سه مورد بیشتر از coronavirus تایید شد در ایالات متحده روز شنبه در کالیفرنیا آوردن تعداد کل ایالات متحده موارد به 11. اولین مرگ در خارج از چین گزارش شد یکشنبه در فیلیپین.

وجود دارد حداقل 17,205 موارد تایید شده در سراسر جهان اکثریت در چین, سازمان بهداشت جهانی گفت. وجود دارد 361 مرگ و میر در چین به جز یکی در فیلیپین و بیش از مرگ و میر از سارس.

روز جمعه مقامات ایالات متحده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی. به عنوان یک نتیجه, اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته و نیست فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم خواهد شد به طور موقت ممنوع از ورود به ایالات متحده با توجه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. او همچنین اعلام کرد که هر کسی که وارد آمریکا که در چین هوبئی استان در دو هفته گذشته خواهد بود موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.

آمریکا مقامات بهداشت صادر فدرال قرنطینه نظم جمعه برای 195 آمریکایی از تخلیه ووهان کانون شیوع. این گروه باقی خواهد ماند و در یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا تا اواسط فوریه گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. دولت نشده صادر چنین قرنطینه سفارش در بیش از 50 سال r. schultze ، گفت:.

وزارت امور خارجه هشدار داد که آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به چین با توجه به “به سرعت در حال گسترش” شیوع. این تصمیم پس از آن که تعیین شیوع جهانی بهداشت عمومی اورژانس.

US-CHINA-HEALTH-VIRUS
مسافران پوشیدن ماسک محافظ برای محافظت در برابر گسترش coronavirus به عنوان آنها می رسند در یک پرواز از آسیا در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در تاریخ 29 ژانویه سال 2020 است. گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im