12 تا از بهترین مکان برای اقامت در آفریقا به صورت باور نکردنی در شیر برخورد

World حیات وحش, روز نزدیک است (سه شنبه 3 مارس) و شده است وجود دارد هرگز یک مهم تر زمان برای جشن موجودات ما به اشتراک گذاری این سیاره با. امروز برآوردها نشان می دهد که وجود دارد به عنوان چند به عنوان 20,000 شیر آفریقایی در سمت چپ وحشی, ساخت و گردشگری مسئول است که کمک می کند تا به محافظت از آنها مهم است.

در اینجا انتخاب های ما از بهترین لژ و اردوگاه ها برای اقامت در یک فرصت به این نقطه زیبا از جانوران. این که آیا آن یک عاشقانه باز-وسیله نقلیه بازی رانندگی در بوتسوانا Moremi ذخیره بازی و یا آدرنالین پمپاژ راه رفتن صفری در منا استخر در زیمبابوه کوچک می توانید به مقایسه تکان دهنده تجربه مواجهه با یک شیر در زیستگاه طبیعی آن است.

شیر ماسه ذخیره بازی Sabie پارک آفریقای جنوبی

از تمام مکان برای ذخیره کردن سر خود را در شیر ماسه ذخیره بازی – مجموعه ای از اردوگاه های کار و لژ در لبه پارک ملی کروگر – سه treehouses در حال مهیج ترین. مهمانان led در اینجا در غروب آفتاب برای نوشیدنی و شام قبل از یک شب خوابیدن زیر ستاره بالای پلت فرم های چوبی در حالی که حیوانات پرسه زدن در زیر مهمترین رزرو eponymous شیرها. شن و ماسه رودخانه غرور بزرگترین گروه در حال حاضر دیده می شود در شیر ماسه – باقی می ماند و با شکوه دید.

ساکن شن و ماسه رودخانه غرور در شیر ماسه ذخیره بازی باقی مانده با شکوه دید.

• بهترین هتل های آفریقای جنوبی

Angama مارا, ماسایی مارا, کنیا

یکنگما مارا تعادل بالا در دره ریفت بزرگ مشرف به دشت ماسایی مارا است همه چیز در مورد کاملا مسحور مشاهده. تسلیم به ارمغان می آورد به سطح بعدی لوکس به طور معمول صفری تجربه ارائه مغرور شیشه ای-fronted چادر, آشپزی عالی و مهمان نوازی گرم. Angama باارزش محل در سایت که در آن صحنه هایی از فیلم خارج از آفریقا بودند فیلم برداری نیز نزدیک به جایی که Big Cat Diary و دیوید مستند را در سلسله شد بنابراین شما می توانید انتظار می رود برخی از دیدنی شیر-مشاهده. تسلیم طراحی شده است به مطمئن شوید که هر لحظه از خوردن به خواب به کار کردن است انجام شود با نظر مارا و اگر شما خوش شانس با شکوه آن می بالد از شیرها در پس زمینه.

Read کامل نقد و بررسی: Angama مارا

همه چیز در Angama انجام شده است با نظر مارا و اگر شما خوش شانس با شکوه آن می بالد از شیرها در پس زمینه

اعتبار:
استیوی مان/Stevie مان

• بهترین هتل ها برای حیوانات برخورد

و فراتر از آن Phinda کوه الج هلوهلوو آفریقای جنوبی

Set در یک گستره از خار Phinda خصوصی ذخیره بازی است که به همه از پنج بزرگ و شما می توانید انتظار برای دیدن می بالد از شیرها ازدحام در مراتع است. نقطه کانونی در اتاق های لوکس این تسلیم هستند, عمومی, خصوصی, استخر غوطه در هر تراس – بنابراین شما می توانید جرعه جین و تونیک در آب سرد در حالی که گوش دادن به هیستریک hollars از کفتار و چشمانتان برای مناظر طلایی مانى در دشت زیر.

Read کامل نقد و بررسی: &فراتر از Phinda کوه الج

Phinda خصوصی ذخیره بازی است که به همه از پنج بزرگ و شما می توانید انتظار برای دیدن می بالد از شیرها ازدحام در مراتع

• لوکس ترین هتل های honeymoons

Singita Lebombo تسلیم پارک ملی کروگر آفریقای جنوبی

Set درون خصوصی امتیازی موزامبیک همسایه است که آن شناخته شده است, شیرها, این شیک تسلیم تقریبا تضمین شده بزرگ رؤیت گربه های بزرگ. 17 شیشه ای-fronted اتاق چشم پوشی بازی-بانک غنی از N’wanetsi رودخانه و Lebombo تپه که ارائه زیبا از زمین که در آن به پیاده روی و دوچرخه سواری. وجود دارد چند صفری کاملا با بسیاری از چیزهایی را به انجام: سه طبقه ‘غلاف دارای یک خصوصی اتاق شراب برای چشیدن یک کتابخانه و یک بام-تراس برای ناهار خوری خصوصی. پس از آن وجود دارد اسپا, سالن ورزش, دو دامان استخر با loungers طولانی lamplit نوار و شیشه ای-دیواری اتاق ناهار خوری — این است که قطعا بدون بازگشت به اصول بوش تجربه.

