واشنگتن — 2000 سابق وزارت دادگستری مقامات که در خدمت جمهوری خواه و دموکرات دولت اصرار دادستان کل ویلیام Barr به استعفا شد و پس از گروه مداخله در مورد راجر سنگهای دیرین متحد از رئیس جمهور تهمت را تحریک ادعای دخالت های سیاسی است.

وزارت دادگستری فارغ التحصیلان ساخته شده درخواست خود را به Barr در یک نامه سرگشاده منتشر شده یکشنبه و گفت: این حرکت توسط مقامات بالا در این بخش به ابطال دادستان فدرال در سنگ مورد “بی سابقه است.”

در ابتدا برخی از 1,100 را امضا کردند اما این تعداد تقریبا دو برابر ضربه 2,003 در روز دوشنبه.

روند اخبار

“چنین رفتاری است که یک قبر تهدید به نمایشگاه دولت عدالت” از مقامات سابق نوشت. “در این کشور ما همه در برابر قانون مساوی باشند. یک فرد باید با توجه ویژه و درمان در یک تعقیب کیفری هستند زیرا یک دید سیاسی متحد از رئیس جمهور. دولت که با استفاده از قدرت عظیم از اجرای قانون به دشمنان خود را تنبیه و پاداش متحدان خود هستند نه در قانون اساسی جمهوری; آنها autocracies.”

وزارت دادگستری کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد این نامه در روز دوشنبه.

بحران اعتماد است که نیرنگ وزارت دادگستری رسیده fever pitch هفته گذشته پس از بر رد دادستان فدرال که توصیه می شود سنگ دریافت هفت تا نه سال در زندان نوامبر اعتقاد بر هفت اتهامات عنوان شده علیه. مداخله led چهار دادستان به ناگهان برداشت از این مورد و یک استعفا از این بخش در دسترس نباشد.

وزارت دادگستری را به حرکت در سنگ مورد پرسش از این که آیا این گروه بود که در پاسخ به فشار سیاسی از کاخ سفید با توجه به این که رئیس جمهور تهمت توییتی نارضایتی خود را با اولیه توصیه می شود حکم و بارها گفت سنگ ناعادلانه تحت پیگرد قانونی قرار.

اما در مصاحبه با ABC News, Barr گفت: آقای ترامپ هرگز از او پرسید “برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.” او همچنین محکوم کرد رئیس جمهور توييتها در انتظار وزارت دادگستری در موارد نادر ملامت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را اعمال کرد و گفت آنها “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

هنوز موشکافی بیش بر افزایش بیشتر جمعه پس از وحی است که به او اختصاص داده خارج دادستان به نقد و بررسی کار دادستان در مورد مایکل فلین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی. این اولین بار نیست که بر اتحاد خارج شنود گذاشته دادستان به بررسی موارد بالا مشخصات که به دست آورده اند خشم رئیس جمهور است.

بیش از 1,000 سابق وزارت دادگستری مقامات را محکوم کرد Barr و رئیس جمهور را “دخالت در این نمایشگاه از دولت عدالت” و متهم دادستان کل “انجام رئیس جمهور مناقصه است.”

“این اقدامات و آسیب آنها انجام داده اند به وزارت دادگستری شهرت برای یکپارچگی و حاکمیت قانون, نیاز به مهندس Barr به استعفا” آنها نوشت. “اما از آنجا که ما باید کمی انتظار او را انجام دهد پس از آن می افتد به بخش حرفه ای مقامات به اقدام مناسب برای حمایت از سوگند خود دفتر و دفاع از حزبی غیر غیر سیاسی عدالت است.”

مقامات خواست وزارت دادگستری کارکنان که شاهد سوء رفتار به گزارش سوء حاضر به انجام دستورات است که بر خلاف سوگند خود از اتاق کار خارج از موارد و یا استعفا و عمومی دلایل خود را برای انجام این کار است.

“ما نیز تماس بگیرید و در دیگر شاخه های دولت برای محافظت از تلافی آن دسته از کارکنان که به حمایت از سوگند خود در صورت غیر قانونی و بخشنامه ها” کارمندان سابق نوشت. “حاکمیت قانون و بقای جمهوری ما تقاضا هیچ چیز کمتر است.”

بر برنامه ریزی شده است به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در مارس 31, که در طی آن او می رود به طور فشرده در مورد سنگ مورد و مسائل دیگر.

کلر Hymes کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im