ایدا Acconciamessa جان سالم به در مرحله 4 ملانوم مواجه دو لگن شکسته و زندگی می کردند از طریق آنفلوآنزای اسپانیایی. در حال حاضر در 104 سال, او فقط ضرب و شتم coronavirus.

“ما واقعا فکر نمی کنم او در حال رفتن به قادر به جلو و از طریق این” مادر 77 ساله باربارا Senese گفت: CBS News. او حتی قادر به صحبت می کنند. او مرده. و در حال حاضر او را به خوردن. او صحبت کردن.”

img-3136-3.jpg
یوهان جوردانو (سمت چپ) و باربارا Senese (راست) با مادر خود ایدا Acconciamessa در 102 تولد باربارا Senese

Senese گفت: هر دو او و خواهر او یوهان جوردانو که هر دو استفاده می شود برای دیدار مادر خود را تقریبا هر روز گذشته او را دیدم در فرد در Sheepshead پرستاری و مرکز توانبخشی در بروکلین در مه 26, جایی که آنها قادر به دیدن او در خارج از پنجره در طبقه اول هر دو با پوشیدن ماسک و دستکش.

آنها به ارمغان آورد به ما در یک صندلی چرخدار کنار پنجره. پنجره باز بود فقط کمی به طوری که او می تواند صدای ما” Senese گفت. “او نمی حرکت عضله و او به ما خیره شد. فقط خیره. من فکر نمی کنم من تا به حال فراموش نکنید که — تا کنون. ما التماس او را برای 10 تا 15 دقیقه به چیزی می گویند. او گفت: هیچ چیز. هنگامی که ما راه می رفت دور من گفت: به خواهرم او بیمار است. او دارای ویروس است.”

یک هفته بعد در مارس 4, Senese گفت: او یک تماس از یک مددکار اجتماعی در مرکز پرستاری گفت Acconciamessa تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

“این واقعا خشن بروید. من استفاده می شود فقط به شکستن و گریه” Senese گفت.

او گفت: برای مادرش coronavirus آغاز شده و با سرفه بسیار بد است “و سپس پس از آن او رفت و به شدت در سراشیبی.” Acconciamessa شد بسیار ضعیف بود و قرار بر اکسیژن و به سختی می تواند صحبت می کنند و یا غذا خوردن.

“اگر ما در تلاش برای تماس با او ندارد قدرت را به [گوشی] خاموش مهد به ما صحبت کنند. او گاهی اوقات فقط می گویند بیش از حد ضعیف و بیش از حد ضعیف است. نمی توانید صحبت کنید.'”

بار دیگر زمانی که خانواده سعی کردم به چت تصویری با Acconciamessa از طریق خدمات پرستاری مرکز فراهم می کند “نود درصد از زمان مادر من از آن کاملا. چشمان بسته در رختخواب هیچ پاسخ بهSenese گفت.

خانواده نگران بود که با توجه به سن او و به تازگی دوره نقاهت بعد از هر دو لگن شکسته و دیگر عفونت بسیار مسری به نام c.تفاوت این شد که بعید است به جلو و از طریق coronavirus. این ویروس می تواند به خصوص مرگبار برای افراد مسن که در حال حاضر سیستم ایمنی بدن.

img-3139.jpg
Senese در طول یک تماس تصویری با مادر خود که در آن او ادعا می کند او “مرده” در نبرد با COVID-19. باربارا Senese

“مادر من به من وعده او هفت سال پیش که آن زمان او به نام خانه برگشت به خدا که او را مرگ در خود صفحه اصلی” Senese گفت. “من گفت: البته مادر ، به طوری که شکنجه من از آنجا که من به یاد داشته باشید که چگونه او به من قول او… من هرگز فکر نمی کردم که اگر او عبور دور است که من نمی خواهد با او دست خود را و یا آرامش او در طول روزهای آخر. و که شد برای خواهر من و خودم, روانی, شکنجه,” او گفت:.

اما در سهشنبه, مارس 24 خانواده دریافت تماس از سر پرستار مراقبت از Acconciamessa و گفت که او این کار را “بسیار بهتر” و که آنها ممکن است در نظر او اجازه دادن به رفتن به خانه. در مارس 1, زمانی که رادیو فردا به صحبت کرد Senese او توصیف مادر او را به عنوان “بسیار پر حرف است.”

در 104 سال من فکر می کنم آن را یک معجزه برای زنده ماندن از طریق COVID گفت:” مارکو پرونه پرستاری دولت ناظر در تاسیسات. “ما مردم 40, 50 سال گذشت با توجه به COVID. پس از 104 سال از آن شگفت انگیز است او قادر به زنده ماندن از طریق این.

Acconciamessa را توصیف او به عنوان یک زن است که یک “مبارز” و همواره یک نگرش مثبت در زندگی است که او معتقد است داده او رااساسی قدرت را به تسخیر همه چیز است.”

تا سن 95 او پنج مایل راه می رفت یک روز در پارک دریایی بروکلین که او به نام “پارک سلامت” چرا که او دوست داشت به ورزش Senese گفت. او همچنین خوردند قرمز مک اینتاش اپل و نوشیدن یک لیوان شراب قرمز هر روز تا سن 102.

“او همیشه می گفت:” من متولد شد و تحت یک ستاره خوش شانس.’ که او شعار در زندگی است. و شما می دانید چه ؟ قادر به دریافت از طریق این ویروس این واژه اغلب به ذهن من می آیند” Senese گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im