17 از بهترین استخرهای روباز و lidos در انگلستان

With انگلستان آب و هوا مجموعه به خزش تا 24 درجه در هفته آینده خواهد شد بسیاری را تشویق این خبر که استخرهای شنا را مجاز به بازگشایی در انگلستان از شنبه, جولای 11.

کشور و گسترده تر از پادشاهی متحده, پر از هوای lidos سنتی و استخر با وجود جزایر’ تمایل برای باران. یک عصر طلایی از lidos اتفاق افتاده در انگلستان در سی سالگی با 169 استخرهای ساخته شده در سراسر کشور. این تعداد کاهش محبوبیت ارزان تعطیلات در خارج از کشور به معنای کمتر وجود دارد تقاضا برای استخر های عمومی در خانه, اما آنهایی که باقی می ماند اغلب فوق العاده زیبا با تشکر از این تاریخ است.

امروز با بسیاری هنوز هم عصبی از برنامه ریزی یک سفر خارج از کشور این lidos یک برکت و رحمت در لباس مبدل. در اینجا ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین استخرها در کشور به شنا در آب و هوا گرم. به عنوان استخر بازگشایی معمول ساعات ممکن است به تغییر. مطمئن شوید برای بررسی با محل قبل از بازدید.

اگر اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی هنوز اعلام خود خرما برای استخر بازگشایی مجدد امید است که این نه بیش از حد دور.

1. Saltdean میعادگاه قشنگ ساحلی برایتون

به عنوان مثال واقعی از یک سی سالگی لیدو, Saltdean بازگشایی در سال 2018 پس از یک دوره طولانی از غفلت است. پس از نزدیک به در حال تخریب این استخر که برای اولین بار افتتاح شد در سال 1938 بود و به جای آن بازسازی شده است و در حال حاضر تنها در درجه دوم ذکر شده ساحلی لیدو در کشور است. توصیه شده توسط تلگراف سفر نویسنده ترزا Machan استخر بود و پس از توصیف تاریخی انگلستان به عنوان یکی از عجایب هفتگانه انگلیسی ساحلی و فوق العاده معماری آرت دکو.

هیچ بمب گذاری!

اعتبار:
جان NGUYEN/JNVISUALS

بیضی پارک برایتون; saltdeanlido.org

2. ستنهون هوای آزاد, استخر, Aberdeen

این المپیک به اندازه استخر پر از آب دریا گرفته شده مستقیم از ستنهون خلیج است که پس از آن فیلتر شده و حرارت داده می شود تا برشته 29 درجه است. یکی دیگر از هنر دکو, استخر, افتتاح آن در سال 1938 و ارائه تفریح و سرگرمی (و پستان) را برای سربازان در طول جنگ جهانی دوم است. یکی دیگر ذکر شده ساختمان استخر به نظر می رسد مانند چیزی از یک وس اندرسون تنظیم و ارائه می دهد فرصت برای نیمه شب, شنا, باز از 10 شب تا نیمه شب هر چهارشنبه در تابستان. امیدوارم استخر دوباره باز خواهد شد هنگامی که آن را هنوز هم ممکن است به advantge از این.

ملکه الیزابت پارک آبردین; stonehavenopenairpool.co.انگلستان

3. سنگ استخر, نیوکاسل

ایرلند شمالی ساحلی شهر نیوکاسل به منطقه زیبا ترین استخر عمومی. سنگ استخر افتتاح شد در سال 1933 و در حال حاضر یکی از ایرلند آخرین, هوای آزاد, استخر آب دریا. شناگران در اینجا درمان می شوند به نمایش خیره کننده از نزدیک Mourne کوه ها و سواحل شهرستان پایین است.

