17 Rikers Island ماموران نظم و انضباط در نما زن مرگ

هفده اصلاحات افسران در شهر نیویورک خواهد شد و در صورت اقدام انضباطی در ارتباط با مرگ یک زن 27 ساله تغییر جنسیت زن که فوت در Rikers Island در سال 2019, شهردار, بیل د Blasio جمعه اعلام کرد. سه افسر و یک کاپیتان معلق خواهد شد و بدون پرداخت.

Layleen Polanco, 27, درگذشت تشنج مبتلا به صرع در حالی که در سلول انفرادی در 7 ژوئن سال گذشته است. Polanco شد و در انتظار محاکمه و قادر به پرداخت 500 دلار وثیقه با توجه به وکلا.

شهردار در بیانیه ای به نام Polanco مرگ فوق العاده دردناک لحظه” برای شهرستان. “چه اتفاقی افتاد به Layleen کاملا غیر قابل قبول است و انتقادی که وجود دارد این است که پاسخگویی.”

این تصمیم پس از برانکس دادستان منطقه yarri torres ღ کلارک به این نتیجه رسیدند شش ماه رسیدگی به Polanco مرگ, کاهش یافته است را به اتهام علیه افسران.

الیاس Husamudeen رئیس جمهور از اصلاح افسران خیرخواه انجمن در روز جمعه به نام انضباطی یک “فاحش و سوء استفاده از قدرت است که بی سابقه است.”

“ما با شور و نشاط مبارزه با این تعلیق و حاضر اجازه می دهد تا این شهر به اهریمن جلوه دادن اصلاح افسران” Husamudeen در بیانیه ای گفت.

این شهر در بخش تحقیقات منتشر شده یک گزارش در اوایل این ماه جزئیات 47 دقیقه فاصله که در آن ماموران موفق به بررسی Polanco در سلول نقض یک گروه از اصلاح سیاست است که نیاز به کارکنان به بررسی زندانی که در سلول انفرادی در هر 15 دقیقه. که تحقیقات با این حال هیچ مدرکی که این افسران عملیات کمک به Polanco مرگ است.

“حتی یک مورد مرگ در بازداشت است یکی بیش از حد بسیاری و این سریع و عادلانه تعيين داخلی و انضباط روشن می سازد که امنیت و رفاه مردم ما در بازداشت باقی مانده است اولویت ما” سینتیا Brann شهرستان اصلاحات کمیسیون در بیانیه ای گفت:.