2 برادر و دختر دستگیر شده در “کشتار” از 3 بهترین دوستان است

دو برادر و یک زن دستگیر شده اند در ارتباط با “قتل عام” از سه نفر از دوستان خود که در یک سفر ماهیگیری در مرکزی فلوریدا لیک در هفته گذشته, Polk County Sheriff Grady جاد گفت. یکی از متهمان تونی “یعنی” Wiggins, 26 قبلا متهم شده است با 230 و جنایت بوده و همواره دستگیر و پس از او 12 بود جاد گفت.

“او مردی که خواهد پانچ شما در این صورت بدون هیچ دلیل” کلانتر گفت.

خود را به زحمت ویلیام رابرت Wiggins, 21 و دختر مریم Whittemore, 27 بودند نیز دستگیر شدند. سه مظنون در حال برنامه ریزی را به خود را به حضور در دادگاه در 1 بعد از ظهر روز پنج شنبه, CBS وابسته WTSP گزارش.

dad9994b-e334-45b2-8298-82ac5fd0c722-750x422.jpg
تونی “یعنی” Wiggins, 26, خود زحمت ویلیام رابرت Wiggins, 21 و دختر مریم Whittemore, 27 دستگیر شدند در ارتباط با “قتل عام” از سه نفر از دوستان خود که در یک سفر ماهیگیری در مرکزی فلوریدا لیک در هفته گذشته, Polk County Sheriff Grady جاد گفت. WTSP

محققان مصاحبه هر سه مظنون و گفت: داستان های خود بودند “در تضاد و تناقض” در ایستگاه گزارش شده است.

آنها متهم در تیراندازی و ضرب و شتم و میر ناشی از Damion Tillman, 23; Keven Springfield 30; و براندون رولینز 27; در شب جمعه به عنوان آنها را جمع آوری و در یک کنترل از راه دور رمپ قایق در دریاچه Streety نزدیکی Frostproof.

جاد که مشغول به کار در این سازمان از سال 1972 به نام صحنه جرم “وحشتناک” توصیف مرگ و میر به عنوان یک “قتل عام.” او گفت که مردان مورد ضرب و شتم و “،”

“من شده است به بسیاری از صحنه های قتل در زندگی من بود و این رتبه در میان بدترین” جاد گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری.

با توجه به کلانتر Tillman بود که در یک دلار در فروشگاه عمومی در منطقه و ذکر او بود ملاقات با دوستان خود را برای رفتن به ماهیگیری در دریاچه. کارمند فروشگاه بعد از محققان گفت: مظنون بودند در فروشگاه و شنید Tillman گفت که او در ملاقات با دوستان خود.

جاد گفت: تونی Wiggins گفت: برادر خود را به درایو به دریاچه. هنگامی که وجود دارد, تونی Wiggins مواجه Springfield او را متهم به سرقت از کامیون و فروش موتور. جاد گفت: محققان هنوز مشخص نشده که آیا این ادعا درست است.

برادر گفت: کارآگاهان تونی Wiggins شات تمام قربانیان و سپس از او خواست برای کمک به قرار دادن Tillman در پشت یک کامیون.

کلانتر گفت: سه نفر در آن رفت و به یک مک دونالد و 10 دستور داده دو چیز برگر و دو ساندویچ مرغ.

رولینز هنوز زنده بود که مهاجمان چپ جاد گفت. او را به نام پدر خود را برای کمک به. پدر وارد شده حدود 10 دقیقه بعد اما فراموش نکنید که تلفن همراه خود را در عجله برای کمک به او به طوری که او رفت و به یک فروشگاه برای دریافت کمک.

زمان کمک به وارد پسرش مرده بود.

کارآگاهان با دریافت راهنمایی در مورد این پرونده به دست آمده از فروشگاه. در طول یک حکم جستجو در این مظنون’ خانه, محققان یک تفنگ که به کشته شدن قربانیان به جاد گفت.

تونی Wiggins است به اتهام قتل درجه اول, دستکاری با شواهد و در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم. خود را به زحمت و دختر هر دو متهم با لوازم جانبی پس از این واقعیت است. هر سه نفر می رود به نظر می رسد قبل از یک قاضی بعد از ظهر پنجشنبه. وکلای مدافع برای آنها ذکر نشده در دادگاه ،

قبلا جاد اعلام کرده بود پاداش از $30,000 منجر به دستگیری در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de