2 زنان مجروح زمانی که ماشین از طریق سیاتل در اعتراض به منطقه

دو نفر در بیمارستان بستری اوایل روز شنبه پس از یک ماشین سوار از طریق اعتراض های مربوط به بسته شدن بر روی یک بزرگراه بین ایالتی در سیاتل, مقامات گفت. یکی از این زنان است که در شرایط بحرانی, در حالی که دیگر در شرایط پایدار به Seattle Fire Department گفت.

CBS سیاتل وابسته KIRO-TV گزارش داد که Dawit Kelete است که در بازداشت او پس از فرار از صحنه. انگیزه مشخص نیست که از صبح روز شنبه اما مقامات گفت: اختلال بود و نه یک عامل. Kelete, 27 بود به اتهام دو فقره فضایی حمله با توجه به KIRO-تلویزیون. قید وثیقه آزاد شده است را تکذیب کرد.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد یک ماشین سفید به نظر می رسد که به رانندگی با سرعت بالا از طریق پلیس موانع به سمت یک جمعیت است. به عنوان مردم شنیده می شود فریاد “ماشین” در این ویدئو نشان داد که خودرو دو قابل توجه افرادی که به هوا پرواز کرد به عنوان ماشین ادامه رانندگی.

بزرگراه بسته شده بود برای بیش از یک ساعت وقتی که ماشین سوار هر چند جمعیت است. واشنگتن گشت توییتی, تصاویر از ماشین درگیر یک جگوار است که تا به حال آسیب به سپر و شیشه جلو اتومبیل.

واشنگتن گشت Captain Ron مید گفت: در یک صبح زود در کنفرانس مطبوعاتی که بین ایالتی بسته شده بود برای تظاهرات 19 روز در یک ردیف سیاتل تایمز گزارش داد. مید روز شنبه گفت که بین ایالتی است که “به سادگی یک مکان امن” برای تظاهرات.

تظاهرات شده اند در سیاتل پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس در مه 25. پلیس در اوایل این هفته شکست تا این شهر را “اشغال” در اعتراض به منطقهشناخته شده به عنوان “کاپیتول هیل اشغال اعتراض” و یا ریز ریز بعد از دو کشنده تیراندازی در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de