Read کامل نقد و بررسی: Singita Lebombo تسلیم

Singita Lebombo تسلیم درون یک مجموعه خصوصی امتیازی موزامبیک همسایه است که شناخته شده برای آن شیرها

• جهان بهترین هتل استخر

Mombo اردوگاه Moremi ذخیره بازی بوتسوانا

تیاو دلتای اوکاوانگو را Moremi ذخیره بازی شناخته شده به عنوان ” سرزمین فراوانی به اطراف دشت پرتکاپو با مجموعهای از حیات وحش – تعداد زیادی از جمله افتخارات شیر باعث می شود به صورت باور نکردنی درنده فعل و انفعالات. Mombo کمپ جادویی موقعیت در این میان بی پایان غنی دشت و باید در هر صفری علاقه مندان bucket list. بالا-به-پا بازسازی شده بالا این اردوگاه به بالاترین پایدار استاندارد و سبک است که قطعا نمی امساک کردن در لوکس. وجود دارد به طور منظم حفاظت مذاکرات در اردوگاه و همچنین به عنوان یک پنهان که در آن شما می توانید مشاهده و عکس خواب شیرها در دشت.

Read کامل نقد و بررسی: Mombo کمپ

منطقه اطراف Mombo است خانه را به بسیاری از جمله افتخارات شیر تنظیم مرحله به صورت باور نکردنی درنده فعل و انفعالات.

• بهترین اردوگاه و لژ در بوتسوانا

شیر اردوگاه غرب Luangwa, زامبیا

Lیون اردوگاه در شمال دور از زامبیا جنوبی پارک ملی Luangwa زندگی می کند تا نام خود را با يک جمعيت سالم از شیر اغلب دیده می شود آرامش به اردوگاه. مهمانان اقامت در یکی از 10 لوکس چادر باید این گزینه از دو بار در روز دیسک های بازی و راه رفتن در سافاری اما به عنوان بالا اردوگاه unfenced شما را به خوبی ممکن است دیدن بازی سرگردان آزادانه از طریق زمینه (بدون علت زنگ در شب شما می شود همراه خود چادر). هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند هیجان دیدن هر یک از پنج بزرگ در حالی که استراحت در یک استخر بی نهایت.

شیر اردوگاه در زامبیا در جنوب پارک ملی Luangwa زندگی می کند تا نام خود را با جمعيت سالم از شیر اغلب دیده می شود آرامش نزدیک کمپ

اعتبار:
2016

• بهترین هتل ها در زیمبابوه

Ruckomechi اردوگاه مانا استخر پارک ملی زیمبابوه

Wilderness سافاری’ 24-تخت اردوگاه در 18 مایل مربع امتیاز مجاور مانا استخر پارک ملی یکی از زیمبابوه پیشرو صفری مقصد بازدید کننده ارائه یک فرصت برای دیدن شیرها (به عنوان به خوبی به عنوان فیل, بوفالو و پلنگ) در یکی از قاره بزرگ wildernesses همه در حالی که ماندن در supreme comfort. اردوگاه دروغ گفتن در سایه باستانی رودخانه, جنگل, نمایش های دیدنی و جذاب از گسترده زامبزی رودخانه اما قرعه کشی واقعی است و هدایت. زیمبابوه راهنمای شناخته شده است در میان بهترین در جهان با توجه به آنها آموزش سخت و فوق العاده سخت عبور نرخ بنابراین شما می توانید انتظار آنها را به شما منجر به برخی از با شکوه رؤیت – lionesses ویژه مشترک درنده در منطقه است.

Read کامل نقد و بررسی: Ruckomechi کمپ

lionesses مشترک درنده در منطقه اطراف Ruckomechi کمپ

• جهان بهترین هتل ها کویر

Rhulani صفری الج Madikwe Hills Private Game Lodge ذخیره بازی آفریقای جنوبی

Rhulani واقع در دور madikwe hills private game lodge ذخیره بازی یکی از آفریقای جنوبی گنجینه های پنهان. آن را دریافت نمی کند بهتر از بودن در قلب این کشور پنجمین ذخیره بازی که دارای پنج بزرگ ( شیر همراه با پلنگ فیل بوفالو و کرگدن) و همچنین به عنوان یک چشم انداز دست نخورده است که اجازه نمی دهد که بازدید کننده در روز. تسلیم است gorgeously طراحی شده در محلی چوب و سنگ و کاهگل با حماسه انداز و جایگاه نخست در میان قریب به اتفاق قنداق کردن از حیات وحش غنی از بوش است.

