20 میلیون آمریکایی هنوز هم در انتظار خود محرک چک

سی بی اس آمریکا | No comments

فدرال محرک پرداخت با هدف کمک به آمریکایی ها آب و هوا اقتصادی ضربه از coronavirus همه گیر به نظر می رسد که تولید شده تا حد اضطراب به عنوان تسکین. در بالای لیست هستند چگونه و هنگامی که چک در حال توزیع با IRS با اشاره به روز جمعه که آن را صادر کرده است 130 میلیون پرداخت ارزش در مجموع 200 میلیارد دلار است.

که هنوز هم برگ حدود 20 میلیون آمریکایی در انتظار پول خود را. اگر چه این پرداخت می تواند متفاوت باشد در مقدار بسته به درآمد خانواده و عوامل دیگر تنها مالیات دهندگان که درآمد کمتر از $75,000 یک سال می تواند به طور کلی انتظار می رود یک پرداخت $1,200. ازدواج مالیات درآمد کمتر از 150.000 دلار دریافت $2,400 در حالی که کودکان با سن کمتر از 17 واجد شرایط برای دریافت 500 دلار هر.

که می توانید به اضافه کردن $3,400 برای یک خانواده چهار. اما همیشه روشن نیست به مصرف کنندگان هنگامی که پول را در صندوق پستی خود را و یا حساب بانکی. پاسخ بستگی دارد تعدادی از چیزهایی که از جمله هنگامی که شما ثبت های اخیر خود گرداند و این که آیا IRS شما اطلاعات حساب بانکی را در فایل.

IRS نورد از یک ابزار به نام “من پرداخت” در ماه گذشته برای کمک به مالیات دهندگان شکل زمانی که آنها دریافت پرداخت خود را و خود را به روز رسانی بانک اطلاعات. هنوز بسیاری از مصرف کنندگان گزارش شده است که این سایت به آنها یک پیام مبهم — “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” — که تنها سوخت نا امیدی.

ساکنان برخی از کشورها داشته اند را بیشتر شانس گرفتن پرداخت های خود را از دیگران با توجه به CBS MoneyWatch تجزیه و تحلیل داده های IRS و تعداد مالیات دهندگان در هر ایالت است. غرب ویرجینیا دارای بالاترین سهم مالیات دهندگان دریافت کرده اند که پرداخت های خود را با تقریبا تمام مالیات دهندگان پس از دریافت پرداخت خود را. کمترین سهم نیوجرسی که در آن حدود 7 در 10 نفر را محرک چک در دست است.

شکاف بین این دو کشور به احتمال زیاد پایین می آید به ساکنان درآمد مالیاتی تشکیل پرونده وضعیت و اطلاعات حساب بانکی. IRS است که برای اولین بار ارسال چک به پایین و متوسط درآمد خانوار. چون نیوجرسی متوسط درآمد سالانه خانوار است که تقریبا $82,000 — تقریبا دو برابر وست ویرجینیا $44,000 — آن را ممکن است بیشتر مالیات دهندگان در نیوجرسی خواهد خود را دریافت چک های بعد.

در اینجا برخی از دلایل دیگر شما ممکن است یکی از 20 میلیون نفر از مردم هنوز در انتظار محرک را بررسی کنید.

شما به تازگی ثبت اظهارنامه مالیاتی

مالیات دهندگان در حال حاضر تا 15 جولای تا به فایل های خود را 2019, اظهارنامه مالیاتی, که بدان معنی است که مالیات دهندگان بیشتر منتظر مالیات خود را به فایل این سال است. اگر شما به تازگی واصل خود را 2019 بازگشت IRS است که شما را پردازش مالیاتی که می تواند در یک “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” پاسخ از وب سایت. به عنوان یک نتیجه, شما محرک بررسی فرستاده می شود ممکن بعد از مالیات دهندگان که در زمینه پیش از آن در سال.

شما باید با درآمد بالا

IRS ارسال کاغذ چک به مالیات دهندگان با توجه به درآمد پایین درآمد خانوار در شیر به دریافت و پرداخت های خود را اول است. به عنوان مثال مالیات دهندگان فردی که درآمد کمتر از $10,000 خواهد خود را دریافت چک با IRS پستی چک های بیشتر در هر هفته با سطح درآمد.

آن می تواند تا 20 هفته به تمام چک. که زمانی خواهد تاخیر برخی از چک تا اواخر مرداد ماه آسوشیتد پرس گزارش داد در ماه گذشته.

تنها مالیات دهندگان که درآمد بیش از $99,000 و مالیات دهندگان که درآمد بیش از $198,000 سالانه در حال از رده خارج محرک اقتصادی پرداخت. مالیات دهندگان که کسب فقط زیر این سطوح ممکن است خود را دریافت چک بعد از کاهش درآمد خانواده ها به دلیل توزیع برنامه.

IRS خود را ندارد, اطلاعات بانکی

IRS اولویت مستقیم سپرده قبل پستی از کاغذ چک. به عبارت دیگر اگر این سازمان نیست که اطلاعات بانکی خود را بر روی فایل شما می تواند در یک منتظر پرداخت خود را.

مالیات دهندگان که بدهکار پول به IRS (نگاه کنید بیشتر در مورد این زیر) و کسی که نمی خود را ارائه اطلاعات حساب بانکی به آژانس برای بازپرداخت زمانی که آنها در زمینه مالیات خود را می تواند به این گروه است.

این کشور حدود 8.4 میلیون “unbanked” خانواده و یا کسانی که فاقد حساب بانکینیز تحت تاثیر این موضوع است. این به طور معمول خانواده های کم درآمد که فاقد یک حساب جاری که به معنی IRS نیست قادر به ارسال آنها پرداخت از طریق واریز مستقیم.

شما یک غیر مالیاتی filer اما نه در امنیت اجتماعی

نه همه آمریکایی ها نیاز به فایل مالیات مانند افرادی که با درآمد کمتر از $12,200 و همچنین امنیت اجتماعی گیرندگان که تکیه بر سود خود را برای تنها منبع درآمد. در حالی که نمایندگان در حال ارسال محرک چک به طور خودکار به تمام امنیت اجتماعی گیرندگان از جمله کسانی که نمی فایل اظهارنامه مالیاتی آژانس می گوید دیگر غیر filers نیاز به ارائه اطلاعات پرداخت خود در این سایت.

IRS به حال اشتباه حساب بانکی

اگر شما تغییر بانک از شما گذشته ثبت مالیات خود را IRS ممکن است خود را فرستاده اند محرک چک به حساب بسته شده یا یکی که دیگر فعال نیست. در این صورت این بانک را رد سپرده و IRS را مسئله شما یک مقاله بررسی خواهد شد که از طریق پست به آدرس اظهارنامه مالیاتی خود را. این ممکن است در نتیجه تاخیر در دریافت پرداخت خود را.

شما بدهکار IRS و استفاده مستقیم پرداخت

اگر شما بدهکار IRS در گذشته خود بازگشت و با استفاده از یک روش پرداخت مستقیم مانند الکترونیکی وجوه برداشت به پرداخت مالیات آژانس می گوید که نمی خواهد با استفاده از این روش به شما ارسال یک محرک را بررسی کنید.

در این مورد, شما نیاز به رفتن به “دریافت و پرداخت” سایت خود را وارد کنید اطلاعات حساب بانکی خود را برای پرداخت مستقیم. اگر نمایندگان می گوید که اگر شما نگاهی به این مرحله آن را ایمیل چک کردن به شما به جای تکیه بر واریز مستقیم.

ایرینا ایوانوا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>