جنوب تفرجگاه نیوکاسل; therockpool.co.انگلستان

4. Sandford پارک لیدو چلتنهام

یکی به صورت جدی تر شناگران داده شده و سپس 50 متر طول استخر اصلی; در سال 2012 لیدو ارائه شد به عنوان یک المپیک مرکز آموزش مورد استفاده قرار گرفت و توسط مالاوی تیم. این Cotswolds استخر نیز دوستدار خانواده با کوچکتر, استخر کودکان, استخر paddling و چند اسلاید برای اندازه گیری خوبی.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Sandford پارک لیدو (@sandfordparkslido) در

کینشم جاده, Cheltenham, گلاسترشر; sandfordparkslido.org.انگلستان

5. جشن استخر, کرن

طرفداران هنر را دوست دارم Cubist به سبک اتاق تغییر در این کرنوالی ، ساختمان به شدت آسیب دیده بود به علت طوفان فوریه 2014 اما پس از بازسازی شده است و آماده است برای بازدید کنندگان. بزرگترین آب دریا لیدو در کشور, شناگران را پیدا خواهد کرد دیدنی نظرات به Atlantic; استخر واقع شده است کرن, باتری, سنگ, نزدیکی پنزنک هاربر. یک toddlers’ استخر مجموعه ظرف اصلی منطقه شنا. باز روزانه تا پایان ماه سپتامبر.

جشن استخر

اعتبار:
2016 گتی ایماژ/مت Cardy

تفرجگاه پنزنک; jubileepool.co.انگلستان

6. Bude دریا, استخر, Cornwall

این بخش منحصر به فرد طبیعی, بخش, ساخته, استخر nestles در سنگ در Summerleaze ساحل در شمال کرن است و در مورد به عنوان نزدیک به دریا و تجربه شنا در دریا – به عنوان آن می شود. آن را اندازه گیری 88 متر با 50 متر است و صدر تا دو بار در روز توسط امواج اقیانوس اطلس. نگه داشتن استخر باز است و وابسته به کمک های مالی جمع آوری کمک های مردمی, کمک های مالی و حسن نیت از داوطلبان کسب و کارهای محلی و بازدید کنندگان است. ورود رایگان است.

Bude; budeseapool.org

Bude دریا, استخر

اعتبار:
گتی

وجود دارد دیگر استخر طبیعی در کرن در مکان های زیر:

پررنپرته: صفحه اصلی, طبیعی, هوای آزاد, استخر که پر از آب دریا در جزر و مد بالا.

Polperro: کوچک جزر و مدی, حمام کردن, منطقه, که همچنین می تواند به عنوان یک غول rockpool. polperro.org/bathingpool.html

Portreath: جزر و مد دریا آب استخر دروغ در هر دو طرف از Portreath ساحل. وجود دارد یک دیوار حائل در کنار یک سنگ طبیعی به عنوان به خوبی به عنوان بانوی Basset را حمام, شش, داخل حمام, شکل استخر, که ساخته شده از سنگ به گرفتن جزر و مد.

نیز وجود دارد که دریا استخر در Mousehole کیپ کرن Porthtowan, Millendreath و Treyarnon بای.

Portreath ساحل, Cornwall

اعتبار:
AP

توجه داشته باشید از احتیاط: به شما توصیه به مراقب باشید در هنگام استفاده از دریا و استخر و بررسی جزر و مد و نجات دهنده خدمات قبل از بازدید.

7. شپ استخر شنا, Cumbria

در کمتر از 1000 فوت بالاتر از سطح دریا شپ استخر شنا در دریاچه منطقه است مشهور به بالاترین گرم, هوای آزاد, استخر, در کشور است. یک 20 متر استخر و پارو استخر برای کودکان نو پا. آب گرم و استخر اجرا شده توسط داوطلبان است.

گیل خیابان شپ; shapswimmingpool.co.انگلستان

8. چشمه اب گرم حمام آبگرم, حمام, داخل حمام

کسانی که از ترس منجمد آب – یا که فکر می کنم هرگز یک استخر گرم شده است به اندازه کافی – می توانید پیدا کردن آرامش در چشمه اب گرم حمام آبگرم. بریتانیا اصلی حرارتی آبگرم قرن 18 ساختمان بازسازی شد و در سال 2006 و پس از تبدیل به شهر محبوب ترین استخر در فضای باز. پشت بام استخر پر از گرم حرارتی آب تازه از یکی از سه چشمه و ارائه می دهد نمایش پانوراما در سراسر حمام.

