14-year-old پنجه نرم می کند گناه در تسا رشته مورد

14-year-old boy التماس کرد گناه را به سرقت در درجه اول در روز چهارشنبه در مورد تسا رشته, 18 سال, پیر بارنارد دانشجو بود که چاقو به مرگ در یک پارک شهر نیویورک در ماه دسامبر گذشته. نوجوان محکوم خواهد شد ژوئن 15.

دادستان در حال ارائه 18 ماه بازداشت با 6 ماه حداقل و اعتباری برای زمان خدمت در بازداشت پیش از محاکمه. به اتهام قتل در برابر این نوجوان که 13 در رشته های’ مرگ کاهش یافته بود.

در این جلسه که صورت گرفت بیش از زوم دادستان راشل Glantz توضیح داد که تیم او ارائه تقاضای گناه با توجه به سن و این واقعیت است که این اولین تجربه با juvenile justice سیستم.

این نوجوان در لباس سبز یقه پیراهن سیاه و سفید حلقه ای ساتن خیره جلوتر و عصبی پیچیده موهای خود را در طول ابتدای جلسه.

پس از تایید به قاضی کارول گلدشتاین که او می خواست به اعتراف به گناه او سپس خطاب به دادگاه. “ما به پارک رفت… یکی از دوستان من کاهش یافته است یک چاقو. من برداشت چاقو… پس از آن ما شاهد تسا رشته بر روی پله ها در داخل پارک Morningside,” او گفت:. نوجوانی قبلا اعتراف کرد که او حاضر شده بود برای حمله و برداشت کرده بود چاقو که تا به حال استفاده شده است.

“من تو را دیدم پرهای بیرون آمدن از او کت,” او اضافه شده است.

دو دیگر شدند به زندان گرفته شده در ماه فوریه و در حال شارژ بودن به عنوان بزرگسالان است. موارد خود را در حال انتظار.

زوم شنوایی قطع شد توسط تعدادی از مشکلات فنی. مقامات دادگاه صرف چند دقیقه صحبت کردن در مورد که باید اضافه شده به این کنفرانس و هنگامی که تاخیر در شروع جلسه. در یک نقطه گلدشتاین تا به حال به درخواست اعضای دیگر تماس را قطع و تلفن های خود را.

پس از نوجوانان در ادامه اظهارات خود گلدشتاین متوجه شدم که اعضای خانواده اش شده بود لگد از تماس است. اما خانواده اصرار داشت آن را “خوب” و گفت که او نمی نیاز به تکرار آن است.

رشته های ویرجینیا بومی شد و با چاقو چندین بار در شهر نیویورک Morningside پارک در حدود 7 p. m. در دسامبر 11. او موفق به صعود یک پله بر روی خیابان که در آن یک گارد امنیتی او را در بر داشت و به نام برای کمک به.

Tessa Majors.png
تسا رشته جزوه

“ما در حال ویران بی معنی از دست دادن ما زیبا و با استعداد تس” رشته های اصلی خانواده گفت: در یک ماه دسامبر در بیانیه ای گزارش شده توسط CBS New York. “ما خدا را شکر به صورت باور نکردنی, فوران عشق و حمایت ما را دریافت کرده اند از سراسر کشور است. ما همچنین می خواهم به بیان قدردانی از تلاش های مردان و زنان از NYPD که همچنان به کار مجدانه در این مورد است.”

حقوقی جامعه کمک, که نشان دهنده, نوجوانان با انتشار بیانیه ای در حمایت از درخواست. “تسا رشته های مرگ غم انگیز بود. آن را ناشی از نا معلوم درد به عزیزان خود و تحت تاثیر قرار ما کل شهر” گروه نوشت. “این درخواست به سرقت در درجه اول این است که سازگار با مشتری ما محدود نقشی در این رویداد غم انگیز. او را لمس خانم رشته های اصلی یا هر یک از اموال خود را. بعلاوه هیچ شواهد DNA وجود دارد ارتباط او به حوادث است.”

“او را پیامدهای آن برای مدت زمان طولانی به احتمال زیاد بقیه عمر خود را. این درخواست تخلیه یک مسیر برای او و خانواده اش به حرکت به جلو با زندگی خود را” گروه اضافه شده است. “خود را از پذیرش مسئولیت اولین گام مهم آن را فراهم می کند فرصت را برای این در حال حاضر 14 ساله برای رسیدن به آینده موفق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de