O’DONNELL مینه سوتا زندگی می کنند ادامه پوشش تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است. دانلود رادیو فردا برنامه یا بازدید cbsnews.com/minnesota به سازمان دیده بان.


12-year-old خواننده انجیل نام Keedron Bryant نوشته است, اصلی آهنگ در مورد واقعیت دلخراش یک جوان سیاه. در طول زمان در سراسر کشور تظاهرات و ناآرامی بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی پسر آهنگ تبدیل به یک پاره.

برایانت ارسال شده از ویدیو در Instagram روز چهارشنبه با ساده عنوان: “فقط آواز آنچه در قلب من است…امیدوارم که این برکت کسی است.”

در آهنگ برایانت آواز می خواند: “من یک جوان سیاه, انجام همه که من می توانم برای ایستادن. اما زمانی که من به اطراف نگاه کنید و ببینید چه چیزی است که انجام می شود به نوع من هر روز من در حال شکار به عنوان طعمه.”

“مردم من نمی خواهم هیچ مشکل ما تا به حال به اندازه کافی مبارزه است. من فقط می خواهم به زندگی می کنند. خدا, محافظت, مرا, من فقط می خواهم به زندگی می کنند” این آهنگ همچنان ادامه دارد.

در این ویدئو برایانت می پوشد پیراهن است که بار خوانده شده “هوش سیاه” ایجاد یک تورنتو مبتنی بر streetwear شرکت. برایانت همچنین چندین هشتگهای با تصویری از جمله #ijustwantolive #blacklivesmatter و #برابری.

A cappella عملکرد دریافت کرده است نزدیک به 2 میلیون بازدید در برایانت (آرکانزاس) را در صفحه به اشتراک گذاشته شده توسط تعداد بی شماری از مردم از جمله بسیاری از افراد مشهور. خواننده و ستاره کندی Burrus مشترک یک نسخه برایانت آهنگ با موسیقی تولید شده توسط Dem Jointz به آن اضافه شده.

LeBron James, Eva Longoria, دیوید Oyelow و Lupita Nyong زن نما, زن کیردار نیز به اشتراک گذاشته شده در این ویدئو همراه با بسیاری از دیگران است. “او باید به خواندن این آهنگ” Nyong زن نما, زن کیردار نوشت: در عنوان پست خود.

ویروسی تصویری را در سراسر کشور خواستار عدالت در این افسر-درگیر قتل جورج فلوید در مینه سوتا و Breona تیلور در کنتاکیو همچنین تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery در گرجستان.

فلوید 46 درگذشت روز دوشنبه پس از یک افسر پلیس خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه در حالی که او گریه که او نمی تواند نفس بکشد. این حادثه گرفتار شد و تصویری را برانگیخته سراسر کشور تظاهرات. چهار افسران اخراج شدند فلوید پس از مرگ, اما بسیاری از آنها خواستار اتهامات به ارمغان آورد در برابر آنها.

در مورد خواسته فلوید روز پنج شنبه رئیس جمهور تهمت و گفت: او احساس “بسیار بد” و نام آن را “تکان دهنده دید.”

“من خواسته ام اف بی آی و دادستان کل را بسیار قوی نگاه کنید و به آنچه رفت چرا که بسیار بد چیزی که من دیدم من دیدم آن شب گذشته و من آن را دوست ندارم” او گفت:.

اما پس از یک شب دیگر از خشونت در میان تظاهرات در مینیاپولیس رئیس جمهور رخ داد یک تن های مختلف در یک صدای جیر جیر تماس معترضان را “اراذل و اوباش” و هشدار داد که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” که زبان باعث توییتر برای اضافه کردن یک برچسب و گفت: “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de