیدن به من صحبت کردن به پدر من,” او گفت:.

“او برای نفس نفس نفس زدن و گفت:” من بیمار هستم,'” جونز گفت: توصیف آنچه به پایان رسید تا آخرین گفتگو با پدر او است. او معتقد است که تماس از سوز تلفن از درون زندان که پدر او به نام او چرا که او قدرت خود را از وکیل “او شروع به رفتن به لیست از هر چیزی که او می خواست مرا به انجام و او نمی تواند حتی یک جمله کامل است.”

Spiwak, 73, خدمت شد و در 15 سال حبس پورنوگرافی کودکان اتهامات در پایین-امنیتی زندان فدرال در واشینگتن ایالت کارولینای شمالی یکی از امکانات سخت ترین ضربه توسط ویروس. Spiwak و 15 نفر دیگر کشته در واشینگتن پس از عقد قرارداد COVID-19 اداره گفت: بیش از هر زمان دیگر زندان فدرال در کشور است.

جونز که نزدیک بود با پدرش ساخته شده بود تصمیم به فاصله خودش از او حدود یک سال پیش به کار را از طریق خود تروما مربوط به انجام Spiwak مجرم شناخته شده بود از در 80s. خواهر او بود و هنوز هم با او ارتباط به طور منظم و کسی که موفق به دریافت تماس تلفنی از زندان به روحانی, اطلاع رسانی, او که پدر او فوت کرده است.

“من کاملا به حال به یک گام به عقب” جونز توضیح داد. “برای کسی که تا به حال از دست کسی آنها به ویژه پس از به طور ناگهانی و بدون هیچ گونه اخطار شما نمی دانید که چقدر زمان شما مجبور نیستید تا زمانی که شما آن را ندارید.”

کشیشی به نام کمتر از دو روز پس از جونز دریافت تماس تلفنی و او گفت: این تنها رسمی ارتباط خانواده اش با زندان مورد پدرش بیماری است. به دنبال بازگشت او است خدا را شکر که تماس کوتاه تلفنی با او پدر چون بدون آن او و خانواده او هرگز شناخته شده است که پدر او بیمار بود. این اولین بار بود آنها سخن گفته بود در ماه “ما حتی نمی توانید می گویند: “من شما را دوست دارم’ به یک دیگر.”

بسیاری از طرفداران را تحت فشار قرار دادند برای گسترش استفاده از دلسوز انتشار و یا برای اداره برای گسترش خانه حبس امتیازات میان بیشتر از جمعیت زندان. با کاهش تعداد زندانیان در داخل آنها استدلال می کنند زندانها می تواند استفاده از اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و محدود کردن قرار گرفتن در معرض.

کنگره بابی راش یک دموکرات از ایلینوی بوده است صوتی در مورد نگرانی های خود را بیش از ناتوانی در عمل اجتماعی فاصله در سیستم زندان. “من فکر می کنم که آن را قابل سرزنش آن ژرف,” عجله گفت: در پاسخ به 100 زندانی مرگ و میر. “در آن معنا ندارد. چرا ما بازی رولت روسی با افراد مسن, غیر خشونت آمیز با زندانیان که مطرح تهدیدی برای جامعه؟”

در زمانی که به تصویب مجلس عمل قهرمانان آن شامل راش زندان تلفن عدالت با تصویب قانون توسط مجلس که نوار زندانها از ساخت و کمیسیون در زندانيان تماس های تلفنی, و آن را آسان تر برای آنها را به ماندن در تماس با عزیزان خود در طول بیماری همه گیر.

برای عجله آن را شخصی. در سال 1972 این عضو سابق Black Panther جنبش زندانی شد به مدت شش ماه در آنچه که او به تماس های ساختگی-تا سلاح های شارژ.

“من فکر می کنم اداره زندانها و سیستم قضایی باید تشخیص این مسئله مهم است و آنها باید بلافاصله حرکت اگر نه زودتر برای از بین بردن این مشکل و برای آزادی این زندانیان سالمند,” او گفت:.

در ماه مارس دادستان کل ویلیام بر دستور اداره به گسترش استفاده از صفحه اصلی زندان در میان زندانیان مسن با بیماری های زمینه ای در پاسخ به این بیماری همه گیر. از آن پس آنها گزارش شده بیش از 7000 زندانی آزاد شده به برنامه است.

این رقم کافی نیست گفت: شارون Dolovich یک استاد حقوق و مدیر UCLA COVID-19 پشت میله های زندان اطلاعات پروژه است.

“این مرگ است که نه نیاز به اتفاق می افتد” Dolovich گفت. “واضح و روشن وجود دارد که مراحل BOP تا به حال در دسترس برای بسیاری از سال است که باید کاهش خطر در داخل و آنها نشان داده اند در مجموع تمایل به آن مرحله است. به عنوان یک نتیجه, مردم در حال مرگ هستند.”

Dolovich و تیم از محققان مسیر ویروس موارد در داخل کشور دولت فدرال و correctional facilities. از روز شنبه بیش از 82,000 زندانیان آلوده شده اند و 735 فوت کرده اند با توجه به پروژه. آن گفت: وجود بیش از 19300 بی مورد در میان کارکنان و 56 مرگ و میر.

اداره گزارش می دهد که تنها یک زندان فدرال کارمند Charlynn فیلیپس بود که شاغل در واشینگتن درگذشت در ماه ژوئن پس از ابتلا به ویروس.

اداره نیست تعداد مرگ یکی دیگر از کارکنان رابین Grubbs, که گذشت در ماه آوریل است. Grubbs یک زن 39 ساله مورد مدیر در ایالات متحده ندامتگاه در آتلانتا پس از مرگ آزمایش مثبت برای ویروس. او علت مرگ هرگز تعیین می شود با توجه به COVID-19 دلیل یک کالبد شکافی تکمیل نشده بود.

Grubbs شده بود ارتقا فقط یک ماه قبل از مرگ او یک نقش است که باید نقل مکان کرد و او را از یک منطقه قرار داده است که او در نزدیکی به زندانیان که در معرض ویروس. او یک کهنه سرباز ارتش و که کار را برای زندان برای بیش از یک دهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de