2019 مطالعه تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد جهانی عدم آمادگی همه گیر

محققان در دانشگاه جانز هاپکینز منتشر بهداشت جهانی امنیت (GHS) شاخص در سال 2019 یک مطالعه که در نگاه پیش بینی آمادگی 195 کشور جهان به صورت یک بیماری همه گیر مانند coronavirus. در حالی که نه به معنای توان به عنوان یک پیش بینی ابزار شاخص طراحی شده بود را با دقت اشاره کردن نقاط قوت و ضعف در نظام سلامت کشور در سطح جهانی است.

نمرات داده شده به کشور در مقوله های مانند توانایی برای جلوگیری و تشخیص بیماری های عفونی بالقوه برای پاسخ سریع و محیط زیست برای خطر است. از یک نمره از 100 به طور کلی میانگین نمره تمام کشور مورد بررسی در این مطالعه 40.2.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به GHS شاخص طی ماه فوریه خبر توجیهی نشان آن 300-به علاوه صفحات به خبرنگاران گفت.

“جانز هاپکینز من حدس می زنم—بسیار محترم محل عالی—آنها انجام یک مطالعه جامع: ‘این کشورها بهترین و بدترین آماده برای یک بیماری همه گیر.’ و ایالات متحده است که در حال حاضر ما دارای شماره 1” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما دارای یک شماره برای حال آماده شدن است.”

تقریبا یک ماه پس از آن جلسه در ایالات متحده قرار گرفت شماره 3 در جهان برای داشتن بیشترین موارد تایید شده از coronavirus با بیش از 55000 نفر تایید آلوده توسط ویروس.

trump with GHS Index
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک صفحه از GHS شاخص در این فایل عکس از فوریه 27.
تراشه Somodevilla/گتی

در حالی که ایالات متحده قرار گرفت No. 1 در GHS شاخص با نمره کل 83.5 این مطالعه نشان داد که آماده سازی می تواند بهبود یافته در سطح جهانی است.

“فراگیر پیدا کردن از این شاخص این است که هیچ کشوری به طور کامل آماده شده گفت:” محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیت و همکاری رهبر توسعه GHS شاخص دکتر جنیفر Nuzzo در یک شنبه در مصاحبه با العالم.

“ما در مورد زمانی که ما آن را منتشر کرده است که بله آمریکا و بقیه از کشورهایی است که نمره در بالا باید به نظاره نشست و استراحت به دلیل آنها نمی باید همه چیز را که آنها نیاز و کمبود در هر منطقه به طور بالقوه می تواند شکستن پاسخ” Nuzzo ادامه داد. “من فکر می کنم ما در حال دیدن برخی از که در حال حاضر است.”

“این سخت است برای گفتن این کشور فاقد ‘X’ و بنابراین آنها تا به حال این تعداد از موارد و این کشور فاقد ‘Y’ و پس از آن آنها تا به حال این” Nuzzo اضافه شده است. “بنابراین شما واقعا نمی تواند به طور مستقیم قیاس. آن را به طور بالقوه یک لنز با آن زمانی که شما نگاه کنید به تعداد مورد, شما می توانید سعی کنید به تفسیر آن می تواند بر اساس آنچه که آنها قادر به انجام و آنچه که ما فکر می کنم آنها. کامل نیست اما جایی که شما ممکن است ببینید ضعف در پاسخ آنها.”

با توجه به GHS شاخص چین رتبه 31 از 195 کشور با 48.2 شاخص نمره. در میان چین بزرگترین نقاط قوت بود پاسخ سریع به خطر یک بیماری همه گیر از جمله توانایی خود را برای محدود کردن تجارت و مسافرت است. در عین حال چین شد جهانی کانون رمان coronavirus با بیش از 81,000 موارد تایید شده در کشور است.

“در ماه دسامبر و ژانویه هنگامی که ما شروع به شنیدن در مورد موارد در چین و سایر نقاط جهان در تلاش بود به تفسیر آن مورد اعداد” Nuzzo توضیح داد. “در بخشی از تفسیر آن تعداد مورد نیاز به درک درستی از چگونه قادر هستند در تست. آیا ما فکر می کنیم آنها می توانند جمع آوری نمونه و حمل و نقل آنها ؟ آیا ما باید یک حس از آنچه خود اپیدمیولوژیک ظرفیت قادر به مصاحبه با موارد و شناسایی مخاطبین است که ممکن است آلوده می شود؟”

“در یک وضعیت جهانی ما همه وابسته به یکدیگر است و ما همه وابسته به دانستن چه هر یک از دیگر نقاط قوت و ضعف هستند به طوری که ما بهتر می تواند تفسیر آن داده و ما بهتر می تواند درک آنچه ما در کشورهای’ خطرات هستند و ما چگونه باید پاسخ دهند بر اساس آنچه که ما در حال دیدن اتفاق می افتد در کشورهای دیگر” Nuzzo اضافه شده است.

