13 راهبه در میشیگان صومعه مرگ COVID-19

سیزده راهبه در یک کاتولیک روم صومعه در Livonia, میشیگان فوت کرده اند از COVID-19 عوارض پس از وقوع آغاز شد 22 درصد از ساکنان گفت: یک سخنگوی Felician خواهران از شمال امریکا است. هفده راهبه بهبود سوزان فروردین انگلیسی روز سه شنبه گفت.

راهبه — که در سن از محدوده 69 به 99 — شامل معلمان یک نویسنده و منشی در واتیکان دبیرخانه دولت با توجه به جهانی خواهر, گزارش یک خروجی از کاتولیک خبرنگار ملی شرکت چاپ و نشر. جهانی خواهران گزارش گفت: 13 مرگ و میر “ممکن است بدترین دست دادن زندگی به جامعه زنان مذهبی از سال 1918 همه گیر آنفلوآنزا.”

در ایالات متحده 13 Felician خواهر از دست رفته در Livonia, میشیگان, ممکن است بدترین دست دادن زندگی به جامعه زنان…

ارسال شده توسط جهانی خواهران گزارش روز دوشنبه, جولای 20, 2020

“من برای اولین بار شنیده می شود دو دستیاران به حال قرارداد ویروس” خواهر اندرو گفت خواهر جهانی گزارش. “ما نمی دانیم که آنها چه کسانی هستند و ما نمی خواهید به می دانم. سپس آن را ضربه خواهران در طبقه دوم و آن را از طریق رفت و مانند آتش سوزی.”

خروجی گزارش داد که حداقل 19 دیگر راهبه فوت کرده اند از COVID عوارض مربوط در آمریکا از ژوئیه 16.

میشیگان گزارش 573 جدید کروناویروس موارد و نه اضافی مرگ و میر شنبه. میشیگان در رتبه هفتم برای بسیاری از COVID مربوط به مرگ و میر در میان کشورهای با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“دست شستن ماسک پوشیدن اجتماعی فاصله و به طور منظم ضد عفونی باقی خواهد ماند اساسی ما روال” خواهر مریم کریستوفر مور استانی وزیر در باور فالس پنسیلوانیا گفت: در تاریخ 8 ژوئیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im