موسیقی از همه ژانرها. آنها کمی از باس خجالتی هستند و به طور کلی کمی روشن هستند ، اما مانند سایر هدفون های باز که ما آزمایش کرده ایم به نظر نمی رسد به اندازه تیز یا سوراخ کننده ای به نظر برسند.

اگرچه آنها فوق العاده به نظر می رسند ، آنها یک سرمایه گذاری قابل توجه هستند. لازم است آنها را با یک آمپلی فایر قدرتمند هدایت کنید ، و اگر کمی باس ترجیح می دهید ، می توانید یک EQ اختصاصی بخواهید. آنها همچنین از یک اتاق شنوای آرام بهره مند می شوند زیرا طراحی پشتی آنها نشت صدا را تشویق می کند و انزوا بسیار کمی از صدا را فراهم می کند. اگر به دنبال هدفون هایی هستید که تقریباً به نظر خوب برسند اما گران نیستند ، پس از آن HiFiMan Ananda را در نظر بگیرید. آنها به اندازه Sennheiser جادار به نظر نمی رسند ، اما آنها لمس و لرزه بیشتری به خرج می دهند. گفت: HiFiMan کنترل کیفیت برندی مانند Sennheiser را ندارد و برخی از واحدهای آنها مستعد تولید نقص هستند. همه مواردی که در نظر گرفته شده اند ، اگر تنظیمات مناسبی داشته باشید و آنها در بودجه شما جای بگیرند ، Sennheiser یک تجربه گوش دادن استثنایی را ارائه می دهد که می خواهید دوباره زمان و زمان خود را دوباره تجربه کنید.

بررسی ما را ببینید
گزینه جایگزین در گوش: درایور سه گانه 1More
طراحی 1 درایور سه گانه
درایور سه گانه بیشتر
قیمت را ببینید
Amazon.com
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
ترانسدیوسر ترکیبی

اگر هدفون گوش را ترجیح می دهید ، بهترین گوشواره سیمی که تاکنون آزمایش کرده ایم ، درایور سه گانه 1More است. در گوش های بسته با صدا ، شما همان صداهای فیلم Sennheiser HD 800 S را دریافت نخواهید کرد ، اما این گوشواره ها هنوز به قیمت آنها بسیار مناسب هستند. آنها با یک باس عالی بسیار خوب و متعادل هستند ، اما در باس های بالا تأکید بیش از حد وجود دارد که می تواند باعث ایجاد گل و لای شود. کیفیت ساخت مناسب است و برای محافظت از آنها یک کیف حمل خوب برخوردار است.

اگر می خواهید از آنها استفاده کنید ، جداسازی سر و صدای آنها قابل عبور است. آنها می توانند صدای خوبی در قسمت میانی و سه برابر ایجاد کنند ، اما در محدوده باس ، جایی که صدای موتورهای اتوبوس نشسته است ، کار زیادی نخواهند کرد. یک ریموت درون خط با یک میکروفون خوب برای برقراری تماس وجود دارد ، و از آنجا که آنها هدفون سیمی هستند ، دیگر لازم نیست که نگران شارژ آنها باشید. اگر می خواهید یک هدفون صدایی عالی با صدایی باورنکردنی داشته باشید ، با Sennheiser بروید ، اما برای کسانی که راحتی و قابلیت حمل لاله گوش را ترجیح می دهند ، 1More را دریافت کنید.

بررسی ما را ببینید
بهترین هدفون برای بودجه: Mixcder E9 Wireless
طراحی بی سیم Mixcder E9
Mixcder E9 بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.4
7.0
طریقه استفاده مخلوط
7.3
صدا خنثی
7.4
رفت و آمد / مسافرت
7.1
ورزش / تناسب اندام
7.1
دفتر
5.5
بازی بی سیم
7.1
بازی سیم کشی
6.5
تماس های تلفنی
گوش بیش از حد را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم بله
لغو صدا بله
بله
مبدل پویا

بهترین هدفون بی سیم بودجه ای که ما تاکنون آزمایش کرده ایم Mixcder E9 است. به نظر می رسد آنها بسیار مناسب هستند ، به خصوص برای قیمت آنها ، و بسیار مناسب تر از هدفون های گوش اضافی هستند. آنها باس عالی دارند و صدای رعد و برق زیادی برای EDM و هیپ هاپ دارند. آنها با طراحی زیبا و در عین حال سبک وزن کاملاً راحت هستند و باعث می شود نسبت به بیشتر هدفون هایی که در این محدوده قیمت آزمایش کرده ایم ، احساس حق بیمه بیشتری داشته باشند. آنها همچنین یک دکمه بزرگ کنترل با دکمه های بزرگ و قابل کلیک ارائه می دهند که به شما امکان می دهد بازی / مکث ، تنظیم صدا ، آهنگ جست و خیز کنید و همچنین تماس برقرار کنید.

در حالی که آنها ANC را ارائه می دهند ، تقریباً به اندازه برخی از رقابت ها کار نمی کند. خوشبختانه ، آنها صدای زیادی نشت نمی کنند ، بنابراین باید بتوانید حجم خود را افزایش دهید تا بتوانید از سر و صدای محیط استفاده کنید بدون اینکه افراد اطراف خود را آزار دهید. اگر به دنبال هدفونهای با قیمتی مشابه و دارای صدایی بهتر برای سر و صدا هستید ، Mpow H10 Wireless را در نظر بگیرید ، اگرچه کیفیت ساخت آنها بسیار ارزانتر است. به طور کلی ، میکسر یک جفت هدفون مناسب و معقول است که کیفیت صدای مناسبی دارد و صدای نویز را نیز با کیفیت ساخت مطلوب ارائه می دهد.

بررسی ما را ببینید
بهترین بودجه Earbuds: منحصر به فرد Anker SoundBuds Curve
طراحی بی سیم منحنی Anker SoundBuds
Anker SoundBuds منحنی بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.4
7.0
طریقه استفاده مخلوط
7.1
صدا خنثی
7.3
رفت و آمد / مسافرت
8.1
ورزش / تناسب اندام
6.7
دفتر
5.4
بازی بی سیم
5.3
بازی سیم کشی
6.2
تماس های تلفنی
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم بله
خاموش شدن صدا
بله
مبدل پویا

بهترین گوشواره های بی سیم ارزان قیمت که تاکنون مورد آزمایش قرار داده ایم ، منحنی صداهای دستی Anker است. آنها به لطف صدای هیجان انگیز باس و طراحی همه کاره ، ارزش فوق العاده ای را برای قیمت خود ارائه می دهند. آنها راحت تر از بیشتر هدفون های گوش هستند که ما آنها را آزمایش کرده ایم و قلاب های گوش ثابت دارند که به آنها در محل ایمن کمک می کند. باتری آنها نزدیک به 13 ساعت پخش مداوم را در اختیار شما قرار می دهد و آنها از aptX برای عملکرد بهتر زمان متوسط ​​بلوتوث پشتیبانی می کنند.
خرید هندزفری سامسونگ u flex
مانند اکثر هدفون های بودجه ، آنها با یک برنامه همراه ندارند سازگار هستند ، بنابراین شما به هیچ ویژگی قابل تنظیم دسترسی نخواهید داشت و اگر می خواهید نحوه تغییر صدا را تغییر دهید ، از EQ شخص ثالث استفاده خواهید کرد. همچنین نمی توان آنها را با چندین دستگاه جفت کرد ، به این معنی که باید هر بار مجدداً آنها را وصل کنید