در آینده 31st در GHS شاخص ایتالیا دریافت کرده است که نمرات بالا برای تشخیص و گزارش دهی بیماری های عفونی. ایتالیا در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در جهان با بیش از 69,000 تایید موارد گزارش یک واقعیت Nuzzo گفت: ممکن است مجبور به انجام با همسر-حملات جمعیتی در کشور است.

“کشورهایی که سن و سال تر سازه ممکن است ضربه به سختی می گویند ایتالیا است که نسبتا قدیمی کشور جمعیتی صحبت” Nuzzo گفت.

coronavirus
شاخص منتشر شده در سال 2019 نشان داد که کشور در سراسر جهان تا به حال کمبود در سیستم های بهداشتی ارائه آنها unready به صورت یک بیماری همه گیر مانند coronavirus.
گتی

تقریبا در وسط این شاخص با یک رتبه بندی از 97 بود که در خاورمیانه و کشور ایران که در حال حاضر دارای بیش از 27000 موارد تایید شده. ایران را رد کرده است خارج کمک های اولیه در برخورد با این بیماری همه گیر. روز شنبه این کشور لغو قبلی خود را تایید بشردوستانه سازمان پزشکان بدون مرز برای کمک به کروناویروس درمان است.

“پس از ملی بسیج برای مقابله با کرونا در حال انجام است و قابلیت های ایران و نیروهای مسلح به طور کامل در آن خدمات ایران نیاز ندارد بیمارستان ایجاد شده توسط خارجی ها و از جمله حضور بی ربط است” گفت: ایران, وزیر بهداشت, علیرضا Vahabzadeh در روز دوشنبه.

Nuzzo گفت که اجتماعی و عوامل سیاسی از جمله اثربخشی دولت نیز در نظر گرفته شود که ایجاد شاخص است.

“ما نه تنها نگاه سلامت ظرفیت بلکه فقط به طور کلی خطر محیط زیست در کشور است. که شامل فقط چگونه قوی و خود دولت ها هستند که آیا فساد و یا چیزهای دیگر” Nuzzo گفت. “من فکر می کنم اگر ما در ایالات متحده شاید وجود خواهد داشت مناطقی که آمریکا امتیاز از دست بدهند در آینده زمان ما, شاخص, اما من فکر می کنم بسیاری از چالش هایی که ما با داشتن احتمالا با توجه به برخی از این مسائل حکومت—که شاید ظاهری اولین بار ما اما که ممکن است آشکار بر remeasure.”

برخی از کشورها که رتبه ضعیف در GHS شاخص مانند موریتانی که در این فهرست در ردیف 157 یک کم وقوع coronavirus. در حال حاضر این کشور تنها دارای دو موارد گزارش شده از COVID-19.

“فقط epidemiologically زبان” Nuzzo گفت: “من انتظار می رود همه کشورها به ضربه سخت است. برخی از کشورها ممکن است انجام دهید بهتر است آنهایی هستند که قادر به پاسخ واقعا به سرعت.”

Nuzzo گفت که او امیدوار جهانی دولت را به توجه بیشتر به تقویت سلامت سیستم در آینده است.

“یکی از دلایلی که ما آغاز شده شاخص بود را به رهبران ملی, بالا بردن این گفتگو زمین آن را در رهبران ملی و بگو: آمادگی می پردازد,'” Nuzzo گفت. “شما ممکن است مقدار زیادی از رقابت اما اولویت سرمایه گذاری در آمادگی پرداخت. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک هزینه است که شما مایل به متحمل می شوند اما هنگامی که در یک وضعیت اتفاق می افتد و اعتماد ما یک وضعیت اتفاق خواهد افتاد و شما در حال رفتن به بسیار بهتر است اگر شما را در این کار در پیش است.”

داده های اخیر نشان می دهد 440,359 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان است. در حالی که 19,753 افراد فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از ویروس 112,032 افراد ذکر شده به عنوان به طور کامل بهبود یافتند. گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان توزیع COVID-19 نفر در سراسر جهان از مارس 25 ساعت 6 صبح

coronavirus, map, covid-19, countries, world
یک گرافیک ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که گسترش جهانی جدید کروناویروس از مارس 25. بیش از 440,000 مبتلا شده بیش از 110,000 از آنها بهبود یافته اند و نزدیک به 20 ، 000 از آنها فوت کرده اند.
Ana ortega

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im