این Hetling پمپ, اتاق, داخل حمام; thermaebathspa.com

Thermae Spa, داخل حمام

اعتبار:
© Chris North ©/کریس شمالی 07798681968

9. Pells, استخر, Lewes, East Sussex

اعتقاد بر این بود که قدیمی ترین آب شیرین در کشور قدمت آن به 1860s. استخر آن جشن سالگرد 150 در سال 2011. مراقب باشید: استخر unheated و می تواند بسیار سرد. اگر شنا در اینجا به شما می دهد یک تشنگی لوس نیز بسیار خوب Harveys آبجوسازی.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Pells استخر (@pellspool) در

Brook Street, Lewes; pellspool.org.انگلستان

10. لیمینگتن آب دریا حمام, Hampshire,

یکی از قدیمی ترین در کشور, Lymington آب دریا حمام (یا لیمینگتن لیدو) شجره کشش و برگشت به اواخر قرن 18 هنگامی که مزایای درمانی از حمام کردن در آب نمک آغاز شد برای به رسمیت شناخته شود و زمانی که “یک مرد راهنمای نگهداری bathers [که قادر به شنا کردن] شناور با استفاده از یک طناب”.

این سایت شده است چند بار اما 110 متری آب دریا استخر است که هنوز هم یکی از بزرگترین حمام در انگلستان است.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جدید جنگل فرار (@newforestescapes) در

داخل جاده, Lymington; lymingtonseawaterbaths.org.انگلستان

11. Tinside لیدو پلیموت

زیبایی ترمیم نیم دایره, دریا آب استخر (تصویر زیر) با بسیاری از هنر دکو, ویژگی های یک چشمه در مرکز آن و مستقیم نمایش بر روی دریا. علاقه مندان به قایق خواهد بود قادر به تماشای تمام انواع کشتی شناور به نزدیکی بندر پلیموث. هوای سینما شب نیز گهگاه میزبانی – چیزی است که امیدوارم شروع دوباره با زمان تقاضا برای, اجتماعی دور, open-air فعالیت است.

Tinside لیدو پلیموت

اعتبار:
نگاه-FOTO

کج بیل زدن جاده Plymouth, دوون; everyoneactive.com/centre/tinside-lido

12. Arundel لیدو, West Sussex

خوب به اندازه یک استخر در فضای باز دوستیابی از 1960s – این یکی affording نمایش خوبی از Arundel قلعه. استخر تایید کرده است بازگشایی در جولای 20.

ملکه خیابان Arundel; arundel-lido.com

13. ایلکلی استخر & لیدو, West Yorkshire

در لبه ایلکلی مور این است که یکی از بهترین استخرهای روباز در شمال انگلستان. اصلی استخر آب شیرین و unheated و بزرگ وجود دارد lawned آفتاب و محل پیک نیک. زمانی که هوا روشن است و یک استخر سرپوشیده گرم در اینجا بیش از حد خواهد شد که امیدوارم بازگشایی در جولای 25, زمانی که استخرهای سرپوشیده در انگلستان مجاز به استقبال شناگران دوباره.

ایلکلی استخر & لیدو شده است برگشتاندن گردشگران داخلی برای دهه

اعتبار:
SSPL/NRM/تصویری مجموعه/علم و جامعه کتابخانه تصویر

دنتون Rd ایلکلی; برادفورد.gov.انگلستان

14. دریتویچ آبگرم لیدو ووسترشر

یکی دیگر از مدرن استخر دوستیابی از 1930s این ارائه می دهد مقدار زیادی از فضا (40 متر استخر) کودکان بازی و مرطوب منطقه تراس آفتاب و یک کافه لیدو.

