سه مورد از این کروناویروس جدید تایید شد در آمریکا در کالیفرنیا آوردن تعداد افراد در کشور مبتلا به این بیماری به 11. آخر هفته نیز شاهد مرگ اولین مقصر در این شبه آنفولانزا در خارج از چین است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد حداقل 17,205 موارد تایید شده در بیش از دو دوجین از کشورها اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. شده اند وجود دارد 361 مرگ همه آنها در چین به جز یکی تایید در فیلیپین بیش از آخر هفته.

مقامات ایالات متحده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در هفته گذشته و به عنوان یک نتیجه, اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته و نیست فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم خواهد شد به طور موقت ممنوع از ورود به ایالات متحده تحت سفارشات بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر هر کسی وارد ایالات متحده شده است که در چین هوبئی استان در دو هفته گذشته خواهد بود موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.

اول 195 آمریکایی از تخلیه ووهان کانون شیوع تحت قرنطینه فدرال و باقی خواهد ماند و در یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا تا اواسط فوریه. دولت نشده صادر چنین قرنطینه سفارش در بیش از 50 سال است.

وزارت امور خارجه هشدار داد که آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به چین با توجه به “به سرعت در حال گسترش” شیوع. این تصمیم پس از آن که تعیین شیوع جهانی بهداشت عمومی اورژانس.

US Bans Entry To All Foreign Nationals Who Have Been In China Within Last 14 Days
هوایی چین کارکنان پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر رمان شیوع کروناویروس در LAX تام برادلی ترمینال بین المللی در فوریه 2 سال 2020 در لس آنجلس ، دیوید McNew/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im