15-پا-طولانی کوسه سفید بزرگ یوناما’ki دنبال نزدیک برمودا در سفر به اقیانوس باز

15-پا-طولانی کوسه بزرگ سفید لقب “یوناما’ki” نزدیک است برمودا به عنوان آن را می سازد راه خود را به اقیانوس باز.

در حدود 2000 پوند ماده بالغ بودن نظارت دریایی تحقیقاتی غیر انتفاعی OCEARCH که برچسب آن را با یک دستگاه ردیابی در ماه سپتامبر.

این انتقالها “پینگ” که dorsal fin واقع در پشت برچسب کوسه می شکند سطح آب ارسال یک سیگنال به یک ماهواره در مدار بالای زمین است. این اجازه می دهد تا OCEARCH محققان به دقت اشاره کردن موقعیت حیوان.

ترکیب چند تا از این درخواستهای بیش از یک دوره از زمان را قادر می سازد OCEARCH به نقشه از حرکات داده شده کوسه ارائه بینش ارزشمندی در رفتار خود.

در 29 آوریل یوناما’ki پینگ در آبهای فقط خاموش شمال از برمودا یک جزیره خاک در شمال اقیانوس اطلس واقع حدود 650 مایلی شرق-جنوب شرقی کارولینای شمالی.

در آغاز این ماه کوسه تبدیل شده به دور از سواحل شرق و آغاز ساخت راه خود را عمیق تر به اقیانوس اطلس در آنچه محققان را “pelagic سفر” یکی به اقیانوس باز.

این اولین بار نیست که OCEARCH نشد و این سفر گرفته شده توسط بزرگ سفید پوستان آن را در حال ردیابی است اما غیر انتفاعی می گوید که این می تواند نشان می دهد برخی جذاب اطلاعات است.

“این است و نه لزوما یک جای تعجب مشاهده این دلیل که ما آن را دیده اند قبل از اینکه از چند زن سفید, کوسه. جالب است هر چند به دلیل آن است که در درجه اول سفر ما دیدن مادر بزرگ زنان را” OCEARCH موسس رئیس و سفر رهبر کریس فیشر گفت Newsweek.

“یکی از ما فرضیه این است که آنها gestating. قبلی کوسه ما به دنبال ساخت یکی از این سفرها به اقیانوس باز به نام مریم لی بازگشت به ساحل در نزدیکی لانگ آیلند است که یک کوسه سفید مهد کودک. اگر یوناما’ki باعث می شود یک سفر طولانی در اقیانوس باز او می تواند ما را به یک مهد کودک هنگامی که او را برمی گرداند به ساحل اگر او gestating. ما خواهد بود با تماشای از نزدیک,” او گفت:.

great white shark, Unama’ki
کوسه بزرگ سفید یوناما’ki در OCEARCH کشتی پژوهشی.
OCEARCH/R. برف

یوناما’ki اول برچسب گذاشته شده توسط OCEARCH در آب خاموش Cape Breton, Nova Scotia کانادا. پس از کوسه ماهی تا پیشرفته بیش از 5700 مایل سفر تمام راه را به پایین آمریکای شمالی ساحل و به خلیج مکزیک قبل از تبدیل و ساخت راه خود را به اقیانوس باز.

“یکی بسیار جالب حرکت یوناما’ki ساخته شده بود سفر به غرب رودخانه می سی سی پی. این چیزی است که ما اغلب آهنگ سفید کوسه ها انجام می دهند. او همچنین صرف زمان طولانی در خلیج مکزیک در مقایسه با سایر کوسه ها ما به دنبال” فیشر گفت.

کوسه نام که به معنی “سرزمین مه” است چه بومی Mi’kmaq مردم Nova Scotia تماس کیپ برتون که در آن حیوانات شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im