دریتویچ آبگرم مرکز اوقات فراغت, گل حاج ترخانی آسیاب; wychavonleisure.co.انگلستان

15. Ghost, هوای آزاد, استخر, Renfrewshire

بر خلاف بسیاری از انگلستان استخرهای اسکاتلندی آب شور گزینه غواصی تخته در دسترس است. رودخانه کلاید اجرا می شود گذشته, استخر, ایجاد نمایش های دیدنی و جذاب برای شناگران است. قدیمی ترین گرم, هوای آزاد, استخر, در اسکاتلند افتتاح در سال 1909 به استخر بود و به تازگی مرمت شده و به عنوان بخشی از یک پوند 1.8 m پروژه نوسازی و در حال حاضر نیز در محل ورزشگاه و همچنین بهبود دسترسی به معلول.

آلبرت Rd گورکک; inverclydeleisure.com/enterprise/GourockPool

Ghost, هوای آزاد, استخر,

16. بریستول لیدو بریستول

قدیمی ترین گرم, هوای آزاد, استخر شنا در بریتانیا این کلاس دوم ذکر شده لیدو یک نقطه محبوب در بریستول. باز در سال 1850 ساختمان تحت یک نوسازی در سال 2006 و بازگشایی در سال 2008 با امکانات اسپا, یک رستوران و بار کنار استخر. آن را در حال حاضر به عنوان خواهر لیدو به همین ترتیب پر زرق و برق تیمز لیدو ذکر شده در زیر. به دیدار شما می خواهید یا نیاز به عضویت – £704 سال به علاوه £50 joing هزینه یا کتاب بسته های آبگرم که شروع می شود از 35 پوند در هر فرد. عمومی شنا جلسات معمولا برگزار شد دوشنبه تا جمعه از ساعت 1 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر با یک ساعت استفاده از استخر و سونا, اتاق بخار و وان آب داغ هزینه £25. بسته های نمایندگی کمی بهتر ارزش.

Oakfield محل Clifton بریستول; lidobristol.com

بریستول لیدو

اعتبار:
A. Pattenden/A. Pattenden

17. تیمز لیدو خواندن

در سال 2017, خواندن پادشاه علفزار استخر شنا, در حال حاضر شناخته شده به عنوان تیمز لیدو استقبال اول آن bathers از سال 1974. یک فضای باز حمام کردن منطقه بود در سایت پس از سال 1860 و در سال 1879 مقامات محلی ساخته شده است بزرگترین استخر در جنوب انگلستان عظیم 79 متر طول, اما برای مردان تنها با آب عرضه می شود از نزدیکی رودخانه تیمز. زنان استخر اضافه شد و در سال 1902. طراحی شده برای تضمین تخت بانوان حریم خصوصی در کل آن است که احاطه شده توسط یک خوش تیپ ساختمان است و آن این استخر که امروز زنده می ماند.

در کنار 25 متر استخر گرم به میان 21C و 25C بازدید کنندگان را پیدا 120-پوشش رستوران یک نوار و یک آبگرم – معمولا از 6 صبح تا 10 شب و هفت روز در هفته. استفاده از استخر است نه عزیز اما با هزینه های ورودی از حدود 20 پوند. شیب قیمت را از دسترسی به یکی از کشور, لوکس ترین lidos کامل با سایت اسپا و رستوران و نوار. همچنین سونا و وان آب داغ. هزینه عضویت £715 یک سال به علاوه 50 £پیوستن به هزینه. دیدن وب سایت برای جزئیات بیشتر.

اطلاعات بیشتر

wildswimming.co.انگلستان

کارشناس انگلستان راهنماهای

داخل حمام, city guide
Belfast city guide
برایتون راهنمای شهر
کرن راهنمای سفر
Cotswolds راهنمای سفر
دوون راهنمای سفر
راهنمای شهر ادینبورگ
Glasgow city guide
منطقه دریاچه, راهنمای سفر
London city guide
Manchester city guide
نورفولک و Suffolk راهنمای سفر
آکسفورد راهنمای شهر
York city guide
یورکشایر راهنمای سفر

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de