Read کامل نقد و بررسی: Rhulani صفری الج

شیر شل در Rhulani در دور madikwe hills private game lodge ذخیره بازی – یکی از آفریقای جنوبی گنجینه های پنهان

• ترین در جهان باور نکردنی, هتل, تخت

Monochrome Ridge Ruaha پارک ملی تانزانیا

Ruaha در جنوب تانزانیا است که این کشور بزرگترین پارک ملی در عین حال یکی از آن کم بازدید. با وجود جذاب حیات وحش و مناظر جذاب از بائوباب جنگل ها و شن و ماسه رودخانه آن است که هنوز کمی شناخته شده در مقایسه با کشور تانزانیا شمالی پارک (مانند Serengeti و Ngorongoro پیاله) بنابراین شما به احتمال زیاد خواهد شد لذت بردن از مشاهده یک pride of lions با سایر وسایل نقلیه در معرض دید است. Monochrome ریج بهترین مکان برای ماندن در اینجا یک دختر زیبا و پیچیده تسلیم ساخته شده بر روی تپه ای بزرگ در میان تخته سنگ های گرانیت با مسحور نمایش ها در سراسر بیابان گسترده. ترکیب یکپارچه با محیط طبیعی و با ظریف و سبک معاصر آن را واقعا جایگاه ویژه ای به ماندن بگیرید.

Read کامل نقد و بررسی: Monochrome ریج

Monochrome خط الراس زیبا تسلیم ساخته شده بر روی تپه ای بزرگ در میان تخته سنگ های گرانیت است و بهترین مکان برای در پارک ملی Ruaha

• بهترین هتل ها در تانزانیا

Singita Sasakwa, پارک ملی سرنگتی تانزانیا

On یک تپه مشرف 350,000 هکتار از ذخیره بازی خصوصی نهفته است مسلما آفریقا پر زرق و برق ترین اردوگاه. Singita Sasakwa است غیرممکن شیک, با تمام امکانات یک هتل پنج ستاره (از جمله آبگرم, تنیس, استخر بی نهایت با Serengeti نمایش و کتابخانه) و یک محل نخست به دیدن سالانه wildebeest migration. تانزانیا دارای قاره بزرگترین جمعیت شیر و در اینجا آنها دیده می شود سرگردان در امتداد دشت در زیر کمپ و یا بازدید از نزدیک از یک طرفه باز وسیله نقلیه و یا در سافاری پیاده روی همراه با کارشناس راهنما.

Read کامل نقد و بررسی: Singita Sasakwa

تانزانیا آفریقا بزرگترین جمعیت شیر و Singita Sasakwa یک کمپ برای اقامت در برای دیدن شکارچیان

• از کجا به ماندن در کنیا

Serian ‘اصلی’, مارا شمال Conservancy, کنیا

Meaning ‘بی’ در چچن زبان Serian زحمت زندگی می کند تا نام خود را. در خصوصی مارا شمالی محافظت در حاشیه ماسایی مارا در این اردوگاه tented استثنایی را ارائه می دهد مشاهده حیات وحش با برنده جایزه راهنمای اقامت ظریف و استثنایی ناهار خوری. Serian یکی از تنها 11 اردوگاه در 75,000 هکتار را تشکیل می دهند که مارا شمال و محافظت از تهیه یک احساس واقعی از انحصار. بر خلاف نزدیکی ماسایی مارا ذخیره است که می تواند مربا بسته بندی شده با لندکروزر کاروان در اوج فصل دست نخورده شیر-مشاهده تقریبا تضمین شده است.

Read کامل نقد و بررسی: Serian اصلی

در Serian ‘اصلی’, دست نخورده شیر مشاهده است که تقریبا تضمین شده است.

• بهترین هتل ها برای دوستداران ماجراجویی

دوبا دشت اردوگاه دلتا اوکاوانگو در بوتسوانا

Deep در یک 77,000 هکتار ذخیره در دلتای اوکاوانگو این کوچک جمع شش tented ویلا caters به کسانی که به دنبال حفظ حریم خصوصی مناظر دیدنی و جذاب و چشمگیر درنده فعل و انفعالات. هر یک از ویلاها در دوبا دشت مجهز است خود غوطه استخر خصوصی و منطقه ناهار خوری همراه با کوچکتر تجملات مانند سنگ دوربین شکاری برای لکه بینی عبور حیوانات وحشی – منطقه ویژه آن مشهور تعداد شیرها اما نیز وجود دارد که کمتر شناخته شده از گونه ها مانند aardwolves و pangolins به نقطه.

منطقه اطراف آن دوبا دشت اردوگاه است به خصوص آن مشهور تعداد شیرها اما نیز وجود دارد که کمتر شناخته شده از گونه ها مانند aardwolves و pangolins به نقطه

Contributions از آنا Dubuis, لیزا Grainger, لورن هو Sherelle Jacobs, Simon Veness سوزان Veness و سو وات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de