حیات وحش بازرسان در یک بندر در میامی کشف غیر معمول حمل و نقل گفت: 1,400 وزن خشک باله های کوسه. مقامات برآورد ارزش تجاری از قاچاق بین $700 ، 000 و $1 میلیون نفر است.

با توجه به خدمات شیلات و حیات وحش حمل و نقل از خشک باله داشت و در 18 جعبه در میامی پورت ورودی در ژانویه 24. مقامات بر این باورند حمل و نقل سرچشمه در جنوب امریکا و به احتمال زیاد رهبری به آسیا, که در آن کوسه باله پس از برای استفاده در سوپ و طب سنتی.

گمرک و حفاظت مرزی مقامات با کمک مجسمه نیم تنه. مقامات گفت: CBS اخبار حمل و نقل بود و به دروغ اعلام کرد.

روند اخبار

حمل و نقل نقض Lacey قانون ممنوع است که تجارت غیر قانونی حیات وحش و شامل گونه های حفاظت شده از استثمار نقل از کنوانسیون بین المللی تجارت گونه های در معرض خطر از گیاهان و جانوران.

shark-fins-01.jpg
بازرسان گفت: برآورد ارزش ضبط باله های بین $700 ، 000 و $1 میلیون نفر است. خدمات شیلات و حیات وحش

مقامات اعلام نشده هر اتهامات جنایی. تحقیقات در حال انجام است.

“این است که بسیار بزرگ پول ، آن است که بسیار مضر به محیط زیست” منشور کاپیتان لی لی اسمیت گفت: CBS میامی. “این یکی از فجیع ترین جنایات در طبیعت است که ما را دیده اند.”

اياد می گویند که نزدیک به 100 میلیون کوسه کشته می شوند برای باله های خود در هر سال است. قاچاقچیان قطع باله از حیوانات زنده قبل از پرتاب آنها را به آب را خفه و یا خونریزی به مرگ است.

“این که آیا آن است که کرگدن شاخ tusks فیل سوپ باله کوسه به نظر می رسد اگر شما متقاعد کردن اونا این سخت است برای دریافت آنها می خواهند آن را که بسیار” اسمیت گفت.

با توجه به اوشنا shark finning است غیر قانونی در ایالات متحده آب, اما خرید و فروش باله است که منجر به کاهش جمعیت کوسه در سراسر جهان است. سازمان اصرار کنگره به تصویب باله کوسه فروش حذف قانون ممنوعیت این عمل در سراسر کشور.

“تشنج در میامی از 1,400 پوند از باله های کوسه در حال حمل از امریکا به آسیا صحبت می کند به بحران جهانی رو به کوسه ها. تا به 73 میلیون نفر از این حیوانات با شکوه هستند butchered هر سال برای باله های خود. ایالات متحده نقش مهمی را به عنوان یک بین المللی ترانزیت کوسه باله” سارا Amundson رئيس جمهور از جامعه انسانی قانونی صندوق گفت: CBS News.

“وقت آن است که برای آمریکا به تصویب باله کوسه فروش حذف عمل می کنند. کوسه ارزش زنده تر از در یک کاسه سوپ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de